Jump to content

En güzel sigara hangisi ?

Recommended Posts

Kötü gün dostu en iyi arkadaşımız sigara nasıl anlatılır bilmem.. Sevgilinden ayrılırsın işten kovulursun babanla kavga edersin ama o hep yanındadır.. Belki bizi terketmeyen tek arkadaşımız , iyiki varsın sigara iyiki seni icad etmişler

Ben Winston iciyorum gayet memnunum , sizce en iyisi hangisi..?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 94
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

En güzeli sigaranın olmaması sanırım, insan iradesine fazla güvenip yasaklanmamasının sonu ne , ilköğretim çağındaki çocukların sigaraya başlaması. Tütün ekimi ve sigara üretimi tüm dünyada yasaklansın , sigaraya eroin muamelesi yapılsın. Başka da bir şey demiyorum.

Sitelerde Paylaş

Yok sosyal mesaj kaygımdan değil yav, bıraktım gene başladım, tekrar bırakamıyorum. Bıktım bu salak şeyle uğraşmaktan , tek sigarayla tekrar başlar mı insan . Sen de tam üstüne konu açmışsın :)

Hayatta light içmedim, gitanes bulursam alırım. En çok filtresiz severim.

Sitelerde Paylaş

bizim bir arkadaş vardı. kendi tütünlerini kendileri yetiştiriyormuş. adıyamanlıydı. getirdiği Tütün manyaktı. onu içtikten sonra hiç bir marka bana o tadı vermedi. çok aradım kendisini ulaşamadım.sonra sigarayı bıraktım zaten. ama o tütünden bulsam tekrar başlarım sigaraya. söylemek istediğim hangi marka olursa olsun esas sigara açık tütün alıp kendi elinle yaptığın sigaradır. hatta bu arkadaşım ''biz fabrikalara tütünün en kötü yerini satarız'' diyordu.

Sitelerde Paylaş
bizim bir arkadaş vardı. kendi tütünlerini kendileri yetiştiriyormuş. adıyamanlıydı. getirdiği Tütün manyaktı. onu içtikten sonra hiç bir marka bana o tadı vermedi. çok aradım kendisini ulaşamadım.sonra sigarayı bıraktım zaten. ama o tütünden bulsam tekrar başlarım sigaraya. söylemek istediğim hangi marka olursa olsun esas sigara açık tütün alıp kendi elinle yaptığın sigaradır. hatta bu arkadaşım ''biz fabrikalara tütünün en kötü yerini satarız'' diyordu.

Uyuşturucu olmadığına emin misin : ) ...

Sitelerde Paylaş

16 yasiman 22 yasima kadar kutuk gibi MALTEPE sigarasina talim ettim.

17-18 yaslarindayken bir gece evde sigarasiz kalmistim, ceketin paltonun cepleri, cekmeceler, 1 saat sigara ariyorum evin icinde.

Yok anasini satayim, yok. Cepte para yok, disarda saganak o bicim.

Kultablasinda izmaritlerden birlestirip bi yarim sigara yapacak kadar tutun bile yok.

Gittim mutfaktan kuru sogan kabuklarini kagida sardim, yaktim bi cektim, yarim saat araliksiz oksuruk aksirik tiksirik ossuruk icinde kaldim.

Geberiyordum,

Gozlerim kan canagi gibi oldu.

Sigarasizliktan maymuna donduydum o gece.

Ertesi gun para bulunca Maltepe sigarasina kavustum.

Deniz kenarinda oturdum yaktim hemen. Cigerler bayram ettiydi valla...

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Eller gider mersine, siz gidin tersine... :)

Sigara gibi zararları belli olan bir duman yığınına bir ton para dökün, üstünüz başınız elleriniz ağzınız kül tablası gibi leş gibi koksun, dişleriniz sapsarı olsun, ileride ereksiyon bozukluğuna da yol açacağını bile bile daha hangisi güzel diye bir de konu açın.. olmayan allah size akıl versin ne diyelim... sigara içmek yerine seks yapın daha zevkli ve zararsızdır... :lol: :P

Sitelerde Paylaş

Dogru soyluyorsun sayin Crom,

Ben birakali tam 16 ay oldu.

Agiz tadim, sesim, nefesim, enerjim, cevikligim, hatta yuruyusum bile degisti.

Bir daha o hataya asla dusmem.

Sigaraya verdigim parayi, haftada bir cocuklarimla birlikte yuzme havuzuna giderek harciyorum 16 aydir.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...