Jump to content

En güzel sigara hangisi ?

Recommended Posts

• İleti 94
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sigarayı çok seviyorsun anladım ama bu "marihuana" da ne oluyor?

Açık açık reklam yapıyorsun.

Uteybe,

Önceki mesajımı dikkate almamış ve cevaplamamışsın.

Marihuana reklamı yapıyorsun ve TCK'nın 5237 sayılı 190. maddesine göre alenen suç işliyorsun.

"Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma ve özendirme suçları" kapsamına giriyor senin yaptığın şey.

Sanırım bilmiyorsun, böylelikle hatırlatmış olayım.

Lütfen o avatarı değiştir.

Bunu kendim için mi istediğimi sanıyorsun da kendimi iyi hissedeyim?

Sana açıkladım; bu bir suç ve bu avatara izin vermekle forum da bu suça iştirak etmiş oluyor.

Senin ne içtiğinden, ne sevdiğinden bana ne?

Umurumda mı sanıyorsun?

Kuralları uygulamaya çalıştıkları için insanları suçlu görmeye ve göstermeye çalışmaktan vazgeçin artık...

rtük ateist forum şubesi

doğruyu sevgili adminimiz bizlere söylüyor sağlıklı ve mutlu bir yaşam için o ne derse yapmalıyız

çünkü en doğruyu o biliyor ve bizim için en hayırlısını düşünyor

peh.....

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bugün çevremdeki iki kişinin ileri düzey kanser olduğunu öğrendim.

Daha bazı gerizekalılar sigara reklamı yapıyor.

Kanser olmasanız da sigara içtiğiniz sürece ağzınızın kokusu poka benzer.

Sararmış bir cilt pis bir koku.

İğrenç.

Sitelerde Paylaş
rtük ateist forum şubesi

doğruyu sevgili adminimiz bizlere söylüyor sağlıklı ve mutlu bir yaşam için o ne derse yapmalıyız

çünkü en doğruyu o biliyor ve bizim için en hayırlısını düşünyor

peh.....

Sende biraz zeka parıltısı görsem, inan bana uğraşırdım seninle.

Sitelerde Paylaş

Sigara yavas ve ıstıraplı öldürür...

Sigara, akciğer kanseri başta olmak üzere soluk borusu, gırtlak, ağız, dil, dudak, yemek borusu, mide, pankreas, mesane, böbrek ve kadınlarda rahim ağzı kanserlerine neden olmaktadır. Tüm kanser ölümlerinin % 30 unun, akciğer kanserinden ölümlerin ise % 90 ının nedeni sigaradır. Günde 1 paket sigara içen birinde akciğer kanserine yakalanma riski hiç içmeyen birine oranla 20 kat fazladır.

smoking_181931t.jpg

Sigara gozlere zarar verir, korluge bile sebep olabilir....

0,,6062377,00.jpg

Ha..Unutmadan...Bir de "Emphysema" denen bir hastalik var. Sigara icenlerin vazgecilmez hastaligi. Bu hastalikta, nefes alamaz hale geliyorsunuz. Bir oksijen tupune bagliyorlar ama zaman icinde o da fayda etmemeye basliyor. Bunun nasil bir duygu oldugunu anlamak icin, kafaniza bir naylon torba gecirip, hava girmeyecek sekilde ayarlayin ve bir muddet bekleyin... Sonra da, bu "nefes alamama, bogulma" durumunda aylarca yasamaya calistiginizi hayal edin.

Genc arakadaslar, lutfen sigaraya baslamayin. Sigara icmek "cool" olmaktan coktan cikmistir...

Bu arada sigara reklami yapanlari ve ozendirenleri de tebrik ediyorum!! Utanilacak birsey.

Sitelerde Paylaş
Geldi sosyal mesajcılar , yahu siz sigaradan ölen kac insan gördünüz ? benim cevremde 40 senedir icen insanlar sapasaglam fenere golcü bile olurlar

:lol::lol:

Sigara sosyal bir hastalık..

Devlet tarafından tamamen yasaklanmadığı sürece , içilecektir..

Kapalı alanlardaki sigara yasağını çok olumlu buluyorum..Medeni dünyaya bir adım daha yaklaşmaktır..

Ben de sigara içiyorum ki keşke hiç içmeseydim..Ancak artık utanıyorum sigara içerken , caddede yürürken içmemeye çalışıyorum..

Göreceli olarak çok sigara içiyorum ; günde 3 paketi buluyor . Ancak , bu 3 pakete rağmen sigarayı azaltmak için bazı yöntemler geliştirdim..

Bırakabilsem bırakacağım ama o kadar güçlü değilim, sigaradan ayrılacak kadar ..Belki de sevdiklerimden kolay vazgeçemiyorum , zararlı bile olsalar.. :P

Dudak tiryakisi olduğumu biliyorum; bunun için sigarayı , genelde yarım içtikten sonra söndürürüm..Dumanı çektiğim gibi yutmadan dışarı salarım..

Tabiki ne yaparsanız yapın ortamda duman olacağı için bu dumanı soluyorsunuz..

Umarım birgün sigarayı bırakacağım ve kendimi 1. sınıf insan olarak göreceğim.. :(

tarihinde uğur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Geldi sosyal mesajcılar , yahu siz sigaradan ölen kac insan gördünüz ? benim cevremde 40 senedir icen insanlar sapasaglam fenere golcü bile olurlar

dedemi akciğer kanserinden 55 yaşında öldü.

sende abarttın işi.tamam içiyoruz ama savunulacak birşeyi yok sigaranın ben zararlarını bile bile içiyorum nedeni ise erken ölmek daha çekici benim için.

kimseyi özendirmeye hakkın yok.b.kunu çıkardın bence.

tarihinde kamikaze tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Umarım birgün sigarayı bırakacağım ve kendimi 1. sınıf insan olarak göreceğim..

Iste bu!!! Tebrikler...

Etrafindakilere bakarak vardigin sonuclarin hicbir onemi yok. Istatistiklere bakacaksin.

Sadece Amerikada, saate 50 kisi sigaraya bagli nedenlerden oluyor.. Satte 50 kisi!! Buraya sayfalar dolusu istatistik getirebilirim ama gerek yok, zaten herkesin bildigi seyler.

Sitelerde Paylaş

arkadaş bunların hepsi yalan amerikada saatte 50 kişi sigaradan gitse 50 kişi kanserden trafik kazasından gitse 50 kişi bilmem neden gitse hesapla bakalım amerikan nüfusu iki yılda ne hale gelir ? bunlar insanları sigaradan sogutmak icin söylenen yalanlar

24 x 50 : 1200

1200 x 30 : 36.000

amerikada her ay 36.000 kişi sigaradan ölüyor öyle mi :lol:

Sitelerde Paylaş

Benim amcam sigaradan öldü(58 yaşında),kansere yakalandı .Diğer amcam da doktorun sigarayı yasaklamasına rağmen içmesi yüzünden ,şuan hastanede yatıyor.Sigaranın insan sağlığına ne kadar zaralı olduğunu bilmeyen yoktur herhalde.Uteybe, şimdi sigaranın zararı yok mu,bunu mu söylüyorsun sen?

Sitelerde Paylaş
arkadaş bunların hepsi yalan amerikada saatte 50 kişi sigaradan gitse 50 kişi kanserden trafik kazasından gitse 50 kişi bilmem neden gitse hesapla bakalım amerikan nüfusu iki yılda ne hale gelir ? bunlar insanları sigaradan sogutmak icin söylenen yalanlar

24 x 50 : 1200

1200 x 30 : 36.000

amerikada her ay 36.000 kişi sigaradan ölüyor öyle mi :lol:

Evet ayda 36.666 kisi, yilda 440.000 kisi....

http://www.wrongdiagnosis.com/s/smoking/deaths.htm

Sen hala yalan zannet bunlari.

Amerikada sigara ureticilerin ne kadar guclu oldugunu biliyor musun? O kadar paraya ve guce ragmen, adamlar bu gerceklerin ustunu kapatamiyorlar.

Sigaranin sagliga zararli oldugu, olume yol actigi kesindir. Kendiniz iciyorsaniz o sizin probleminiz. Ama baskalarini (ozellikle gencleri) ozendirmek, onlari icmeye tesvik etmek son derece kotu.

Sitelerde Paylaş
lan lavuklar içmiyorsanız içmeyin, bari içenlerin sigarasını haram etmeyin..

olm kör müyüz, sanki görmüyor muyuz sanki paketin üstündeki "smoking kills", "sigara öldürür", "kansere neden olablir" yazılarını. ee buna rağmen içiyorsak, bu ne "emr bil maruf nehy ani-l münker" kaçıştırması?

tööbe yarabbi.. için kardeşlerim.. için.

let things alone, let them smoke.. :-)

Oncelikle terbiyeni takin. Nedir o "lan lavuklar" filan..

Istedigini ic, benim derdim degil. Ama burada genclerin sigara icmeye ozenmemeleri icin elimden geleni yapacagim.

Sitelerde Paylaş
lan lavuklar içmiyorsanız içmeyin, bari içenlerin sigarasını haram etmeyin..

olm kör müyüz, sanki görmüyor muyuz sanki paketin üstündeki "smoking kills", "sigara öldürür", "kansere neden olablir" yazılarını. ee buna rağmen içiyorsak, bu ne "emr bil maruf nehy ani-l münker" kaçıştırması?

tööbe yarabbi.. için kardeşlerim.. için.

let things alone, let them smoke.. :-)

içenler kendi başlarına zıkkımlanabilirler,birşey diyemeyiz.

ama sigaraya özendirci lavukluklar yaparlarsa buna da müsade edemeyiz.

;)

Sitelerde Paylaş

Universitede , son sınıfta idik.

Sigara içmeyen 2 kişiden biri idim.

Diğer arkadaşlar toplandı ikimize 1 er paket kısa marlboro aldılar. Bunu 3 günde bitirin , alışmaz iseniz , size birer kot pantolon alacaz dediler.

İddiaya girdik. İçerken de şahit huzurunda içtik. Hatta arada fazladan da verdiler...

İkimizde alışmadık.

Kot pantolonları da aldılar.

Şimdi hala konuşuruz , bir araya gelince.

Ama yılbaşı gecelerinde , bir romeo ve julıet i reddetmiyorum açıkçası.

Başkalarına zarar vermemek kaydı ile , keyifli yaşam diliyorum.

İçenlere de , içmeyenlere de.

Sitelerde Paylaş
Sende biraz zeka parıltısı görsem, inan bana uğraşırdım seninle.

madem öyle iletimdeki son paragrafı neden sansürledin.

açık ve net biçimde sansür uyguladın bence sen burda takılmak yerine

adnan hocaya ait bir yerlere takıl hem fikren hemde zikren uyuşursunuz inan bana

kendini buralarda heba etme hem bilyorsun oda zamanında en baba öz atatürkçüydü

onu bize öyle yutturdular.buralarda kendini boşuna heba etme

ya sildiği şey tamamen gırgır bazında yazılmış bir şeydi resmen silmiş

birde uğraşmaktan söz ediyor,yapacağın en fazla üyeliğimi sonlandırmak

biz bir gideriz bin geliriz,bizle uğraşamassın biraz esnek ol,

burası ateist forum dinsiz ve allahsızların formu

sansüre hayır,adam gibi admin istiyoruz.hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz

ayıp

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...