Jump to content

YEREL SEÇİMLERDE OYLARINIZ

Recommended Posts

• İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ne yalan söyliyeyim,

Menderes Türelden çok memnunum.

Ak Partisinin aksine Chp'li gibi davranıyor, sürekli çalışıyor. Laikliği destekleyen, çağdaş bir kişiliğe sahip.

Geçenlerde Piyano Festivalinde solist sanatçı olarak çıkmıştı.

Ben yinede Chp'ye oy vereceğim.

Çünkü Menderes Türel, akp içinde bir istisna. Antalyanın akp kalesi, ılımlı islam kalesi olmasından hiç hoşnut değilim.

tarihinde Seyirci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Henüz Ankara belediyede tam bir kesinlik sağlanmadı diye biliyorum, DSP-CHP birleşmesini istiyorum. Oyum CHP olur sanıyorum.

Bir arkadaş sormuş yukarıda; Büyükerşen DSP'li.

Sitelerde Paylaş
Chpnin kapıları hep sürekli yüzüme kapanıyor senelerdir.Artık değişim gerekiyor diye düşünüyorum bakalım ak parti neler yapacak pek umudum yok ama neyse...

Yazılarına bakıyorum da.. Şimdi neden iş olsun diye bunu yazdın anlamadım. Chp'nin hangi kapısı yüzüne kapandı. Laiklik ya da Atatürkçülük ya da ne hangi. Tabiki din kapısı yüzüne kapandı. Din nedir peki, din senin kalbinde olmalı. Din perspektifinden parti seçiceksin, ondan sonra da kapılar kapandı diyeceksin. Burası bir islam devleti değil. Burada siyasete din karıştırılmaz. Bunu ne zaman kafanıza sokucaksınız.

Sitelerde Paylaş
Yazılarına bakıyorum da.. Şimdi neden iş olsun diye bunu yazdın anlamadım. Chp'nin hangi kapısı yüzüne kapandı. Laiklik ya da Atatürkçülük ya da ne hangi. Tabiki din kapısı yüzüne kapandı. Din nedir peki, din senin kalbinde olmalı. Din perspektifinden parti seçiceksin, ondan sonra da kapılar kapandı diyeceksin. Burası bir islam devleti değil. Burada siyasete din karıştırılmaz. Bunu ne zaman kafanıza sokucaksınız.

Poposundan ne zaman maymun çıkarsa o zaman ^^

Sitelerde Paylaş
Henüz Ankara belediyede tam bir kesinlik sağlanmadı diye biliyorum, DSP-CHP birleşmesini istiyorum. Oyum CHP olur sanıyorum.

Bir arkadaş sormuş yukarıda; Büyükerşen DSP'li.

CHP ve DSP birçok bölgede birleşmeliler..ANKARA'yı kazanabilirler.Geçen seçimde kaybettikleri belediyeleri de.

Sitelerde Paylaş

arkadaslar bosuna birbirinizi yemeyin.hangi parti gelirse gelsin,emperyalist,kapitalist,sovenist,sömürücü politikanin hizmetini devam ettirecektir.

hangi parti diye düsünene kadar,hangi sistem gelmeli diye düsünelim.

düzen partilerinden biktik.ve biz bu forumda tüm partilerle ilgili cok tartismalar yaptik daha bir hafta öncesine kadar.

hangi parti gelirse gelsin.koclara,sabancilara,amerikanci avrupaci misyonerlere yani kisacasi dünyadaki degismeyen düzene hizmet edecektir.

Sitelerde Paylaş
Hiç şaşırmadım bu cevaba kendini Anti sıfatına layık görmüş fakat yanından geçememiş Arap Budalası..

Bana bir tavisyede bulunsana merak ettim hangisini söyleyeceksin?

tarihinde AntiKafir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...