Jump to content

Az Kaldı

Recommended Posts

Kim bilir yine neyi çarptırdılar...yok efendim saçı göründü diye dövülüyor..belki de samimi iki dost sarılıyor...

ya arkadaşlar geçin bu fotolarla uğraşmayı... çağ atlayın biraz...

Sitelerde Paylaş

sarılıyorlar sarılıyorlar kesin de ben ordaki job umsu aletin sarılan iki kisi arasında ne isi olduğunu ve ayrıyetten bir insan birine hem sarılıp hem nasıl bu kadar sinirli bakabilir enteresan. kesin iki düsman sarılıyorlardır. islamın sevgi dini olduğunu anladıkları icin. ne diyelim..:)

Sitelerde Paylaş
sarılıyorlar sarılıyorlar kesin de ben ordaki job umsu aletin sarılan iki kisi arasında ne isi olduğunu ve ayrıyetten bir insan birine hem sarılıp hem nasıl bu kadar sinirli bakabilir enteresan. kesin iki düsman sarılıyorlardır. islamın sevgi dini olduğunu anladıkları icin. ne diyelim..:)

valla bölümümde uygun...yaparım şöööle güzel iki fotoşap çalışması..sonra üstüne konuş dur...bunları diyorum geçelim artık..yok bal peteğinde yok ineğin sırtında Lafzullah filan... :)

Sitelerde Paylaş
valla bölümümde uygun...yaparım şöööle güzel iki fotoşap çalışması..sonra üstüne konuş dur...bunları diyorum geçelim artık..yok bal peteğinde yok ineğin sırtında Lafzullah filan... :)

Tabi fotoshop. :lol: Sen kafanı hiç yorma. Yoracaksan da sağda solda ilahi birşey arayacağına, gözünün önünde cereyan eden olaylara bir bak. İran'ı tanı mesela. Nacizane tavsiyem.

Sitelerde Paylaş
Hayır bir kere o job dediğiniz şeyle kesinlikle şiddet uygulanmıyor requiem for a dream adlı filmi izlerseniz son 10-15. dakikasında iki kadının o aleti nasıl kullandığını görürsünüz.

:)

sana birşey demiyorum ama yani üstü örtülü hakaret etmen bile seviyesizliğini pardon seviyeni ortaya koyuyor... :)

Sitelerde Paylaş

evet sen jopların münasip işlerde kullanıldığı bir dünyada......

bense jopların suç işleyenlere karşı kullanıldığı bir dünyada...

1.si alçaklığın alçaklığıdır

(bu msj güzel oldu)

Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar o jop değil, şemsiye.

Resimdeki bayan görüntüsünden de anlaşıldığı gibi Allah'a çok yakın biri.

Allah ona vahiy göndermiş, birazdan yamur yağdıracam şemsiyeni aç diye, diğer arkadaşda yağmurdan korunmak için şemsiyenin altına girmeye çalışıyo.

Olay bundan ibaret niye çarpıtıyosunuz yukarıda ki arkadaşın söylediği gibi, çağ atlayın biraz.

Sizin gözünüze perde inmiş, kalp gözünüz çalışmıyo ağrıza yapmış

Biraz Kuran okuyun bak nasıl açılacaksınız, ordakinin aslında jop değil şemsiye olduğunu nasıl anlayacaksınız.

Sitelerde Paylaş
Evet arkadaşlar o jop değil, şemsiye.

Resimdeki bayan görüntüsünden de anlaşıldığı gibi Allah'a çok yakın biri.

Allah ona vahiy göndermiş, birazdan yamur yağdıracam şemsiyeni aç diye, diğer arkadaşda yağmurdan korunmak için şemsiyenin altına girmeye çalışıyo.

Olay bundan ibaret niye çarpıtıyosunuz yukarıda ki arkadaşın söylediği gibi, çağ atlayın biraz.

Sizin gözünüze perde inmiş, kalp gözünüz çalışmıyo ağrıza yapmış

Biraz Kuran okuyun bak nasıl açılacaksınız, ordakinin aslında jop değil şemsiye olduğunu nasıl anlayacaksınız.

Eyvallah...

fakat diğer konulardaki aşağılayıcı tavrın senin de seviyeni ortaya koymaya yetiyor...

Sitelerde Paylaş
Kim bilir yine neyi çarptırdılar...yok efendim saçı göründü diye dövülüyor..belki de samimi iki dost sarılıyor...

Müslümanlığının gereğini yerine getiriyor bu arkadaş:)

Yalan ve örtmece yapıyor.. Şeriata kadar hep öyle yaparlar.. İslami kurallar uygulanmaya başladığı zaman ise, saçının tek teli gözüken kadın artık bir fahişedir..

Bu arkadaş Starbucks'ta oturan, iki Arabistanlının geçen gün başına geleni duymamış galiba.. Aslında duymasına gerek yok.. Adı gibi biliyor da..

Adı üzerinde: Müslüman..

Birisinin ağzından "Allah" kelimesi çıkıyorsa, o kişi için derhal gerekli önlemler alınmalıdır. Bunlardan 1 tanesi bile teröristtir. Demokrasi düşmanıdır.

Sitelerde Paylaş

Kadının elinde jop gibi birşey var bu bir.

Joplu kadının gözlerinden ŞİDDET akıyor bu iki.

Karşısındaki kadının saçı gözüküyor bu üç.

Etrafına insanlar toplanmış bu da dört.

Madem photoshop gibi bir program falan kullanılarak düzeltildiğini savunuyorsunuz lanet insanlar. O zaman bu yazdıklarıma ne diyebileceksiniz? Madem photoshop gibi bir program kullanılarak böyle yapıldı, allah niye kendi istediği şeyde böyle aksilik yapıyor? Ne biçim allahmış bu?

Sitelerde Paylaş

malezyada olmayaca iran da olmayacak..R.T.E. ve arkasındakiler kısa bir süre daha holding medyasının desteğini alacaklar..kısa bir süre daha sırça köşklerinde büyük makam odalarında oturacaklar..

peki sonra ne mi olacak..

ya imralı olacak...ya da bir ecnebi gemisine deniz altına binip su katılmadık diğer hain gibi ülkeyi terkedecekler..

1400 sene evvelki zihniyet bu ülkenin başına geçemez.

birileri anüsünü yırtsa da geçemez..geçmemeli..nokta..

Sitelerde Paylaş
1400 sene evvelki zihniyet bu ülkenin başına geçemez.

birileri anüsünü yırtsa da geçemez..geçmemeli..nokta..

Sevgili maldini,

Umutlarını yıkmak istemem ama gerekli önlemler alınmazsa Türkiye hızla rejim değiştirebilir. İran eskiden beri böyle mi yönetiliyor, hayır. İran iki yılda bu hale geldi. Sadece iki yıl.

Persepolis adlı animasyonu izlemeni tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş

Adamlar kendini kandırma hastalığı oluşmuş...

Onun gerçek olabileceğine ihtimal bile vermiyor.Tabi ki hepimiz biliyoruz iranda asla böyle şeyler olmaz

çağ atlayın biraz...---Bunu söyleyen kişi hala 14. yy da yalnız...

Sitelerde Paylaş
Sevgili maldini,

Umutlarını yıkmak istemem ama gerekli önlemler alınmazsa Türkiye hızla rejim değiştirebilir. İran eskiden beri böyle mi yönetiliyor, hayır. İran iki yılda bu hale geldi. Sadece iki yıl.

Persepolis adlı animasyonu izlemeni tavsiye ederim.

sayın primat:

insan ümit ile yaşarmış..tabi sizin dediğiniz gibi de bir tehlike mevcut..

nazım hikmetin dediği gibi..

nasıl ve nereden geleceğini bilmeden bende güzel hoş adil eşit paylaşımın olduğu..daha da ileri gidersek kundağındaki altınından ötürü annesi katledilmeyen..

çok ağlıyor diye mikro dalga fırına atılmayan bir çocuklu türkiye hala olabilir..

hala kendisine gemicikler kola dağıtım şirketleri pastorize yumurta fabrikaları kurmayan reisler bu ülkenin başına geçebilir..

tamam karanlık çok büyük ama ona direnen zayıf cılız bir ışık da mevcut..

felaket ordusunun kadrolaşması bir örümcek ağından farksız..ama mevcut kadrolarda bir iki tane olsun hala vatan için adalet ve eşitlik için en mühimi insan için birşeyler yapacak insanlar var..

---**nasıl ve nereden gelecek pek bilmiyorum ama güzel adil neşeli ve vatanperver günler ve reisler hala gelebilir..ümit ediyorum gelecektir de..--**..nokta..

Sitelerde Paylaş

elinde cop olan bayanın hesap sorar bir bakış açısı var. sağ baştakı bayanın da diğer bayanı itekleyerek o noktaya getirdiği belli (Çünkü iteklenen bayanın aelindeki çanta flulaşmış. hareket hali söz konusu)

Bu görüntü nasıl yorumlanır. çağdışı bir uygulama olarak tabi ki... Bu fotoğrafa bakarak bizim ülkemizin ne kadar çağdaş ve demokratik bir ülke olduğu sonuca ulaşmak isteyenler olacaktır. O arzuyla hareket edenler hemen sevinmesin bence..

İran'da saçı açık diye kadınlar coplanıyor mu, bu ülkede kadınlarımıza neler yapılıyor devletin kolluk güçleri tarafından... Bu ülkede işkcehanelerde kaç kadına tecavüz edilmiştir diye bir soru sormuşmudur v ebuna karşı bir tepki göstermişlermidir kadın hakları savunucularımız.Saçının bilmem kaç teli gözüktü diye kadını aşağılayıp cezalandıran bu sistem ne kadar demokratik ise türban konusunda milli eğitim bakanını protesto ettiği için 15 yaşındaki bir kız çocuğunu tutuklayan bir sistem de o kadar demokratiktir...

İnsanlarını sokak ortasında asan bir zihniyet demokratik midir. Asla.. Ama aynı şekilde her yaşa bir kurşun denilerek 13 yaşındaki bir çocuğu 13 kurşunla katletme özgürlüğünü sunan bir ülkeden daha az demokratik değildir... Ülkenin komünistlerini işkence tezgahlarından geçiren, işkence tezgahlarından ancak bir eli bir ayağı veya herhangi bir uzvu eksik olarak çıkan Halkın Mücahiti savaşçıları gerçeğini yaşatan İran Devrimi ne kadar demokratikse ülkemizi açık cezaevine çeviren 12 eylül de o kadar demokratiktir...

her neyse ben sizin tadınızı bozmayayım, siz İran'daki kadınların hakkını, irandaki demokrasi sorununu tartışmaya devam edin. Nasılsa ülkemin böyle sorunları yok...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...