Jump to content

Recommended Posts

• İleti 80
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Nevton, Bruno, Aristo hepsi cin cağırmış. Bunlar resmi tarihde yazmaz. Fakat onların daha derin araştırıcılıarının bazı "gayri-resmi" belgelerinde bulunmaktadır. (Aristo bir az şüpheli fakat teorisi ona uyum sağlıyor). Bu belgeleri gören çok az adam var. Fakta bu böyle. Cini görmüşler mi? görmemişlermi? orasını bilemem zira bu daha da "top secret" kısmından. Ama bayağı zaman geçmişler şu işde.

Sitelerde Paylaş

Nevton, Bruno, Aristo hepsi cin cağırmış. Bunlar resmi tarihde yazmaz. Fakat onların daha derin araştırıcılıarının bazı "gayri-resmi" belgelerinde bulunmaktadır. (Aristo bir az şüpheli fakat teorisi ona uyum sağlıyor). Bu belgeleri gören çok az adam var. Fakta bu böyle. Cini görmüşler mi? görmemişlermi? orasını bilemem zira bu daha da "top secret" kısmından. Ama bayağı zaman geçmişler şu işde.

Vay salak vay

Demek cin diye bir şey var sanıyorsun ha?

Müslüman yobaz seni.

Sitelerde Paylaş

ins ü cin...

İns ünsiyet edilen yani tanınan bilinen işte bu bizlerden denilen kişiler şeyler...

Cin de bunun karşıtı yani tanınmayan bilinmeyen yabancı kişiler ....

İn cin yok burada demek yani tanış olduğumuz yada olmadığımız kimse yok burada demek oluyor...

Sitelerde Paylaş

ins ü cin...

İns ünsiyet edilen yani tanınan bilinen işte bu bizlerden denilen kişiler şeyler...

Cin de bunun karşıtı yani tanınmayan bilinmeyen yabancı kişiler ....

İn cin yok burada demek yani tanış olduğumuz yada olmadığımız kimse yok burada demek oluyor...

tanınmayan-tanışmadığın yabancı insanlar CİN yani ?

Sitelerde Paylaş

bence cinden korkmayan insan yoktur. hele gece karanlık ortamlarda yalnızken bi de ortalık mezar gibi sessizse :)

İnsan bilmediğinden korkar..Cin de bazı insanlar için bilinmeyendir.

Oysa bilinmeyecek bir tarafı yoktur.

Mecnun kelimesini incelerseniz deli, divane gibi anlamları yanında cinlenmiş olarak anlamladırıldığını görürsünüz.

Tarihte, fiziksel olarak her şeyi tam ancak aklı yeteri kadar gelişmemişlere, kısaca deli dediklerimize bir açıklama getirebilmek için uydurulmuş hayali bir varlıktır cin denilen şey.

Olmadığı için korkmaya da gerek yoktur.

Sitelerde Paylaş

ben de normalde korkmuyorum aslında ama özellikle -korkunçlu- bişeyler izlediğimde etkisi altında kalıyorum ve bi yerden çıkıvercekmiş gibi geliyor. özellikle aynalara bakmaya korkuyorum o zaman. kendi kendime soruyorum korkmamam lazım neden korkuyorum diye. belkide bilinç altımız küçüklükten bu tür verilerle doldurulmuş olduğu için gerçekleşebiliyor olabilir bu durum.

Sitelerde Paylaş

Arkadaş sohbetlerinde ne zaman birisi cin konusunu ortaya atarsa ben kestirmeden giderim. Bu cin denen .... nın ..... Haysiyeti şerefi onuru olan bir .... salar gelsinler bu gece hesaplaşalım, bekliyorum. Ağzıma geleni söylerim. Noktaların yerine neler geleceği o anki duruma bağlı. Bu gece gelsinler kim kime giriyormuş bakalım derim. Bazı arkadaşlar benim bu pervasızlığımdan ürkerler. Yahu kötü cine çatarsın bak çarpılırsın filan diyen bile olur. Manyak bunlar...

Bunlarla oturup konuşmaktan bile artık yıldım. Yok, nereye gitsen her yer bu salaklarla dolu. Elini değil neyini sallasan bu salaklardan başka kimseye çarpmıyor. Her yere bot yığını gibi yığılıp kaldılar, her yerdeler. Bu nasıl bir kabustur ben anlamıyorum. Her yanın, sağın, solun, önün arkan saçma sapan müslümlerle dolu. O yana dön bir müslüm, bu yana dön bir müslüm, arkana dön bir müslüm, önüne bak bir müslüm.

Lan sanırsın Walking Dead! Her tarafın zombilerle kuşatılmış, çıkış yok, gidecek yer yok, kurtuluş yok, insanların olduğu bir yer yok! Herkes zombi olmuş! İyice yıldım, iyice bıktım usandım. Bu müslüm yığınlarından usanç geldi. Ya bir bot da böyle her yere mi yığılır kalır ya! Bot yığınları gibi öbek öbek öbek her yer, dağ taş bunlarla dolu! Ya bi yeter ya! Lan bir bitin, bir bitin ulan! Şunu yanlış anlayıp mantar gibi bitmeyin bir ulan!

Sitelerde Paylaş

Arkadaş sohbetlerinde ne zaman birisi cin konusunu ortaya atarsa ben kestirmeden giderim. Bu cin denen .... nın ..... Haysiyeti şerefi onuru olan bir .... salar gelsinler bu gece hesaplaşalım, bekliyorum. Ağzıma geleni söylerim. Noktaların yerine neler geleceği o anki duruma bağlı. Bu gece gelsinler kim kime giriyormuş bakalım derim. Bazı arkadaşlar benim bu pervasızlığımdan ürkerler. Yahu kötü cine çatarsın bak çarpılırsın filan diyen bile olur. Manyak bunlar...

Bunlarla oturup konuşmaktan bile artık yıldım. Yok, nereye gitsen her yer bu salaklarla dolu. Elini değil neyini sallasan bu salaklardan başka kimseye çarpmıyor. Her yere bot yığını gibi yığılıp kaldılar, her yerdeler. Bu nasıl bir kabustur ben anlamıyorum. Her yanın, sağın, solun, önün arkan saçma sapan müslümlerle dolu. O yana dön bir müslüm, bu yana dön bir müslüm, arkana dön bir müslüm, önüne bak bir müslüm.

Lan sanırsın Walking Dead! Her tarafın zombilerle kuşatılmış, çıkış yok, gidecek yer yok, kurtuluş yok, insanların olduğu bir yer yok! Herkes zombi olmuş! İyice yıldım, iyice bıktım usandım. Bu müslüm yığınlarından usanç geldi. Ya bir bot da böyle her yere mi yığılır kalır ya! Bot yığınları gibi öbek öbek öbek her yer, dağ taş bunlarla dolu! Ya bi yeter ya! Lan bir bitin, bir bitin ulan! Şunu yanlış anlayıp mantar gibi bitmeyin bir ulan!

12715574_1096321687055405_91082128282147

Sitelerde Paylaş

Cinlerden korkulmuyor bana göre.

Genlerimize "karanlık ve tenhalık = tehlike" eşitliği işlemiş. Açık havada, doğada karanlıkta ve ıssızlıkta kalırsak her an saldırıya uğrayabiliriz. Sağdan, soldan her yandan tehlike gelebilir; bir hayvan saldırabilir, üstümüze bir şey düşebilir falan filan.

Ama ya evimizde, içeride hiçbir tehlikenin olmadığı bir ortamda karanlık ve yalnız olursak ne olur? O zaman doğal bir şey tarafından saldırıya uğrama hissi haliyle doğaüstü fenomenler tarafından saldırıya uğrama hissine dönüşüyor. Çünkü evde bir şey yok, herhangi bir tehdit yok ama yine de ortam sana kendini tehlikede hissettiriyor ve buna bir kaynak arıyorsun. Bu da illa cin olacak diye bir şey yok, Alien, Predator, Chucky, Freddy falan da olabilir yani.

En azından benim yorumum böyle. Ha spesifik olarak cinlerden korkuyorsan elinin altında internet var, bulabildiğin tüm "cin çağırma büyüleri"ni yaparsın hiçbir şey olmadığını görünce korkun zamanla geçer zaten.

Sitelerde Paylaş

Resmi bir an gerçekten mantar tarlası sandım! :D Gerçekten aşırı benziyorlar!

Cin deyince halisünasyonu anlayacaksınız. Budur... İnsan beyni cini de hayalinden yaratacak güçtedir. Tanrı gibi...

Müslümler cinlere olan hakareti edip hadi gelsinler bu gece de hakaretlerimin öcünü alsınlar varlarsa dediğimde yine kıvırtacak yer bulmuyor değiller. "Cinler zaten aşağılık varlıklardır, sana gelmeye cesaret edemezler" diyorlar. İstediğin kadar ama olanca hakareti yaptım, var olan bir varlığın ister istemez azıcık onuru olur de... Faydası yok. Anca "güçlü bir cine çat bir gün de gününü gör" diye korkutmaya çalışıyorlar. Başka bir haltları yok. Sadece korku aşılamaya çalışırlar. Din zaten insanların zaaflarından üremiş ve o sayede varlığını sürdüren bir hayalet... Fobilerden hiç farkı yok. Bilinçle aşılır.

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ateist olmama rağmen cinlerden çok korkuyorum, bu konuda bana yardımcı olabilecek olan var mı acaba ?

"Mini etek giyiyorum ama başımı açmaya çok korkuyorum, allah günah yazar mı başımı açarsam" demek gibi olmuş.

"Ben kuru su içiyorum" diyemezsin. Buna teknik olarak "oksimoron" denir. "Yaşayan ölüyüm" diyemezsin. Bu da oksimorondur. "Ben dürüst namuslu bir hırsızım" diyemezsin. Bu da oksimoron.

Cinler sana ne yapar mesela, ağzını mı yamulturlar? Bundan mı korkuyorsun! Belki biri evlenir seninle yahu, korkma bu kadar! "Cinsan" çocuklarınız oluuur, mutlu mesut yaşar gidersiniz.

Sitelerde Paylaş

"Mini etek giyiyorum ama başımı açmaya çok korkuyorum, allah günah yazar mı başımı açarsam" demek gibi olmuş.

"Ben kuru su içiyorum" diyemezsin. Buna teknik olarak "oksimoron" denir. "Yaşayan ölüyüm" diyemezsin. Bu da oksimorondur. "Ben dürüst namuslu bir hırsızım" diyemezsin. Bu da oksimoron.

Cinler sana ne yapar mesela, ağzını mı yamulturlar? Bundan mı korkuyorsun! Belki biri evlenir seninle yahu, korkma bu kadar! "Cinsan" çocuklarınız oluuur, mutlu mesut yaşar gidersiniz.

kafa kapama konusunda en çok garibime giden şey.......SAÇIM GÖZÜKMESİN AMAN !!!!...

yaw o KIL lan.....KIL işte....

kaşın gözüküyor ya ?...

kirpiklerin gözüküyor ????

onlar da KIL ???? aynı maddeden ????

kapkara çarşafa da girsen....o kaşın - kirpiğin GÖZÜKÜYOR ???

işin garibi....kirpik daha çekicidir çoğu zaman......

adam ŞARKI BİLE YAZMIŞ YAV....

kirpiklerin ok ok eyle...

vur sineme öldür beni ....

keman kaşlım....diye de var bi şiir ve şarkı....

saçtan çok kaş ve kirpik üzerine yazılı şiirler ve şarkılar....

saçını örtsen ne be salak ? .....

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...