Jump to content

Kadının yeri evidir

Recommended Posts

• İleti 139
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Benim bu haberden anladığım erkeklerin hayvan olduğudur.

Ve bu da dahil olmak üzere tüm genellemeler yanlıştır.

Bari o narin kafanızı kullanıp fikirlerinizi iletin.

Tavanarasında bir müslümanın, keçiye tecavüzüyle ilgili haber var.

Keçinin yeride ev midir şimdi?

Sitelerde Paylaş

çok çirkin bir olay.

ayrıca antikafirin böyle vicdan sızlatıcı bir haberden

kendi dünya görüşüne pay çıkarması da çirkin.

bence bütün erkekleri hadım edelim.

malum kadın evde de otursa adam eve gelip yapacağını yapabilir.

benim önerim daha kesin bir çözüm sunuyor. :lol:

Sitelerde Paylaş

Mürtedd ne pay çıkarması!

Bunun tek çözümü adam gibi evinde oturması kadın erkek eşitliği diye ötersiniz alın size eşitlik.

Türkiyede fuhuş sektörüne milyonlarca kadın hizmet ediyor.

Onları himayesinde tutan pezevenklerin en büyük güvenceside "DEMOKRASİ"

Sitelerde Paylaş

Murat, yobazlaşma.

Şu ilk 2 mesajıma neden cevap veremiyorsun?

Kadını erkeğin cebine bakmaması, penisine mi bakmasıdır?

Sana bu orospu zihniyetini kim aksettirdi bilmiyorum ama usama bin ladinde aynı şekilde düşünüyor.

Yaz ve resmet..

Sitelerde Paylaş

Bu tür gelenekler arap birliği ülkelerinde sıkca görülür.

Sarıkızın kuyruk sallamasını yanlış anlamış amcacık.. : )

Keçiyi bırak mantığa bak.

Seninle aynı seviyeye indim ve o haberi gösterdim. Anlaman için, sende biraz zor oluyor.

Kadının erkeğin cebine bakmaması, penisine mi bakmasıdır?

Sana bu orospu zihniyetini kim aksettirdi bilmiyorum ama usama bin ladinde aynı şekilde düşünüyor.

tarihinde Seyirci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Murat, ortada kıracağın pot kalmadı lan.

"Dünyada hiçbir milletin kadını, ben Anadolu kadınından fazla çalıştım, milletimi kurtuluşa ve zafere götürmekte, Anadolu kadını kadar emek verdim diymez. Erkeklerden kurduğumuz ordumuzun hayat kaynaklarını kadınlarımız işletmiştir. Çift süren, tarlayı eken, kağnısı ve kucağındaki yavrusu ile yağmur demeyip, kış demeyip cephenin ihtiyaçlarını taşıyan hep onlar, hep o yüce, o fedakar, o ilahi Anadolu kadını olmuştur. Bundan ötürü hepimiz bu büyük ruhlu ve büyük duygulu kadınlarımızı, şükranla ve minnetle sonsuza kadar aziz ve kutsal bilelim."

Mustafa Kemal Atatürk

"Ey insanlar!

"Kadinlarin haklarini gözetmenizi ve bu hususta Allah'tan korkmanizi tavsiye ederim. Siz kadinlari, Allah'in

emaneti olarak aldiniz ve onlarin namusunu kendinize Allah'in emriyle helal kildiniz. Sizin kadinlar üzerinde

hakkiniz, kadinlarin da sizin üzerinizde hakki vardir. Sizin kadinlar üzerindeki hakkinizi; yataginizi hic

kimseye cignetmemeleri, hoslanmadiginiz kimseleri izininiz olmadikca evlerinize almamalaridir. Eger

gelmesine müsade etmediginiz bir kimseyi evinize alirlarsa, Allah, size onlarin yataklarinda yalniz

burakmaniza ve daha olmasza hafifce dövüp sakindirmaniza izin vermistir. Kadinlarin da sizin üzerinizdeki

haklari, mesru örf ve adete göre yiyecek ve giyeceklerini temin etmenizdir.""

Peygamber Muhammed

Kendine Atatürkcü dersin.

Laik Türkiye cumhuriyeti yerine arap-iranlılarla birleşip islam ülkesi kurmak istediğini belirtirsin.

Şimdide Türk kadını modeli yerine, arap kadını modelini getiriyorsun.

Forum sana gülüyor oğlum. : )

tarihinde Seyirci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tamam lan atatürkçü falan değilim atatürk sizin tekelinizde kalsın.

Yalnız sizin halinizede gülen çok Atatürk'ü sokmadığınız kalıp kalmadı.

Yukarda verdiğin iki yazıda kadını yüceltmiş senin bunu anlamaya kapasiten yetmez.

Peygamber kadınların kız çocuklarının diri diri gömüldüğü bir devirde insan olduğunu halkına göstermiş.

Sitelerde Paylaş
Tamam lan atatürkçü falan değilim atatürk sizin tekelinizde kalsın.

Yalnız sizin halinizede gülen çok Atatürk'ü sokmadığınız kalıp kalmadı.

Yukarda verdiğin iki yazıda kadını yüceltmiş senin bunu anlamaya kapasiten yetmez.

Peygamber kadınların kız çocuklarının diri diri gömüldüğü bir devirde insan olduğunu halkına göstermiş.

Hah şöyle erkek gibi kıvırtmadan konuş, Atatürkcü değilsin.

Bir dahada o adamın fikirlerini çarpıtarak gül suyu kokulu klavyene konu etme. Her başlıkta rezil ederim.

Sitelerde Paylaş

15 yaşındaki iki kız çocuğu evden kacıyor, birtakım sapıklar (ki kesin müslüman ülkemin müslüman vatandaşlarıdır onlar da) topluca bu çocuklara tecavüz ediyor ve buradan da "Kadının yeri evi olmalıdır" sonucu çıkıyor...

Sizin aklınıza ne demeli şimdi bilmiyorum ki....

Bu çocukların aileleri kimdir?

Neden evden kaçmışlardır?

Bu sapıklar nasıl insan ve nasıl müslümanlardır ki bu kadar ahlaksızca ve sapıkça bir işi yapabilmişlerldir?

Sorulacak sorular bunlardır.

Sitelerde Paylaş

Antikafir bu nasıl bir mantıktır yaa..Asıl sorun kızlarda mı yoksa bu şerefsizliği yapan adamlarda mı?

Adamlara hiç laf yok maşşallah.Nerdeyse helal olsun diyceksin.Bu sorunun köklü biçimde çözümü kadının evinde oturması ile olmaz bi kere.

Erkek ırkının kökünü kurutursak ne tecavüz kalır ne taciz değil mi ama?Yüzeysel çözümlerle olmaz bu iş..

Erkekler her türlü sapıklığın başını çektikleri için hepsi toplama kamplarında toplanmalı silah tehtidiyle bir kısmı çalıştırılmalı(işe yarasınlar bari)

İşe yaramayanlardan da sabun yapılmak suretiyle bi anlamda etinden sütünden tüyünden faydalanılması sağlanmalı..

Sitelerde Paylaş
Size 2 soru?

1.Dünyadaki tüm müslümanlar sapıkmı

2.Tüm sapıklar müslümanmı

yavaştan roller değişiyor :D

eskiden biz derdik

1) bütün ateistler ahlaksızmı

2)tum ahlaksızlar ateistmi diye :D

neyse yavaşdan kafa çalıstırıyorlar buda yeter !

antı kafır demişki ;

Mürtedd ne pay çıkarması!

Bunun tek çözümü adam gibi evinde oturması kadın erkek eşitliği diye ötersiniz alın size eşitlik.

Türkiyede fuhuş sektörüne milyonlarca kadın hizmet ediyor.

Onları himayesinde tutan pezevenklerin en büyük güvenceside "DEMOKRASİ"

turkiyedeki müslümanların sayısı ateistlerden fazla olduguna göre !

milyonlarca kadından milyonlarca müslüman yararlanıyor !

YANI MANTIGIN DUSUNCEN GIBI YANLIŞ !

Sitelerde Paylaş

Bence bu haber yalan. 25 kişi tecavüz etmiş peh.

Eğer öyle birşey olsaydı illa içlerinden birisi onları öldürürdü, birileriyle isteyerek cinsel ilişkiye girmişlerse o tecavüz değildir.

Ortalıkta tecavüzcüler geziyor diye kızlar dışarı çıkmamalımıdır.

Hem tecavüzcüler müslüman hemde suçlu kadınlar. Buna bilimsel çözümlerde bulunabilir.

Kızlara aikido dersleri verilebilir ve gerekirse silahlandırılmalılar. O zaman 20 tecavüzcü saldırsın bakalım ne oluyor. :)

Sitelerde Paylaş

''tüm erkekler sapıktır,tüm evinde oturmayan kızlar orspudur'' gibi yüzeysel genellemeler yapmadan ve bunlara dayalı akılsızca çözümler sunmadan önce 2. defa düşünemek soğukkanlı düşünmek gerek.

Öküz olmayan herkes, yani biraz aklı biraz genel kültürü olan herkes tecavüz vakalrının altında yatan psikolojik etkenleri ve nedenlerini bilir.Nedir bir insanı tecavüze iten şey?

O 25 kişinin dümdüz müsliman olduğuna ben kolum üzerine iddaya girerim.

Erkek olmak sapık olmak değildir, kız olmakta salak olmak değildir.bu kalıplara insanları düşünceleri , yaşayış tarzaları sokar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...