Jump to content

Müslümanlık bitiyor. Korkuları üst düzeyde.

Recommended Posts

Arkadaşar ,

Bu forumdan bir arkadaşımız , islami bir siteye girmiş.

Benden bakmamı rica etti. Bende ricasını kırmadım baktım. Ve üye olup yazmaya başladım.

Yazılarımı takip eden arkadaşlar bilir , asla küfür etmem , edene de cevap vermem.

Konu ne ise ona odaklanırım. Sorular sorarım.. Bıkmadan.. Usanmadan.

Yine böyle yaptım... Artık günde 8-10 özel mesaj almaya başlamıştım. Hatta son mesaj forum sahibini eleştiriyordu , KABALIĞINDAN dolayı ,

ve onun gerçek müslüman olmadığını bile söylüyordu. !!!!!!!

Bir müslüman , fikrini söyleyen birine KÜFÜR etmemeli diyordu...

AVCI denen yetkili , benden YOKLUĞUN İSPATINI İSTEMİŞTİ...

İki gündür de , kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyordum onla...

Herkese cehaletini de gösterdim...

Şu andaki forumumuzun ( hhtp:/ateizm2.org ) unda özgür olduğunu belirtip , uyelerimizden nurcu olan Sn IllegalTM arkadaşımızın mesajlarına rağmen burada yazmaya devam etitğini anlattım.

İnanmadılar. Link verdim...IllegalTM nın açtğı bir başlığı...

İletimden o bölümü hemen sildiler..

Buranın reklamını yapıyorum diye.

Sonrada ATTILAR.

Sorularima cevap vremeyince , ve taraftar toplamaya başlayınca... Atildim.

KORKUYORLAR.... Taraftar kaybetmekten korkuyorlar. Bilgileri saklamaya çalışıyorlar.

Eğer ileride KAPALI bir müslüman toplum görürsek şaşırmayalım.

Ne yazık ki , internet var. Kapatamayacaklar.

Buraya davet ettim , yüreği olan gelir...

Sitenin adresi linke te var... Forum kurallarına karşı değilse , yazıyorum. Yoksa silinebilir.

Saygılar.

http://www.ateizmecevap.com

tarihinde Andromeda tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ohoo neler neler.. ben islami forumda " cebrailin cin olmadıgını ispatlayın " diye başlık actım.. bir kac kişi sen fitne fesatsın , tam komedi , arkadaş sen nasıl cin diyebiliyorsun 3 harfliler desene.. yazdıktan sonra konuyu kilitlediler

bunlara sordugun hicbir soruya yanıt alamazsın , ya küfreder ya cevap veriyormuş gibi yapıp hicbirşey söylemezler

http://www.islamiforum.com/index.php?showtopic=35468

tarihinde Uteybe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şu andaki forumumuzun ( hhtp:/ateizm2/org ) unda özgür olduğunu belirtip , ] uyelerimizden nurcu olan Illegal TM nin mesajlarına rağmen burada yazmaya devam etitğini anlattım.

Konunun burasını anlamadım bir yazım hatasımı söz konusu acaba?

Hala bu husula ilişki mi anlamış değilim

Mesajlarıma rağmen burda yazmaya devam ediyorum gibi bir mana var ama ben ne anlama geldi çözemedim

Sitelerde Paylaş
Konunun burasını anlamadım bir yazım hatasımı söz konusu acaba?

Hala bu husula ilişki mi anlamış değilim

Mesajlarıma rağmen burda yazmaya devam ediyorum gibi bir mana var ama ben ne anlama geldi çözemedim

Yani ateistler sadece ateistleri forumda bırakıp ötekileri atar diye birşeyin olmadığını söylüyor. Çok alınmayın.

Dinciler herkesi kendileri gibi sanarlar ya.

tarihinde bayşapka tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sn İllegalTM

Onlar bu sitede Nurcu birinin yazmasına izin verimediğini sanıyorlar.

Karşı fikirde olanların susturulduğunu sanıyorlar.

Bende onlara , böyle olmadığını , burada herkesin özgürce fikrini savunduğunu anlattım.

Sizin açtığınız bir başlığı da link olarak verdim.

Ama sildiler.

Konu bu.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

O siteye bende üyeyim Avcı ile benimde polemiğim olmuştu.

Şu anda sitleri servis dışı başlıklarını okumak istedim .Bayağıdır girmiyordum.Çünkü müslümanlara sorular başlığına yazdığım postlara

cevap gelimiyordu

O Avxı denen zavavalıda sıkışınca hakaret etmeye başlayan biri.

Onların amacı belli allah razı olsun kardeşim sendende mümin kardeşim muhabbeti

Sitelerde Paylaş

bu salaklar o kadar aptallar ki , adminlerden biri teşekkürler diye nick almış eger birisi forumda allah razı olsun derse hemen teşekkürler nickiyle admin geliyor

1 kişi daha allah razı olsun dedi..

diyip gidiyor.. bizde nickinden teşekkür ettigini anlıyoruz :lol:

tarihinde Uteybe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Oradaki biçok insanın aslında kötü niyetli olmadığını söylemem lazım.

Fakat , bizi ve bizim gibileri ÖCÜ sanıyorlar. Bilmiyorlar.

A-Teizm in ne olduğunu bilmiyorlar. Bu siteden , ateistlere sıkça sorulan sorular başlığından , Ateizm in tanımını aldım yapıştırdım.

Anlayamadılar.

Önceleri müslüman olan biri nasıl ATEİST olur , anlayamıyorlar. Hatta beni uzaydan gelmiş sanıyorlar. İmam Hatip Mezunu , dinsiz...!!!!

Ve hatta , Yüce Uçan Spagetti Canavarı nı bilmeyen , yazarlar var. Adamlar bide tecrübeli.

Yüce Uçan Spagetti Canavarını duyunca , çok güldüler başta... Ama gerçeği görünce , kimse spagaetti den bahsetmedi.

Müslümanları yönetmek isteyen ORTODOKS MÜSLÜMANLAR , cehaleti kullanmaya çalışıyorlar...

Güzel bişey var , artık SPAGETTİ yi unutamayacaklar.

Buranın adresini de...

Saygılar.

Sitelerde Paylaş

Olayı biraz güçte olsun anladım. Yazık. Ama bir yandan da Maşşallah -)

Her neyse. İslamiforum.com'da beni en çok güldüren şey şu: nasreddinhoca adlı kullanıcının (moderatör) imzasında yer alan mavi ay-yıldız. Bu insanların dinleriyle ırklarını-milletleri bir tutmaları ne acı.

Yoldan geçen bir vatandaşa sorsak ki: "Türkiye Cumhuriyeti'nin resmi dini nedir?" diye... Adam o değiştirilemez hükümlerden bi-haber "İSLAM!" diye cevap verecektir.

Boğuşma diye betimleyeceğim bunları. Bizler müslümanlarla değil, canilerle boğuşuyoruz. Yobazlarla...

Ne kadar kanıtta koysan,açıklama da yapsan bakmazlar,anlamazlar. Anlamazlar çünkü okuduklarını kendi gözleriyle görürler.

Arkadaşımız olmayan varlığın(!) ispatını yapmış sanırım. AVCI kişiyi de "Yokluğun ispatı" nı istemiş.

İşte, açık.

tarihinde nobodysfooll tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yapmamız gereken bişey var.

Biz burada kendimzi gibi düşünen insanlarla daha yoğun yazışıyoruz.

Bir şekilde bilgilerin oralara taşınması..... Yada masum insanların buraya gelmesi sağlanmalı.

1 tek kişi bile olsa , DİNDEN kurtılması gereken , onlar için emek harcanması gerektiğine inanıyorum.

İçlerinde masum insanlar çoğunlukta.

Sadece ÇOCUKLUKTAN GELEN şartlanmadna dolayı , İMAN var.

Önemli olan , gerçeklerle yüzleşmeleri.

Onların buraya kendiliklerinden gelmelerini beklemek , kolaycılık olur diyorum.

Saygılar.

tarihinde taklamakan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Onlarında biliç altında islam denen cehalet abidesinin bir fiskelik canı olduğunu biliyorlar.

Bir kaç soru sorulduğunda o yüzden hemen telaşlanırlar.

Düşünün adamların arkasında allah var korkudan karşı görüşlerdekini yazdırmıyorlar ama Ateistforumda herkez yazıyor neden acaba?

Aslında tersi olmalıydı islam gerçek olsaydı müslümanların "ah şuraya ateistler gelsede yazdıklarını çürütseydik" demeleri gerekirdi Ateistforumda olduğu gibi. Ama nedense tersi oluyor adamlar inandıklarından emin değiller, insanları düşündürecek herşeyden ödleri kopuyor, cevap vereceklerine fitne çıkartıyorsun diye yaygara yapıyorlar...

Ama ne yaparlarsa yapsınlar sorulan her soru ileride yeşerecek bir tohumdur.

Sitelerde Paylaş

Ben bir kaç şey aldım oradan, mesela El-Velehan'ın bir yazısını yapıştırdım, ve bir kaç hatayı tespit ettim, yeterince kötü değiller, ama nurcu oldukları kesin, ateizm.org'u kopya etmeye çalışmışlar, bilimsel düşünce forumu kurmuşlar, ve sadece HY başlıklarından ibaret bir bilimsel forum (!) kurmuşlar.

Neyse, çabuk kızıyorlar, ben de bir haftada üç beş tane adamı şikayet ettim sırf eğlenmek için... "Tahrik edici yazılar yazmayın" dedi admin...

"Tahrik edici yazmayın" dedi. Yani küfürü duydum, hakareti duydum ama yazılarımdan nasıl "tahrik :)" olduklarını anlamadım...

Sitelerde Paylaş
Ben bir kaç şey aldım oradan, mesela El-Velehan'ın bir yazısını yapıştırdım, ve bir kaç hatayı tespit ettim, yeterince kötü değiller, ama nurcu oldukları kesin, ateizm.org'u kopya etmeye çalışmışlar, bilimsel düşünce forumu kurmuşlar, ve sadece HY başlıklarından ibaret bir bilimsel forum (!) kurmuşlar.

Neyse, çabuk kızıyorlar, ben de bir haftada üç beş tane adamı şikayet ettim sırf eğlenmek için... "Tahrik edici yazılar yazmayın" dedi admin...

"Tahrik edici yazmayın" dedi. Yani küfürü duydum, hakareti duydum ama yazılarımdan nasıl "tahrik :)" olduklarını anlamadım...

sen bir insanın nasıl tahrik olabilecegini bilmiyor musun?

Sitelerde Paylaş

merhaba sn taklamakan

Arkadaşar ,

Bu forumdan bir arkadaşımız , islami bir siteye girmiş.

Benden bakmamı rica etti. Bende ricasını kırmadım baktım. Ve üye olup yazmaya başladım.

öncelikle ilginize teşekkürler

islami forumda size karşı sertliğimin sebebini anlamışsınızdır

müslümanken mantıklı sorular karşısında insan hemen depreşip sertleşir

bu bir psikolojik savaş taktiğidir

amaç diğer okuyucuları konunun merkezinden alıp sorgulamalarını engellemektir

ancak o merkezde biz kalınca o soruları kendimize sorduk

sordukça araştırdık

araştırdıkça aydınlandık

ve işte şimdi

muhammedin fantazisinden doğan kült inancının müdavimi olmaktan kurtulduk

kimse benim düşmanım değil artık

ne nasara ne yahudi nede pagan

herkez insan herkez can

ateizm bana bunu öğretti

40 yıldır islamın öğretemediği insan ve canlı sevgisini

saygılars sevgiler

Sitelerde Paylaş

Sn Bilimsel Ağabey,

Bu samimi açıklamaların için teşekkür ederim.

Aynı duygularla , ateizmecevap sitesine de uye oldum ama , orada 4 gun yazabıldık.

Amacım , insanları sorgulamaya ikna etmekti.

Biliyorum ki TAM OLARAK BİLMEDİĞİ halde DİN e bu kadar sahip çıkmalarının nedeni ,

ÇOCUKLUKTAN GELEN ŞARTLANMALAR. Mahalle baskısı. Rahatlık.

Bunların sorgulanması lazımdı.

Bilemiyorum. Burada kendi düşüncemize yakın insanlarla yazışmak iyi de , ne kadar verimli.

Kendimizi geliştirme adına iyi olduğu kesin. Ama bu bilgileri paylaşma ve paylaştırma konusunda nasıl. Onu bilemiyorum.

Bu yüzden de burada ikna yeteneği yüksek olan arkadaşların, o tip yerlere gidip belli süre yazı yazmaları , buraya davet etmeleri iyi olur düşüncesindeyim.

Herkes bizim kadar şanslı olmayabilir.

A-tezim adından korkanları biliyorum.

Umarım bu mesajımız gerekli etkiyi yapar da , buradaki bilgileri yayarız.

Saygılar.

tarihinde taklamakan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar boşuna uğraşmayın din insan hayatı için vazgeçilmez bir gerçektir.bunuda bugünlerde okuduğum bir kitapla daha iyi anladım.

kitap cengiz özakıncı'nın "din üzerine emperyalist oyunlar"

orda şöyle bir konu geçer.

1917 de çarlık rus rejimi bolşevik ihtilali ile yıkılınca din bir afyondur söylemi ülkenin heryerine yayılmış din adamları ya idam edilmiş yada sürgün binlerce kilise kapatılmış tam bir dinsiz devlet yaratılmış ama nezamanki hitler 1941 de rusya'yı tehdit edip saldımaya başlamış işte ozaman dinsiz şerfesiz stalin dine sarılarak yani dini kullanarak halkı bir milli mücadeleye (almanlara karşı) sevk etmiş din adamlarını göreve çağırmış ve daha bir sürü ayrıntı.

yani anlayacağını sizin gibi tuzu kuru olanlar için din bir şey ifade etmez bu bir gerçek.Ama doğal bir afet büyük bir savaş ve yıkım felaketler olduğunda din bütün bunlarla mücadele etmenin tek yolu.buna en iyi örnekse SSCB rejiminin nasılda çark ettiğidir.

konu aslında daha birçok ayrıntılarla ve inanılmaz olaylarla anlatılmakta ama ben yazmaya uşendiğim için bukadar bahsettim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...