Jump to content

TKP'li Öğrencilerin AKP ve Türban Karşıtı Mitingi

Recommended Posts

Akhenaton arkadaşım ben sana komünizm ile yonetılelım demedım lafı orandan burandan anlayıp cevap yazma demokrasi ile yonetelım tabi ki ben burda komunizm yonetımını savunmuyorum 40-50 yıl bırısının sureklı yonetmesını ilk once dogru anla.İnsanların düşünce sisteminde olmasını soyluyorum eşitlik bakımından sen sozlerı oraya buraya cekersen olmaz bu iş

dikkat ederseniz bende yönetilelim yazısı yazmadım

size sadece komünizmin uyduruk bir judeo düşüncesi olduğunu söyledim.

ve ispatlaya biliyorsanız antisini yazmanızı söyledim.

yazım açık ve nettir.

Sitelerde Paylaş
Diyelimki çarşafı cübbeyi referanduma götürdük

Hatta dedik ki? "şeriat istermisiniz"

Ve halkın çoğunluğu "evet" dedi

Ne yapmak gerek?

Bilmiyorum bende onu soruyorum... Sorunun ne olduğu önemli değil... Önemli olan %70 gibi bir çoğunluğun %30 a göre ekstrem bir şey istemesi...

Demokrasi adına bu yapılmalı mı? Yapılmazsa orası demokrasi ile yönetiliyor diyebilir miyiz vs.vs...

Sitelerde Paylaş

"Demokrasi, sanayi ve dolayısıyla kentli toplumun düzenidir. Sen taş gibi köylüsün. Terakkiperver ve Serbest Cumhuriyet fırkaları deneyini unutmayın. Şimdi demokrasi gibi sınıfsal tabanı olmayan bir ortam doğarsa? Köylülerin ilk yapacağı çıkış, başta Cumhurbaşkanı, hepimizin anasına avradına sövmek olacaktır. Gelin henüz yol yakınken bu sevdadan vazgeçin. Endüstri toplumu olmak zorunluluğu kabul? Önce endüstriyi kuralım. Sınıflar oluşsun. Onları eğitelim. Sonra biz istemesek de halk demokrasiye geçer."

Recep Peker

Sitelerde Paylaş
Bilmiyorum bende onu soruyorum... Sorunun ne olduğu önemli değil... Önemli olan %70 gibi bir çoğunluğun %30 a göre ekstrem bir şey istemesi...

Demokrasi adına bu yapılmalı mı? Yapılmazsa orası demokrasi ile yönetiliyor diyebilir miyiz vs.vs...

Cumhuriyet tehlikedeyse demokrasi ikinci planda kalir Ateshbey..

Sitelerde Paylaş
Bu iş TKP'lilerle, Tuncay'larla yürümez. İslama saygı duymaktan başka çareniz yok

islam denen faşist din diğer dinlere ve düşüncelere yaşama alanı bırakıyor mu, diğer görüşlere saygı duyuyor mu ki biz islama saygı duyalım..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...