Jump to content

Parayla Seks

Recommended Posts

Öğüt !

Bir arkadaşım , hastanede yıllık rutin kontrollerinden birisini yaptırırken Hıv virüsü ortaya cıktı.. Yani aids.. 2003 yılında parayla iliskiye girdigi bir fahişeden bulaşmış

Ve 2008 yılında ortaya cıkıyor.. Tam 5 sene sonra

Aman dikkat.. Parayla Seks yaparken kim olduguna dikkat etmeli.. Ve kesinlikle korunma şart

Sitelerde Paylaş
  • İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Uteybe ben anlamadım,konuyla ilgili uzmanlar varken,niye atladım bilmiyorum ama,

HIV rutin kontrollerde ortaya çıkabiliyor mu?

Eliza diye hatırladığım bir test olması lazım.Bunu yaptırarak (pozitif veya negatif) sonuç alınmıyor mu?

Bağışıklık sistemini çökerten HIV 5 yıl gibi bir süreyi kuluçkada geçirebiliyor mu?Geçirmese arkadaşının vücudunda lekeler veyahut başka belirtilerin çıkması lazım değil mi 5 yılda?

Merakımdan soruyorum,doktorlar cevaplarsa sevinirim...

Sitelerde Paylaş

Tabii ben doktor degilim bu arkadaş her 6 ayda kontrole gidiyormuş ve orda ortaya cıkmış aids oldugu.. Aslında bana 5 yıl önce aids kaptıgını bunun yeni anlaşıldıgını söyledi şimdi tedaviye başlamışlar , Hıv diye birşey söylemedi halk arasında öyle biliniyor diye ben Hıv yazdım.. Belirtileri konusunda ona danışır sonra yazarım , nasıl belirtileri var yada yok bilmiyorum

Sitelerde Paylaş
Aids Hıv virüsü eliza testiyle ortaya çıkar demek ki arkadaşın 6 ayda bir eliza testi yaptırıyormuş.

fredrik, aids hastalıgından nasıl kurtulduğunu anlatır mısın ? çok ilginç.

Requiem .

Öncelikle nasıl anlaşılır bu önemli soru.

HIV virüsü vücuda girdikten 8 hafta kadar sonra, antikorlar oluşmaya başlıyor. Bu antikorların varlığını, kandaki çeşitli testlerle göstermek mümkün. Bugün en güvenilir ve yaygın kullanılan antikor testi, ELISA yöntemi. Eğer bu testte kişinin kanında HIV antikorlarına rastlanırsa, mutlaka "Western Blot" adı verilen ikinci bir testin uygulanması lazım. O da pozitif çıkarsa kişinin HIV'le enfekte olduğu kesinleşiyor. Doğrulama testi yapılmadan HIV pozitif tanısı konulamıyor.

Nasıl kurtuldum dediğim gibi çok uzun bi süreçti ve eğer bu aids e yakalnınca kurtulmasıda çok pahalıdır animallah vereme kadar götürür çatır çatır paranız yanar bir prezarvatif yüzünden .şuana dek kesin kurtarcak bir ilacı tedavisi yoktur ama insanın olumlu düşünceleri bile yok edebilir.1995 mart ayında isveçte polinikte kan bağışı yaparken belli oldu aids olduğum.Doktora gittim uzunca süre doktor gözetiminde ucuz olmayan ilaçlar kullandım.

Bu böle gitti 2 yıl sonrada bir gün aids virüsünden kurtulduğum haberi aldım.

Not:Arkadaşlar eğer aidsli olduğunuzu düşünüyorsanız gerekli yerlerde yaptırabiliyor sanırım.Yada kan bağışı yaptırırken aidsli olup olmadığınız ortaya çıkabilir.Kolay Gelsin.

Ama sakına sakın tanımadığınız bir kadını yaparken prezervatif cüzdanda olsun dedim ya vereme kadar götürür. :lol:

tarihinde Fredrik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Uteybe o arkadasina o hastaligin o kadindan bulastigini nasil anlamislar?

Boyle normal doktor kontrollerinde nasil bilmisler?

Fredrik, sen nasil yakalandin bu hastaliga? Isa yardim etmistir sana kurtulman icin belki :rolleyes:

Buyuk gecmis olsun, gercekten bir mucizedir bence bu HIV den kurtulmak.

tarihinde kutsalyaratik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Fredrik, sen nasil yakalandin bu hastaliga? Isa yardim etmistir sana kurtulman icin belki :rolleyes:

bunun cevabını ona sormam lazım , yapılan testlerde virüsün nasıl kapıldıgı anlaşılıyormuş..

Sitelerde Paylaş

Evet isa nın yardımı büyük inancım yüksek ona.

Aids dediğim gibi tedavisiz ama öldürmeyen tanrı öldürmüyor.Zor oldu gitti bitti.Dediğim aids virüsü her an gidebilir kurtulabilirsinizde.

Sitelerde Paylaş
aids okadar önemli değil.95 de yakalanmıştım böle bir hastalığa uzun bir süreçti ama kurtuldum.

Fredrik aids denen hastalığın çözümü yok.

En azından şu an için yok.

Senin yakalandığın hastalık mutlaka başka birşey olmalı

Yoksa tüm dünya gazeteleri kurtulduğun anda manşet olarak seni yazıyor olurlardı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...