Jump to content

Parayla Seks

Recommended Posts

Ulan bu doktor da banamı kazık attı.Cidden bunun çözümü yokmu eee ben niye yaşıyorum.

Aids hastalığının şu anki tek tedavisi ilaçlara bağımlı olarak ömrü uzatmak onun dışında kurtulmak için çözüm yok kullandığın ilaçlarla bağışıklık sistemini dengede tutarsın o kadar virüsler yok olmaz.

Ha bu arada eğer gerçekten aidssen ilaç tedavisine devam et aids kişiden kişiye belirtilerini en az 3 senede en çok 15 sene içinde gösterir.Yani sen aids olsan bile 15 sene bundan habersiz yaşaman mümkün onun için git tekrar hiv testi yaptır bakalım hastalık gerçekten aids miymiş gerçekten aids sen üzgünüm ama seni bu dertten isa bile kurtaramaz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bazıları "taşıyıcı" olarak kalabiliyor,bildiğim kadarı ile.

Ama Aids'in bir tedavisi yok.

Frederick ya kandırıldın, ya da burada apaçık yalan söylüyorsun.Düşünce ile virus yokedecekmiş.

Bence büyük bir yalan var ortada,ya doktorun ya sen...

Ama gerçekten buradaki üyeleri,"aidsi yendim" yalanı ile kandırabileceğini sanıyorsan, en büyük aptal sensin...

Acil şifalar..Her ihtimalde...

Sitelerde Paylaş

Iste böyleeeeeeee

ECEL GELDI CIHANA EIDS BAHANA.

Ellah vize vermedikce kimse olemez.

Isterseniz deneyin :-))))).

NAKIL üle deyo ,bendeyil.

Sakinhaaaaaaa,caninizdan olursunuz.

Erzincanin Üzümlü kazasinin bir köyünde Naksibendi tarikati seyhi vardir.

Bu seyh 11 talebesine ucma dersi verir,ama iclerinden biri Seyhce coh yangabaz biri görünür seyhe.

Seyh bundan gurtulmah icin bu köyün üstünde minare yüksekliginde bir kaya varmis,seyh bunlari götürmüs o kayayadan ucurmaya.Ama ilk önce bu talebeye cik kayaya demis.Oglan kayanin tepesine cikmis kollarini acmis ama,kendinde ucabilecek bir güc göremeyince,seyhin hadi UC demesine karsilih,seyhim ucacah bir gücüm yoh,atlarsam asagi kayalara düser parcalanirim der.Ama sey israr eder.Talebe yoh ben atlayamam der,kayadan asagiya inmeye baslar.

Seyh ve diyer talebeler baslarlar talebeyi taslamaya,talebe yere iner inmez corabindaki picagi ceker yaklasanin karnini deserim der ve kacar kurtulur.

Böyle bir olay ,Istanbulda bir üniversitedede olmustu.

Profesör bu eyitim icin talebelerinden aylik parada almis,

Alti ay boyunca eyitim almislarda,cocuklarda hic ucabilme gücü yesermeyincehocayi idareye sikayet etmisler.

Bu AIDS Allahdanda guvvatlimiki insanlari öldürüyor.

Eeeeeeee,bir vIRÜS gadar gücü olmayan Allahi bize niye övüp duruyorlarki

Dogru degülmü?

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

ben sen kurtuldum deyince iyice araştırdım frederick ,

aids değilsin ama tedavini(ilaçları) devam ettirmezsen aids olursun çünkü şuan hıv virüsünü vucudunda taşıyorsun ,dolayısıyla alyuvar oranını ,hiv virüsüne karşı yüksek tutmak için sürekli ilaçlara devam etmen gerek,bunun yanı sıra hijyen ve sağlıklı beslenmen diğer insanlara göre daha dikkat etmen gereken konular ..ayrıca bağışıklık sistemini koruyabilmen için üzülmemende gerekiyor,stresten uzak yaşaman lazım.. dolayısıyla taşıyıcı durumundasın ..

yani budurumda, korunmadan cinsel ilişkiye girmen diğer insanlarında hayatını karartmana sebep olabilir ..

sayende www.pozitifyasam.org sitesinde yaptığım araştırmalarla o siteden arkadaş bile edindim ve konuştuğum kişi dahil hepsi ,kendilerine önyargılarla bakılmasına çok üzülüyor ..arkadaşlar, bu hastalık kan yoluylada bulaşıyor dolayısıyla sizinde,sevdiklerinizinde başına gelebilir ..lütfen haketmiş ..vb. ithamlarda bulunmayın..

Sitelerde Paylaş
Evet isa nın yardımı büyük inancım yüksek ona

isa diye biri hic varolmadi bakiniz zeitgeist , hastalara verilen sahte seker tabletleri gibi varolmayan birine olan inancinin seni kurtardigina inaniyorsan insanin gercek gücünden bihabersin demektir seni kurtaran sey sadece kendindir ,ki ben senin anlattiklarina zerre kadar inanmadim, , müslümanlarin inandiklari sacmalik biryere kadar ama bir insani tanri yerine koymak , sanirim zeka testi gerektirir , pardon sizinki kacti kuzum ????

Sitelerde Paylaş

İlaçlar ile HIV virüsünün çoğalması engellenerek AIDS'e yakalanma süreci uzatılıyor sadece. Tek tedavi yöntemi bu şimdilik. Bende geçenlerde şüpheli bir ilişkiye girdim ve enfekte olduğuma dair bir kuşkuya düştüm. Kuruntu yapıyorum belkide ama insanın içine kurt düşmesi stress yaratıyor. Doktorlar madem bu mesleği seçtiler bu hastalığa bir an önce çare bulsunlar çok kötü.

Sitelerde Paylaş
  • 4 years later...

Iste böyleeeeeeee

ECEL GELDI CIHANA EIDS BAHANA.

Ellah vize vermedikce kimse olemez.

Isterseniz deneyin :-))))).

NAKIL üle deyo ,bendeyil.

Sakinhaaaaaaa,caninizdan olursunuz.

Erzincanin Üzümlü kazasinin bir köyünde Naksibendi tarikati seyhi vardir.

Bu seyh 11 talebesine ucma dersi verir,ama iclerinden biri Seyhce coh yangabaz biri görünür seyhe.

Seyh bundan gurtulmah icin bu köyün üstünde minare yüksekliginde bir kaya varmis,seyh bunlari götürmüs o kayayadan ucurmaya.Ama ilk önce bu talebeye cik kayaya demis.Oglan kayanin tepesine cikmis kollarini acmis ama,kendinde ucabilecek bir güc göremeyince,seyhin hadi UC demesine karsilih,seyhim ucacah bir gücüm yoh,atlarsam asagi kayalara düser parcalanirim der.Ama sey israr eder.Talebe yoh ben atlayamam der,kayadan asagiya inmeye baslar.

Seyh ve diyer talebeler baslarlar talebeyi taslamaya,talebe yere iner inmez corabindaki picagi ceker yaklasanin karnini deserim der ve kacar kurtulur.

Böyle bir olay ,Istanbulda bir üniversitedede olmustu.

Profesör bu eyitim icin talebelerinden aylik parada almis,

Alti ay boyunca eyitim almislarda,cocuklarda hic ucabilme gücü yesermeyincehocayi idareye sikayet etmisler.

Bu AIDS Allahdanda guvvatlimiki insanlari öldürüyor.

Eeeeeeee,bir vIRÜS gadar gücü olmayan Allahi bize niye övüp duruyorlarki

Dogru degülmü?

tolonbeg

tolonbey, bu uçma hikayesi esas itibariyle Erzurum-lu İbrahim Hakkı Hazretleri diye bilinen zata aittir. İbrahim Hakkı adını muhakkak duymuşsunuzdur,Erzurum'un büyük bilginlerindenmiş, tabii çağına göre. Kendisinin Marifetname isimli bir kitabı mevcuttur.

Hikaye şöyşe geçer copy-paste yapıyorum.

Rivayet oldur ki;

Erzurumlu İbrahim Hakkı( m. 1703-1780) Hazretlerinin Şakir ve Mahir adlarında iki oğlu vardır. Şakir, beş vakit namazlı abdestli bir sofudur. Gece gündüz ibadetle uğraşmakta ve adeta mescitte yatıp kalkmaktadır. Mahir ise onun tam aksine meyhaneden çıkmamaktadır. Mahir in bu derbeder hali Şakir in hiç hoşuna gitmemektedir ve az da olsa kardeşini hor görmektedir. Zaman zaman ona öğütler verip; yanlış diye düşündüğü bu yoldan onu döndürmek istemektedir. Mahir ise hiçbir zaman kardeşine kin tutmamakta ve onun bu öğütlerine saygıyla eğilmektedir. Fakat demlenmeyi bırakmamaktadır. Velhasılıkelam kendi halinde yaşayıp gitmektedir.

Zaman gelir yaş kemale erişir ve Şakir artık olgunlaştığına karar verir. Artık Kırklara karışıp erenlere yoldaş olmak istemektedir. Babasının karşısına gelip önce eğilir eteğini öper. Babası, Şakir in kararlı bir şekilde eğilip eteğini öptüğünü görünce anlar ki; ayrılık vakti gelmiştir. Şakir in gözlerine bakar.

Baba, benim zamanım geldi. Destur verirsen artık Hasan Kalesine çıkıp Kırklara karışmak dilerim.

Oğul bizden ayrılmak dilersin, aklınla kalbini tarttın mı?

Şakir bir an bir tereddüt yaşar fakat babasının bu sorusuna evet diye cevap verir. Bu tereddüt sonrası babası onun henüz daha olgunlaşmadığını anlar fakat oğluna bu gerçeği söyleyemez. En iyisi onun bu durumu kendisinin tespit etmesidir. Erenler karışmak kolay değildir ve zor bir deneyi geçmesi gerekmektedir.

Baba önde oğul arkada yola koyulurlar. Bir hayli yürüdükten sonra yolları bir meyhanenin önünden geçer. İbrahim Hakkı şöyle bir duraklar. Anlar ki oğlu Mahir içerde demlenmektedir. İçeri girerek Mahir e görünmeden meyhaneciye Mahir in borcu olup olmadığını sorar. Meyhanecinin var demesi üzerine Mahir in borcunu hemen öder. Meyhaneciye Mahir in borcunu kendisinin ödediğini söylememesini tembih ederek oradan ayrılır ve Şakirle beraber yola devam ederler.

Demlenmeyi bitiren Mahir artık yavaş yavaş evin yolunu tutmak üzere ayağa kalkar. Borcunu ödemek üzere meyhanecinin yanına varır fakat meyhaneci borcunun ödendiğini söyle. Mahir kim ödedi deyince meyhaneci yaşlı, sakallı bir adam ödedi, benim ödediğimi söyleme diye de tembih etti, der. Mahir anlar ki; borcunu babası ödemiştir. Meyhaneciye ne tarafa gittiklerini sorar. Meyhaneci Hasan Kalesini gösterip yanında bir de genç adam vardı. Oğluna benziyordu der.

Mahir anlar ki kardeşi için hesap günüdür. Hiç beklemeden o da peşlerine düşer. Az gider uz giderler Hasan Kalesine varırlar. Ve sıra ayrılık vaktine gelmiştir. İbrahim Hakkı Şakir in bunu yapacak olgunluğa erişmediğine emindir ve oğlunun gözüne son bir defa daha bakar. Vazgeçeceğini ummaktadır, onun kendi kendine zarar vereceğinden korkmaktadır. Şakir in ise vazgeçmeye niyeti yoktur. Eğilir babasının eteğini öper ve

- Himmet eyle baba, der. İbrahim Hakkı biraz da üzgün bir şekilde

- Himmet çağırdığın yerde evlat, der.

Ve Şakir kırklara karışacaktır, erenlerle yoldaş olacaktır. Bunun için kaleden uçması gerekmektedir. Kollarını açar ve kalenin duvarlarından aşağı doğru ilerler; fakat ileriye gitmek yerine geriye savrulmaktadır. İbrahim Hakkı çocuğunun uçamadığına üzülür ama kaleden aşağıya düşmediğine de sevinir. Denemekten bitkin düşen Şakir büyük bir hayal kırıklığıyla olduğu yere dizleri üzerine çöker.

O anda hazır bulunan Mahir bu olaya şahit olmuştur. Kardeşinin uçamadığına üzülmektedir ve onun uçamadığı kaleden kendi uçmak istemektedir. Ancak bunu babasına söyleyemez. İbrahim Hakkı, Mahir in yüzüne bakar ve yüzündeki bu ışığı görür.

Haydi, evlat bir de senin gününü görelim.

Mahir bu selayet üzerine kalenin duvarına doğru yaklaşır;

Ruhsat baba, diyerek kollarını açar ve kaleden aşağı süzülmeye başlar. Tıpkı bir turna gibi kaleden süzülmektedir. Bu arada Şakir kardeşini hor gördüğünden utanmaktadır ve babası bu durumu fark etmiştir.

Mahir erenlere karışıp gözden kayıp olurken; İbrahim Hakkı da sazını eline alır ve Şakir e dönerek başlar sarı telden söylemeye. Görelim erenler ne söyler:

Şarabı lebinden nûş eden âşık

Ne gezer mescitte dem haneler var

Onun için bize olmaz erişik

Almış nasibini divaneler var

Kemenkeş olanın yayı sarsılır

Erenler kılıcı arştan asılırk

Koç yiğit meydanda basar basılır

Gör niçe dünyada merdaneler var

Âşık olan aşk oduna alışır

Sadık olan erenlere karışır

Çıkar meyhaneden gelir ulaşır

Hakka vasıl olmuş divaneler var

Gel Hakkı sırrını eyleme zahir

Böyle bir yol tut ki olasın Mahir

Harabat ehline hor bakma Şakir

Defineye malik viraneler var

Sitelerde Paylaş

İbrahim Hakkı nakşibendilerin esas piridir. İbrahim Hakkı'nın değindiği nokta çok açıktır.

İbrahim Hakkı şöyle ima ediyor; bu işler öyle din ile, namaz ile, ben müslümanım demek ile olmuyor, dürüstlük ve insanlık kimde ise en büyük din sahibi o'dur diyor.

Günümüzde bakıyoruz üç beş soytarı çıkmış çete kurmuş din adına terör estiriyor.

Düşünecek zekaları yok ki din böyle bir şey mi diye düşünsünler!

İnsanları din adına, din duğruna vurarak, öldürerek din oluşturulabilir mi?

Din huzur için olmalıdır ama bakıyorsunuz ibda c'si - hamas'ı- hizbullah'ı çıkmış terör estiyor neymiş efendim din miş?

Din siz misiniz?

Öyle ise lanet olsun o dine ki sevgi ile değil terörizm ile ayakta duruyor.

Sitelerde Paylaş

İbrahim Hakkı nakşibendilerin esas piridir. İbrahim Hakkı'nın değindiği nokta çok açıktır.

İbrahim Hakkı şöyle ima ediyor; bu işler öyle din ile, namaz ile, ben müslümanım demek ile olmuyor, dürüstlük ve insanlık kimde ise en büyük din sahibi o'dur diyor.

Günümüzde bakıyoruz üç beş soytarı çıkmış çete kurmuş din adına terör estiriyor.

Düşünecek zekaları yok ki din böyle bir şey mi diye düşünsünler!

İnsanları din adına, din duğruna vurarak, öldürerek din oluşturulabilir mi?

Din huzur için olmalıdır ama bakıyorsunuz ibda c'si - hamas'ı- hizbullah'ı çıkmış terör estiyor neymiş efendim din miş?

Din siz misiniz?

Öyle ise lanet olsun o dine ki sevgi ile değil terörizm ile ayakta duruyor.

Cok isabetli yorum, Teşekkürler.

Sitelerde Paylaş

AIDS'e yakalananlarin %20'i 10 sene kadar bir zaman içinde hiç bir semptom belirtisi göstermiyorlar. Yasam ortami hijienik ve saglikli olursa, böyle uzun bir zaman zarfinda farkina varilabilinemiyor. Kan tahlili sirasinda hastaya aids testi eklenmesi önerilebilinir, veya kan bagisinda bulunma sirasinda bu otomatikman yapilir. Bu belki bir söylenti ama galiba gerçek, arkadasina aids bulasmis olabilir.

Sadece parayla seks degil, her iyice tanimadan cinsellik yapilan kimseden aids bulasmasi mumkun. Bunun için her halde korunmak için lateks prezervatifle sevismeli, ve sikca doktoruna ugradikca testlerini yapmali. Sadece aids bulasma riski yok... Ne kadar erken teshis konursa, tedavi o kadar basariya ulasma sansina sahiptir. Evet, çok erken davranilmasi durumunda, tamamen virusu yenmek, çok zor olmakla beraber mumkun. Bazi kimselerin bagisiklik sistemi tek basina bas edebiliyor bile, tasiyici olup, bulastirabiliyorda kendisinde belirtileri görulmeyebiliyor hatta.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...