Jump to content

Evrimcim nerdesin

Recommended Posts

Haid cem81, biraz daha kıvır.. Hadi..

Farzet ben yanlış yazdım.. Yanlış oldu.. Bu neyi değiştirir? Farzet, + yerine - ye bastım.. Yada aklımdaki -öğrendiğim ve bildiğim- terimi türkçeye yanlış çevirdim.. Hiç önemi yok..

Dahası, benim onu yanlış biliyor olmamında önemi yok..

Önemli olan senin, kan uyuşmazlıklarını doğumdaki yırtılmalarla gerçekleştiğini sayıklıyor olman.. Buyur, bunu bir göster hadi, görelim..

Tama ben cahil olayım, ezberci olayım.. Ama benim öyle olmam, senin şu anda kendini bir foseptik çukuruna soktuğun gerçeğini değiştiremiyor.

Buyur, bize bu işin öyle olduğunu bir göster:

Ben sana,i tonla ilk çocukta kan uyuşmazlığı, hemde Rh- kan uyuşmazlığı yaşanan vaka gösteririm.. Bunlara nasıl izahat getirirsin..

Yada sana daha ilginç bir şey sorayım.. Anne, kendisi doğarken, Rh+ bir anadan doğmuşsa, o zaman ne olur, bir düşün bakalım..

Bu "amanda yırtılma olurda, kanlar karışırda vs." lafları sayıklamaktan ibarettir.. Sana başka bir kan uyuşmazlığı göstereyim: HDFN.. Nedir onu sen biliyorsundur mutlaka, çok biliyon ya.. Bu sorun, yırtılma, kanama filan aramaz, annenin antikorları plasentadan geçer ve bebek büyürken bebeği yer bitirir. Genelde doğum sonraıs çabucak bebek ölür.. Buyur, buna bir cevap ver, nasıl iştir..

söyleyeceğimi söyledim..birdaha karşıma çıkıp bilim adamı şarlatanlığı yapma yeter..

öpüldün canım

Sitelerde Paylaş
  • İleti 422
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 months later...
siz niye aklınızın yetmediği yerde bu yoktur tamam daha ötesi yok diyorsunuz.insan beyninin ne kadarını kullanabiliyormuş hiç okudunuz mu?

en basit örnekle bile:güneş dünyadan 1 cm uzakta olsa dünya soğuktan yaşanmaz.1 cm yakında olsa dünya kavrulur.

böyle birşey nasıl tesadüf olur.

bir yaratıcı olmalı ,bir yaratan olmalı böyle yok tesadüf mesadüf palavralarına inanın bakalım siz.

inşallah vaktiniz dolmadan iman edersiniz

dünya hersene milyonlarca km uzaklaşır güneşten yörüngesi tam daire değildir eliptiktir.o yuzden mevsimler oluşur anladınmı canım?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...