Jump to content

Kızlarla ‘flört’ eden 400 Mısırlı genç gözaltında

Recommended Posts

Ahzab 59: Ey Peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve müminlerin kadınlarına söyle, (kendilerini baştan aşağı örten) elbiselerinden giyib örtünsünler. İşte, böyle giyinmeleri, (iffetli) tanınıb da (ahlâksızlar tarafından) eziyyet edilmemelerine daha elverişlidir. Allah Gafûr’dur= çok bağışlayıcıdır. Rahîm’dir= çok merhametlidir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"O resimlerdeki hangi yüzler daha zeki, daha pırıltılı, daha hayat dolu, daha donanımlı, daha neşeli, daha pozitif bakıyorlar" desen daha uygun olacak bence... Dogmalardan arınmış bir düşünebilme yeteneği hemen yüze vurur...

Nerden biliyorsun onların zeki olduklarını IQ testi mi yaptın::??Öyle görünüşten ,kılıktan kıyetten ya da inançdan zeka tespiti olsaydı bunu nu şekilde anlayabilirdik değil mi?çok zekisin::))Daha parıltılı olan onlar tabii,bak burada haklısın,o kadar şaşalı giyinince yukarıda resmi olan köpek bile parıltılı olmuş dimi?Hayat dolu olduklarını nereden biliyorsun,belki mutluluk dereceleri aynıdır.Bunu düşünemiyor musun?.Bir de o resimdekilerin inançsız olduklarını nereden biliyorsun ,belki onlarda Allah'ın varlığına inanan fakat hükümleri yerine getirmeyen umursuz,şımarık,kıt düşünceli kişilerdir.Bu insanlar tam inanıyor ve hükümleri tam yerine getiriyor,diğerleri ise inansa bile ne için yaşadığının sorgusunu yapmayan,gel keyfim gel türünden,sorumsuzca yaşayan insanlar değiller mi.Eğer inaçlılarsa bu onların daha geri kafalı oduklarını gösterir .En azından üstekiler neye inandığını biliyor ,bir çizgide ilerliyor.Onlar gibi düşünmeden yaşamıyorlar.

Kim ne kadar neşeli,mutlu hayat dolu bunu kimse bilemez.Herkes kendi içerisinde yaşıyor ne yaşıyorsa,bunu karşıdan bakmakla anlayamazsın.Sen sanıyorsun ki,altında arabası var,çevresi geniş,farklı giyinen,açık giyinen,gece hayatı olan,seksi seksi pozlar veren insanlar daha mutlu olurlar.Ama yanılıyorsun,insan psikolojisinden gram anladığını sanmıyorum.Seni futbol oynamak mutlu eder beni baskebol oynamak.Bunlar görecelidir.Her insan mutlu olacağı hayat felsefesiyle yaşar.Senin anladığını pek sanmam.

tarihinde serra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Peki 1 soru.....Size göre baş örtülü kızlar hayvanmı?..........Bakalım hoşgörülü birimisiniz

Hayır tabii ki; bu lafa muhatap olan anlamıştır...

Bu arada saçını, kolunu örtmek gibi olayları "haya, namus" gibi kavramlarla ilişkilendirip, siyasi nüfuz kullanarak devlet bankasından kredi alıp malı götürmeyi ise "iş" kategorisinde değerlendirenleri düşünmeye davet ediyorum bu vesile ile...

Sitelerde Paylaş
Nerden biliyorsun onların zeki olduklarını IQ testi mi yaptın::??Öyle görünüşten ,kılıktan kıyetten ya da inançdan zeka tespiti olsaydı bunu nu şekilde anlayabilirdik değil mi?çok zekisin::))Daha parıltılı olan onlar tabii,bak burada haklısın,o kadar şaşalı giyinince yukarıda resmi olan köpek bile parıltılı olmuş dimi?Hayat dolu olduklarını nereden biliyorsun,belki mutluluk dereceleri aynıdır.Bunu düşünemiyor musun?.Bir de o resimdekilerin inançsız olduklarını nereden biliyorsun ,belki onlarda Allah'ın varlığına inanan fakat hükümleri yerine getirmeyen umursuz,şımarık,kıt düşünceli kişilerdir.Bu insanlar tam inanıyor ve hükümleri tam yerine getiriyor,diğerleri ise inansa bile ne için yaşadığının sorgusunu yapmayan,gel keyfim gel türünden,sorumsuzca yaşayan insanlar değiller mi.Eğer inaçlılarsa bu onların daha geri kafalı oduklarını gösterir .En azından üstekiler neye inandığını biliyor ,bir çizgide ilerliyor.Onlar gibi düşünmeden yaşamıyorlar.

Kim ne kadar neşeli,mutlu hayat dolu bunu kimse bilemez.Herkes kendi içerisinde yaşıyor ne yaşıyorsa,bunu karşıdan bakmakla anlayamazsın.Sen sanıyorsun ki,altında arabası var,çevresi geniş,farklı giyinen,açık giyinen,gece hayatı olan,seksi seksi pozlar veren insanlar daha mutlu olurlar.Ama yanılıyorsun,insan psikolojisinden gram anladığını sanmıyorum.Seni futbol oynamak mutlu eder beni baskebol oynamak.Bunlar görecelidir.Her insan mutlu olacağı hayat felsefesiyle yaşar.Senin anladığını pek sanmam.

o kızlar İsveçli; yani doğrudan cehenneme... Arap ilahınız öyle demiş... Her insan keşke kendi seçse nasıl yaşayacağını... Peygamberiniz 6 yaşında namaz, 9 yaşında gerdek öneriyor ve yapıyor...

Sitelerde Paylaş
o kızlar İsveçli; yani doğrudan cehenneme... Arap ilahınız öyle demiş... Her insan keşke kendi seçse nasıl yaşayacağını... Peygamberiniz 6 yaşında namaz, 9 yaşında gerdek öneriyor ve yapıyor...

Bir kulağından girmiş diğerinden çıkmış herhalde söylediklerim.Ne alaksı var şimdi onların cehenneme gideceği..vs..Ben o kızlara yapılan haksızlıktan bahsediyorum,onların sizin bakış açınızda neden bu kadar kötü ,aşağılık gördüğünüzü anlamaya çalışıyorum.Peygamber efendimizin evlikleri çok yerde tartışıldı zaten.Konuyla alaksı yok.

Sitelerde Paylaş

Her yerde konudan konuya atlamakta üstünüze yok(siz ateistler)

Sitelerde Paylaş
Bir kulağından girmiş diğerinden çıkmış herhalde söylediklerim.Ne alaksı var şimdi onların cehenneme gideceği..vs..Ben o kızlara yapılan haksızlıktan bahsediyorum,onların sizin bakış açınızda neden bu kadar kötü ,aşağılık gördüğünüzü anlamaya çalışıyorum.Peygamber efendimizin evlikleri çok yerde tartışıldı zaten.Konuyla alaksı yok.

Sizin gözünüzde tanrıya iman yetiyor mu yani?... Postunuzu sanki o gözle yazmışsınız, ama dilinizin altındakiler farklı... Sizin dininize göre o resimdekiler ağzıyla kuş tutsa cennete giremez; çünkü orada doğmuşlar; ama siz burada doğduğunuz için sonunda cennete...

Buralarda yalancı yarı hümanistik söylemleriniz para etmez; ciğerinizi biliriz biz...

Sitelerde Paylaş

Serra,

Sen Andromeda'nın ilk iletisinde astığı resimlerdeki çarşaflı üniversiteli kızların mutlu olduklarını düşünüyor musun?

Sürekli bize insan psikolojisinden anlamadığımızı söylüyorsun.

Sen söyle bize.

Sence altında "University girls from an Islamic country" yazan resimdeki kızlar mutlu, neşeli, hayat dolu ve özgür hissediyor mudur?

Sitelerde Paylaş
Her insan mutlu olacağı hayat felsefesiyle yaşar.Senin anladığını pek sanmam.

Peygamber efendimizin evlikleri çok yerde tartışıldı zaten.Konuyla alaksı yok.

6 yaşındaki çocuğa namaz önermenin ve 9 yaşındaki çocukla gerdeğe girmenin, herkesin mutlu olacağı hayat felsefesi ile yaşaması ile alakası yok yani... Bu çocuklar kendi hayat felsefelerini seçmişler yani değil mi?

Sitelerde Paylaş
Serra,

Sen Andromeda'nın ilk iletisinde astığı resimlerdeki çarşaflı üniversiteli kızların mutlu olduklarını düşünüyor musun?

Sürekli bize insan psikolojisinden anlamadığımızı söylüyorsun.

Sen söyle bize.

Sence altında "University girls from an Islamic country" yazan resimdeki kızlar mutlu, neşeli, hayat dolu ve özgür hissediyor mudur?

Kimin mutlu hissedip hissetmeyeceğini bilemem.

Biz bir Tanrı inancına sahibiz bir çok kişi gibi.Ve onun bize verdiği yaşam hakkını ve daha bir çok şeyi karşılıksız bırakmamak için hükümlerini yerine getiriyoruz.Eğer ibadetlerimizi yapmazsak kendimizi mutsuz hissederiz.Örneğin,ben namazımı sürekli kılan biri değilim fakat kılmadığım zaman içimi büyük bir manevi huzur kaplıyor.Rmazan ayında oruç tuttuğum zaman da öyle.Ben mutlumuyum bu durumdan mutluyum sorun yok o zaman.O kişiler de aynı.Hristiyan biri içinde aynı,günah çıkarır manevi huzur hisseder.Bir inanca sahip olmadığınız için size tuhaf gekebilir ama bu namaz kıldıktan sonraki rahatlama bile bir mutluluktur.Sonuç önemli.Ben mutlu oldum mu o an evet oldum.problem yok,kimseyi de ne şekilde mutlu olduğum ilgilendrimez,eleştiremezde.İnan bana eğer bir gün sizin aranıza katılacak olursam bu mümkün değil gerçi ama Allah yok ise ben bundan huzur bulamam.Ve ömrüm berbat bir şekilde geçer.Söylediğim gibi seni Allah 'ın yokluğu mutlu edebilir ama beni varlığı mutlu ediyor.Düşünmek bile korkunç..

Sitelerde Paylaş
siyasi nüfuz kullanarak devlet bankasından kredi alıp, malı götürmeyi ise "iş" kategorisinde değerlendirenleri

Biraz açarmısınız sayın andromeda...

Eğer bu laf bize ise, bizler kıt kanaat geçinen insanlarız bunu belirtmek istiyorum..

Bir inanca sahip olmadığınız için size tuhaf gekebilir ama bu namaz kıldıktan sonraki rahatlama bile bir mutluluktur.

;)

tarihinde Ates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tamam flört herkes için yasak arkadaş başında İsveçten bir resim koymuş sormak istiyorum Batı Avrupa ve Asya'dan Sex işinde çalışmak için binlerce kadın Batı Avrupaya ve Amerikaya gidiyor. Kimse sesini bile çıkarmıyor. Buna geldimi bu nasıl olur. 21.yy da yaşıyoruz. Git sen kendini kandır.

Sitelerde Paylaş
Türkiyedeki bir çok genç kız- kadın ( türban türban diye çığıranlar) köle olmayı cariye olmayı babası yaşında adamlara üçer dörder peşkeş çekilmeyi hakediyor.

Doğru senin dediğine kölelik diyorsanız kadının hakkıdır. Ama kadının sex, bir meta haline gelmesinden iyidir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...