Jump to content

İSLAM BAYRAKTARI TÜRKLER

Recommended Posts

bu siteden önce ateistlere karşı hiçbir önyargım yokken sizden sonra son yargım oldu....( bir iki saygılı ateist arkadaşım hariç tabii ki)

bu yargıya vardırdığınız için teşekkürler... yüzünüzü gizlemediğiniz için de sonsuz teşekkürler...

öncelikle ben ateist değilim.

seküler dine inamayan insanlar , ipleri yahudilerde olan aciz müslolardaki ikiyüzlü takiyeci tavırları bulamazsınız.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sayın aylin,.

sorun benim söyleyip söylemem değil ki. Ben söylesem de tarih yazılıyor söylemesem de...

Temel sorun nedir biliyor musunuz? Şöyle bir övünme şekli vardır. Türkler tarihte 16 tane devlet kurmuşlardır. Güzel övünelim de olayın bir de şu yönü var. 16 devlet kuran Türkler demek ki tarihte 15 devleti de batırmıştır...

600 yıllık bir süreçten bahsediyorsunuz. Ama aynı zamanda biten bir süreçten bahsediyoruz değil mi...

Bu tarih hepimizin tarihi olmamalı. Osmanlı saray tarihi ne benim ne de sizin tarihiniz olmalı..

Osmanlı sürecinde Benim tarihim, Şeyh Bedreddin'dir Börklüce MUstafa'dır Baba İshak'tır, köroğludur pir sultandır...

saygılarımla

selam

osmanli ilk dönemlerinde , sultanlar 2 tarikatan birene bagli olurlarmis biri ahi naksi öbürü nimetullah bektasi ,biri sunni öbürü alevi olurmus . iranda safavi( hanedani türktür) devrimi olunca osmanli bu uygulamayi terk etmis. safavi ( alevi tarikati) ler ilk önce osmanlidan trabizon pontus savas yapmis , malesef kusatmayi devam etirememis sonradan devrimi iranda yapmislar.

ins. anadolu da alevi sunni bir can olduyu an futuvet devam edecektir .

Sitelerde Paylaş

Aylin bazı kaynaklarda padişahların anneleri yabancı diyor..

http://www.google.com.tr/search?q=padi%C5%...art=20&sa=N

Mesela Devlet Hatun yerine Bulgar devşirme Olga deniyor hangisinin doğru olduğuna nerden bakıcaz?

Sanırım bazı bilgiler özellikle saptırılmış hepsini yabancı göstermek için..

Selamlar.

Sitelerde Paylaş
fatih'in ortodoks olmasi hristiyanlara gurur mu veriyor? musluman denildiginde hemen orumcek kafali, insanlik dusmani, namussuzlar olarak niteleniyorlar.

Güzel bir nokta yakalamışsın tebrik ederim. Aslında Fatih paylaşılamayan bir zati muhterem. Öyle olmasıda gerekiyor. Şimdi benim hristiyan veya müslüman olmam günlük hayatta neyi sikler hiç bir şeyi hatta suratıma bile bakmadan geçr gider birde dersin ki ömrümde sala muhattap olmayacağım adam. Ama iş saflaşmaya dönünce ben birden değerlenirim senin gözünde nasıl mı ? Destekçin olarak. Bir türbansızlarla ve türbancıların saflaşması gib çoğu günlük hayyatta bir birlerine selam biele vermeyecekleri tiplerle oturp kalkmaktadar bu aralar. Burda artık kişiler değil yani bireyler değil düşünceler çarpışmakta. Hiristoslarla müslosların kapışması bu başlık altında olan. Bu noktada fatihin ortodok bir kafirü ekber olması bir noktada karşındakinin elinden bir koz olma durmudur ki. Fatih ister müslüman olsun ister hritos. Yeter ki sen iyi ol. Takma kafana. İster hristos ister müslos gününü gün etmiş ya sen ona bak.... :lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş

aylin seni buraya sipariş olarakmı gönderdiler türk milleti islama 1000 yıl boyunca hizmet etti usaklık etti peki ya araplar naptı üstüne türk kanı içip kaymağını yedi türkleri şutladılar anglo-saxsonlarla yollarına devam ettiler kan vermek can vermek türklerden petrol satıp sefasını sürmek araplardan ,bugün bile filistinde çeçenistanda bosnada olan olaylara türk milleti tepki gösteriyo arasplardansa tık yok ,artık türklere ihtiyac kalmadı yeni hizmetkarlar ingilizler amerikalılar yalnız bunlara hizmetkar demeyelimde ortaklar diyelim cünkü anglo-saxsonlar türkler gibi değiller işlerini biliyolar

sen bu söylediklerinle ancak anadolu köylüsünü kandırırsın ondan sonrada onları araplara uşaklık yaparsın yem yaparsın

Sitelerde Paylaş
fatih'in ortodoks olmasi hristiyanlara gurur mu veriyor? musluman denildiginde hemen orumcek kafali, insanlik dusmani, namussuzlar olarak niteleniyorlar.

yoo,bunu da nerden cikardin..Musluman denildiginde orumcek kafali,insanlik dusmani insanlar zihinlerde beliriyorsa bu benim sorunum degil muslumanlarin sorunu.Yanlis tanindiklarini dusunuyorlarsa imajlarini duzeltsinler.

Sitelerde Paylaş
yoo,bunu da nerden cikardin..Musluman denildiginde orumcek kafali,insanlik dusmani insanlar zihinlerde beliriyorsa bu benim sorunum degil muslumanlarin sorunu.Yanlis tanindiklarini dusunuyorlarsa imajlarini duzeltsinler.

insanlık düşmanı gibi bir kelime karşımıza gelirse bu sadece hıristiyanlardır.

milyonlarca insanı din adına katledip tüm geçmiş bilgiyi yakarak kül etmişlerdir.

sorsan ruhuna şeytan girmiştir.

kendi kendilerine düşman uydurup müslüman insanlara bok atıp silaha sarılırlar.

Sitelerde Paylaş
kendi kendilerine düşman uydurup müslüman insanlara bok atıp silaha sarılırlar.

Dogru muslumanlarin dusman uydurmasina gerek yok cunku onlar gibi olmayan hersey onlarin dusmani zaten :lol:

Cihad edinki,. Kurtulusa Eresiniz. (Maide 35)

Sitelerde Paylaş
Dogru muslumanlarin dusman uydurmasina gerek yok cunku onlar gibi olmayan hersey onlarin dusmani zaten :lol:

ayet basmadan önce bastığın ayetin anlamını öğren.

ŞEHRİN ORTASINDA LATİN KATOLİK PAPAZLARININ AYİN TAŞLARI YERİNE, MÜSLÜMAN SARIĞI GÖRMEYİ YEĞLERİM!..”

Sitelerde Paylaş

Arap emperyalizminin şabanları demenin başka bir yolu bu.

İslam bayraktarı'ymış! İslam bayraktarı osmanlı'nın mekke'deki tarihi kalesi petro-dolar zengini araplar tarafından alışveriş merkezleri ve residence uğruna yerle bir edildi. Araplar, "İslam bayraktarları" nın arabistandaki izlerini yok etmede neden bu kadar istekli? Sözkonusu islam ise osmanlı da islam?!!!!!!

Neden araplar "islam bayraktarlarının" mekke deki izlerini siliyor da hristiyan saldırganlara kucak açıyor?!

Şabaniye aylin hanım buna cevap verebilir mi?

Sitelerde Paylaş
Sarigin carsafin bahanesi mi kaldi artik.am gaz seriata dogru gidiliyor..

Ne guzel sende seriatcilarla ayni kaba isiyorsun, bunu da ogrenmis olduk

rahibe görmektense türban takanı görmeyi tercih ederim.

hıristiyanlığı savunmuyoruz diye bizi öteki olarak suçlaman osiris kardeşimin dediği gibi sadece iki yüzlülüktür.

bu ülkenin çarşaf türban sorunu yoktur.

bu ülkenin üzerinde ihtirasları olan hıristoların ortamı germe sorunu vardır.

ama sadece kendilerini kandırırlar.

Sitelerde Paylaş
hahaha ayaklarin biraz yere bassin, seriat gumbur gumbur geliyor sen hala hayal dunyasindasin :lol::lol:

anneni kiz kardesini turbana carsafa soktuklarinda ben seni gorurum..

sen kilisenin doğmalarıyla bu kadar hayal perest olma.

hiç bir şeyin geldiği yok.

bu ülkeye gelmeye çalışan tek sey ikinci bir vatikanın sokulmak istenmesidir.

akp ninde misyonu budur.

türbanı sorun yap yasayı geçir.fener rum patrik hanesini kur.

ama o biraz zor işte.

Sitelerde Paylaş

aradaki fark ne biliyor musun?

muslumanlar cihadı bağıra bağıra, kitaplarinda legal olarak, dürüstçe yaparken; hristiyanlar kisvelerin altina saklanip aşağılıkça yaparlar. Bu açıdan müslümanların dürüstlüğü takdire şayandır. Hristiyanlarınki kalleşlik..

Sitelerde Paylaş
aradaki fark ne biliyor musun?

muslumanlar cihadı bağıra bağıra, kitaplarinda legal olarak, dürüstçe yaparken; hristiyanlar kisvelerin altina saklanip aşağılıkça yaparlar. Bu açıdan müslümanların dürüstlüğü takdire şayandır. Hristiyanlarınki kalleşlik..

hadi ya :lol::lol: muslumanlar durustce yapiyormus..Bundan daha komik bir aciklama yapamazdin herhalde..

durust muslumanlar, durust katiller

Sitelerde Paylaş
hadi ya :lol::lol: muslumanlar durustce yapiyormus..Bundan daha komik bir aciklama yapamazdin herhalde..

durust muslumanlar, durust katiller

hadi bana tarih sahnesinde bir müslüman katliamı göster.

ben sana milyonlarca hiristo katliamı göstereyim.

aradaki farkınız müslümanlar kalpleriyle inanır sizse cüzdanınızla.

çıkarınız gereği isa denen olmayan kişiye kulluk yaptığınızı söyleyip.

isa adına insanların kanını içersiniz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...