Jump to content

Ateistlere dost tavsiyeleri

Recommended Posts

çağdaş yaşam evi ne?

hani şu kız erkek birlikte kaldıkları ekseri CHP(siyaset yapmıyorum..durum öyle)taraftarlarının oturduğu yurt tarzı evler...

Yani tamamen çağdaşlar..özgürler free ler..öyle ya ne Allah'ıymış...

bilmem biliyor musun??

Sitelerde Paylaş
  • İleti 171
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hani şu kız erkek birlikte kaldıkları ekseri CHP(siyaset yapmıyorum..durum öyle)taraftarlarının oturduğu yurt tarzı evler...

Yani tamamen çağdaşlar..özgürler free ler..öyle ya ne Allah'ıymış...

bilmem biliyor musun??

ben bilmiyorum... anlatırsanız sevinirim neredeymiş bu yurtlar...

Öyle yurt tarzı ev demeyin ya evdir ya da yurttur...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş

hiç duymadım açıkcası. ancak ben belli bir siyasi görüşe sahip insanların açtığı yurtlara çocuğumu yollamam. ister sol , ister sağ, ister dinci olsun hiç farketmez.

ben çocuğuma ev tutarım, o da oraya istediği insanı çağırır. devlet yurtlarında ise kız-erkek ayrı, param yoksa gider kız yurdunda kalır. kız yurdunda kalan arkadaşlarım var mesela şu anda. ancak ben üniversiteye başlamış reşit bir insanın cinselliğinin kontrol edilmesini doğru bulmuyorum. artık çocuk değil çünkü, bedenen ve ruhen olgunlaşmış oluyorlar. (18 yaş için konuşuyorum)

tarihinde amazonta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Aragon sizin elinizde üç kuruş etmeyen batmakta olan kuruluşu adam edip milyar dolarlara satıyosa git tebrik et yediğin ..kları temizliyo darbeyle hortumladığın milletin borcunu ödüyo dua edeceğine eleştiriyosun o olmasaydı altında kalmıştınız devletin.

Ülkedeki en terörist islami örgüt tayyibe dinden dönen adam der devleti batmaktan kurtardığı için.

Senelik bin lira getiren bir kuruluş on binliraya satılır,senelik 5 milyar gelir getiren dairenin 60 milyara satıldığı gibi...

Neden biliyomusun kafanı biraz zorlarsan anlarsın o senelik bin lira gitiren şirket 300 lira vergi ödüyordu özelleştirince geliri 3000 lira oluyo(bunu değiştiremessin memurla o şirkete senede 3000 lira kazandıramassın)yine 900 lira vergi veriyo senelik kazançta kayıp az ayrıca satıştan elde edilen toplu parayla borçlar ödenip borç faizleri düşürülüyor.

Unah. Konusmasini bilmiyorsun, kufur ediyorsun (ne bicim bir muslumansan?). Senin gibi arap usaklarina, ulkeyi satan vatan hainlerine cevap vermeye degmez. Istedigin kadar kufur et, hepsini sana iade ediyorum asagilik yaratik.

tarihinde Aragon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aragon,

AKP iktidara gelmeden önce faizler % 70 'lerde değilmiydi

Bu ülke 3 aylık % 50 faizle hazine bonoso sattı mı?

Enflasyon % 100'lerden % 15'lere indimi?

Hazine bonosu faizleri % 100'lerden % 15'lere indimi?

5 para etmeyen zarar eden kitler milyar dolarlarla satıldımı?

Kamuda kadrolaşma kalktımı?

Yakinimdir işe al prensibi ortadan kalktımı?

Belediyeler halka hizmet etmeye başladımı?

Şirket değerlerini gösteren İMKB endeksi 1 USD seviyelerinden + USD seviyelerine geldimi? (Şirketlerin değeri 4 kat arttı)

Kişi başına GSMH 1500 USD'den 5600 USD'ye geldimi?

İnsan haklarında, demokraside gelişmeler oldumu?

AB ile müzakereler başladımı?

Kıbrıs'da Rumlara karşı avantajlı pozisyona geçtikmi?

Güneydoğu Anadolu problemi daha makul seviyelere geldimi?

Toplumsal huzur daha çok sağlandımı?

Erbakan yüksek enflasyonlu dönemlerde 2 yıllık iktidarında memura % 50 zam verdimi?

Bundan 5-6 sene önce Türkiye'deki tatbikatlara karşı çıkan AB ve ABD, bugün Kuzey Irak'a girmemize nasıl tepki gösteriyor?

Eğer AKP ve milli görüş başarısızsa, sizin başarılı hükümetlerinizin suratına tüküreyim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sitelerde Paylaş

sevgili macchiato ve amazonta

karsinizda beyni ultra kabiz olmus adamlara laf anlatmaya calisiyorsunuz ..Bu unah , gunduzalp, dindar20 gibi adamlar yontulamayacak kadar kutuk olduklarini hic bir laftan anlamayacaklarini ilave etmek istedim..haydi size kolay gele ...

tarihinde umma tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Aragon ve umma şuursuzları hakaret edecekseniz bari beyninizin çok azını kullandığınız ufacık yerde varsa bişeyler yazın,o kelimeleride aralara sıkıştırın ayıp oluyo ateistliğin lüzumu yok.

Reca ederim ne hakareti yahu...sizi honore ettim ...

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Islam dini kimi koruyor dedin?

Istanbul sokaklarindaki 50,000 den cok daha fazla olan cocuklari niye korumuyor.Soguk gecelerde,ac,ciplak sahipsizbir kismida sarhoslarin kucaklarinda.

Bu memleketin %99 u müsülüman.

Hükümette seriatci hükümet.

Hani senin dinin bunlari korusun beni deyil.

Yanit ver,niye korumuyor?

Arkadasim,iskembeden atip durmayin.

Islam koruyabilse,islam alemindeki icler acisi aclik,ciplaklik,ipsizlik,dipsizlik niye?

Almanya sizce GAGUR bir ülke.

Sahipsiz bir cocuk göremezsiniz disarda.

Sirf istanbulda 50,000 in cok üstünde sahipsiz cocuk vardir.

Islam beni koruyormus,aman öte dursun benide,korumaya kalkarsa zararindan nasil korunacagiz.

Bizim Tanri bize yetiyor Araplarin El-Ilahina ihtiyacimiz yoktur.Onlarin Allahi onlarin olsun.

Get öte:-)))))))

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Yakinimdir işe al prensibi ortadan kalktımı:lol:

Kardeş bunu söyleme akp kadrolaşıyo,zaten hakkı bu.

Millet al akp oyum sana ekibini kur yönet bizi dedi onlarda gereğini yapıyolar.Chp daha beterini yaptı ortaokul mezunlarını sözleşmeli öğretmen yapıp okullara gönderdi atmıyorum isim bile veririm.

Sitelerde Paylaş

Yakinimdir işe al prensibi ortadan kalktımı :lol:

Kardeş bunu söyleme akp kadrolaşıyo,zaten hakkı bu.

Millet al akp oyum sana ekibini kur yönet bizi dedi onlarda gereğini yapıyolar.Chp daha beterini yaptı ortaokul mezunlarını sözleşmeli öğretmen yapıp okullara gönderdi atmıyorum isim bile veririm.

Haklısın kardeş. Cahil ateistlerin kadrolaşması kalktı demeliydim. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...