Jump to content

Ateistlere dost tavsiyeleri

Recommended Posts

Bakın işte nihil ve tibuss klasik ateistler. Neymiş, kimsenin kılık kıyafetine karışmazlarmış. Daha cümleyi bitirmeden türbanlılara karışıyorlar. Kardeşim takiye yapmayın 'Biz sapığız deyin. Mini etekli, bikinili kızları seviyoruz deyin. Türbanlı kızları bu yüzden istemiyoruz deyin.' Herkes ne mal olduğunuz görsün. Dobra olun biraz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 171
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bakın işte nihil ve tibuss klasik ateistler. Neymiş, kimsenin kılık kıyafetine karışmazlarmış. Daha cümleyi bitirmeden türbanlılara karışıyorlar. Kardeşim takiye yapmayın 'Biz sapığız deyin. Mini etekli, bikinili kızları seviyoruz deyin. Türbanlı kızları bu yüzden istemiyoruz deyin.' Herkes ne mal olduğunuz görsün. Dobra olun biraz.

sizden iyi takiyeci mi olur.

ateistlere sapik diyen, kadinin sac telinden tahrik oluyorum diyen bir sapik olmasa keske

kadinlarla tokalasinca tahrik oluyor musunuz gercekten :lol: vah vah

Sitelerde Paylaş

Şeriatçıya her gün bayram:)

Birde kendi kendinize gelin güvey olmasanız :D :D

Kimden aldın bu haberi bilmiyorum ama şimdi söyliyeceğim şeyden sonra metanetli olmanı istiyorum.

Sizi kandırıyorlar! Evet evet! Sizinle resmen oynuyorlar!

İster taslak geçsin ister geçmesin! İsterseler Anayasaya Yükseköğretimde kılık kıyafet serbesttir diye bir madde eklensin!

Türban (ve başka hiçbir dini simge) Üniversitelerde serbest olamaz.

Burası laik bir ülke ve böyle olduğu sürecede devlet dinden uzak duracaktır! Ve bu kavram beğensenizde beğenmesenizde değiştirilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemez bir maddedir!

Ha diyeceksin işte kızlarımız hiç bir engelle karşılaşmadan giriyor Üniversiteye. Onlar Anayasayı çiğniyor arkadaşım! Yapanlar ve buna öz yumanlar suç işliyor!

Anlamıyacaksın nasıl olsa neden bir şeyleri görmeni sağlamaya çalışıyorsam bende bir alemim.

Robot gibisinizsiz nasılsa sabah efendinize bağlanıp yeni emirleri, görüşleri, nasıl davranacağınızı yüklüyorsunuz beyninize sonrada burda gelip masal anlatıyorsunuz.

Umarım bir gün kendi fikirlerinizi üretebildiğiniz bir beyine sahip olabilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

Şu an senin tüm sülalene ve tüm inancına küfür etsem tamamen haklıyım...

Zekanda bir sorun yoksa anlarsın bak: kılık kıyafet serbesttir ama dini semboller bir ideolojiyi, halkın bir kesiminin niyetini, amacını simgeleyen objeler serbest olamaz...

Ben kimsenin ne giyeceğine karışmam.Sapık filan da değilim.Hele isladaki kadar sapık asla olamam.

Merak etme henüz bir saç teli görmek için çırpınacak kadar düşmedim.O sizin gibi bastırılmış cinsellikle hayatında kara bir çarşaftan fazlasını görememiş kişileri tahrik eder ancak...

Sitelerde Paylaş

Bunlarin alacagi en son hakti türban meselesi. Bitti

Bence ateistler icin daha iyi cünkü; kendi ayaklari ile gelecekler ve dinlerin bir balon oldugunu yakinda farkedecekler. Ben Türbanlilarin inanclari geregi üniversiteye gitmesini kendileri acisindan kayip diye nitelendiriyorum.

Hosgeldiler gercek dünyaya.

Üniversitelerde biyoloji var, fizik var, kimya var bakteriler var ilk canlilarin üremesi var üreme cesitleri var elementler var varda var ama hoca yok imam yok dua yok namaz yok.

Hey dindarlar bakalim nekadar sarsilacaksiniz?

Cocuklardan bilirim birseyi yasakladikca inadina isterler merak iste. Ne yapsan ne etsen ister al bakalim dersin verirsin ö bürgün bakarsin o cok istedigi seyi eskilerin arasina atmis..buda öyle olmasin?

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

islamcıların yazdığı herşeye cevap veriyorum:

Unah demişki; "Kadının kaybedeceği başka haklar şahitlik hususu(ne olduğunu biliyorsunuz bir erkeğe iki kadın neden olduğunu açıklamıştım)

Devlet başkanı olamama,miras konusunda şu zamankinden daha az hak alıcak ama onun yanında şimdi elinde olmayan haklarda edinecek.

Kadın için başka korkulacak hiç bişey yok istediği yerde istediği gibi konuşur gezer tozar erkekten farkı yok."

yani kadınlar bunlarla yetinsinler demek isteniyor. pardon ama neden yetineyim???

devam etmiş:"Alkol konusunda alanda satanda sattıranda herşey yasak özgürlük kısıtlama değil bu kötülükten alıkoyma ben mesela sigara içiyorum keşke sigarada yasaklansa kimse içmese bende içmem bırakmak çok kolay olur."

neden özgürlük kısıtlama olmuyormuş. ben içki içiyorum ve kimseye de zararım dokunmuyor. ben bana zararlı olan şeyi yapmak istiyorum, bundan sana ne ki? sen kimsin yani de benim vücudumla ilgili kararlarıma, davranışlarıma karışabiliyorsun. böyle bir hakkın yok. tiranlık bu.

istanbul üniversitesinde böyle bir hadise yaşandı. hasan ali yücel eğitim fakültesinde. rektör saklamaya çalıştı, haberlerde pek yer almadı. ama siz tabii işinize gelene inanırsınız.

unah akıllısı devam etmiş: "Doğru tahmin ediyosun haremlik selamlık okullarda hastanelerde otobüslerde heryerde olacak bu en çok kadınların hoşuna gidecek emin olabilirsin gittikleri hiç biyerde isterlerse erkek olmayacak kendilerini emin hissedecekler"

sen bir kadının nasıl hissettiğini ASLA ve ASLA bilemezsin. kadın olmak nasıl birşeydir, nasıl hissedilir hiçbir fikrin olamaz. dolayısıyla kendilerinden emin hissedecekler lafı senin bir tarafından uydurduğun bir saçmalıktır. ARTIK KADINLARIN NE HİSSETMESİ GEREKTİĞİ NASIL YAŞAMASI NASIL MUTLU OLMASI GEREKTİĞİ İLE İLGİLİ YORUM YAPMAYIN ÇÜNKÜ BİLEMEZSİNİZ, ÇÜNKÜ KADIN DEĞİLSİNİZ.

şeriat insanı masa sandalye gibi yaşamaya zorlayan bir ideolojidir. insanın haz almasını engellemeye çalışarak insan doğasını yok etmeye onu başka bir varlığıa dönüştürmeyi hedefler. şeriatta cinsellik dışında birçok şey cinselliği çağrıştırıyor diye yasaklanır. müzik, sinema, kitaplar....suudi arabistanda kırmızı gül yasaklanmıştı. yani insanı mutlu edecek herşey yasaktır, ot gibi yaşayın der şeriat.

dindar20 demişki: "Ben özellikle ateist bayanlara sormak istiyorum. Ateist erkekler neden sizin mini eteklerle, dekolte kıyafetlerle gezmenizi istiyorlar? Ateist erkeklerin niyetlerini anlayamıyorsunuz"

bunu sadece ateist erkekler değil kadınlar da ister. ateist olması şart değil. ben beğenilmekten hoşlanırım, vücudumla da barışığım, dekolte giymekten hoşlanırım. ayrıca hayatta iki tip erkek yok, çok namuslu islamcılar ve seks düşkünü ateistler gibi. hayatta sadece kadının vücudunu düşünen erkekler olduğu gibi, kadına bir bütün olarak hem aklı hem vücuduyla değer veren erkekler de vardır. ve bunlar inançlarına göre ayrılmazlar. en hepsinden erkekler tanıdım.

dindar20 de unah da cahilin önde gideni. beyinleri resmen sulanmış ne diyim. ben fatihte istediğim kıyafeti giyeyim tacize de uğrarırım, laf da yerim, herşey olabilir, ama bağdat caddesinde şortumla gezerim hiçbir erkek dönüp bakmaz. neden söylim mi? çünkü orada baskı yok. fatihte ki baskı yüzünden erkekleri abaza olmuş, bağdat caddesindeki gençler özgürce istediklerini yaşadıkları için dönüp bakma ihtiyacı bile hissetmiyorlar. kim sapık siz karar verin.

Sitelerde Paylaş

Ben kızlarla tokalaşınca argazm oluyorum cutie:))

Çakal nihil sen örtüye sembol diyosun giydiğin siyah donu bile almakta haklıyım o zaman:))siyah renk satanizmin simgesi

Tiribus sen adamı hem dövüp hem yardım edin,bana vuruyo şerefsiz diyen sivri çeneli siyah sakallı kısa boylu şeytan tipli bi yahudi gibisin:))

Amanzonta sana daha sonra cevap yazıcam..

Sitelerde Paylaş

islamla şeraitla ilgili istediğin her konuda tatmin edici cevaplar verebilirim Allah düzeni olduğu için kusursuz hiç biryerinde çelişki tutarsızlık yok onun için savunmak çok kolay sadece biraz bilgi yeterli..Ciddi yazına ciddi cevap vermek isterim ama şimdi gitmem gerek geldiğinde yazmış olurum..

Sitelerde Paylaş

şeriat tam da kadınları aşağıladığı için ilahi bir yaratanla ilgisi olmayan bir düzendir. erkeklerin kendi çüklerine hakim olamayaşının hesabını kadınlara soran bir sistemdir. korkuyla insanları belli kurallara uydurtmaya çalışan bir diktatörlüktür. benim inanacağım allah kadınlara eşit davranır ve insanları korku ve baskıyla yola getirmeye çalışmaz. siz insan iradesini yok sayıyorsunuz. şeriata göre insanlar duyguları, arzuları olmayan birer makine gibi davranmalılar. pardon insanlar değil kadınlar. erkekler ne de olsa istedikleri kadar kadın alıp, sefa içinde yüzüyorlar. ama kadınların makine gibi davranmasını istiyorsunuz. ama davranmayacağız. bunu unutun. bu hayal. ülkemizde böyle bir sistem oluşsa da dünyanın öbür ucuna gider özgürlüğümü yaşarım. özgürlüğümü sizin gibilere teslim etmeyeceğim.

Sitelerde Paylaş
şeriat tam da kadınları aşağıladığı için ilahi bir yaratanla ilgisi olmayan bir düzendir. erkeklerin kendi çüklerine hakim olamayaşının hesabını kadınlara soran bir sistemdir.

aslında bu konuda islam kadını değil erkeği aşağılar çüklerine hakim olamayacaklarını düşünerek.Türban ve örtünme de erkeği aşağılamaktır, valla müslüman erkek olsam kadın türban takıp ondan tahrik olacağımı düşüneceğine hatta bunu benim inandığım din ona emredeceğine direk küfür etsin daha iyi.Ama inanç böyle birşey işte,inanıyorlarsa iyisiyle kötüsüyle kabul etmek zorunda kalıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Müslüman karındeşenimiz buyurmuş. Dert etmesin. Biz kafirler sizin pisliklerinizi sizden iyi biliriz. Bilmesek nasıl sakınırız b.ka bulaşmaktan?

Bir başka karındeşenimiz "Türkiye Laiktir Laik kalacak" mealinde bişeyler gevelemiş.

Efem ne zamandır "Diyanet İşleri Başkanlığı" gibi bir kuruma sahip ülke "LAİK" sayılıyor? Kandırmayın kendinizi.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin laikliği Diyanet İşleri Başkanlığının kuruluşuyla birlikte rafa kalkmıştır. Yemeyin bizi, kendinizi kandırmayın, uyanın. Memleketimin laikliği laftadır özde değil.

Alın size basit bir hesaplama:

Türkiye'de kadrolu kaç imam var?

Türkiye'de kadrolu kaç öğretmen var?

Şu ikisi arasındaki oran yıllardır yapılan antilaik çalışmanın ürünüdür. Tayyipler ya da Erbakanlar yapmamıştır bunu. Sadece kaymağını yemek onlara nasip olmuştur.

Ayrıca şu tank yürütme heveslisi kardeşlerimiz rahat olsunlar. Tayyip amcalar şanlı ordumuzun istediği adamlardır. Yoksa ne diye ikinci defa seçilmelerine izin versinler. Madem o kadar güçlüydüler ne diye başa geçmelerini engellemediler? [ Aaaa çok ayıp yoksa ben vatan haini miyim?]

Kendimizi kandırmayalım.

1. Türkiye LAİK değildir.

2. Ordu mensupları ılımlı islama karşı değildirler.

3. Dünyayı (ve Türkiyeyi) sermaye sahipleri yönetir. Adına emperyalizm demeniz işbirlikçi sermaye ya da yeşil sermaye demeniz veyahut da yahudi lobisi filan demeniz hiç bişeyi değiştirmez. ABD, AB, Masonlar filan demeniz de bişeyi değiştirmez.

Bu iddialarımı yığınla delil getirip ispat edebilirim. Biraz kafayı çalıştırın siz de ispat edebilirsiniz.

Aksini ispat edecek kardeşlerimizi de dinlemeye hazırım.

Hörmetle.

Sitelerde Paylaş

Kadınla erkeğin nasıl eşit olmadığını kendi görüşüm olarak anlatmaya çalışmıştım.

Erkek fizik olarak üstün bu çok şeye tesir ediyor.Aynı zekaya akla sahip kadınla erkeği düşünürsek kadın kendine daha az güveniyor,daha zor odaklanıyor daha çok unutkan vs vs.

Şahitlik konusundaki farkın sebebi bu olduğunu düşünüyorum.

yani kadınlar bunlarla yetinsinler demek isteniyor. pardon ama neden yetineyim??? ne yapmak istiyorsun herkes istediği gibi davransın o zaman,biri kalkıp sana istediği teklifte bulunsun gece sen uyurken sokakta bağarsın bu güne kadar yasak koymamış toplum yeryüzünde var olmamış bunu islamdanmı istiyorsun.

İçki konusunda ısrar etme kardeş son yirmi yılda içki yüzünden işlenen cinayetler pkk yüzünden ölen insanlardan çoktur bu zıkkımı övme senin birey olarak hiç önemin yok.Herşey toplumun çıkarı için bu zıkkım yasak olursa dua edecek o kadar çok kadın varki sen onlardan uzaksın bir tanesini dinlesen vazgeçrsin bu ısrarından.

Kadınlar hakkında söylediklerim kendi üretmelerim değil marsta yaşamıyorum kadınların ne hissettiklerini onlara sorarak ve gözlemlerimle öğrenebilirim.

Şöyle düşün otobüse biniyosun seni rahatsız edebilecek erkek yok rahat rahat bacak bacak üstüne atıp gidiyosun.

Çalıştığın yerde erkek yok kızlar arasında sukunet hakim:)

Gittiğin hastanede erkek yok rahatsız edebilecek hastabakıcılar vs.

Yahu bu konuya neden itiraz ediyosunuz anlamak güç halbuki desteklemeniz gerek al sana özgürlük işte erkeklerden gelebilecek bütün olumsuz şeyler bitecek.Kadınların kendi dünyası olacak şunu söyle erkekle kadının aynı ortamda bulunmasının ne faydası var.Kaldıki gereği gibi örtündüğü sürece kadının giremeyeceği yer yok ben erkekleri tahrik etmeden yaşayamam.

Bu uygulamaya ekonomik vs diğer sebeplerden karşı çıkamasssın..

Haz almaktan bahsetmişsin bunun tam tersi sözkonusu islam erkekle kadın arasında evli olmaları şartıyla ters ilişki dışında yasakladığı bişey yok:)

iran(bu ülkeden sapık itikadı ve uygulamaları yüzünden nefret ediyorum)sinemasıyle türk sinemasını karşılaştır,gülünç dimi.Sinema insanları hem eğlendirmek hem bişeyler vermek için var kadının vücudunu kullanarak hasılat yapmaya çalışan yönetmenlere ve filmlerine bu ülkenin ihtiyacı yok.

ismini unuttuğum bi iran filmi var,ufak kız akvaryum balığı almaya giderken parasını üstünde demirler olan bodrumun havalandırmasına düşürmüştü,bütün film orda geçti zevkle izledim.

Bağdat caddesinde hamile bırakılıp bi kenara atılan kadınlardan bahset birazda.

Çarşambaya ne zaman gitsem sokaklardaki kadınların erkeklerden daha fazla olduğunu görürüm öyle atıp tutma,yok taciz falan filan.

Sitelerde Paylaş

Amazonta, dekolte giymekten hoşlanırım diyor. Tabiki herkes giyim kuşamda özgür olmalı. Ama dinsiz, imansız biri tecavüz ettiği zamanda televizyonlarda ağlayıp sızlayan kadınları sık sık görüyoruz. Keşke namuslu müslüman bir erkekle evlenseydim, dinsiz imansız biriyle evlendiğime çok pişmanım diyen bir çok kadın gördüm. İslam kadını korur, onu yüceltir. Ateizm ise kadını mal olarak görür ve tecavüz eder. Ateist, yaz ayları gelsede plajlarda çıplak kadın görmek için can atar.

Sitelerde Paylaş

dindar20, televizyonda tecavüza uğramış kadınlar hep yoksul, eğitimsiz kesimin kadınları. elit kesimin yaşadığı yerde sokak ortasında kimseye tecavüz etmezler. niye o kadın tecavüze uğruyorsa ben uğramıyorum. o kadın önüne gelen her adama kanıyorsa, bu benim sorunum değil. ben kanmıyorum. ayrıca bu sorunlar hukukla çözülebilecek sorunlar. dine gerek yok. türkiyede tecavüzcüsüyle evlendirilen kızlar var, töre cinayeti işleyip ceza indirimi alanlar var. yani caydırıcı önemler yok. caydırıcı cezalar konulsa, önemli ölçüde azalır suçlar. bir de ortaokuldan itibaren okullar cinsel eğitim verilmesi gerekiyor ki bu çok önemli bence. televizyondaki kadın programlarını hiç kıstas olarak almayın, kenar mahaller karıları çıkıp konuşuyor oralarda. eğitim seviyesi çok düşük insanlar. yani din kurallarından önce devletin bu insanların düzgün bir şekilde eğitimlerine devam etmeleri, bu kadınların da meslek sahibi olmaları için çalışmalar yapması gerekir. bu sitede kadını mal olarak gören hiçbir ateiste rastlamadım. sen rastladıysan bana örnek göster. tam tersine hepsi haklarımızı savunuyor bizimle beraber. hatta kendilerine buradan teşekkür ediyorum. yaz aylarında çıplak kadın görmek isteyen bir sürü erkek var. eh plajda da bir sürü kadın var mayoyla oturan. beni rahatsız etmedikten sonra baksın ne olacak ki? magandalık bambaşka birşeydir. ben magandaların olduğu plajlardan denize girmiyorum . magandaların olduğu plajlar genelde adamların atletle oturup piknik ve mangal yaptığı plajlar oluyor. doğduğum günden beri denize giriyorum, kimse beni rahatsız etmedi. yani söylediklerin tamamen hayal ürünü.

UNAH artık kadına düşmanlıkta sınır tanımıyor. yine de cevap verecem.

"Erkek fizik olarak üstün bu çok şeye tesir ediyor.Aynı zekaya akla sahip kadınla erkeği düşünürsek kadın kendine daha az güveniyor,daha zor odaklanıyor daha çok unutkan vs vs."

erkek fizik olarak üstündür. ama zeka konusunda eşittirler. seni yaşadığın kesimlerde kadınları hep aynı model görmüş olabilirsin. ama ben anadolu lisesinde okudum, bu sene de üniversitenin son sınıfındayım, buralarda kadınların hepsine kendine güveniyor. erkeklerin kadınlardan daha unutkan olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. kadınlar hakkında senin kadar bilgisiz bir adam görmedim. bilgilenmen için bir kitap: KADIN BEYNİ/LOUANN BRIZENDINE

bu kitap tamamen bilimseldir. tüm erkeklerin bu kitabı okuması gerekir. TEKRAR SÖYLÜYORUM KADIN DEĞİLSİNİZ, ÇEVRENİZDEKİ 3-5 KADINA BAKIP GENELLEMEYİN, KADINLAR ERKEKLERDEN DAHA KARMAŞIK HORMONAL YAPIYA SAHİPTİRLER, DAVRANIŞLARI BU NEDENLE DAHA KARMAŞIKTIR. ERKEKLERİN ÇOĞU DA BUNU ANLAMAZ. KENDİNİ YETİŞTİRMİŞ, ENTELLEKTÜEL BEYNE SAHİP ERKEKLERİN ANCAK ANLAYABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

Ben ve benim gibi alkol kullanan çoğu insan kimseyi öldürmemiştir. alkol yüzünden cinayet işleyenlerin yine yukarıdaki örnekler gibi ortak yani eğitimsizlik. alkol almakla, alkol bağımlılığı farklı şeylerdir. burada irade devreye girer. iradesiz bir adam yüzünden ben zevkimden mahrum kalamam. ayrıca alkol bağımlılığı olan bir insanın daha derin psikolojik sorunları vardır, alkolü kessen de karısını dövmeye devam eder yani. öncelikle psikolojik sorunları tedavi edilmelidir. bir insan alkole boş bir nedenden sarılmaz. ben niye bağımlı değilim o zaman? ya da çevremde görmdüğüm bütün insanlar.

ben erkeklerle bir arada yaşamaktan çok mutluyum. sürekli kadınların olduğu bir ortamda sanırım deliririm. yine doğduğum günden beri çeşitli vasıtalarda yolculuk yapıyorum, tacize hiç uğramadım. üstelik otobüstlerde güzel erkeklere bakmak da hoşuma gidiyor. beğendiğim bir adamla bakışmak ço zevkli bence. erkeklerle yolculuk etmekten hiç rahatsızlık duymuyorum. sadece şehrin belli bir bölümündeki abaza ve eğitimsiz erkeklerle yolculuk etmekten rahatsız oluyorum. sadece öküz oldukları için değil aynı zamanda pis oldukları için. yazın o tramvay ne pis kokuyor anlatamam.

ERKEKLERDEN GELEN BÜTÜN OLUMSUZ ŞEYLERDEN DOLAYI ERKEKLERİN EVE KAPATILMASINI İSTİYORUM. KENDİNE HAKİM OLAMAYAN ERKEKLERİN SOKAĞA ÇIKARKEN CİNSEL İSTEK ÖLDÜRÜCÜ İLAÇLAR ALMASINI İSTİYORUM. TACİZ EDEN ERKEKLER? BEN NİYE ÖRTÜNÜYORMUŞUM. ÇÜKÜNE HAKİM OLAMAYAN ERKEK EVDE OTURSUN!!!!!!!!!!!!

BAĞDAT CADDESİNDE HAMİLE BIRAKILIP KENARA ATILAN KADIN YOK, AYRICA KÜRTAJ DİYE BİR OLAY VAR. HAMİLE KALIRSAN GİDER ALDIRIRSIN.

ben evlenmeden erkek arkadaşımla sevişebilmekten çok mutluluk duyuyorum. benim vücudumla ne yaptığım ve ne yapacağım seni ilgilendirmez. ben çok mutluyum. benim gibi milyonlarca kadın da mutlu. bunu artık o küçük beynine soksan iyi olur. kadınlar erkeklerle beraber yaşamaktan mutlu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...