Jump to content

T-Rock Grupları ...

Recommended Posts

1. Badem dinliyorum: Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber ve sonra Sen Ağlama ile doruğa ulaşıyorum. Kafamı sallarken buluyorum kedimi (kendimi :))

2. Araya bir Volkan Konak sokuyorum, Cerrahpaşa, biraz İstanbul, biraz Karadeniz kokusu alayım, ooh nefes alıyorum az biraz, hüzünleniyorum, boşver

3. Bulutsuzluk'tan Bağdat Cafe'yi dinliyorum, daha albümü çıkmadı sanırım, garip bir iş Nejat yaşlanmış bir

az sesi çıkmıyor ama hikayesi var.

Gitarı güzel hala, mesajı var, memlekette derdi olanlar varmış hala diyorum.

4. Düş sokağı sakinleri Al Beni Uykumdan, rahat rahat bağırıyor, Pink Floy benzeri, dingin, mızıka dinliyorum, kimse yapmıyor artık

5. Gripin'den Böyle Kahpedir dünya, baslarını basıyorum, pop gibi basit, dinleniyorum

6. Hayko Cepkin'le bitiriyorum bir Görmüyorsun giriyorum, sonra da Yarası saklı'yla bitiriyorum, evin içinde soyunmuş dönerken buluyorum kendimi. Hani bu ateistlerin ne kadar sapık insanlar olduklarını göstermek için.

Nitekim son umudum bu başlık, yirmi mesaj sınırını yıkamadım hiç başlıklarımda, iki mesajı bile gördum.  :):)

Sitelerde Paylaş
Nitekim son umudum bu başlık, yirmi mesaj sınırını yıkamadım hiç başlıklarımda, iki mesajı bile gördum.  :):)

sen işi bilmiyorsun ozaman. :lol: aç tanrının çükü kaç santimdi diye bir forum bak nasıl ranting yapıyor. :lol::lol:

Konuya dönecek olursak ben bu aralar senfonik rock denediniz mi?.. bir kaç örnek denedim baya hoşuma gitti. Tavsiye ederim. Ve tavsiyelerede açığım.

tarihinde Ansiklopedist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Rock dinlemeye başladığım ilk dönemler Pentagram dinliyordum. Ogün Sanlısoy pentagramdan yeni ayrılmıştı, Demir Demirkan hala grubun basçısıydı. "Bir" diye garip albüm çıkardılar, o günden beri dinlemiyorum. Demir Demirkan ayrıldı şarkı yazamaz hale geldiler. Ama, hala Anatolia'yı tek geçerim...

Buyrun, Anatolia:

--Türkçe

http://www.youtube.com/watch?v=jR6DfJzEJzI --İngilizce

Bu da Thousands In The Eastland: http://www.youtube.com/watch?v=CqTf35Nu1xE

Sitelerde Paylaş

Pentagram dediniz de aklıma geldi.

Yıllar önce Pentagram'ın bir açıkhava konserine gitmiştim, daha yeni rakçı olduğumuz günler, açıkhava konseri

Konserin bitimine doğru bir başörtülü yaşlı hanımanneyi getirdiler içeri, aramıza koydular, fotoğraflarını çektiler, sonra da alıp götürdüler.

Sonra nooldu bilmiyorum, haber değeri mi oldu, yoksa metalciler teyzeyi parçaladılar gibi bir haber mi oldu bilmiyorum.

Öyle işte, anlattım, bir anlamı yok

Abiler destek verin bu ileti 19 bir tane daha yok mu?

Ha gayret, sonra kutluyoruz, şaraplar benden :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...