Jump to content

Aşkenazi Yahudileri Türk

Recommended Posts

Iste böyleeeeeeeee

Yok bilmiyorduk ,bir sen biliyorsun Hazar Türklerinin Yahudi oldugunu.

Arap olmasinda ne olursa olsunlar.

8 milyon Yahudi 80 milyon Araplarla kedinin fareyle oynadigi gibi oynuyor.

GEHRIMAN ASLAN ARABISKOLARLA.

BU KAVGA KUR,ANLA TEVRAT KAVGASI.

Demekki , Tevratin usaklari kur,anin veledlerine basiy sopayi.

Kafa göz yariylar.

Tevratin usaklari modern silanlarla donanimli,

Kur,aninkilerdede yalniz dua var

Allahim Yahudinin belasini ver.

Allahim ac pirah.

Allahim susuz pirah.

Allahim seylerini guvvat tarlalarini bereket verme.

Gözlerini kör etki iyi nisan alamasinlar.

Yoh devenin nali.

ULAN HERISI BANA YÜKLEDINIZ , PEKI SIZ NE YAPACAHSINIZ?

Deve gicimi yagliycaniz.

Vallah Allah hahli.

Yahudiyle savawsmayi bile Allaha havale ediyor bu GEHRIMAN ARAPLAR.

1967 Arap israil savasinda Süveys sehrinin valisi senetle Yahudi generale Süveys sehrinin ahahtarini teslim etmistir.

Gahramanlih böyle olur vallaaaaaaa.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Ulan internetten iki üç satır okuyup, buraya "bunları biliyormuydunuz" tarzı yazan, herkesin bildiği konuları, yeni bir keşifmiş gibi sunan adamlar, artık bitsin.Kalmasın.Çocuklarımızı düzgün yetiştirelim, böyle olmasın...

Döneklerin,türbanlılar demoktratlığına taraftar olan beyinler,bize artislik taslamasın...

Sinirlerimi tepeme çıkartmasın.

Elli tane etnik köken başlığı açıp, "ırkçısınız siz" edalarıyla dolaşmasın.Çok pis dalacam:)

Akıl-fikir..

Şu cahil cesaretini kırmak ne zor iş..

Haydi...

Sitelerde Paylaş
  • 5 years later...

Devlet nasıl dinlere (hesapta) eşit mesafede duruyorsa, etnisitelere de eşit mesafede dursun. Devletin resmi ideolojisi olmasın. Atatürkçülük özelleştirlisin. Kişiler özel hayatlarında Atatürke dilediği gibi tapsın. Ama okullarda resmi dairelerde zorla kimseye taptırılmasın. Asker tamamen hükümetin emrine girsin. Darbeciliği muhtıracılığı bıraksın. Polita yapacaklarsa askerden ayrılıp parti kursunlar.

Türkiye'de milletvekili,cumhurbaşkanı,profesör,doktor,subay olamayan gayr-i Türk var mı da etnisitelere eşit

mesafede durulmadığı iddia ediliyor.

tarihinde Birko tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kusura bakma ama onlar senden daha Türk. Senin ataların Anadolunun yerli halkıyken, onların ataları Orta Asya Türkleri. Sen herkesten çok Türkçülük yapmana rağmen Türk olmayan atalarının kemiklerini sızlatıyorsun. Benim diğer başlığıma "Türkiye de Etnik Türk yok" başlığıma bakmanı tavsiye ediyorum.

Ben Genographic Project e katıldım ve aldığım sonuçlarımı Famıl tre DNA diye bir yere yolladım. Orda akraba çıktığım 10 kadar insan var. Bunlardan bir tanesi Romanya asıllı Amerika'dan bir Ashkenazi Yahudisi, Ve atalarının Hazar Türkleri olduğunu söylüyor. Ben de Türkiye'de sadece yüzde 7 civarında bulunan Orta Asya genini taşıyorum. Senin "has Türk" olma ihtimalin çok düşük. Benden çok Türkçülük yapıyorsun.

Bilgi kirliliği - yalan.

''Tarafçı'' troll Türk-Türkiye düşmanı kirletmiş forumu gitmiş.

Adminler bu başlığı silse forum hiçbir şey kaybetmez.

Çöplük.

Sitelerde Paylaş

Bunu biliyoruz zaten ne olmuş.

O Türklere yahudi değil musevi demek daha doğru olur. Yahudilik bir ırktır ve musevilik onların inancıdır.

İsraildeki musevi Türkler kendilerini yahudi olarak görüyorlarsa Türk değildirler zaten.

O zaman turancılar neden israil'i istesin.

Taptığın putlar, akıl-fikir nâsbeylesin!

Sitelerde Paylaş

Türklük kültürel bir kavramdır. Türkiye'nin kurucu felsefesi, ırkı esas almaz. Türkiye cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk milleti denir. Tanım bu. Var mı bunda ırk vurgusu?

Kürtçülük ırkçılık esasına dayanır. Adam tek kelime Kürtçe bilmiyor ama benim anadilim Kürtçe diyor. Bu ırkçılık işte. Anadil, rüyalarını gördüğün dildir, Annenin konuştuğu dil değildir. Kaldı ki, annen Kürtçe konuşuyorsa, senin Kürtçe bilmemen imkansız. Orada da palavra sıkıyorsun.

Fatih Akın diye bir lavuk var. Ermeni zımbırtısıyla ilgili film çekti. Ergen piçi gibi ilgi istiyor şimdi. Bu arkadaş, ben Türk asıllı Almanım diyor. Güzel. Anası, babası, en fazla 50 sene önce Almanya'ya gitmiş, bu lavuk hemen Alman olmuş. Peki kardeşim,1000 senedir aynı vatanı paylaşan bir vatandaş niçin ben Kürt asıllı Türküm diyemesin? Hatta Ermeni asıllı Türküm diyen niçin çıkmasın. Ulan Hayko Cepkin benim özkardeşim gibi sevdiğim bir adam. Fıstık gibi Türkçe konuşuyor, Türkçe şarkı yapıyor. Bu adam Ermeni asıllı Türk'üm dese ne olur? Faşizm mi olur? Inkarcılık, tekçilik, asimilasyonculuk mu olur? Peki Hayko Ermeni asıllı Türk olunca Kemalist diktatörlük oluyor da, Fatih Akın Türk asıllı Almanım deyince niye demokrasinin en ileri aşaması oluyor?

Almanya'da olunca entegrasyon, Türkiye'de olunca asimilasyon.

tarihinde Robespierre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

Robespierre'ye katılıyorum. Arap gibi giyinen, konuşmasına ve yemek yemesine arap kültüründen ritüel katan insanların kendilerine Türk demesi bende bir güldürü etkisi yaratıyor. Türklük veya Almanlık veya başka bir ulusun bodunu, kendi kültürünü yaşadığı müddetçe o, odur. Arap kültürüne göre yaşamını düzenleyenler Türk veya Alman olmazlar, Arap olurlar. Adına islam demeleri birşeyi değiştirmez.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...