Jump to content

"Passenger" rumuzlu üyenin REKLAMCILIGI

Recommended Posts

Forum yonetimine selamlar!!!!

Passenger rumuzlu uye surekli olarak kendi sitesinin reklamini yapiyor ve ortaya yeni islam diye sacmasapan birsey atmis!! Imzasinada kendi forumunun reklamini vermis! Bu arkadas bildiginiz zeka ozurlu. Hem ateist forumu degersiz buluyorum diyor, hemde yazmaya devam ediyor!!! ACaba neden yazmaya devam ediyor!! Iste cevap: kendi sitesinin reklamini yapiyor!!!

Bu uyeyi forumdan def edin sayin adminler!!!

Iste bizim forum kuralimiz:

4-) Forumlarımızda başka bir forumun veya sitenin reklamı ancak o forum veya sitede bizim sitemizin reklamı yapılmak kaydı ile verilebilir.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=7

Sitelerde Paylaş
Forum yonetimine selamlar!!!!

Passenger rumuzlu uye surekli olarak kendi sitesinin reklamini yapiyor ve ortaya yeni islam diye sacmasapan birsey atmis!! Imzasinada kendi forumunun reklamini vermis! Bu arkadas bildiginiz zeka ozurlu. Hem ateist forumu degersiz buluyorum diyor, hemde yazmaya devam ediyor!!! ACaba neden yazmaya devam ediyor!! Iste cevap: kendi sitesinin reklamini yapiyor!!!

Bu uyeyi forumdan def edin sayin adminler!!!

Iste bizim forum kuralimiz:

4-) Forumlarımızda başka bir forumun veya sitenin reklamı ancak o forum veya sitede bizim sitemizin reklamı yapılmak kaydı ile verilebilir.

saçmalık gerçekten saçmasın biliyormusun .

Umurumdamı sanıyorsun ister atsınlar ister atmasınlar neyi değiştirir.

Burada imzasında reklam yazan bir sürü üye var ya yeni olduğun için bilmiyorsun yada senin yaşın çok küçük saçmalaman bu yüzden .

Sitelerde Paylaş
Ne olacak yapsın. Laikçi ve Kafir sitelerin reklamları yapılıyor ya.

Biraz da müslümanların ki yapılsın.

Durum baska dostum,

Bu adam kicindan Islam modeli uydurmus, her iletisinde Hz. Muhammed'i asagiliyor, Islam dinimizi deforme ediyor.... Normal Muslumanlari cahil, kendi uydurdugu muslumanligi modern ilan etmis!!! Normal musluman ne demekse artik!!!!!!

Sitelerde Paylaş
Durum baska dostum,

Bu adam kicindan Islam modeli uydurmus, her iletisinde Hz. Muhammed'i asagiliyor, Islam dinimizi deforme ediyor.... Normal Muslumanlari cahil, kendi uydurdugu muslumanligi modern ilan etmis!!! Normal musluman ne demekse artik!!!!!!

Öyleyse iş değişir.

Bizim dinimiz Allahın izni ile hep aynıdır ve aynı kalacaktır.

Bakmayın siz Laikçi kafir adminlerin bizim dinimize "" terör dini "" dediğine.

Bizim dinimiz kadar sevgi barış ve bilim dini yoktur.

Dinimiz hakkında dikkatli yazılar yazalım.

SAYGILAR.

Sitelerde Paylaş
Öyleyse iş değişir.

Bizim dinimiz Allahın izni ile hep aynıdır ve aynı kalacaktır.

Bakmayın siz Laikçi kafir adminlerin bizim dinimize "" terör dini "" dediğine.

Bizim dinimiz kadar sevgi barış ve bilim dini yoktur.

Dinimiz hakkında dikkatli yazılar yazalım.

SAYGILAR.

Kafir bunlar dostum kafir!! Dinimizi bolmeye calisan embesil herifler bunlar!!

Birde sadece kuran diyen dangalaklar cikmis!! Hadisleri inkar ediyorlar! Islam dinimizi nerelere getiriyorlar boyle???

tarihinde Sacmalik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4-)[/b] Forumlarımızda başka bir forumun veya sitenin reklamı ancak o forum veya sitede bizim sitemizin reklamı yapılmak kaydı ile verilebilir.

Evet, doğrudur. Dolayısıyla, ilgili katılımcıdan, sitesine ateizm.org'a çalışan ve geçerli bir link verdiğini gösteren bir kanıt koymadığı takdirde, imzasından sitesini kaldırmasını rica ediyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...