Jump to content
tomclancy

Türkiyede internet üzeri böbrek pazari

Recommended Posts

5 saat önce, sinekcan yazdı:

Nijerya ya davet ediyor : )

Birde nfk diyip duruyor anlamıyorum oraya paramı yatirmam gerekiyormuş yoksa kayıt mi olmam gerekiyormuş biseyler biseyler işte.

Yolladıkları maili açtığın için bilgisayarına virüs yüklemiş olabilirler.Yanlış yaptın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, malta erigi yazdı:

Bunlar Nijeryalı ise ortada ne seyahat vardır, ne organ nakli. Sana 500k vaadedip 500 dolar çarpmanın peşindeler. Bir dünya taktik var bu Nijeryalılar'da.

Biraz yemleyince derdi belli oldu.

Nfk adlı kuruluşa 150 $ yatırıp kayıt olmam gerekiyormuş ( nfk sanırım böbrek vakfı ) daha sonra o 150 $ geri odeyeceklermis bana. 

Tabiki nfk banka hesabı bu dingilin kendi hesabı : ))

kisaca beni 150 $ dolandirmanin derdinde böbrek Nijerya falan hikaye , güzel tezgah : ))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, sinekcan said:

Biraz yemleyince derdi belli oldu.

Nfk adlı kuruluşa 150 $ yatırıp kayıt olmam gerekiyormuş ( nfk sanırım böbrek vakfı ) daha sonra o 150 $ geri odeyeceklermis bana. 

Tabiki nfk banka hesabı bu dingilin kendi hesabı : ))

kisaca beni 150 $ dolandirmanin derdinde böbrek Nijerya falan hikaye , güzel tezgah : ))

Bunlar böyle. Millete mail atıp "Ben devrik prensin karısıyım. Bilmem kaç kilo altın var. Bunu Nijerya'dan çıkarmak için 500$-1000$, allah ne verdiyse işte; para lazım, sonra altınların yarısı senin" derler. Başka numaraları da vardır. Youtubeda bu hayvanlarla ilgili birçok belgesel bulabilirsin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...