Jump to content

Islam escincellige zorluyor mu?

Recommended Posts

Islam ulkelerinde erkekler ve kadinlarin ayrilmasi icin bir cok yasaklama getiriliyor, farkli yatakhaneler, farkli siniflar, okullar, ibadethaneler gibi. Hepcinsler birbiriyle yasamak zorunda kaliyor

Bu soru suradan aklima takildi, gecenlerde arkadasimin biyoloji kitabina bakiyordum, HIV olumlerini dunya haritasinda gostermisler, ve nedenleri de yaziyor, bircok islam yoresinde escinsel iliski sonucu olarak HIV yayginlasiyor isareti vardi.

Bana gore eger iki cins birbirinden ayrilirsa ve ya asiri derecede bir yakinlik olursa yan etki gostermeye baslar

Sitelerde Paylaş
Islam ulkelerinde erkekler ve kadinlarin ayrilmasi icin bir cok yasaklama getiriliyor, farkli yatakhaneler, farkli siniflar, okullar, ibadethaneler gibi. Hepcinsler birbiriyle yasamak zorunda kaliyor

Bu soru suradan aklima takildi, gecenlerde arkadasimin biyoloji kitabina bakiyordum, HIV olumlerini dunya haritasinda gostermisler, ve nedenleri de yaziyor, bircok islam yoresinde escinsel iliski sonucu olarak HIV yayginlasiyor isareti vardi.

Bana gore eger iki cins birbirinden ayrilirsa ve ya asiri derecede bir yakinlik olursa yan etki gostermeye baslar

Elbette zorluyor...

"Hadi şimdi Gülgün sen Ahmet mişsin bende seni dudaklarından öpüyormuşum"

"Tamam Nazire Sen de Ferhat mışsın"

"Olm naptın sen?!"

"Abi napayım kız arkadaşımla bir şey olmuyor"

"Lan travestiyle yatılır mı?

"Frketmez abi buldugum deliğe giricem artık"

Sitelerde Paylaş
Eşcinsellik bir hastalıktır. Eşcinsel insanların tedavi edilmesi gerekir.

İslam, eşcinselliğe zorlamaz. Dinimizde kadın erkek yan yanadır.

Way yanyanaymış !

Namazlarda bile yanyanadır kadın erkek !

Mevlütlerde

Hatta dini eğitim verilen yerlerde bile yanyanadır !

YUH !

Sitelerde Paylaş
Way yanyanaymış !

Namazlarda bile yanyanadır kadın erkek !

Mevlütlerde

Hatta dini eğitim verilen yerlerde bile yanyanadır !

Mevcut durumla gerçek İslam bir değil.

Hz. Muhammed zamanında kadınlarla erkekler beraber saf tutarlardı. Hatta kadınlar namaz kılarken başları açıktı.

İslamı Fethullah Gülen, Saidi Nursi gibi adamlardan öğrenirsen sonun kör kuyular olur.

tarihinde HAKANIM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hz. Muhammed zamanında kadınlarla erkekler beraber saf tutarlardı. Hatta kadınlar namaz kılarken başları açıktı.

İslamı Fethullah Gülen, Saidi Nursi gibi adamlardan öğrenirsen sonun kör kuyular olur.

islamı fethullahdan saidr nursiden öğrenen biz değiliz

biz direk kurandan öğreniyoruz !

Ama sen zekariya beyazla

Yaşar Nuri öztürk

den öğrenirseniz burada böyle konuşursunuz !

Sitelerde Paylaş

Gerçek müslüman senmisin????

Vahhabiler gibi El-kaideciler gibimisin?

Cihad adı altında yaptığınız katliamlara Merhametli Tanrınmıydı seni koşturan?

Beni kureyzanın kapılarını zorlarken Muhammed; kalenin içindeki bir yahudi kadının yerine koyabilirmisin kendini?

tarihinde deistman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...

He he tabi hatta Orgy bile yapıyorlarmış..

Sitelerde Paylaş

islamın etkisi olduğu kesin. ama hormonal dengelerden kaynaklananlar bunun dışında tutulmalıdır. hiç yasak olmasa bile böyle durumlarla karşılaşmak mümkündür.

gelelim islamın etkisine. kuran kurslarında büyüyen biri olarak konuşuyorum. birbirini düdükleyen pek çok öğrenci gördüm. üstelik ilginç olanı düdüklenenin bunu isteyerek yapması. zorlayarak yapıldığı da oluyordur belki. bilemiyorum. ama benim gördüklerim genelde her iki tarafın da durumdan memnun olduğuydu. hiç bulaşmadım. ama daha fazla kalsaydım belki ben de bulaşabilirdim. hatta bir ara hocaların kulağına gitti. sonra aralarında yaşı büyük olup da olaya ismi karışmayan bir ben olduğumu öğrendim. çok şaşırmıştım. en güvendiğim insanlar bile bu işi yapmıştı.

tarihinde keyy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eşcinselliği bilmem ama fuhuşa direk olarak zemin hazırladığını düşünüyorum.

1,5 yıldır cezayirde yaşıyorum, fuhuş almış başını gitmiş her taşın altında fuhuş var. Fuhuştan kastım para ile cinsel ilişki.

Sistem şöyle işliyor.

1-Flört yok, İnsanlar cinsellik için ya evlenmeli ya da bu işi paralı yapmalı.

2- Erkeklerin 50% si fuhuşa karşı diyelim ki (geri kalan 50% ye 5. maddede değineceğim), bunlar 18-19 yaşında bir kızla fatiha eşliğinde bir bir evlilik yapıpıyorlar. Bu adamların 4 kadına kadar evlenme hakkı var fatiha ile.

3- 6 ay-1 yıl arasında bu evlendikleri kızları yine çok basit bir şekilde boşol, boşol, boşol diyerek kapının önüne koyuyorlar.

4- Ortalık 20'li yaşlarının başlarında işsiz, eğitimsiz, parasız ve dul olduğu için ön yargı ile bakılan, bir dünya kadınla doluyor.

5- Diğer 50% bu noktada devreye giriyor ve bu kadınlar direk fuhuş sektörüne adım atıyorlar. Geçimlerini bu şekilde sağlıyorlar.

Sistem tam olarak bu şekilde işliyor. Sabit bir kurallar bütününü ahlaki değerlerin temeli olarak almaya çalışmanın sonucunda ahlaki çöküntünün bizzat en büyüğünü yaşıyor toplum.

tarihinde legrandmensonge tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

cennette neden gılmanlar var ve kimlere nasıl hizmet edecekler

açıklar mısınız ben demiyorum kuranda yazıyor

osmanlı padişahları neden iç oğlanlar diye bir bölüm kurdurmuş

osmanlının en sadık halkları ermeniler ve rumlar mıydı

türkler ve kürtler oğlancı padişahalra göre en vahşi millet miydi

cevap lütfen

Sitelerde Paylaş

Eşcinsellik hastalık, ha? Peki neden American Psychiatric Association, Amerikan Barosu, WHO, Türk Tabipler Birliği, Amerikan Psikanalistler Birliği sizinle aynı görüşte değil?

Eşcinsellik bir hastalık değildir, bugüne kadar herhangi bir terapi yöntemiyle 'düzeltildiğine' de rastlanmamıştır. Sandığınız gibi hormonal dengesizlikle filan da alakalı değildir -bunu genele söylüyorum-, belki doğum-öncesi hormonal aktivitelerle ilgili olabilir, fakat eşcinsel bireylerle, heteroseksüel bireylerin bedenleri karşılaştırıldığında, bir hormonal farklılık yoktur.

Büyük ölçüde biyolojik-temelli olan, 400 küsür hayvan türünde gözlemlenmiş bir aktivitedir eşcinsellik. Bir konu üzerine konuşmadan açın da, modern bilimler bu konuda ne diyor, okuyun önce.

Homofobik ateistleri de görüyoruz bu arada, iyi oluyor.

Sitelerde Paylaş

Eşcinsellik bir hastalık olarak kabul edilse bile tedavisi olan bir hastalık değildir.

Tedavisi yoktur. Sol yanlılık gibi. Tedavisi olmayan ve daha nedeni bile bilinmeyen yüzlerce hastalık vardır.

Eşcinselliğin İslam tarafından tetiklendiğine gelince..

Bu açıkça bir abartı..

Böyle şey olmaz.

Hiç bir şey eşcinselliğe zorlamaz.

Kendinizi düşünün. Kadın veya erkeksiniz. Heteroseksüelsiniz..

Ve birisi sizi homoseksüelliğe zorluyor.

Olur musunuz?

Kafanıza tabanca dayasalar gerçek bir eşcinsel olamazsınız.

İslam bu konuda hafifçe de olsa sorumlu olabilir.

Eşcinselliğe eğilimi olanları o tarafa doğru itebilir.

Ama kmseyi eşcinselliğe zorlamaz. Gücü yetmez..

Buna hiç bir şeyin gücü yetmez.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...