Jump to content

kurban bayramıızı kutluyorum

Recommended Posts

Teşekürler dogan senin bayramında etli tatlı ve mutlu olsun..

Ve kurandaki kurbanın ne eti nede kanı Allaha ulaşamaz mesajını anlayabilen bütün müminlere selam olsun.

Sitelerde Paylaş

ateist birisi olarak kurban bayramıızı kutluyorum. evde olup mis gibi taze et yemek vardı ama ne yazıki ağzımın suyu aka aka milletin et kokusu ile yetineceğim bu kurban. artık seneye.

tarihinde serdarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bende bütün müslümanların kurban bayramını kutlarım kurban derilerinide ateist foruma bağışlayın bu kadar faydalanıyorsunuz bedevaya buradan arada bir katkınız olsun

Sitelerde Paylaş

Tüm müslümanların bayramı kutlu olsun. Lütfen etleri birbirinize değil, fakir ve ihtiyaç sahiplerine verin. Hatta etlerin tamamını verin. Öyle derin dondurucuda saklamaca, komşuyla al gülüm ver gülüm yapmaca olmasın lütfen. Şüphesiz ki ateistler bu tip müslümanlardan bıkmıştır...

Sitelerde Paylaş
Tüm müslümanların bayramı kutlu olsun. Lütfen etleri birbirinize değil, fakir ve ihtiyaç sahiplerine verin. Hatta etlerin tamamını verin. Öyle derin dondurucuda saklamaca, komşuyla al gülüm ver gülüm yapmaca olmasın lütfen. Şüphesiz ki ateistler bu tip müslümanlardan bıkmıştır...

Ben de bu tip durumlarla karşılaşmamak için direk ihh ya bağışladım.

Kurban bayramınız kutlu olsun :)

Sitelerde Paylaş

valla hiç de kutlamam.. gecemi uykusuz geçirdim zaten böğürüp duran bi inek yüzünden.. o möledi ben kötü oldum ben kötü oldukça o daha da bağırdı.. :angry: uyuz oldum.. sabahın 6.30 unda uyumak zorunda mıyım ben..

Sitelerde Paylaş

Ey Müslümanlar madem açları düşünüyorsunuz gerçekten açlıktan ölenler var..

Allahınız onlar kafir diye pek kaale almamışlar ama iyi kötü et bulamasada karnı doyanları değil yiyecek kırıntı bulamayanları unutmayın...

Bu seferlik Allah ı mazur görün ve asıl ihtiyacı olanlara yardım edin..

post-787-1228733910_thumb.jpg

Sitelerde Paylaş
ortalığı kana buluyorlar, adına da bayram diyorlar.

(çalıntı yaptım, kimden?) :)

ne güzel işte

kesip doğrayıp

kanınıda akıtıp ortalığı kana buluyorlar

ve

adına da bayram diyorlar bi güzelde yiyolar

bayramınız

bol etli butlu

çok mutlu ve kutlu olsun

sevgiyle

Sitelerde Paylaş

Tamamen katılıyorumm...

Yine de birgün gerçekleri görmeniz dileğiyle bayramınızı kutlar , sağlık , mutluluk ve esenlikler dilerim sevgili müslüman dostlarım...

Sitelerde Paylaş

Yahu hayvanlari caddelerde sokaklarda bogazliyacaginiza, o paralari yardim kuruluslarina verin be kardesim. Satin aldiginiz hayvanlarin saglikli olup olmadigini dahi bilmiyorsunuz. En basta bu tur kontrolsuz kesimlerde cikacak hastalik salmonelladirki adami cok yipratir, bakim olmazsa kendinizde o hayvan gibi kurban olarak allaha gidersiniz.

Devletin sagda solda kurban kesimi yasaklmasi lazimdir, onune gelen hayvan satamamalidir, adam gibi yapilacaksa her hayvan agillarda kontrol edilmeli, satislar veteriner ve maliye gozetiminde yapilmalidir. Hem sagliga hem devlet kasasina zarar veren bu gelenek dizginlenmeli. Yedigi etten dolayi hasta olanlar icin harcanan saglik masraflarida cabasi.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleeeeee

Kurban, ilkel insanlarin Allahlarinin güya gönlünü kazanmak icin yaptigi bir uygulamadir, TÖREDIR .

Bunu bütün milletler ,bütün dinler yapmaktaydilar,ilk ve orta caglarda.

Ilkelligi üstlerinden atabilen budunlar, bu hayvan bogazlama isine son vermislerdir.

Halada ilkelligi üstlerinden atamayan milletler, Allahlarindan üc bucuk attiklarindan Allahlarin gönlünü kazansinlar deye hayvanlari bogazlamaktadirlar.

Bir düsünün,binlerce koyunun ,kecinin ,inegin ,devenin bir arada yaylalarda otlamasini,yavrularinin saga sola koysup ,sevincten sicramasini seslenmelerimi Allaha daha güzel.Yoksa zavalli hayvanlarin baslarini gövdelerinden ayirip ortaligi kan revan icinde koymaktanmi TANRI HOSNUT olur?.

Kesme dogramadan Yaratan memnun olmaz.

Bu kesme dogramadan memnun olan yalniz Araplasmislar olur.

Irakta Allahu Akbar deyerek insanlarin basinida kesenler,Müslümanlardir.

Hani ,cok aciyan ,esirgeyen Fistanlilar varya onlar.

Kurbanin eti gitmezmis,Kani gitmezmis Allahada,takvasi gidermis.

Yani anliyacaginiz,Allahlari diyorki,Affarin size,siz nekadar hayvani keserseniz ben okadar memnun olurum. Dünya yüzünde hic hayvan birakmazsaniz ben dahada cok memnun olurum diyor Allah müslümanlara göre.

Din AKIL ISI DEYIL DIYENLERIN tavsiyelerini dinleyenler ne yazikki Allahlarinida kendilerine benzetiyorlar.

Bunlarin bu harakatini kutlamak.

Yalanlarina ortak olmaktir.

Tanri derki AKLI OLMAYANIN DINIDE OLMAZ.

Bunu ben deyil KUR,an söylüyor.

Ama zavalli müslümanlar kitaplarindanda habardar deyillerdir.

Rum Fatihide nerdeyse peygamber ilan ettiklerine göre.

Bunlara laf anlatilamaz ama,

DEVEYE HENDEK Atlatilabilinir.

Tanri bu fistanlilara US versin.

Su kellenizi biraz ilime bilgiye aciniz.

Gidiyor oldugunuz yer,

CENNET deyil,NARU CEHENNEMDIR.

BU kelleyle cennete gidilmez.

Tanri diyorki:AKLI KULLANMAYANIN BASINA PISLIK YAGAR.

Ben demiyorum:Kur,an diyor.

ZAVALLILARIN KITAPLARINDANDA HABARLAR YOKKIiiiiiiiiii.

Haci cennete gedebülür ama siz gedemezsiniz.

DOST ACI SÖYLER.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...