Jump to content

kurban bayramıızı kutluyorum

Recommended Posts

Sabahın köründe uyandım.Kesilmek üzre olan hayvanların çaresiz bağırışları...Zaten panikataklıyım bütün dehşetim coştu..

Kulaklarımı kapatıyorum yok..Beceremediler mi nedir hayvan böğürüyor acı acı.Biran evvel bitiremiyolar şu işi.

Her önüne gelen keserim deyip dalıyo,ne de olsa allaha yalakalık sözkonusu.Uyku ilacımdan yuttum ama..Akşama kadar da evden çıkamadım.

Korktum..Kapıya gelen çocuklara da açmadım kapıyı.Şeker de almadım zaten kutlanacak ne varsa ortada anlamsız ve eğlencesiz bir saçma bayram..

Banane..Bi de üste şeker mi dağıtacam.Nefret ediyom..

Sitelerde Paylaş

Bayramınız atlı, itli, bitli olsun.

Ben de eğer sevineceklerse müslümanların bayramını kutlarım fakat bir sürü hayvanın sırf tanrıya ibadet gerekçesiyle kesilmesini hazmedemediğim için samimi biçimde kutlayamıyorum. Gidin kasaptan kesilmişini alın be kardeşim. Ne alıp veremediğiniz var o kadar hayvanla?

Sitelerde Paylaş
Bayramınız atlı, itli, bitli olsun.

Ben de eğer sevineceklerse müslümanların bayramını kutlarım fakat bir sürü hayvanın sırf tanrıya ibadet gerekçesiyle kesilmesini hazmedemediğim için samimi biçimde kutlayamıyorum. Gidin kasaptan kesilmişini alın be kardeşim. Ne alıp veremediğiniz var o kadar hayvanla?

Öyle yapsalar vahşetin o iç rahatlatıcı huzuruna nasıl kavuşacaklar?

Parayı ver al eti.

Olur mu hani kan-hani çırpınma hani katletme...

Sitelerde Paylaş

teşekkürler sevgili doğan..bende bütün inananların kurban bayramlarını kutluyorum..inanmayan arkadaşlarada iyi tatiller diliyorum.

ayrıca cok sevgili inanan arkadaşlar!!!kurban demek sadaka demektir..Allaha yaklaşmanın bir yoludur..hepimize hayırlar getirsin inşallah..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...