Jump to content

arog

Recommended Posts

Arog'u izleyen arkadaşlar siz de benim duyduğum rahatsızlığı duydunuz mu merak ediyorum?

"..aaa yılan hiç evrim geçirmemiş aynı yılan" falan gibi replikler vardı.İnsanların yanında kendine geliyor ve daha önceki maymunların

evrim geçirmiş olduklarını sanıyor.Evrim hikayedir gibi bir mesaj..Sonunda baklayı çıkarıyor zaten ağzından"belki maymundan gelmedik ama maymuna

gittiğimiz kesin"diyerek.Cem yılmaz gibi zeki olduğunu,düşünen bir insan olduğunu sandığım bir sanatçının evrimi bu şekilde hiçe sayması beni çok rahatsız etti.

Evrimden daha güçlü bir teori vardı da bilim reddetti sanki.. :angry:

Sitelerde Paylaş

ya ben buna inandım artık

ateist olsun şeriatçı olsun

idealist olsun materyalist olsun

komünist olsun liberal olsun

adam ne güzel film çekmiş

ille nasıl desem bir hadise çıkarıyoruz

gösterilerinde de dinle dalga geçti

ayrıca ewrim özellikle bize yabancı bir şey olduğu için komik gelir

nede olsa alışmamış g.tte don durmaz :D:D

Sitelerde Paylaş

evrim bizim kutsalımız mı, niye bu kadar alındınız anlamadım :)

adamın evrim teorisiyle bir alakası yokki onun amacı güldürmek, ve oradaki karakterin yani arifin hatta sinemada filmi izleyen bir çok insanın evrim teorisini maymunun değişerek insana dönüşmesi şeklinde bilmesi de gayet doğal.

yani ortada bir sorun göremedim ben

Sitelerde Paylaş
Anlamadım. evrimle dalga geçmiş. Her evrimle dalga geçen,evrimi reddediyo, Islamla dalga geçen kafir mi oluyor. Adamın işi o.

kesin naslarla sabit olan birşeyle dalda geçersen artık kafirsindir.

cem yılmaza gelince, kendisinin teist olmasını olanak dışı görüyorum.

gösterilerinde aleni bir şekilde islami inanışlarla dalga geçiyor.

Sitelerde Paylaş
Cem yılmaz gibi zeki olduğunu,düşünen bir insan olduğunu sandığım bir sanatçının evrimi bu şekilde hiçe sayması beni çok rahatsız etti.

Maymunların yanından ayrılırken düşen taşla A Space Odyssey 2001' e yaptığı göndermeyle evrimi hiçe saymadığı

belli oluyor :rolleyes: yalnız bu sahneye sinemada bi tek benim gülmem acı bi deneyim oldu.

Sitelerde Paylaş
Maymunların yanından ayrılırken düşen taşla A Space Odyssey 2001' e yaptığı göndermeyle evrimi hiçe saymadığı

belli oluyor :rolleyes: yalnız bu sahneye sinemada bi tek benim gülmem acı bi deneyim oldu.

Herkes bilmez tabii. Cunku Turkiye'de bilim-kurgu kucumsniyor ve ilgi gormuyor. Lazer tabancalari ve vicu vicu diye gezinen uzay gemilerinden ibaret oldugu saniliyor..

Sitelerde Paylaş

Bence çok da komedi filmi gibi olmamış .Yaklaşımlar tamamen cem yılmazın karikatürist yaklaşımları. Filimin akıcılığı sıfır. Filimin konusu ve gidişatı bir çok film ver reklamdan esinlenmiş. Özgün olamamış ve hot-shot tarzı filmlerin de benzeri olmuş.Bu filmde küfretmemiş pek. Öle olunca da gülme olayı biraz düşüyor tabii :) .Aslında ben cem yılmazdan daha güzel bişey bekliyordum. Sonuçta Türkiyenin en iyi komedyeni diye görüyorum.Goradan sanki daha az efekt kullanmış ama fena da olmamış. Çok para harcamış , nasolsa ne yapsam yiyor bu millet, parasını da çıkardım daha başlamadan demiş ve benden 10 üzerinden 4 almış :rolleyes:

tarihinde tribuss tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...