Jump to content

Eski manken haci oldu

Recommended Posts

Şeyhlerin cinsel organlarını yalayıp emenler, şehylerine kızlarını ve kendilerini ikram edenler, Adnan'a motor olanlar falan hep bu dinin inanırları. O nedenle bu dinin inanırlarının yaptıkları şaşırtıcı olmaz...

Ben de bu dinin inanırıyım. Bu din kadar vibratör düşsün başına oğuz. Hep genelleme hep genelleme...

Sitelerde Paylaş
Şeyhlerin cinsel organlarını yalayıp emenler, şehylerine kızlarını ve kendilerini ikram edenler, Adnan'a motor olanlar falan hep bu dinin inanırları. O nedenle bu dinin inanırlarının yaptıkları şaşırtıcı olmaz...

Sizin hüviyet cüzdanınızın din hanesin de İslam yazmıyor mu?

Adına her müslüman diyen gerçekten müslüman mı oluyor?

Yuh artık bu kadar da sapıkları bu dine yamama gayretleriniz boşa çıkmaya mahkumdur.

Sitelerde Paylaş
Sizin hüviyet cüzdanınızın din hanesin de İslam yazmıyor mu?

Adına her müslüman diyen gerçekten müslüman mı oluyor?

Yuh artık bu kadar da sapıkları bu dine yamama gayretleriniz boşa çıkmaya mahkumdur.

Benim kimligimde din hanesi" "tur.

Mecbur degilsin artik dinini yazdirmaya.

Din yakinda bir hobi olacaktir merak etmeyin.

Sitelerde Paylaş

MADDE 82 – (1) Aile kütüklerindeki din bilgisine ilişkin talepler, kişinin yazılı beyanına uygun olarak tescil edilir, değiştirilir, boş bırakılır veya silinir. Din değişikliği veya silinmesi talepleri herhangi bir sayısal sınırlamaya tâbi değildir.

(2) Bu işlemlerde, idarece kayıt düzeltme ve tamamlamaya ilişkin form kullanılır ve bu forma diğer kişisel durum değişiklikleri özel kütüğünden numara verilir.

Belge: Resmi Gazete

Sitelerde Paylaş
MahmutAkar bey,

benim nüfüs cüzdanımdaki din hanesini doldururlarken bana sormadılar..

Ama çok iyi biliyorum ki sapıklıkların tamamı İslam'dan gelir.. Yıllarca yakında görmüş ve takip etmişimdir.. Vırt zırt demeler, İslam'ı kurtarmayacaktır.. İslam antik Arap sapıklığıdır...

Bir dini eleştirirken itham ederken Kitabından delil getirmeniz gerekir değil mi?

Haydi şimdi bir tek ayet getirin de şeyhinin orasını burasını öpün emiri bulunsun..

Haydi buyurun meydan sizin.

Hadis dininin ritüelleri ile müslümanları suçlamanız abesle iştigalden başka bir şey değildir.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleeeeee

Yakinda bir dervishane acar,hareminede bir sürü gönüllü kadin kabüle baslar.

Kadinlar simdiden surasini burasini öpmeye basladilar bülem..

Türkiyen seninle gurur duyuyor ,gelde söyleme.

Len Gutsalyaratih gel seninle bir dergahda biz acalim.

Padisah macunuyla,viyagrayla balla,guvvet macunuyla bas edebiliriz saniyorum.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
MADDE 82 – (1) Aile kütüklerindeki din bilgisine ilişkin talepler, kişinin yazılı beyanına uygun olarak tescil edilir, değiştirilir, boş bırakılır veya silinir. Din değişikliği veya silinmesi talepleri herhangi bir sayısal sınırlamaya tâbi değildir.

(2) Bu işlemlerde, idarece kayıt düzeltme ve tamamlamaya ilişkin form kullanılır ve bu forma diğer kişisel durum değişiklikleri özel kütüğünden numara verilir.

Belge: Resmi Gazete

Ne güzel bir haber, ateist birinin din hanesin de İslam yazması kadar tuhaf bir durum olamaz her halde.

Bir de şu sünnet işini kaldırsalar hiç fena olmayacak halbu ki ;)

Pipisi sünnetli ateistleri çok komik buluyorum :lol:

Sitelerde Paylaş
Ne güzel bir haber, ateist birinin din hanesin de İslam yazması kadar tuhaf bir durum olamaz her halde.

Bir de şu sünnet işini kaldırsalar hiç fena olmayacak halbu ki ;)

Pipisi sünnetli ateistleri çok komik buluyorum :lol:

İnsanlar çocukken sünnet ettiriliyor, biliyorsunuzdur sanırım.

Ateistlerin pipilerini nereden biliyorsunuz bilmiyorum ama ebeveynleri onlar küçükken sünnet ettirimiştir tıpkı sizin gibi.

Ama ateistler de kendi çocuklarını sünnet ettiriyor.

Sünnet oğlan çocuklar için erkekliğe geçişle eşdeğerdir biliyorsunuz.

Sünnet olmamış bir oğlan çocuğu bundan utanır, arkadaşları bundan sözettiğinde eziklik ve eksiklik duyar.

Dinle ilgili değildir bu.

Çocuklar çok acımasızdır ve siz ebeveyn olarak mutlaka sünnet ettirmelisinizdir çocuğunuzu.

Hiç dalga geçilecek birşey değil. İlkelliğinizi çocuklarınıza da geçirdiğiniz için utanç duymalısınız.

Eşim de ben de ateistiz; bir erkek çocuğumuz olsaydı mutlaka sünnet ettirirdik.

İnandığımızdan ve gerekli olduğunu düşündüğümüzden değil, çocuğumuzu sizlerden ve beyni yıkanmış diğer zavallı çocuklardan korumak için...

Dilerim bir parça utanırsınız.

Çok ümidim yok ama...........

Sitelerde Paylaş
iste böyleeeeeee

Ahzab suresi 36

Ahzab suresi37

Ahzab suresi 50

Ahzab suresi 51

Ahzab suresi 52 surelerini okursaniz umarim biraz bilgi edinirsiniz.

Öpmeden kalir yanlarimi var.

Gözünü seviyim.

Bilmez gibi konusmayiniz.

tolonbey

Konu hiç bir ile alakaları yokk

Sitelerde Paylaş
İnsanlar çocukken sünnet ettiriliyor, biliyorsunuzdur sanırım.

Ateistlerin pipilerini nereden biliyorsunuz bilmiyorum ama ebeveynleri onlar küçükken sünnet ettirimiştir tıpkı sizin gibi.

Ama ateistler de kendi çocuklarını sünnet ettiriyor.

Sünnet oğlan çocuklar için erkekliğe geçişle eşdeğerdir biliyorsunuz.

Sünnet olmamış bir oğlan çocuğu bundan utanır, arkadaşları bundan sözettiğinde eziklik ve eksiklik duyar.

Dinle ilgili değildir bu.

Çocuklar çok acımasızdır ve siz ebeveyn olarak mutlaka sünnet ettirmelisinizdir çocuğunuzu.

Hiç dalga geçilecek birşey değil. İlkelliğinizi çocuklarınıza da geçirdiğiniz için utanç duymalısınız.

Eşim de ben de ateistiz; bir erkek çocuğumuz olsaydı mutlaka sünnet ettirirdik.

İnandığımızdan ve gerekli olduğunu düşündüğümüzden değil, çocuğumuzu sizlerden ve beyni yıkanmış diğer zavallı çocuklardan korumak için...

Dilerim bir parça utanırsınız.

Çok ümidim yok ama...........

Halbu ki pipi sünnetinin de İslam da gerekli olmadığını söylesem şaşırırsınız değil mi?

Bu hadis dininin bir vecibesidir.

Dinde zorlama yoktur diye ayet var iken,

ateistlerin çocuklarının zorla sünnet ettirilmesi beni de üzüyor, bilesiniz. :(

Sitelerde Paylaş
Sayın MahmutAkar,

elbette kitaptan şeyhinizin aletini emin şeklinde bir Ayet getiremem.. Ama İslam salt Kuran'mıdır? İslam insanları kandırmanın, kerizlemenin kaynağıdır.. Kuran dışı ve milyonlarca insanın ibadet saydığı benzer mevzuları getirmemi isterseniz söyleyin yeter...

Evet sn. oguz

İslam Kur'an da ki vaaz edilen dindir.

Diğerleri sonradan uydurulmuş sadece kişisel yorumlardır,

yorumlayanları ve inananlarını bağlar , bizleri bağlayan ise Kur'an dır.

Niye mi;

43/44. Doğrusu zikr-Kur'an, sana ve kavmine bir öğüttür. İleride ondan sorumlu tutulacaksınız.

Sitelerde Paylaş
İslam, sadece Kuran'daki vaaz edilen din değildir. İslam fıkıh, kelam, hadis ve Kuran birleşmesinden oluşmuş yoruma dayanan bir dindir. Bu dinin kitabı olan Kuran yetersiz olmasının yanı sıra açıklanmaya muhtaçtır. Okuyan bir açıklayan olmazsa hiç bir şey anlamaz. Zaten aradığın her mevzuyu Kuran'da bulamazsın. O zaman ulemanın ve din uyduranların yorumuna ihtiyaç duyarsın.. O da nasıl kakalarsa din o şekilde yürür gider...

O yorumlar asıl kitaba taban tabana zıt ise tarihte ki çöplüğe yollanır.

Asıl miheng Kur'andır. İnsanoğluna akıl verilmiş yorumlayabilme yeteneği verilmiş ve Yol budur diye de öğütler yollanmış.

Dileyen iman eder dileyen inkar,

Dinde zorlama yoktur

Sitelerde Paylaş

Bu kadar genel konuşup ön yargılı davranmayın çünkü en azından sizin ailenizde müslüman.

tarihinde Siyahi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...