Jump to content

Hitlere Aşık Olmak

Recommended Posts

• İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Faşizmin temel dayanak noktası Darwinizm'dir. Çünkü:

1) Darwinizm, ırkçılığa sözde meşruiyet kazandırmıştır: Avrupalı beyaz ırkın, Asyalılar, zenciler, Türkler gibi bazı ırklara göre daha üstün olduğu yalanını öne sürmüş, bu nedenle üstün ırkın aşağı ırka her yolla hakim olabileceğini iddia etmiştir.

2) Darwinizm, kan dökücülüğe sözde meşruiyet kazandırmıştır: Doğada ölesiye bir "yaşam mücadelesi" olduğunu ve bu mücadelenin hem ırklar hem de bireyler arasında yaşandığını, her ırkın veya bireyin kendi çıkarları için diğerlerini "saf dışı etmesi"nin sözde doğal olduğunu iddia etmiştir.

Nazizm ise, Darwinizm'in en karanlık yüzlerinden biridir.

Hitler, Alman milletinin asli unsurunu oluşturan ari ırkın, diğer tüm ırklardan üstün olduğuna ve onları yönetmesi gerektiğine inanmıştı. Ari ırkın yakında bin yıllık bir dünya imparatorluğu kuracağını hayal ediyordu. Hitler'in, bu ırkçı teorilerine bulduğu sözde bilimsel dayanak ise, Darwin'in evrim teorisiydi. Ünlü kitabı Kavgam'ın adını, Darwin'in doğada bulunduğunu iddia ettiği "yaşam mücadelesi" yanılgısından esinlenerek belirlemişti. Hitler de, aynı Darwin gibi, kendince Avrupalı olmayan ırkları maymunlarla aynı statüye koyuyor ve şöyle diyordu: "Kuzey Avrupa Almanlarını insanlık tarihinden çıkarın, geriye maymun dansından başka bir şey kalmaz".

Carl Cohen, Communism, Fascism and Democracy, New York: Random House Publishing, 1967, ss.408-409

Hitler'in Kavgam kitabında Darwinizm'in Hitler üzerindeki etkisi açıkça görülür.

Hitler, 1933 yılında, Nürnberg toplantısında "Yüksek ırkın aşağı ırkları idare ettiğini, bunun tabiatta görülen bir hak olduğunu ve tek mantıklı gerçek olduğunu" ileri sürdü.

www.trueorigin.org/holocaust.ht

18 Kendince Ari ırkın üstünlüğüne inanan Hitler, bu ırkın sözde üstünlüğünün doğa tarafından verildiğini iddia ediyordu. Nazi hareketinin nihai hedefi de buydu. Bu hedefe ulaşmak için ilk adım, aşağı ırkları, üstün ırk olduğuna inandıkları Aryan ırkından ayırmak, izole etmekti. İşte Naziler bu noktada, Darwinizm'i uygulamaya geçirdiler ve yine Darwinizm'den kaynaklanan "öjeni teorisi"ni yürürlüğe

Faşişt Lider Adolf Hitler , ünlü kitabı Kavgam'da "Ari ırkın doğa tarafından üstün kıındığını iddia etmiş

(H.Gann."Adolf Hitler:The complete Totalitarian" s.24)

bu kitabın ismini seçerken de Darwin'in yaşam kavgası fikrinden esinlenmiştir.

(Ben Macintyre , Forgatten .fatherlands.28)

Hiter 1933'deki ünlü Nürnberg mitinginde ise " yüksek ırkın düşük ırkları idare ettiğini bunun doğada görülen bir hak olduğunu ve tek mantıkı hak olduğunu " şeklindeki darwinist görüşü dile getirmiştir....

Ünlü Evrimci Stephen Jay Gould'un " Almanya'da darwinizm bir şavaş nedeni haline geldi" (Paul G. Humber, Hitler's Evolution Versus Christıan Resistance) sözü oldukça güzel bir tespittir...

Sitelerde Paylaş
Hitleri sizler gibi düşünür neden sevmiyorsunuz

Adolf_Hitler.jpg

hitlerin birmokuna aşık olmam..

bir şeyi müstesna..R.T.E den daha iyi bir ekonomisstir..

5 yılda almanyayı dünyanın en güçlü ekonomilerinden biri yapmıştır..ondan önce almanya versay anlaşmasında inim inim inlemiştir..

13 ülke ile savaşırken bile 3900 kilometre 70 santimetre beton asfalt dan yol yapabilmiştir

dünyanın diğer büyük devletlerinde hala yol 35 santimetreden yapılıyor

kaynak ...national geographic...mega yapılar..

ayrıca hitler 160 santim boyunda boy komleksli bir gay dır..

aslında sadece ekonomik bab da idol alınması gereken bir adamdır desem yanlış mı konuşmuş olurum bilmem. :blink:

..nokta... :blink::rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Her biz gibi düşüneni seveceğiz diye bir kaide yoktur. Ayrıca Hitler'in bizler gibi düşündüğünü sanmıyorum. İnsanları katleden biri sevilecek biri değildir benim için.

Stalin , Lenin , Mao bunlarıda sevmeyin. Bunlara fikir babalığı yapan Marx'ı da sevmeyin.

Bunlarda katil

12 milyon insanın ölümüne sebeb oldular

2.Dünya savaşında yine Evrimci zihniyeti var

Sitelerde Paylaş
Stalin , Lenin , Mao bunlarıda sevmeyin. Bunlara fikir babalığı yapan Marx'ı da sevmeyin.

Bunlarda katil

12 milyon insanın ölümüne sebeb oldular

2.Dünya savaşında yine Evrimci zihniyeti var

Stalin, Lenin durumunu ben daha yeni öğrenmeye başladım. Tam fikir sahibi değilim. Marx hakkında da öyle. Sadece Lenin'in kliseleri yıktırdıklarını biliyorum. Ama onlar tahmin edebildiğim kadarıyla senin Adolf Hitler'in gibi ırk adına kıyım yapmamıştır. Din karşıtlığı yapmışlardır daha çok gibi. Hatta o yüzden de "komunist[b/] diye kötü kötü bakışları vardır insanların solculara. Halbuki nedenini kendileri de bilmez, ama komunist ile allahsız kelimesini eş anlamlı sanar...

Sitelerde Paylaş
Hitleri sizler gibi düşünür neden sevmiyorsunuz

Adolf_Hitler.jpg

güzel arkadaşım abdül

darwinisttir diye adolf hitlerin fotoğraflarını buraya koydun..

zina haramdır diye bir başlık açsan bunlarda zinayı teşvik edenlerdir diye

adriana lima ve miranda kerr adlı karıların fotoğraflarını da aynı ebatta koyuversen..

hepimiz forumdaşız...bu yazımı site kurmayları görürse kızarlar mı acaba..

eyvah..nokta.. :blink::blink::rolleyes::rolleyes:

Sitelerde Paylaş
birakin su alman hayranligini, biraz Turk olun Turk!

hitler ve diger itler, ne yapmislar ki onlara hayranlik duyuyorsun?

hitler binlerce Kipcak ve Avar Turk'unude katletti..

simdi gelip o adamimi savunuyorsun..

Afedersin de bana hitlerin yapabildiğini yapmış bir türk göster.

Sonrada bu günkü almanyayla türküyeyi kıyasla.

Çok beğendiğin ülkende şu an Karaçarşaf serbest oldu.Çok yakında ZORUNLU olacak allahın izniyle....

Hitlerin sevdiğim yanı şudur; Hitler zayıfa asla acımazdı kendi halkından bile olsa.Zayıf olanalar ülkeyide zayıflatır bir hastalık gibi çürütür en zyıf hale getirip yokolmasına neden olur.Bizde şeriatcilere acıdık durduk...İnsandır dedik...aha 5 yıl sonra şeriatle yönetiliyor olacksın.Kına yak....

Sitelerde Paylaş
hitlerin birmokuna aşık olmam..

bir şeyi müstesna..R.T.E den daha iyi bir ekonomisstir..

5 yılda almanyayı dünyanın en güçlü ekonomilerinden biri yapmıştır..ondan önce almanya versay anlaşmasında inim inim inlemiştir..

13 ülke ile savaşırken bile 3900 kilometre 70 santimetre beton asfalt dan yol yapabilmiştir

dünyanın diğer büyük devletlerinde hala yol 35 santimetreden yapılıyor

kaynak ...national geographic...mega yapılar..

ayrıca hitler 160 santim boyunda boy komleksli bir gay dır..

aslında sadece ekonomik bab da idol alınması gereken bir adamdır desem yanlış mı konuşmuş olurum bilmem. :blink:

..nokta... :blink::rolleyes:

Arkadas gel Almanyaya seni Neonazilerle tanistirayim.

Sana diyecekleri laf:Sen Ari kanini tasimiyosun,burda armizda isin yok.

Deyip dislarlar ve alaya alirlar,sesini cikarirsan Marirlar .

Aklin basina gelir.

Ben 40 Neonazi ile birlikte 2006 Dünya Sampiyanasinda Almanyada,Stutgarta,Sivil Güvenlik yaptim,Bir Ay bu 40 Noanazilerle berbar,ayni Hotelde kaldik ,beraber görev yaptik,aksamlari berabar ictik,kafayi bulanlar beni yanlarindan kovdu,Dövmeye kalktilar. 1 hafta sonra yavas yavas bana alistilar.Sonra beni istemediklerini ,fakat bana katlandiklarini söylediler.Imtihiyatli arkadaslik yani.

Dua et Adolf Hitler bugün yasamiyor yasaydi,sizi Gazlardik dediler neler,neler.

Onlarin Hitler selemlamasini bile sana yaptirmazlar,yaparsan sen Ari irkindan degilsin ,asagiliksin,bir daha yapma yoksa kirarariz bir yerini diye tehdid alirsin.

Hemde bu Gurup Dogu Almanyadan,batiya gelmisti.

Allayi arasira is bulunca calisan,daginik ailelerden gelen,serhos,asalak yasayan,Kültürsüz,bilgisiz insanlardi.

Gel ben sokcam seni aralarina,telefon numaralari var bende.

Sakin Neonaziyim deme valla ,aralarinda kim vurduya gidersin.

Bunlar benim Hayat tecrübemden,kimseyi,asagilamak icin yazmadim.SAYGILAR.

Sitelerde Paylaş

ayrica islam ile nazizim arasinda ne kadar cok benzerlik var bilmem fark ettin mi?

Tek Tanri-Tek Fuhrer

-Otoritesi Sorgulanamaz-Otoritesi Sorgulanmaz

-Sorgularsan Cehenneme Gidersin-Sorgularsan Toplama kampina gidersin

-Ona inanmazsan Cehenneme Gidersin-Ona inanmazsan toplama kampina gidersin.

-Onun dediklerini yapmazsan Cehenneme Gidersin-Onun dediklerini yapmazsan toplama kampina gidersin.

-Muslumanlar kafirlerden ustundur-Aryanlar digerlerinden ustundur

-Escinsellik yasak-Escinsellik yasak

-Kadin ikinci sinif vatandas-Kadin ikinci sinif vatandas

-Yahudileri lanetliyor-Yahudileri lanetliyor

Nisa 52:Onlar (Yahudiler), Allah'in lanet ettigi kimselerdir. Allah kime lanet ederse, artik ona asla bir yardimci bulamazsin.

Sitelerde Paylaş
Ben Hitler'i anlayabilmiş değilim. Irkçılık mı yapıyordu artık, yoksa yahudi miydi bilmiyorum. Başka birşey varsa bu iki bildiğim seçenekten, söylersen ben de bilgilenmiş olurum Akhenaton.

Komünizme olan düşmanlığı, farmasonları ve Yahudilere olan düşmanca tavırları, global bankacılık sistemine duyduğu öfke...?? Peki kimdir bu insan, hangi aileye mensup ve kökleri nedir.

Hitler, başlangıçta sözel saldırıları için hedefini uluslararası bankacılarla ve özelliklede Rothschild ailesiyle sınırlar, 1920 tarihli konuşmalarında Alfred Krupp gibi Alman sanayicilerini överken, kar sağlamak amacıyla savaşlar ve devrimler yaratan, insanları kredileri sayesinde faiz kölesine çeviren aç gözlü Rothschild ailesini yerden yere vurur ve onları lanetler....??

Kökleri anlayabilmemiz için göz atmamız gereken diğer bir bağlantı dönemin önemli bankacısı olan Max Warburg , (Birleşik Devletlerde Merkez Bankasının kurulmasında öncülük eden Paul Warburg un abisi) Alman I.G Farben firmasının yöneticisidir ve bu firma Nazi kamplarında Yahudileri öldürmek için kullanılan Zyklon B gazını üretmektedir. Rockafellerin standart oil firması ile kartel ortaklığı bulunur. Farben firmasının ana yöneticisi aynı zamanda Warburg'un new york şehir bankasınında yöneticisidir.

Bu bankanın daha sonra ismi Citibank olarak değiştirilmiştir. Rothschild - Rockafeller - Hitler arasındaki ilişkiler yumağı Hitler'in aslında kim olduğunu anlamamıza yardımcı olacak en önemli anahtardır. Büyük Rothschild imparatorluğu ve finans bağlantıları içinde bulunan güçlü iş adamlarının yahudi karşıtı olduğunu açıklayan Hitlere, neden destek verir......??

Rothschild ailesi ingiliz ve yahudidir.Adolf Hitler'i anlamamız için Psikolog Dr.Walter C.Langer in savaş la ilgili hazırladığı rapora göz atmamız yeterli olacaktır. Hitlerin babası, Maria Anna Schicklgruber adında aşcılık yapan bir kadının gayri meşru oğludur. İşin ilginç yanı Maria Anna Baron Rothschild in yanında hizmetkar olarak çalışırken 1837 yılında Hitlerin babasına hamile kalmıştır. Hamileyken viyanadan ayrılmış hitlerin *** babası Alonis'i başka bir yerde doğurmuştur. Maria Anna 5 yıl sonra gezici bir değirmenci olan Heidler ile evlenmiştir. Hitlerin babası Alonis annesinin soyadı olan Schicklgruber soyadını taşımak ta iken, kırk yaşına yaklaştığında Heidlerin kardeşi onu soyadına geçirmeyi önerir. Nüfus bürosundaki memurun hatası yüzünden soyadı HİTLER olarak kayıtlara alınır.

Alonis HİTLER, devlet bürokratıdır ve kuzeniyle evlenir. 1889 yılında oğlu ADOLF doğar. Bu konu 1930 larda Hitler'in İngiliz yeğeni William Patrick Hitler, bir gazete muhabirine Alman liderin Yahudi geçmişini açıkladığı zaman ortaya çıkmıştır. Hitlerin özel avukatı Hans Frank bunu onaylamıştır, kamuoyu bunu unutsa bile Hitler hayatı boyunca bu konuyu unutmamıştır. 1.Dünya savaşından önce Viyana'da yoksul bir ressam olan Hitler kafasını ezoerik ilimler ve yahudi karşıtı propagandalarla dolduran bir sürü kitap okumuştur. Hegel'in ve felsefenin bir hayranı olarak antik tarih, doğu dinleri, yoga. okültizm, hipnotizma, teozofi ve astroloji alanlarında araştırmalar yapmıştır. Kendisi hallüsinasyon görmeyi sağlayacak ilaçlar kullanarak aydınlanmayı bile denemiştir. Hitler, Viyana'da geçirdiği süreler içerisinde Loginus'un isanın acısını dindirmek için yan tarafına sapladığı mızrağın peşine düşer. Efsanaeye göre mızrak kimdeyse dünyanın kaderini kontrol edebilme yetene ğine sahip olacaktır. İddialara göre mızrak Viyana'daki Hofburg müzesinde sergilenmektedir. Mızragın sırrını anlatan ve daha sonraları İngiltereye kaçmış olan Dr.Stein bir defasında Hitler'in mızrağın yanındayken nasıl transa geçtiğini anlatır. Hitler'in konuşmaları izlenilirse bu hal ordada görülür. Viyana'da öğrendikleri onu oldukça değiştirmiştir. Daha önceleri katolik kilisesinde şarkı söyleyen rahip olmayı hayal ederken şimdi satanist olmakla suçlanır.

Hitler görevi olan İsrail devletin kuruluşu ile ilgili herşeyi yapmıştır.Piyonda Almanlardır.

tarihinde AKHENATON tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...