Jump to content

Hitlere Aşık Olmak

Recommended Posts

Hitler ateist değildir. Hitler hasta ruhlu bir insandır. Ve o an bulunduğu sosyo ekonomik koşullar ve dünya dengeleri ve Alman vatandaşların Hitler tarzı bir insan tarafından güdülenmeye yatkın genel kültürel özllikleri, ve hitlerin müthiş gözlem gücü ve hitabet gücü eklenince ortaya bir kabus çıkmış. O bataklık ortamından gele gele ancak hitler tarzı bir insan gelirdi. Toplumlar böyle seçilmiş kahramanlarını kendileri yaratır.

Teist düşünce

Hitler ateistir (ki aslında öyle değil) öyleyse tüm atesitler kötüdür. Çamur atta artık nereye bulaşırsa.

"Bana agresivsin diyorlar. Agresivlikte bir hitabet sanatıdır."

tarihinde synapsis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...
  • İleti 117
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kim dedi sevmiyoruz diye?

Ben çok seviyorum hitleri

Keşke bugün de yaşasa da

Onun yahudilere yaptıklarını tüm islam alemine yapsa... :wub: Ah hitler ah

Evet haklsın....

Onun Yahudilere yaptığı uşaklığı yapabilecek biri çıksa keşke.... :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Evet haklsın....

Onun Yahudilere yaptığı uşaklığı yapabilecek biri çıksa keşke.... :rolleyes:

Yahu kırma mırma, sonuçta kanı bozuk diye nitelendirilse de yahudilere katliam yapmadı mı?? Bunu yapan benim gözümde aşağılık insanın tekidir!! Sizin içinde öyle olmalı sanırım.

Sitelerde Paylaş
Kim dedi sevmiyoruz diye?

Ben çok seviyorum hitleri

Keşke bugün de yaşasa da

Onun yahudilere yaptıklarını tüm islam alemine yapsa... :wub: Ah hitler ah

off offf ne kadar boş bir yazı. bende hitleri seviyorum.hitler yahudileri yahudi oldukalrı ıcın nefret etmıyordu zaten.araştır öyle yaz bence

Keşke bugün de yaşasa da

Onun yahudilere yaptıklarını tüm islam alemine yapsa... -----şu yazdığın cumleyıde 4 yasındakı cocuk kurmaz biraz düşün anlarsın

Sitelerde Paylaş
off offf ne kadar boş bir yazı. bende hitleri seviyorum.hitler yahudileri yahudi oldukalrı ıcın nefret etmıyordu zaten.araştır öyle yaz bence

Keşke bugün de yaşasa da

Onun yahudilere yaptıklarını tüm islam alemine yapsa... -----şu yazdığın cumleyıde 4 yasındakı cocuk kurmaz biraz düşün anlarsın

Arkadaş, o yazı şaka maksatlı yazılmış büyük ihtimalle. Bu kadar çabuk kanmayın :)

Bu arada hitleri sevmenizde ki amaç nedir. Bu pek şaka gibi gelmedi bana.

tarihinde sangre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Arkadaş, o yazı şaka maksatlı yazılmış büyük ihtimalle. Bu kadar çabuk kanmayın :)

Bu arada hitleri sevmenizde ki amaç nedir. Bu pek şaka gibi gelmedi bana.

ben hitleri,kendimi hitler olarak düşünüp yerıne koydugumda hak verdım. o yuzden sevıyorum her ne kadar kafadan kontak olsada buyuk bır basarıya ımza atmıştır

Sitelerde Paylaş
Yahu kırma mırma, sonuçta kanı bozuk diye nitelendirilse de yahudilere katliam yapmadı mı??

Kağıt üzerinde yaptı...

Ama aslında Yahudi soykırımı falan olmadı...

Hitler başlı başına bir Yahudi senaryosudur...

Lan vay be...Adam harbi evliya çıktı...

Şaka mısın sen?

Sitelerde Paylaş
ben hitleri,kendimi hitler olarak düşünüp yerıne koydugumda hak verdım. o yuzden sevıyorum her ne kadar kafadan kontak olsada buyuk bır basarıya ımza atmıştır

İlginç.. Demek o kadar insanın ölümü sizin hoşunuza gitti, hatta sadistliğiniz hat saffaya çıkıp birde üstüne üstlük zevk aldınız, orda ölen insanları anlatan kitapları okurken. Hatta ve hatta katliam belgesellerini izlerken gaz odalarından çıkarılan cesetleri görünce içgüdüsel olarak hayvandan daha da aşağılık olan bu insana sempati duydunuz ve kendinizle özdeşleştirdiniz. Gerçekten ilginç.

Yahu kırma mırma, sonuçta kanı bozuk diye nitelendirilse de yahudilere katliam yapmadı mı??

Kağıt üzerinde yaptı...

Ama aslında Yahudi soykırımı falan olmadı...

Hitler başlı başına bir Yahudi senaryosudur...

Hitlerin neye ve kime hizmet ettiğini bildiğimi sanıyorum.

Kağıt üzerinde olan şey nedir. Abd güdümlü hitlerin, kırma yahudilere katliam yapması mı?? Sen okumuşsun ama eksik okumuşsun sanırım. Kağıt üzerinde olan hiçbişey yok!! Ortada gerçekten bi katliam vardır ama bunun neye ve kime hizmet ettiği tam olarak belli değil, benim fikrim sadece olabilirlik yönündendir. Ben bu fikre senin körü körüne inandığın gibi inanmıyorum.

Sitelerde Paylaş
Lan vay be...Adam harbi evliya çıktı...

Şaka mısın sen?

Ne o?

İnanmadınız mı?

Her türlü kantılarım iddiamı...

sonuna kadar da arkasındayım...

sorulara sıra ile başlıyorum...

1)Bu liste ne?

Hitler'i kim finanse etti?

Hitler'e Mali Destek Sağlayan Yahudi Bankalar

·Deutsche Bank:Alman savaş ekonomisini yönlendirmiştir.Hitler'i finanse etmeleri yönünde hemen hemen bütün şirketlere baskı uygulamıştır.

·Dresdener Bank:Sahibi Eugen Gutmann.Aynı zamanda barut üreticisi Lois Hagen,Loewe ve Krupp silah fabrikalarını finanse etmiştir.

·Darmstaetter Bank:Sahibi Abraham Oppenheim,Bşk.Jakop Goldschmith

·Bleichroeder Bank:Kurucusu Samuel Bleichroeder,sahibi Bleichroeder ailesi.

·Speyer Bank:Sahibi Speyer ailesi.

·Mendelsshon Bank:Sahibi Mendelssohn ailesi.II.Dünya Savaşından önce Alman Endüstri Komitesi ve Ticaret Odası Başkanlığı yapmıştır.Alman savaş endüstrisi ve kimya sanayini finanse etmiştir.

·Warburg Bank:Sahibi Warburg ailesi.Alam savaş endüstrisini finanse etmiştir.Almanya'yı dış dünya ile bağlantıda tutan bir Yahudi bankasıdır. I.Dünya Savaşından sonra Almanya için diğer devletlerden kredi temin etmiştir.

·Arnhold Bank:Sahibi Arnold ailesi.Alman Silah sanayisini ve savaş endüstrisini finanse etmiştir.Bamag,AEG,Agfa,Dresdner Bank,Ludwig Loewe Ag ve daha birçok Alman silah ve mühimmat fabrikalarının ortak ve finansörlerinden idi.

·Disconto-Geselischaft:Kurucusu Solmssen ailesi.Sahibi Hitler'in en büyük finansörlerinden Georg Solmssen'dir.Georg Solmssen Hitler döneminde Alman bankacılığının merkez organizasyon başkanıydı.Gemi inşaatı,donanma ve ağır savaş sanayi,petrol endüstri,telekomüninikasyon alanlarında yatırımlar yapmıştır.

·BHG Berliner Hendelsgesellschaft:Sahibi Carl Furstenberg,savaş sanayini finanse etmiştir.Tamamı Yahudilere ait olan Ruhr Bölgesi endüstrisini desteklemiştir.

·Schaafhausensch Bankveerein:I.Dünya Savaşı'nda Siegfired Samuel yöneticiydi,II.Dünya Savaşı'nda ise Gutmann yöneticiydi.Loewe Konsorsiyumu'na katılıp,Loewe Silah Fabrikaları'nı finanse etmiştir.Tamamı Yahudilerin tekelinde olan Ruhr Bölgesi'ndeki savaş endüstrilerini finanse etmiştir.

·Nationalbank für Deutschland:Sahibi Gutmann,savaş sırasında elektirik endüstrisini finanse etmiştir.Bir başka Yahudi bankası olan Darmstaedter Bank ile birleşmiştir.

·Commerz und Privat Bank:Yöneticisi Curt Sobernheim,Alman savaş ekonomisini desteklemek amacıyla iç ve dış ticari kuruluşlarıyla ilişki kurma görevini üstlenmiştir.

·Berg und Metallbank:Sahibi Dr.Willhelm Merton,savaş sanayinin hammadde kaynaklarını finanse etmiştir.

·M.A.V Rothschild & Söhne:Sahibi Rothschild ailsei.Her alanda savaşı finanse etmiştir.

Kimya Sanayi'nde Ki Üç Dev Yahudi Kuruluşu

·Bayer:Hitler'in savaş propagandasını üstlenmiştir.

·IG-Farben:Krupp ile beraber Auschwitz kamplarındaki tutukluları fabrikalarında ölesiye çalıştırdıktan ve tutukluları çalışmayacak hale getirdikten sonra öldürmüşlerdir.

·Agfa:IG-Farben şirketine bağlıdır.Bu şirkette Hitler'i büyük ölçüde finanse etmiştir.

Hammadde Kaynaklarının Sahipleri De Yahudidir

·Deutsche Erdöl:Sahibi Jakob Goldschmidt,yöneticisi Arthur Solomonsohn.

·Deutsche Petroleum AG:Sahibi Deutsch Bank

·Blumenstein-Konzern:Sahibi Blumenstein ailesi.Savaşta 10 Milyon Mark'lık kum torbası üretmiştir.

·Deutsche Eisenhandel AG:Sahibi Leo Lusty,demir üretmiştir.

·Vereinigte Stahlwerke:Çelik sanayi.

·Beer Sondheimer & Co:Metal üretmiştir.

·M.1.Caro & Sohn:Demir üretimi.

·Phoenix AG:Madencilik.

Silah Fabrikaları Ve Savaş Malzemeleri Üreten Yahudi Şirketler

·Krupp Silah Fabrikaları:Sahibi Krupp ailesidir.

·Loewe Silah Fabrikaları:Sahibi Loewe ailesidir.

·Mauser Silah Fabrikaları:Sahibi Loewe ailesi ve Alfred von Kaull.

·Deutsche Silah Ve Mühimmat Fabrikası:Sahibi Isidor Loewe.

·Stahlwaren und Walfen Fabrikası:Sahibi Alexander Coppel.

·Alman-Atlantik Telgraf Şirketi:Sahibi Loewe ailesi.

·Hannesmannröhren-werke AG:Yöneticisi George von Siemens.

·Aron Hirsch & Sohn:Kaçak silah üreticisi.

·Hirsch Kupfer und Messindwerke AG:Sahibi Sigmund Hirsch.

·Solingen Mühimmat:Sahibi Alexander Coppel.

·Köln-Rottweiler Barut Fabrikası:Sahibi Louis Hagen.

·Rheinische-Westfalische Barut Fabrikası:Sahibi Louis Hagen.

·AEG:Kurucusu Emil Rathenaus,askeri alanda kullanılan her aracın motorunu AEG üretmiştir.

·Siemens:Tamamen silah sanayi için çalışmıştır.Sahibi Siemens ailesidir.

·Lufthansa:Nazi Almanya'sı hava kuvvetlerini oluşturmuştur.

Sitelerde Paylaş

Adam pis bir sapık. Bu herife sempati duyanları anlamıyorum. Ortada 6-7 milyon ölü var. Yahudi, kanı bozuk yahudi, slav, çingene ya da Türk...Ne olursa olsun fark eder mi ki? Bu ölenlerin insan olduğu gerçeğini değiştirir mi? İnsanların nitelikleri bu kadar uzaklaştırabiliyor mu sizi insanlığınızdan.

Hitler: The Rise Of Evil dizisini izleyen vardır belki. 2 bölümlük, hafif belgeselimsi. Hitler'in nasıl başa geçtiğini anlatıyor. Adam bizim Tayyip'in aynısı. Dehşet bir hitabet yeteneği var. Çok konuşuyor, boş konuşuyor ama etkilemeyi biliyor. Hoş Tayyip'de meydanı boş bulsa yapar ateist katliamları falan, beklenir yani.

Sitelerde Paylaş
Hitleri sizler gibi düşünür neden sevmiyorsunuz

Hitler bizim gibi degil, hatta tam aksine sizin gibi dusunur!

Hitler'in kitabindan (Kavgam), Hitler'in kendine ait sozu:

"Today I believe that I am acting in accordance with the will of the Almighty Creator: by defending myself against the Jew, I am fighting for the work of the Lord."

Mein Kampf - Adolf Hitler

(Ben bugun herseye kadir bir yaraticinin istegine gore hareket ediyorum. Yahudilere karsi kendimi savunup, Tanri icin savasiyorum.)

Bir de....

Hitler'in Oxford Universitesi Basinina yaptigi bir demec:

"My feelings as a Christian points me to my Lord and Savior as a fighter. It points me to the man who once in loneliness, surrounded by a few followers, recognized these Jews for what they were and summoned men to fight against them and who, God's truth! was greatest not as a sufferer but as a fighter. In boundless love as a Christian and as a man I read through the passage which tells us how the Lord at last rose in His might and seized the scourge to drive out of the Temple the brood of vipers and adders. How terrific was His fight for the world against the Jewish poison. To-day, after two thousand years, with deepest emotion I recognize more profoundly than ever before the fact that it was for this that He had to shed His blood upon the Cross. As a Christian I have no duty to allow myself to be cheated, but I have the duty to be a fighter for truth and justice... And if there is anything which could demonstrate that we are acting rightly it is the distress that daily grows. For as a Christian I have also a duty to my own people.

(The Speeches of Adolf Hitler, April 1922-August 1939, Vol. 1 of 2, pp. 19-20, Oxford University Press, 1942)

Kirmizi yazi: "Bir hristiyan olarak, kurtarici ve savasci duygularim/hislerim beni Tanriya goturur"

Muslims-say-God-Bless-Hitler.jpg

Muftunuz cok severmis Hitler'i:

mufti539.jpg

muftinazi_muslim_troops_1.jpginspecting_nazi_muslim_hanjar_troops_57d

Bugun bile cok severler:

nazis_islam.jpg

hezbollah_hamas_nazi_salute.jpg

Sitelerde Paylaş

Hitler Hristiyan deniyor ama önemli bir şey var iktidara geldiği gün kapatılmadık klise bırakmadı.

Nietczhe okurdu ve düşüncelerine tabidi.

Ateist olduğunu düşünüyorum eğer öyle değilse İncil ayetlerine tutkun bir teist.

Bence Kavgam kitabı taraftar bulmak için Hristiyan gibi rol kestiği bir kitap olabilir.

Taktik siyaset. Bunu hemen hemen tüm siyasiler yapmıştır.

Sitelerde Paylaş

Hitler Hristiyan deniyor ama önemli bir şey var iktidara geldiği gün kapatılmadık klise bırakmadı.

Nietczhe okurdu ve düşüncelerine tabidi.

Ateist olduğunu düşünüyorum eğer öyle değilse İncil ayetlerine tutkun bir teist.

Bence Kavgam kitabı taraftar bulmak için Hristiyan gibi rol kestiği bir kitap olabilir.

Taktik siyaset. Bunu hemen hemen tüm siyasiler yapmıştır.

Papa ve kardinaller niye tebrik etmeye gelmis Hitleri o zaman?:

hitler-cardinal.jpg

pius_xii_and_hitler.jpg

salute.jpg

Bishops-salute-Hitler.jpg

hitler_greets_muller.JPG

hitler4.jpg

Ateist olduğunu düşünüyorum

Bu kaniya nasil vardin?

Seni boyle dusunmeye iten nedir?

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

Bence Hitler dinlere inanmıyordu, sadece dini kullanmıştır. Ayrıca hristiyanlığın tanrısı isa yahudidir Hitler ise yahudi düşmanıdır. Milyonlarca yahudiyi katleden bir insan neden yahudiyi tanrı olarak görsün. Yani hristiyan olması çok mantıksız.

Hitler evrimciydi, savaşı yaşamın gereği görüyordu, güçlü türlerin zayıf türleri ezeceğini ve sadece güçlülerin hükmedeceğini söylüyordu. Bu dine terstir. Yaptıklarına da karşı değilim, Yahudiler ülkesini işgal etmişler ekonomiyi ele geçirmişler. Ayrıca Almanlarla evlenerek ırklarını bozuyorlar. Tıpkı bugün bizim durumumuzdaki gibi.

Size soruyorum tarafsız bir şekilde cevap verin. Birileri sizin ülkenizi işgal etmiş, her tarafı sarmışlar ve soyunuzu kurutacaklar. Bu durumda ne yaparsınız. Elinizden bir şey geliyorsa bunu uygulamayı mı, yoksa hümanistlik oynayıp yok oluşunuzu mu izlersiniz?

Sitelerde Paylaş
Yaptıklarına da karşı değilim, Yahudiler ülkesini işgal etmişler ekonomiyi ele geçirmişler. Ayrıca Almanlarla evlenerek ırklarını bozuyorlar.

Senin mantiginla hareket edersek...

Bugun Ingiltere nufusunun %10'u (cogunlugu musluman ulkelerden olmak uzere) yabanci kokenlidir.

Almanya'da Turk'lerin yogun yasadigi bolgeler (hatta lokantasindan manavina, berberine kadar siralanmis) bir cok "Turk caddeleri" vardir.

Bugun Almanya'da yasayan milyonlarca Turk vardir. bazilari alman kadinlarla evlenip alman irkini bozuyorlar.

Issizlikle zaten sorunu olan Almanya'nin mevcut is sahalarinda yer alan milyonlarca Turk!...

Koca koca camiler bile dikmeye basladilar.

Oyle sehirler, kasabalar var ki, sanirsin burasi Turkler tarafindan isgal edilmis...

Ne yapilsin simdi?

Soykirim mi yapilsin Turklere karsi?

Hem "irkini bozuyorlar" da ne demek?

Biri yahudi biri alman! Iki insan birbirini sevmis, kendi ozgur iradeleri ile, sevgileri ile hayatlarini birlestirmeye karar verdiyse ucuncuye mok yemek duser.

"Yok olmaz, irk bozuluyor. Ayrilin len! Hadi bakiim sen bir yahudi bul kendine onunla evlen, sen de bir alman bul. Alman almanla, yahudi yahudi ile evlenecek! Oyarim len!"

Bu mu yani senin felsefen?!

Hitler'in yaptiklarini destekliyormus... Irk bozuluyormus....

Sanki Uranus'ten gelmis yaratiklarla evleniyor almanlar!... Ikisi de insan yahu! Bildigin insan iste!...Birinin Tevrat'a inaniyor, oburu Incil'e. Hepsi bu.

Sitelerde Paylaş

Türklere ne yapacakları beni ilgilendirmez. Çoğu oraya uyum sağlayamıyor ve medeniyetten uzak yaşıyorlar. Zaten orada yaşayanların çoğu Türk değil kür*.

Irk bozulma işine gelince. Kendimizi örnek vereceğim, biz alman değiliz. Kür*ler Türklerle evleniyorlar ve sürekli çoğalıyorlar. Ama onların bizimle evlenmeleri aşk, sevgi değildir. Bir amaçları var, Türkiyeyi kürdistan yapmak. Bunun başarmaları içinse çoğalmaları ve Türklerle evlenip kendi kanının ağır bastığı çocuklar meydana getirmeleri gerekmektedir. Onların Türklerle yaptığı çocuksa kürt olur çünkü kürtdün kanı ağır basar. Ve 20 yıl sonra bizi geçmiş olacaklar.

Bu yüzden Türk kızına kutsal bir görev düşmektedir. Türklüğünü korumak.

TÜRK KIZI

Pınar başına geldi

Bir elinde güğümü;

Çattı yay kaşlarını

Görünce güldüğümü,

Bağlamıştı gönlümü

Saçlarının düğümü.

Bilmiyordum bu örgü

Acaba bir büyü mü?

Sordum: Nerdedir yerin?

Nedir senin değerin?

Yedi kral vurulmuş,

Ne bu ceylan gözlerin?

Hangisine varırsın

Bu yedi ünlü erin?

Şöyle dedi bakarak

Göklere derin derin:

Kralların taçları

Beni bağlar büyü mü?

Orduları açamaz

Gönlümdeki düğümü.

Saraylarda süremem

Dağlarda sürdüğümü.

Bin cihana değişmem

Şu öksüz Türklüğümü...

Atsız

Sitelerde Paylaş

İlginç.. Demek o kadar insanın ölümü sizin hoşunuza gitti, hatta sadistliğiniz hat saffaya çıkıp birde üstüne üstlük zevk aldınız, orda ölen insanları anlatan kitapları okurken. Hatta ve hatta katliam belgesellerini izlerken gaz odalarından çıkarılan cesetleri görünce içgüdüsel olarak hayvandan daha da aşağılık olan bu insana sempati duydunuz ve kendinizle özdeşleştirdiniz. Gerçekten ilginç.

evet yahudilerin ölmesi hatta o suratlarında acı ceken bı ıfadeyle gordugum yahudı cesetleri bende öyle bir zevk uyandırdıki anlatmam mumkun değil.hele o gaz odalarında kı suratlarını hayal edıyorum da allahım ne buyuk bır acı.ve gecenlerde yurt dsındayken onların gaz odalarının bırının oraya gıttım bır yıgın seklınde oldurulen yahudılerın ayakkabıları vardı adeta bır ağ oluşturmuş,ne buyuk bır pislik idi.

ya sangre mısın nesın bence bıraz TURKMANED ın yazdıklarını okuda genel kulturun artsın.olay sıyaset ,politika yanı hersey yalan sizin gıbı otlarda aaa yahudılere yazık :( dıye dolaşır ortada :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...