Jump to content
Elvis

Kedi ne anlama geliyor?

Recommended Posts

Uzun süredir dikkatimi çeken bir şey bazı ateistlerin avatarında kedi resmi var, kedi ne anlama geliyor, ateizmle olan ilgisi nedir, ya da bu sadece hayvan sevgisi mi? Başka hayvan resimleri koyanlarda var. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kedi sevilmezmi ya,

baska bir anlami oldugunu sanmiyorum,

asil gecen sene kedinin her turlusunu görebilirdin bu sene avatarlar bayagi bi degisti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Uzun süredir dikkatimi çeken bir şey bazı ateistlerin avatarında kedi resmi var, kedi ne anlama geliyor, ateizmle olan ilgisi nedir, ya da bu sadece hayvan sevgisi mi? Başka hayvan resimleri koyanlarda var. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Kedinin ateistler için bir anlamı yok..

Ateizmi simgeleyen doğru dürüst bir sembol de yok..

Olsa iyi olurdu..

HACI

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kedinin ateistler için bir anlamı yok..

Ateizmi simgeleyen doğru dürüst bir sembol de yok..

Olsa iyi olurdu..

HACI

Forumda simge yarışması yapalım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizleri satanist zannediyor arkadas galiba.

Biz hergun kestigimiz kedilerin resmini cekip, avatar olarak kullaniriz zaten!!! Yani avatarda gordugun kedi, yeni kurban edilmis anlamina geliyor!!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bizleri satanist zannediyor arkadas galiba.

Biz hergun kestigimiz kedilerin resmini cekip, avatar olarak kullaniriz zaten!!! Yani avatarda gordugun kedi, yeni kurban edilmis anlamina geliyor!!!

:lol::lol::lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben foruma 2007 yılında üye oldum. 6 sene geçmiş üzerinden. o zaman neden bu kedili avatarı seçtiğimi hiç ama hiç hatırlamıyorum. kedileri sevdiğimden mütevellit olsa gerek. ayrıca kükreyen kedinin ifade ettiği birtakım şeylerden dolayı olması lazım. bir karşı çıkış, bir isyan var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kediler sahiplerini ciddiye almayan çok asil hayvanlardır. Başlarına buyruk ve akillidirlar...Ama ateizmle bir alakası varmıdır kişiler alaka kurabilir. Kişileri bağlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tartışmaya katıl

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Yükleniyor ...

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...