Jump to content

www.ozurdilemiyoruz.com

Recommended Posts

www.ozurdilemiyoruz.com

BİZLER TÜRK AYDINIYIZ!

ÜSTELİK AYDIN KİMLİĞİMİZİ EMPERYALİST SOYTARILARA HİZMET İÇİN DEĞİL,

TÜRK HALKININ HAKLARINI KAN EMİCİLERE KARŞI KORUMAK İÇİN KULLANIYORUZ.

BİZİM KİMSEYE VERECEK BİR ÖZÜRÜMÜZ YOK.

ANCAK, ATALARIMIZA VE KARDEŞLERİMİZE KATLİAM YAPANLARDAN SORACAK BİR HESABIMIZ VAR.

BU HESAP IRKÇI-FAŞİST BİR SÖYLEMİN UZANTISI DEĞİLDİR.

BU HESAP; ÇANAKKALE SAVAŞINDA YARALADIĞI DÜŞMANINI SIRTINA ALIP SAHRA HASTANESİNE YETİŞTİRMEYE ÇALIŞAN

BİR İNSANLIK İBRETİNİN YANSIMASIDIR.

BİZLER, BÖYLE ATALARI OLDUĞU İÇİN UTANÇ DEĞİL GURUR DUYAN

BİR MİLLETİN ÇOCUKLARIYIZ.

İNSANLIK ADINA PEK ÇOK İYİ DİLEKLERİMİZ VAR.

ANCAK, BU KONUYLA İLGİLİ İSTEDİĞİMİZ TEK ŞEY;

BÜTÜN MİLLETLERİN DÜŞMANLARINA TÜRK GİBİ MERHAMETLİ YAKLAŞMASIDIR.

Gerçek Türk Aydını

Sitelerde Paylaş

evet, birazdan ben de iyi bile yaptık kampanyası başlatacağım.

sonraki kampanyam da az bile yaptık kampanyası olacak.

duruma göre ilk fırsatta gene yaparız şeklinde bir kampanyayı da üçüncü kampanya olarak başlatabilirim.

Sitelerde Paylaş

az önce melih gökçek ve kemal kılıçdaroğlu'nun tartışmasını izledim. bu özür dilemeyenlerde; melih gökçek'in düştüğü çıkmazın ve kaosun yarattığı telaşa sahipler.

ayrıca,

o bir türk aydını değil; çakma bir lamer bozuntusu.

daha neler görecegiz :)

Sitelerde Paylaş

Özür dilemiyorum atalarımla da gurur duyuyorum, hainlerin cezasını verip bizi ermenilerin ve rumların soykırımından kurtardıkları için. Ölmüş gemiş ermeniler de beni enteres etmez kendi kazdıkları kuyuya düştüler ne yapalım, İnsan gibi otursalardı oturdukları yerde, çeteler kurup yabancı devletlerin oyununa gelmeselerdi, bunlar kendilerinin suçu, benim değil.

Kimse bana özür mözür diletemez, kimsenin de kimse için özür dilemeye hakkı yoktur.

Sitelerde Paylaş

Özür dilemenizi veya dilememenizi gerçekten umursadıklarını sanmıyorum.

Bu özür onlar için sizin için olduğu kadar önemli değil aslında.Maksat özür dilemenin verdiği aşşağılıklık duygusunu tattırmak.Yoksa dilemezseniz dilemeyin onlarda oturup ağlamazlar özür dilemediniz diye.

Sitelerde Paylaş
Özür dilemenizi veya dilememenizi gerçekten umursadıklarını sanmıyorum.

Bu özür onlar için sizin için olduğu kadar önemli değil aslında.Maksat özür dilemenin verdiği aşşağılıklık duygusunu tattırmak.Yoksa dilemezseniz dilemeyin onlarda oturup ağlamazlar özür dilemediniz diye.

Haklısın, bende o yüzden "kimsenin kimse için özür dilemeye hakkı yoktur" demiştim.

Sitelerde Paylaş
Evet öyle zorunuza mi gitti , zorunuza giden kismi acik acik yazin ki cevap verebilelim , Biz Türklügümüz ile herzaman gurur duymusuzdur , sizin gibi kimligimizi gizlemeye gerek hic duymadik , silik vede hain damgasi hic yemedik , dünya bizden nefter ettiyse gücümüzdendir , haala kapanmayan yaralariniz varsa bu beni sevindirir tarihinde ilknur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Evet öyle zorunuza mi gitti , zorunuza giden kismi acik acik yazin ki cevap verebilelim , Biz Türklügümüz ile herzaman gurur duymusuzdur , sizin gibi kimligimizi gizlemeye gerek hic duymadik , silik vede hain damgasi hic yemedik , dünya bizden nefter ettiyse gücümüzdendir , haala kapanmayan yaralariniz varsa bu beni sevindirir

*Kimse kimliğini gizlemiyor-gizleyenler de boğazlanma korkusundandır.

*Dünyanın neden nefret ettiğini bilmem ama bir gücümüz olmadığı kesin- yarı sömürgeden çoktan tam sömürge durumuna geçtik bile.

*Aynı milletin çocuklarıysak neden birinin kapanmayan yarası sizi sevindirir?

Not: Ben de özür dilenmesine karşıyım.

Sitelerde Paylaş
lafi anlama kabiliyetiniz beni sasirtti , bizden eski gücümüz yüzünden nefter ederler , bu arada su an gücümüz olmayisi gözlerinizi isildatmis olmali . (hayrola bu ne sevinc böyle) , milliyet nedir kuzum

Deli misiniz hanımefendi?

Ne bu sinir hali?

Gözlerim neden ışıldasın? Siz Türksünüz de ben ABDli miyim?

Türklüğümü göstermek için kompleks içinde mi olmam lazım-Türklükten uzak olan Arabın diniyle oynaşan Türk-İslam sentezcisi MHP'nin yandaşı mı olmalıyım?

Sizin milliyet nedir hanımefendi?

Arabistan? Irak? Afganistan?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...