Jump to content

301. Madde

Recommended Posts

Evvettt

Eline saglik dengizik.

Anarsistin isci sinifi komunist ülkelerde sürüm sürüm sürünürken deyil isci,bir deniz alti gemi kaptani ayda 20 dolar aliken,ben isci olarak metal fabrikasinda saatim 28 dolar olarak calimaktayim.

Rus deniz alti gemisinde kocasi kaptan olan bir kadin Türkiyede orospuluk yaparken yakalanir,polise verdigi ifade söyle.

Kocam bir denizalti gemisinde kaptan,ayda 20 dolar almakta.Halbiki ben yarim saatte sexs yaptigim adamdan 30 dolar almaktayim.3 ay kaliyorum Türkiyede kocamin 10 yilda kazanamadigi parayi 3 ayda fazlasiyla kazaniyorum burada.

Hep o kelek kafa.ulan siz hic akillanmayacakmisiniz?

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Evvettt

Eline saglik dengizik.

Anarsistin isci sinifi komunist ülkelerde sürüm sürüm sürünürken deyil isci,bir deniz alti gemi kaptani ayda 20 dolar aliken,ben isci olarak metal fabrikasinda saatim 28 dolar olarak calimaktayim.

Rus deniz alti gemisinde kocasi kaptan olan bir kadin Türkiyede orospuluk yaparken yakalanir,polise verdigi ifade söyle.

Kocam bir denizalti gemisinde kaptan,ayda 20 dolar almakta.Halbiki ben yarim saatte sexs yaptigim adamdan 30 dolar almaktayim.3 ay kaliyorum Türkiyede kocamin 10 yilda kazanamadigi parayi 3 ayda fazlasiyla kazaniyorum burada.

Hep o kelek kafa.ulan siz hic akillanmayacakmisiniz?

tolonbeg

Komünist ülke ? Hiçbir bok bilmediğiniz daha en başında ortaya çıkıyor.Şu ana kadar ne komünist ülke vardı ne de var şu an.Komünizm ancak evrensel bir boyuta ulaştığında insanların tadacağı bir ideolojidir..Bana gidip de Balkan ülkelerini ve Rusya'yı örnek verme..Acizsiniz..

Sitelerde Paylaş

işte 301 in en büyük zararlarını dengizik göstermiştir. istediğine sen türk düşmanısın deme hakkına sahip oluyorsun.buda gayet olumsuz bi durumdur

bu arada anarşist sen neyi savunuyorsun onu anlamıyorum gayet komunist argümanlarla çıkıyorsun ?

sscb gayet komunizmin denemesi olmuştur.kıçını kurtarmaya çalışan marksist bi görüştür bu

bence adını kara-kızıllar yada anarşo komunist yada komunist diye değiştir. daha yakın olursun görüşlerine

Sitelerde Paylaş

tolonbey işçi sınıfı sürünür adından bell olduğu gibi işçidir. bundan daha normal bişe yok.

senin verdiğin örneğe gelince bence bu insanlık sorunudur.bunu afikada bi ülkede de görebilirsin.

bunun ekonomi ile alakası var.rusları boşver bi ton azeri hayat kadını var trkiyede.bu türkiyenin ayıbıdır aslında.bolca bedene ihtiyaç duyan bundan dolayı ihraç malları kullanan bi ülke.yaniş ben böle bi millete laf söleyemicekmiyim. beni bundan yargılayacklarmı ?

tolonbey , insanlık bu değildir. ben milliyetçi ulusalcı bi insan değilim.ama durduk yere türklere küfredene derim niye kfrediyon .küfredeceğin yere nedenini açıkla diye.bu olay milliyetçilik için suçtur. çünkü o en az dinler kadar bağnazdır

Sitelerde Paylaş
uff ya. ne bu tüm kekocanlar buraya mı toplanmış. yahu ne buluşması ne kavgası. beynin yoıkmu senin konuşarak halledemiyormusun.uyuz oluyorum nette gelde buluşalım diyen dngillere.kalkmış ben ülkücü değilim diyorsun.sen daha ne olduğunu bilmiyorfsun.2 şaman bi türk tarihi okuyan ülkücü değilim diyor .allala.işte aynı b.n laciverti

istiyosan hayatı sırf kavga dövüş adam pataklama olan birinin numarasını vereyim. mademki bu kadar cesursun vede cesur arıyorsun

Tribuss,idealist kavramının Türkçe karşılığı olarak ülkücüyü kastediyorsan komünistte milliyetçide ülkücüdür ama eğer MHPli yada BBPci şahıslar tanımlamak için kullanıyorsan ülkücülüğü ben ülkücü değilim komünistlerde ülkücü değil.Neden bilip bilmeden ahkam kesitiğini anlamadım,nasıl bir mal kullanıpta yazdığını bilmiyorum ama o malın beynine verdiği zarar çok açık.Hemen kavga etmek istediğimi düşündüğüne göre seninde aklından kavgadan başka birşey geçmiyor demekki alakasız bir başlık altında adam bana saldırmış bende yanıtladım,konu seni ilgilendirmiyor bile lapin olma.O oturduğun rahat koltuğunda kubar takılıp çok zeki olduğunu düşünerek herkesi kıro ilan etmen senin gibi bir embesili elit yapıcaksa devam et tabi.Ha ecnebilerin bi sözü var "get a life" sana çok yakıştı.

Sitelerde Paylaş

Bu yasayı gevşetmek için değiştirmek isteyenleri değiştirmek lazım.

Bence de değiştirilsin ama cezaları arttırılsın.Hem onların dediği de olur,değişiklikse değişiklik! Resmen izin verin hakaret edelim diyorlar.YUH!

Sitelerde Paylaş
Senin atan gibi "Kurt rahmin"i tatmış sapık bir atam olmadığı için mutluyum.Ya da bir kurdu düzdüğü için bundan övünen birileri yok geçmişimde.Ve ya da bu masala rağmen kurtu simgeleştiren idiotlara sahip bir ırk değilim.

Gerizekalı beyinler,insanların ekmek mücadelesi vermesi olayını,vatana ihanet olarak görüyorlar.Sende bu salaklardan mısın ? Ya sev ya terket diyen,karaköy çocuklarından değilsin,biliyorum..

öncelikle bu kürtçü provakatif yazını yönetimin silmesini beklerdim ama silinmedi.

banada haliyle yazmak düştü.

öncelikle sana 2 adet soru yönelticem ve yukarıda yazmış olduğun kurt nediri tartışıcaz.

varsa o bilgi ve yüreğin

sorularım.

1- Türk ırkından değilmişsin peki senin ırkın ne.

2- Bozkurt nedir..konuyla ilgili tüm net sana açık.

hai sana birazda kopya vereyim

Ebwin C.Krupp / Shaman & Kings

Engels / Ailenin , Özel Mülkiyetin ve Devletin Kökeni.

öğren çık karşıma.

sonrada arkasına saklandığın anarşizme bakıcaz.bakalım ne kadar biliyormuşsun.

Sitelerde Paylaş
301. maddedeki sorun herseyden once Turkiye'nin bir cok farkli kulturden olustugunu yadsiyarak Turklugun vurgulanmasidir.Bu madde sorunludur.4.bendi ise muglak bir tanim getirmektedir maddeye.

neyi vurgulayacaktı , rumluğumu... :lol: :lol:

vurgu yapılmamış gelişmiş dediğiniz ülkelerden bir tane örnek yasa maddesi yaz.

ingilterede devlet aleyhine pankart açmak 3 yıldan başlar.

bu ülkenin kanunlarının hangisinin değişeceğine bu ülkenin sahipleri karar verir.

amerikada yaşayıp fetva verilmez.

Sitelerde Paylaş

akhenaton ben geldim :)

dengizik e cevaplar :

dengizik gardaş işi farklı noktalara çekmişsin . ama az buçuk ottan boktan haberin varmış en azından

birincisi takılsam foruma gelmem keyfimi yaşarım.müziğimi açarım.chill out mekanıma geçerim :)

senin zihniyetinin ülkücü zihniyeti olduğunu söylüyorum ama bu durumdan sen anlamazsın pek .aynen yazında olduğu gibi küüfürlü cevaplara bide gel de buluşak deyişinde olduğu gibi.delikanlılık ayaklarını geç .çok gördük.iş farklıya binince sevmediğin araplar gibi kıvırtıyosun.

benim bazı iddialarım var mesala benden daha türkü pek de yok ırkçılar arasında :)

ondan dolayı uyuz oluyorum ırkçılara. kültürel yaşayacaksan yaşa.bende türklüğü az buçuk yaşıyorum .doğamda ve kültürümde var çünkü.anarşolardan daha anarşoyum hemide :)

ondan dolayı ben kurt u da eleştiririm anarşoyuda türkçüyü de.

beni bundan kimse yargılayamaz.hele hele ot bok mevzularında kimse.

301. madde düzmece bi maddedir. akhe önerdiğin zeitgeist vari yasalar yani anlayacağın .

301. maddedeki türk yerine islam diye değiştir . değiştir değiştir korkma. bak bakalım nekadar güzel duruyor. ya 1 kelimede neler değişiyormuş. aslında hiçbişi değişmiyor .

Sitelerde Paylaş

öncelikle bu kürtçü provakatif yazını yönetimin silmesini beklerdim ama silinmedi.

banada haliyle yazmak düştü.

öncelikle sana 2 adet soru yönelticem ve yukarıda yazmış olduğun kurt nediri tartışıcaz.

varsa o bilgi ve yüreğin

sorularım.

1- Türk ırkından değilmişsin peki senin ırkın ne.

2- Bozkurt nedir..konuyla ilgili tüm net sana açık.

hai sana birazda kopya vereyim

Ebwin C.Krupp / Shaman & Kings

öğren çık karşıma.

sonrada arkasına saklandığın anarşizme bakıcaz.bakalım ne kadar biliyormuşsun.

Sitelerde Paylaş

fena kitap değil.

hatta marx hiç olmasaydı da engels dünyaya yeterdi dedirten bi kitap :)

MARKS kimmiş.. :lol: :lol:

sadece copy/pasteci.

okuduysan başlıyalım kurt mevzusuna tribuss yoksa uğraştırma beni.. :lol: :lol:

tarihinde AKHENATON tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
kurt mevzusunu anarşiste anlat

bide ülkücülere :)

ülkücüler , miliyetçi değil osmanlıcıdır şunu karıştırmaktan vazgeçin artık.

kurt anlatayım sonrada anarşizme başlayacam.. :lol:

kim ne kadar bliyor görüce.. :lol:

forumda Tanrıların çobanının olduğunu unuttular... :lol:

Sitelerde Paylaş
ülkücüler , miliyetçi değil osmanlıcıdır şunu karıştırmaktan vazgeçin artık.

kurt anlatayım sonrada anarşizme başlayacam.. :lol:

akhenaton ben bu ayrımı çok iyi yapabiliyorum.

demek istediğim buydu zati.

ben sacede zihniyet aynı oldumu müdahale ediyorum. eyy ırkçı diyerekten

başla sen ama arada 301.maddeye de yorumlar yap:)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...