Jump to content

301. Madde

Recommended Posts

akhenaton ben bu ayrımı çok iyi yapabiliyorum.

demek istediğim buydu zati.

ben sacede zihniyet aynı oldumu müdahale ediyorum. eyy ırkçı diyerekten

başla sen ama arada 301.maddeye de yorumlar yap:)

anarşisti bekliyorum ben.

kurt konusu o kadar dallı budaklıdır ki , içine giren kaybolur.

asya ana-erkil kültü olan kurt tüm avrupaya ve amerika kıtasına yayılmıştır.

roma , ingiliz, alman tarihlerinde kurt izini rahatça görebilirsin.

vatikanın bahçesinde bile kurt heykeli vardır.

bir kişide bu nedir acaba diye araştırmaz.

Türk düşmanlığının köküde burdan gelir , ana-erkil yapılar ata-erkil yapılara dönüştürülmüştür.

ve ortaya seküler dinler ve yönetenler çıkmıştır.

ana-erkil demek ata-erkilin tam karşılığı değil , sınıfsız bir toplum yapısıdır.

anarşist hatta girsin o anlatacak bize çok bildiği konuyu.. :lol:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne oldu 301 ciler kayıp.

burdayız burdayız :)

sen konuyu dağıttın akhe.

gittin kurtlar murtlara döndürdün. salla bunları tarihte herşeyin binedeni sonucu vardır.

zati anlamadım bile ana-erkilliğimi savunuyorsun ?

yada anaerkil düşüncede olanlar kurtlara saygı mı göstermeli .lahana oldu biraz.

301 e gel 301 e :)

ırki olsun yada olmasın değişen hiçbişi yok.

tekrarlıyorum. ve yine tekrarlıyorum . bu devletin alehrte olanları meşru yargılama için oluşturduğu bi kılıftır.

akhe. sana soruyorum . bu kadar komplo teorilerinden hoşlanıyorsun ama nedense bunları görmezden geiyorsun. çok komik :D

Sitelerde Paylaş
burdayız burdayız :)

sen konuyu dağıttın akhe.

gittin kurtlar murtlara döndürdün. salla bunları tarihte herşeyin binedeni sonucu vardır.

zati anlamadım bile ana-erkilliğimi savunuyorsun ?

yada anaerkil düşüncede olanlar kurtlara saygı mı göstermeli .lahana oldu biraz.

301 e gel 301 e :)

ırki olsun yada olmasın değişen hiçbişi yok.

tekrarlıyorum. ve yine tekrarlıyorum . bu devletin alehrte olanları meşru yargılama için oluşturduğu bi kılıftır.

akhe. sana soruyorum . bu kadar komplo teorilerinden hoşlanıyorsun ama nedense bunları görmezden geiyorsun. çok komik :D

kurta dil uzatılınca haliyle açıklama getirmek lazım.

nede olsa millet torbadan çekip çekip yazıyor.

devletin aleyhinde olanları meşru yargılama gibi bir düşüncesi olsa idamı kaldırmazdı.

301 bana göre dikkatleri dağıtmak için uygulanan yasadır.

devlet aleyhinde kim varsa asılmalıdır.

kaldı ki 301 kalksa bile aynı içerik başka maddenin içine gizlenmiştir suan. :lol:

kimse Türk devletinden akıllı sanmasın kendini.. :rolleyes:

Sitelerde Paylaş

walla akhe. ben devlet alehtarıyım. ister türk ister islam ister hristo devleti vs.

sende kurandan mı feyz alıyorsun anlamadım gitti :)

idamın kaldırılmasının sebepleri belli. geç bunları.senden beklemediğim açıklamalar yapıyorsun.

ben devleti yıkmışım teoride.ozaman devlet benden akıllı makıllı değildir. ancaka bubi tuzağı kurar. oda dikkatsizlere

Sitelerde Paylaş
walla akhe. ben devlet alehtarıyım. ister türk ister islam ister hristo devleti vs.

sende kurandan mı feyz alıyorsun anlamadım gitti :)

idamın kaldırılmasının sebepleri belli. geç bunları.senden beklemediğim açıklamalar yapıyorsun.

ben devleti yıkmışım teoride.ozaman devlet benden akıllı makıllı değildir. ancaka bubi tuzağı kurar. oda dikkatsizlere

ben kurandan ders almam kurana ders veririm, kuran neymiş.

bu kadar ot çekersen kafanda yıkarsın tabi.

sen Türk devletini tanıyamamışsın demekki hala.

o kadar yıkmak kolay olsaydı tarih boyunca asimile olur giderdi , ama dünyanın dönüşüyle birlikte vardır, dönme bitinceye kadarda olacaktır.üç beş meczupa bakarak yorum yaparsan yanlış yerlere çıkarsın.senden akıllı olmayanlar siyasilerdir.siyasilerle devleti karıştırma.

Sitelerde Paylaş

akhe,

devlet ve devletçilik aslında bi gelenektir. türklerde de olan bi gelenek diyelim.bu belkide binlerce yılın verdiği bi durum. farketmez. devlet terördür.devlet zümredir.devlet baskıdır.bunu değiştirmez.

devlet kendini meşrulaştırır.bunun içinde değişik yolar uygular. din yasa sınırlar iktidarlar vs.

türk devleti de mafyadır aslında.1000lerce yıl gerilere gitsende bu böle.

ben siyaset bilimi okudum akhe. terminolojiyi de bilirim.ondan bu konularda mümkün olduğunca kavram bilgisi sunmana gerek yok.

yahu ben devleti teorik olarak yıktım diyorum. sen bana yıkamazsın diyorsun. pratikte tabiikide yıkamam :) niye boş yere öldüreyim kendimi.sen devletçisin ondan devleti yüceltmen çok da normal.ama o devlet isterse türk ırk devleti olsun kendi zümresini her zaman ezer.bastırır. sindirir.

kır zincirlerini akhe ....bi kere yazmıştın.. gerçekler seni özgür kılacak. ama ben zati mafya özentisiyim.benimde idealim odur dersen bilemeyeceğim.

devlet=makro mafya

Sitelerde Paylaş
akhe,

devlet ve devletçilik aslında bi gelenektir. türklerde de olan bi gelenek diyelim.bu belkide binlerce yılın verdiği bi durum. farketmez. devlet terördür.devlet zümredir.devlet baskıdır.bunu değiştirmez.

devlet kendini meşrulaştırır.bunun içinde değişik yolar uygular. din yasa sınırlar iktidarlar vs.

türk devleti de mafyadır aslında.1000lerce yıl gerilere gitsende bu böle.

ben siyaset bilimi okudum akhe. terminolojiyi de bilirim.ondan bu konularda mümkün olduğunca kavram bilgisi sunmana gerek yok.

yahu ben devleti teorik olarak yıktım diyorum. sen bana yıkamazsın diyorsun. pratikte tabiikide yıkamam :) niye boş yere öldüreyim kendimi.sen devletçisin ondan devleti yüceltmen çok da normal.ama o devlet isterse türk ırk devleti olsun kendi zümresini her zaman ezer.bastırır. sindirir.

kır zincirlerini akhe ....bi kere yazmıştın.. gerçekler seni özgür kılacak. ama ben zati mafya özentisiyim.benimde idealim odur dersen bilemeyeceğim.

devlet=makro mafya

he he oda ayırtalım sana bakırköyden.

anarşist arkadaşlarınıda topla gelll.... :lol: :lol:

yahu bu ideoloji bitti tribuss kendini yenile artık.. :lol:

Sitelerde Paylaş

hagi ideoloji bu aralar revaçta sölede ona gideyim. ırkçılık revaçta sanırım

devlet binlerce yıldır eskimedi de antidevletçilik mi eskiyecek :)

bana ister anarşo de ister deme çok önemli değil.ben devleti yıkmışım akhe .darısı başına :)

ama dikkat et bi gün devlet gelipte senin canını istiyorum demesin.dersede verme. kanma onlara

Sitelerde Paylaş
beklemicen işte.

tutup darağcında sallandırcan bunları. neee devlete laf mı deyon diyip :)

yayaya şaşaşa devlet devlet çok yaşa

devletlüm sen çok yaşa

şakşakşak şukşukşuk

utanmıyolar işte napsınlar

tribuss senin kanka ortalarda yok onun yerine senin yazman lazım.

sınıfsız ,lidersiz , devletsiz bir dünya özlemi çekiyorsan bu kurt kültünü çok iyi biliyor olman lazım.

belkide bilmiyosun.

ama öğrenirsen en kurt'çu sen olursun.

bu konuda iddialıyım... :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...