Jump to content

Yolumu buldum ....

Recommended Posts

Bu sabah gene beni uyandırdı KocaBoğa.

3. tapınma: 15

Belli zamanlarda, belli aralıklarla tapınma zorunluğunuz yoktur. Zamanı gelince, tapınma ihtiyacınızı önünde durulamaz bir şekilde hissedeceksiniz. Karşı koyamazsınız.

Bunda büyük bir ders vardır.

Kanf.

3. tapınma: 16

İnsanların toplu olarak bulundukları her yere, okula, otele, uçağa, gemiye, hastaneye, hatta her eve, bir veya birkaç tane tapınak yapmanız KocaBoğa yolunu bulmanızı kolaylaştırır.

Kenf.

3. tapınma: 17

İsterseniz kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı yapabilirsiniz; biz onlara değişik tapınma yolları verdik.

Kınf.

3. tapınma: 18

Oturarak veya çömelerek tapınmanızda bir sakınca yoktur. Size hür irade verdik.

Konf.

3. tapınma: 19

Her tapınağa temizlenme düzenekleri kurmanız size kolaylık getirir.

Kunf.

3. tapınma: 20

Bize tapmadan önce temizlenmenize gerek yoktur, içinizden çıkan ilahi mesajı hiçbir şey saptıramaz.

Bark.

3. tapınma: 21

Dua ettikten sonra, temizlenmeli ve ellerinizi yıkamalısınız. İlahî dışkınız üstünüze başınıza elinize bulaşırsa onun ilahî yüceliğine dayanamaz, hastalanıp acılar içinde ölebilirsiniz.

Burk.

3. tapınma: 22

Yüce KocaBoğa ruhuna kavuşmak isterseniz, ilahî dışkınızı yiyebilirsiniz. Böylece, bize kavuşmak istediğinizi haber alırız. Kimi çağıracağımızı biz biliriz.

Börk.

---------------------

Bu ayetler içime doğunca KocaBoğanın yüceliğini anladım.

Her tarafta KocaBoğaya adanan tapınakları görüyorum. Her evde, her camide, kilisede, sinagogda KocaBoğa tapınağı var.

KocaBoğa yolundan sapanlar kendi tapınaklarını yaparken, içlerinden bir ses onları KocaBoğa tapınakları da yapmaya itmiş.

Tek Tanrı KocaBoğa ......

Büyük KocaBoğa .....

MÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ.

.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 103
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

gezgin95:Arkadaşlar, dün sabah birden aydınlandım. Herşeyi anladım.

Hepimiz yanılıyoruz. Bütün Deistler, Teistler, Ateistler, Agnostikler, UçanMakarnaCanavarcılar yanılıyor. İnsanlar çok eskiden doğruyu bulmuşlar, farkında değiliz.

Gerçek şu:

Dünya kocaman bir Boğanın boynuzlarının üstünde duruyor. Koştura koştura Güneşin etrafında dönen bu Koca Boğanın boynuzlarının uçları kutuplardan Dünyaya saplı. Dünya bu noktaların etrafında dönüyor.

Tabii bu Koca Boğa, görülemez, varlığını belli etmez; kutuplara gitseniz bile boynuzları göremezsiniz; bu bizim sınavımızdır.

Herşey apaçık önünüzde:

- Dünya'nın Güneşin etrafında döndüğünü görmez misiniz?

- Dünya'nın kendi etrafında döndüğünü görmez misiniz?

- Pusula iğnesinin sivri uçlarının Koca Boğanın boynuzlarını işaret ettiğini görmez misiniz?

- Kutup yıldızının işaretini görmez misiniz?

Hepimiz Koca Boğa'ya ve gönderdiği elçi öküzlere ve öküz elçilere tapalım.

MÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ

buda güzel bi stendap gösteriisi.seni cem yılmazla tanıştırmak lazım sürünüyorsun bu sitede:-))))))))). saçmalama rekor denemesimi var bugün sitede.arkadaşım bu dediklerini bilim adamları duysalar seni varya urganla döverler be. :-))))))))

Sitelerde Paylaş
...

buda güzel bi stendap gösteriisi.seni cem yılmazla tanıştırmak lazım sürünüyorsun bu sitede:-))))))))). saçmalama rekor denemesimi var bugün sitede.arkadaşım bu dediklerini bilim adamları duysalar seni varya urganla döverler be. :-))))))))

KocaBoğa'nın var olmadığını nasıl kanıtlıyormuşsun bakalım. Merak ettim.

Saçmalama rekoruna gelince, Güneşin pis balçığa battığını kabul eden sen değil misin? Saçmalama konusunda kimse Kuran'da yazılanlarla boy ölçüşemez.

----

Neyse, bugün hepiniz KocaBoğaya taptınız herhalde. KocaBoğa kabul etsin!

.

Sitelerde Paylaş
KocaBoğa'nın var olmadığını nasıl kanıtlıyormuşsun bakalım. Merak ettim.

Saçmalama rekoruna gelince, Güneşin pis balçığa battığını kabul eden sen değil misin? Saçmalama konusunda kimse Kuran'da yazılanlarla boy ölçüşemez.

----

Neyse, bugün hepiniz KocaBoğaya taptınız herhalde. KocaBoğa kabul etsin!

.

evet sanırım sen buna tapmalısın yakışır :blink:

Sitelerde Paylaş
öküze tapacağıma , hiç olmayan bir şeye tapmayı tercih ederim

hiç olmayan bir şey ugruna ölebilirim ama bir öküz ugruna asla

işte müslüman mantığı hiç olmayan birşey için ölebilir ama v ar olan birşey için bunu yapmaz.

İslam denen ucubenin insanları getirdiği yer burası oluyor.,Başka söze gerek yok. islam yetiyor bu saçmalıklara.

Sitelerde Paylaş
yok sen tap ben öküze tapacak kadar kafayı yemedim daha :P :blink:

İstesen de istemesen de taparsın arkadaş.

3. tapınma: 5

Bize tapmak, bizim dünyayı ve yaşamı yaratırken yaptığımızı tekrarlamaktır. Zart.

3. tapınma: 6

Size katıyı sıvıdan ayırmak için kalın bağırsak ve böbrek verdik. Zırt.

3. tapınma: 7

Katıyı sıvıdan ayırmak, bol bol sıçmak, işemek ve osurmak, bize tapmaktır. Zort.

Tapmamanın tek çaresi ölümdür.

KocaBoğa seni öyle ayarlamış.

3. tapınma: 1

Biz, yarattığımız her canlıyı bize tapmak üzere ayarladık. Her ot, ağaç, yassı kurt, arı ve insan bize tapar.Cart.

3. tapınma: 2

Doğduğunuz günden ölene kadar bize taparsınız. İsteseniz de, istemeseniz de. Cırt.

3. tapınma: 3

Bize tapmayan ölür. Tapmak istemezseniz, tek yol ölümdür. Cort.

3. tapınma: 4

Kimin öleceğini biz biliriz. Curt.

Kudretli Tanrı dediğin budur.

İnanmazsan cehenneme gidersin diye boş tehdit yok.

Yaşamak istersen tapacaksın, o kadar.

İstesen de istemesen de.

.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
Kocaboğa türban konusunda ne düşünüyor? Kadınlar başlarını örtsünmü? :lol:

Geçen hafta dağbaşına çıktım. KocaBoğa'ya soracağım bazı sorular vardı. Ne enterneti, ne televizyonu olan, insanlara uzak, KocaBoğaya yakın biryere vardım. Cep telefonum bile çalışmıyordu.

Türban sorusunu içimden geçirirken, birden cep telefonuma sms'ler geliverdi. KocaBoğa'nın kudretini bir daha anladım.

4- Kıl: 1

Biz dünyanın hareketini, soğuk sıcak bölgeler olsun diye ayarlarız.

4- Kıl: 2

Soğukta, sıcakta, ayrı ayrı zevkler, acılar vardır. Size bunları tattırırız.

4- Kıl: 3

Size soğukta ısınasınız diye titreme verdik.

4- Kıl: 4

Size sıcakta soğuyasınız diye terleme verdik.

4- Kıl: 5

Soğukta daha iyi ısınmanız için sizi kıllı yarattık.

4- Kıl: 6

Sıcakta terleyen yapışık yerlerinizi kıllarla bezedik ki, sürtünme, acıma olmasın.

4- Kıl: 7

Bize taparken kullandığınız delikleri kıllarla koruduk.

4- Kıl: 8

Bütün deliklerinizi kıllarla koruduk.

4- Kıl: 9

Beyniniz için kıllı bir korunak kurduk.

4- Kıl: 10

Sizi, sıcaktan, soğuktan, tozdan, böcekten ve diğer dış etkenlerden koruyan kıllarla bezedik.

4- Kıl: 11

Kıllarınızı ister keser, ister yolar, ister boyarsınız.

4- Kıl: 12

Götünüzün kılını, kafanızın saçını ister örtersiniz ister açarsınız.

4- Kıl: 13

Size kıl verdik, akıl verdik.

4- Kıl: 14

Biz KocaBoğa, sizin götünüzün kılı, kafanızın saçıyla mı uğraşacağız?

-----

Bunları okuyunca, KocaBoğanın kızdığını anladım. Onu böyle saçma bir soruyla rahatsız etmiştim.

Affet beni KocaBoğa.

Kıllarını, saçlarını nasıl örteceklerini uyduruk kutsal kitaplarında arayanlara bakıyorum, senin yüceliğini anlıyorum.

MÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ.

.

Sitelerde Paylaş
....

bu resmen putperestlik.eskiden müşrikler helvadan put yapıp taptıktan sonra yiyolarmış.şimde sen tapıtıktan sonra kesip mangalda yiyorsun.sen hindistana git istersen.tam sana göre bi yer :lol:

Siz putperestliği, Kabe Taşı'nın deliğine kafasını sokan, okşayan, öpenlerle, Kybele'ye dönüp yerlerde sürünerek tapınanlarla da tartışın.

Belli bir yerde, belli bir putunuz var ki ona dönüyorsunuz.

.

Sitelerde Paylaş
Siz putperestliği, Kabe Taşı'nın deliğine kafasını sokan, okşayan, öpenlerle, Kybele'ye dönüp yerlerde sürünerek tapınanlarla da tartışın.

Belli bir yerde, belli bir putunuz var ki ona dönüyorsunuz.

.

taşı öpmekle tapmak ayrı şeyler.sen bi kediyi öpünce ona tapmışmı oluyorsun? put dediğin insanlara görünür tamammı biz allah ı görmeden tapıyor secde ediyoruz.görmüyoruz ama açık seçik peygamber ve kuran gönderen bi Allah a tapıyoruz.sizin gibi belli belirsiz tanrılara kocaboğalara putlara değil

Sitelerde Paylaş
taşı öpmekle tapmak ayrı şeyler.sen bi kediyi öpünce ona tapmışmı oluyorsun? put dediğin insanlara görünür tamammı biz allah ı görmeden tapıyor secde ediyoruz.görmüyoruz ama açık seçik peygamber ve kuran gönderen bi Allah a tapıyoruz.sizin gibi belli belirsiz tanrılara kocaboğalara putlara değil

Neden Kabe'ye doğru dönüp tapındığınızı bir düşünün derim ben.

Kuran'a ve onu gönderen Allah'a gelince, KocaBoğa'dan ne farkı var?

KocaBoğa da görünmüyor.

KocaBoğadan gelmeye başlayan ayetlerin ne kadar müthiş olduğunu görmüyor musunuz?

http://kocaboga.blogspot.com

.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...