Jump to content

İslam'a Göre Ateist Olmak En Büyük Kötülük

Recommended Posts

Kuran’ın her sayfasında inançsızlara kin kusuluyor, sadistçe işkencelerle tehdit ediliyor. Peki neden sadece inançsızlar. Bir bebeğe tecavüz eden aşağılıklara neden böyle tehdit yağmıyor ve bebeğe tecavüz eden kişi tövbe etse bin pişman olsa tanrı onu affeder, ama ateist kesinlikle sonsuza dek cehenneme gidecektir. Ne kadar iyilik yaparsa yapsın milyonlarca bebeğin hayatını kurtarsın, fakirlerin karnını doyursun ama karşılık olarak cehennem alsın. İşte teistler inandığınız inanç bu farkına varın artık. Tüm bu örnekleri geçelim inanmamak en büyük günah olarak görülüyor dikkat edin en büyük günah yani biz tecavüzcüden bile daha kötüyüz. Akla ne kadar yatkın soruyorum inananlar.

Sitelerde Paylaş
ben şöyle biliyorum sayın elvis:

biz felaketin bir iyisiyiz..munafıklar 7.katta yanacak..

peki ateistler nerede yanacak 7 son ise biz 6 da yanacağız..yok eğer ben yanlış isem beni düzeltiniz..nokta..

Ben 6. kattan 7. kattan anlamıyorum neticede yanıcakmışız kuranda en çok biz kötülenip tehdit edildiğimize göre en kötü biziz.

Sitelerde Paylaş

işte ya inanırsın yada ..........

kılıf bunlar.maksat inanmayanlara karşı psikolojik ve müritleri vasıtasıyla da fiziksel şiddet uygulamak.

yoksa kafirin kadınını cariye yapmak nası meşru olacak ki

cihad , kan dökmek vs nasıl meşru olacak ?

kitap sövecek mürid uygulayacak

Sitelerde Paylaş

Bir bebeğe tecavüz eden aşşağılık şeriat ülkesinde af dilese bile kıçına kazık çakılarak öldürülür ama sen 90 sene ateistlik yaparsın ölümüne bir sene kala af dilersin affedilirsin tabi yakalanıp öldürülmediysen...

Sitelerde Paylaş
ben şöyle biliyorum sayın elvis:

biz felaketin bir iyisiyiz..munafıklar 7.katta yanacak..

peki ateistler nerede yanacak 7 son ise biz 6 da yanacağız..yok eğer ben yanlış isem beni düzeltiniz..nokta..

Katlar arasinda gecis varmi bari?

Elbette yok. Inanmayipta, melek gibi bile olsan, sonsuza kadar yanacaksin. Yiyenlere afiyet olsun.

Sitelerde Paylaş

Sen bütün bu mühteşem düzene bakıpta Allah yoktur Peygamberi yalancıdır biz solucandan geldik,Allahın sözü Kuranı Kerim hurafedir uydurmadır de ondan sonra melek gibi olduğunu söyle bu söylediklerin seni kendi çapında şeytan yapmaya yeter.

Sitelerde Paylaş
Kuran’ın her sayfasında inançsızlara kin kusuluyor, sadistçe işkencelerle tehdit ediliyor. Peki neden sadece inançsızlar. Bir bebeğe tecavüz eden aşağılıklara neden böyle tehdit yağmıyor ve bebeğe tecavüz eden kişi tövbe etse bin pişman olsa tanrı onu affeder, ama ateist kesinlikle sonsuza dek cehenneme gidecektir. Ne kadar iyilik yaparsa yapsın milyonlarca bebeğin hayatını kurtarsın, fakirlerin karnını doyursun ama karşılık olarak cehennem alsın. İşte teistler inandığınız inanç bu farkına varın artık. Tüm bu örnekleri geçelim inanmamak en büyük günah olarak görülüyor dikkat edin en büyük günah yani biz tecavüzcüden bile daha kötüyüz. Akla ne kadar yatkın soruyorum inananlar.

Aslinda Chenem Kurana inanip 5 Vakit Namaz Kilinlarla dolmazsa sasarim.

Cünkü Müslümanlar,Allahtan cok Hz.Muhamede namaz kilarlar.

Bu Allaha Sit kosmaktir.En büyük günahtir.Neymis Peygamberin Sefatini alip Cennete girebileceklermis.

Cünkü Allah,Hz.Muhamedi bu islerle görevlendirmis.Kimin nereye girecegine.

Adam kendini ,kendi yazdigi Kuranda Allahtan üstün yapmis.

10 Rekat Namazlarin 6 si Sünnet 4 farz.Ne is bu.Sünneti Peygambere kiliyorlar.

Iste bütün Sapiklik burdan geliyor.Kuranda 3 Vakit kilin diyor,Müslümanlar 5 Vakit kiliyorvs,

Cehenem sizi bekliyor,Allaha Sit kosan Müslümanlar.Siraya girin,simdiden.

SAYGILAR.

Sitelerde Paylaş
Bir bebeğe tecavüz eden aşşağılık şeriat ülkesinde af dilese bile kıçına kazık çakılarak öldürülür ama sen 90 sene ateistlik yaparsın ölümüne bir sene kala af dilersin affedilirsin tabi yakalanıp öldürülmediysen...

walla o şeriat ülkesinde nekadar çok bebek tecavüze uğruyordur da ancaka 1-2 tanesi idam ediliyordur..

işte ben devamlı bunu sölüyorum. islam kötüdür katildir.sende bunu bana kanıtlıyorsun. allaha sövdüysem benim allahla işim o. sanane be ahmak. allah beni cezalandırır.ama katillikte üstünüze yok .kalkmış tecavüzden falan bahsediyorsunuz.tecavüz islamda normal bişidir. tecavüz edersin sonra o kızı alırsın. ömür boyu tecavüz etmeye devam edersin .ha kadının yaparsın ha cariyen.(gerçi islamda kadın köledir ondan tecavüz olması için o kadının sahibinin olası gerekir)

bide kalkmış bana şeytandan bahsediyorsun. ulan şeytanın daniskasısın sen .

Sitelerde Paylaş

Korkutmak için güzel bir yöntem.Bakın ya bana inanırsınız ya da...

Ama bize sökmez o ayrı.Kutsal denilen kitapların insan elinden çıkma olduğu o kadar belli ki...

İki insan düşünelim; birisi hayatı boyunca elinden geldiğince kendine ve çevresindekilere yararlı olacak davranışlarda bulunmuş bir ateist, diğeri ise her türlü çirkinliği yapabilecek potansiyelde; bir de insan öldürmüş bir müslüman...

İslam dinine göre ilki sonsuza dek cehennemden kurtulamayacak; fakat diğeri cezasını çektikten sonra er ya da geç cennete alınacak.Bu nasıl bir adalet anlayışıdır?Siz bir arkadaşınıza onun için çok önemli bir yardımda bulunduğunuzda bunun için size teşekkür etmesini, bir karşılık vermesini bekler misiniz?Bunu başına kakar mısınız?Ben sana bunu bunu yapmıştım şimdi sen de bunun karşılığını vereceksin, der misiniz?Ben diyemem...Öyleyse beni yaratan tanrı nasıl oluyor da bize verdiklerini durmadan başımıza kakıp, kendisine ibadet etmemizi ve ona inanmadığımız takdirde bizi cehenneminde yakacağını söyleyebiliyor?Onun benden her açıdan daha üstün olması gerekmez miydi? :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...