Jump to content

MUHAMMEDİN ÇOCUĞU NİYE YOKTU

Recommended Posts

Hatice 40 yaşında evlendiğine göre, 41 yaşından sonra 6 çocuk yapması normal değildir.

Bu çocukların bazılarının Hatice'nin önceki eşlerinden olmuş olabileceği söylenir.

haticeden önce eşi yoktu.ilk eşi haticeydi ;)

:blink:

Anlayışına hayran olmamak elde değil Miroğlu. :P

Sitelerde Paylaş
  • İleti 72
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

cocukları ok değildi kızları vardı.... arkadaşlar

artı hz.muhammetin çok karısı olmasının nedeni vardı ozaman savaşta şehit edilen askerlerin karılarıydılar ve hiçbirine el bile sürmemiştir sadece kimsesiz kalmamaları için yanlış yönlere giştmemek için çünkü ozamanlar müslümanlar azdı ben biraz daha mantıklı sorular sorulmalı

Sitelerde Paylaş

artı hz.muhammetin çok karısı olmasının nedeni vardı ozaman savaşta şehit edilen askerlerin karılarıydılar ve hiçbirine el bile sürmemiştir sadece kimsesiz kalmamaları için yanlış yönlere giştmemek için çünkü ozamanlar müslümanlar azdı ben biraz daha mantıklı sorular sorulmalı

ağzını seveyim senin.

Sitelerde Paylaş

islamı bilemeyen avanak daha işte muhonun karısının çoğu yakın arakadaşlarının kızı(ayşle hafza gibi) yada savaşata esir alıdığı cariyelerdi el sürmediğini nereden biliyon başını mı tutun töbe töbe akşam akşam konuşturma adamı

Sitelerde Paylaş
islamı bilemeyen avanak daha işte muhonun karısının çoğu yakın arakadaşlarının kızı(ayşle hafza gibi) yada savaşata esir alıdığı cariyelerdi el sürmediğini nereden biliyon başını mı tutun töbe töbe akşam akşam konuşturma adamı

sen onlara uçkur çözdüğünü nerden biliyorsun,yoksa başını senmi tuttun :lol:

lan osirisim,az daha insancıl yazsan şunları olmazmı :angry: muho nedir ?

saygı gösteriyoruz ona ! sen ona saygı duymuyorsan,duyma ama bze saygıdamı gösteremessin ?

Sitelerde Paylaş

saygı gösteriyoruz ona ! sen ona saygı duymuyorsan,duyma ama bze saygıdamı gösteremessin ?

muhonun cinsel hayatı ile ilgili bir sürü islami kaynak gidip bakabilirsin muhonun 30 erekek gücünde olduğu ayalanını ben atmadım ortaya yada ahzap süresine bakabilirsin garanti olarak ben türke saygı gösteririm ama milletimi zehirlemiş allahın arabına saygım maygım yok kusura bakma

Sitelerde Paylaş
muhonun cinsel hayatı ile ilgili bir sürü islami kaynak gidip bakabilirsin muhonun 30 erekek gücünde olduğu ayalanını ben atmadım ortaya yada ahzap süresine bakabilirsin garanti olarak ben türke saygı gösteririm ama milletimi zehirlemiş allahın arabına saygım maygım yok kusura bakma

bu şeye benziyor,eskiden bi çizgi film vardı,eleman polismi neydi,durum sakata gelince böğürüp böğürüp attan,ayıya dönüşüyor,bunuda yaparken ORMANDA 30 EJDERHA GÜCÜ diye bağırıyordu.

muho 30 ejderha :lol: gücünde diye,tam olarak emin olmadığın bi saçmalığı, gerçek diyede ortayada atamassın.

azhap la ne alakası var bu işin :S

bırakın bu işleri gelin memleketi kurtaralım.

Sitelerde Paylaş

uçkur çözmediyse neden evlendi?

evlenip de uçkur çözmemenin mantığı nedir?

bu hülya koçyiğit filmi midir?yoksa peygamberin hayatı mı?

dostum ilişkiye dirdiğine dair zaten sayısız rivayet var.

ha ben senin asıl takıldığının bu olmadığını da biliyorum.ilişkiye girmemiş diyen arkadaş üzerine alınsın. ;)

Sitelerde Paylaş
uçkur çözmediyse neden evlendi?

evlenip de uçkur çözmemenin mantığı nedir?

bu hülya koçyiğit filmi midir?yoksa peygamberin hayatı mı?

dostum ilişkiye dirdiğine dair zaten sayısız rivayet var.

ha ben senin asıl takıldığının bu olmadığını da biliyorum.ilişkiye girmemiş diyen arkadaş üzerine alınsın. ;)

o bir peygamberdir,bugun seni ateizmin peygamberi ilan etsek + dininde ( ya anla işte olayı ) sex ritüelleri olmasa,sende girmessin,insan çok çabuk sahiplenen yaratıktır.bu sana yüzeysel cevap olsun.

uçkur çözmedi,savasta hayatını kaybeden ordu mensuplarının eşlerini,birtakım söylentiler vs vs çıkmasın kadınlarda ortada kalmasın diye aldı.

ilişkiye girdiğine dair sayısız rivayet varsa,ormanda 30 ejderha gücündeki töbe bismillah muronun bu rivayetler hangi ateist sitelerinin öz kaynaklarına aittir.

bu arada cinsel ilişkiye girmekte ne zarar var

lan hem yobaz değiliz dersiniz hemde ! ilişkiye karsısınız.

senın dediğin gibi olsada,adamın nıkahlı eşidir en nihayetinde,zorlama olmadıkça

dayan gitsin

töbe bismillah

bura adamı bozuyor

Sitelerde Paylaş

İngilizlerle birleşip Türk askerlerine karşı savaşan kahpe arapların başında PEYGAMBER soyundan gelen Şerif ailesi, yani sonradan Irak ve Ürdün tahtlarına geçen adamlar bulunuyordu.

islam birliği kuruntusu/N.ATSIZ

Sitelerde Paylaş
o bir peygamberdir,bugun seni ateizmin peygamberi ilan etsek + dininde ( ya anla işte olayı ) sex ritüelleri olmasa,sende girmessin,insan çok çabuk sahiplenen yaratıktır.bu sana yüzeysel cevap olsun.

uçkur çözmedi,savasta hayatını kaybeden ordu mensuplarının eşlerini,birtakım söylentiler vs vs çıkmasın kadınlarda ortada kalmasın diye aldı.

ilişkiye girdiğine dair sayısız rivayet varsa,ormanda 30 ejderha gücündeki töbe bismillah muronun bu rivayetler hangi ateist sitelerinin öz kaynaklarına aittir.

bu arada cinsel ilişkiye girmekte ne zarar var

lan hem yobaz değiliz dersiniz hemde ! ilişkiye karsısınız.

senın dediğin gibi olsada,adamın nıkahlı eşidir en nihayetinde,zorlama olmadıkça

dayan gitsin

töbe bismillah

bura adamı bozuyor

hadi ya.

rahibe theresa mı bu?

buharide müslimdde neyi nasıl yaptıklarını ayşe sayısız kere anlatıyor.hafsa ve mariye ile ilgili rivayetler de var.

sen kendini kandırmaya devam et. :blink:

Sitelerde Paylaş

Evvettt :-)))))))

Haci icin birsey diyemem ama benim büzzük gecligimdeki gibidir.Cünkü cocukluk yillarinda baslayan spor merakim aynen devam etmektedir.

Suudi Arabistanda doktorluk yapan biriyle tanistim.

Bana sunlari anlattiydi.

Araplarin ortalama % 20 ibnedir dedi.

Bana gelen hastalarimdan bu yüzdeligi cikardim demisti bana.

Her huyu Araplardan alip Araplastik ama bu ibneligi daha Araplar kadar pek kabullenmis deyiliz.

Dikkar ederseniz adlarinin basindada Ibnie bagi pek kullanilir:-))))))).Bu Ibnei bagini 1500 yildir alan bir türke pek rastlamadim.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...