Jump to content

Şeytan Allahtan daha hayırlıdır

Recommended Posts

iyi, öyle olsun bakalım.

güzel dudaklarının hatırına altta kalayım bu kez. :)

asılma la kıza varsa söyleyecegin özelden al msn'i doya doya asıl :P

o işi ilk tomclancy yaptı.

ona söyle önce. :)

!!

Hadi ordan hadi ..

Çok güzel kaktüslü bir avatar seçmiştim deee kabul görmedi.....

avatara hürmet gösteren yoz benlikler sizi...

Sitelerde Paylaş
  • 11 years later...
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

De ki: "Ne dersiniz, size Allah'ın azabı yahut kıyamet saati gelirse Allah'tan başkasına yalvarır mısınız? Doğru iseniz söyleyin bakalım!" Maide 40

Aksine yalnız O'na yalvarırsınız. O da dilerse, giderilmesi için yalvardığınız sıkıntıyı giderir. Siz de ortak koştuklarınızı unutursunuz.Maide 41

Senden önce de ümmetlere peygamberler gönderdik ve belki yalvarırlar diye kendilerini darlık ve sıkıntıya uğrattık. Maide 42

Hiç olmazsa verdiğimiz darlık başlarına geldiğinde yalvarıp yakarsalardı! Ama kalpleri katılaştı ve şeytan da yaptıklarını kendilerine süslü gösterdi. Maide 43

Andolsun ki, biz onları azaba uğratmıştık, yine de Rablerine boyun eğmemiş ve yakarmamışlardı. Muminun 76

Düşün yani, bu allah bana boyun eğsinler, yalvarıp, yakarsınlar diye eziyet ediyor. Ama şeytana uyan bu insanlar bu küstahça tutumu takınan, eziyet edip yalvartıp, yakartmaya çalışan bu allaha yalvarıp, yakarmıyorlar.

Bu şeytan ve ona uyanlar gerçekten onurlu bir tutum sergilemişler. Ama müslümanlar ise bu yalvartıp, yakartmaya çalışan zalim allahın yalaka ve yancılığını yapmayı, ona boyun eğmeyi değerli ve övülesi bir durum olarak görmekteler. O yüzden bir müslümanın islama çağrısı bir zalimin yalakalığına, onursuzluğa ve alçaklığa yapılan bir çağrıdır.

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...