Jump to content

İsrail Gazze'yi yine vurdu ölü sayisi 400 ü asti

Recommended Posts

Pastafaryanistcim makarna canavarının ketçabı üzerine olsun

Son haftalarda Filistinden İsrailin aşırı güç kullanmasına sebebiyet verecek bir saldırı gerçekleşmedi.

İsrailin açıklamasına göre Filistinli militanlar roket atıp birilerini yaralamış.

Saldırılar için daha büyük bir sebep var o da Şubatın 10unda yapılacak seçimler için sağcıların oy toplamaya çalışmasıdır.

Teşekkürler sevgili Bayşapka.

Gönül gözüyle görülesi, köfte gözlerinden öpülesi yüce varlığımızın ketçabı ne mübarektir, ne güzeldir...

Sizce israil'in saldırı düzenlemesi için etki-tepkiye ihtiyacı mı vardır? Güçlü olan taraf kim?

İslamcı teröristler ateşkes süresince sadece namaz mı kıldılar... Yok yav! Barış zamanında savaşa hazırlanılır.

Orada neler olacak bak şimdi.....

Dünya yeni bir 11 eylül ile tanışacakmış gibi geliyor bana sürekli.

İsrail sınırları küçük bir ülke ve bu bölgedeki gücünü tam anlamıyla hissettiremezse yok olur, rejim değişir.

İsrail haklı olarak geleceğini hazırlıyor.

Terör yuvası kuzey ıraka operasyon hazırlanması için sürüyle askerimizin kaçırılmasını bekleyen bir ordu tarafından korunduğumuz için garip geliyor tabi bize..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 135
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Teşekkürler sevgili Bayşapka.

Gönül gözüyle görülesi, köfte gözlerinden öpülesi yüce varlığımızın ketçabı ne mübarektir, ne güzeldir...

Sizce israil'in saldırı düzenlemesi için etki-tepkiye ihtiyacı mı vardır? Güçlü olan taraf kim?

İslamcı teröristler ateşkes süresince sadece namaz mı kıldılar... Yok yav! Barış zamanında savaşa hazırlanılır.

Orada neler olacak bak şimdi.....

Dünya yeni bir 11 eylül ile tanışacakmış gibi geliyor bana sürekli.

İsrail sınırları küçük bir ülke ve bu bölgedeki gücünü tam anlamıyla hissettiremezse yok olur, rejim değişir.

İsrail haklı olarak geleceğini hazırlıyor.

Terör yuvası kuzey ıraka operasyon hazırlanması için sürüyle askerimizin kaçırılmasını bekleyen bir ordu tarafından korunduğumuz için garip geliyor tabi bize..

Merhaba pastafaryanist

Ve mayonezden anlayanları buluşturan bu siteye teşekkürler

Şimdi israil olayı karışık. Hem var olma savaşlarını destekliyorum, hem filistin terörünün varlığını görüyorum, hem dış baskıların bu terörü desteklediğini görüyorum, hem de islamın gerçek yüzünü gösterdiğini düşünüyorum.

Fakat başka açıdan bakarsak israilin yayılma politikasından ve aşırı güç kullanmasından tiksiniyorum. İsrail gibi küçük bir ülkenin böyle saldırıları uzun süre götüremeyeceği belli. Yani boşuna güç gösterisinde bulunuyorlar, bir işe de yaramıyor. Bunu bile bile yine yapıyorlar. Bu iş ancak uluslar arası kanallardan hallolur, çünkü olayı başlatan da besleyen de onlar.

Sitelerde Paylaş

Ah bu saf eşitlikçiler ezilenlerin yanında olmaları yok mu deli ediyor insanı.

Zamanında İsrail , Filistinden satın almamış mı toprakları ?

Şimdi Filistin çapulcuları dünya silah teknoloji deci israil e mi kafa tutuyor.

İsrail tükürüğüyle boğar o capulcuları.

Bi seferde 100-200 kişi öldürüyorlar.

Öldürüceksin 1000 kişi en azından görücekler kiminle dans ettiklerini.

Sitelerde Paylaş

iste böyleeeeeee

Araplar,Türklerin TARIHI düsmanlaridir.

BUDALALIKLARINDAN kendilerininde en büyük düsmanlaridir.

Onlarin baslarina gelen bütün kötülüklerin NEDENI kendileridir.

Vahsidirler,yamyamdirlar,isleri gücleri terördür.

Birkac savas denemesinden sonra,basarisiz olunca ,isi TERÖRE dökmüslerdir.

Zaten,kültürlerinin asli terördür.

Din baslarinin bile birbirlerine acimasizligi bunu göstermektedir.

Peygamberin karisi Aysa silahlandi

Peygamberin torunu ayni zamanda damadi Aliye karsi,kapistilar,bir sürü insan öldü ,Ayse yenildi tutuklanip hapse atildi.

Peygamberin kayin biraderi ,enistesi ,Muhammedin torunu Hüseyini adamlariyla birlikte nallatdi.

Muaviyenin oglu Yezid Peygamberin torunu Hasanin karisina büyük para teklif ederek zehirlettirip öldürttü,

Ömer öz babasinin basini kesti.

Daha neler neler.

Bu Arab kavmi,terörsüz kesin rahat edemez.

Iraki düsünün.Suriyenin Hafiz Esat zamanini,öncesini düsünün,

Filistini düsünün.

PKK nin ilk dogus yeri Filistindir,Suriyedir,destekciside onlardir.

Türkiyedede Araplasmislarin,Araplardan farki yoktur.

Isyanlar cikarip terör estirmektedirler.

Karisiklik bunlarin becerebildigi tekseydir.

Yahudi zenginleri Osmanliya dedilerki,Filistini bize verin,zaten oralar bizim topraklarimiz,sizin tüm borclarinizi ödeyeceyiz,üstelikte size büyük paralar vereceyiz.Abtalhamit bunu kabul etmedi.

Etmedide ne oldu?

Yahudiler ingilizler vasitasiyla Arap salaklari kandirdilar,gelin Ösmanliyi yikmada bize yardim edin,Osmanli yikilincada Filistini size verelim.

Adamlar zaten,Türklere tarihi düsmanlar.Hemen kabul ederler.

Ayaklanmalar baslar,

Araplar ,Arabistanda yakaladiklari türk askerinin karnini desip midesinde altin ararlar,midesinde yoksa,Ingilizlerin özel olarak yaptirdigi ve araplari dagittigi kancalar Türk askerinin kicina sokulur,barsaklar disari cekilir,basaklarda altin aranilir.

ALKTINhastaligi olan Araplara ingilizler söyle der.

Osmanlida BOK GIBI COK ALTINLAR VAR,Türk askerleri geri cekilirken bu altinlari yutacaklar,yakaladiginiz Türk askerini karnini yarin bakin midesinde yoksa barsaklarina gecmistir altinlar.Kancalarla barasaklarini disari cekin barsaklarina bakin.

Ingilizler Abtal Araplari böylöe kandirmisti.

Halbuki,Osmanli saraylardaki 1500 suh atasli gagur garilariyla paralari cohtan yeyip bitirmisti.

Nekadar Islamca bir tavir.

Osmanli yikilir,Ingiliz babalari Alir Araplari ele.

Cünkü Araplar babasiz pek duramazlar.

Osmanli yikilinca,düserler bir birlerine,

Yahudiler,eski yerlerinde yasayan Araplardan büyük paralar vererek yerlerini alirlar,kiminide korkutup Ürdüne kacirirlar ve Ingilizlerin yardimiyla,eski yerlerine yerlesip devletlerini kurarlar.

Böylece sonsuz kavga baslar.

Filistinhalkinin para ihtiyacini buna ragmen Israil ve Amerika karsilamaktaydi,Hamas hükümetine kadar.

Zengin Arap devletleri dururken.

IRan yanlisi HAMAS gelince,Filistine verilen paralar kesildi.

Simdi,Filistin Iranin verdigi 3-5 kurusla gecinmeye calisiyor.

Israilin % 30 nerdeyse Araptir.

Filistinde oturup Israilde calisan 300,000 Arap vardir.

Buna ragmen bellerine bombalari sarip cocuklari israilin icine salmada hic bir mahzur görmüyorlar.

Buda Arab ahlakinin tipik bir örneyidir.

Yani iii,yedigi kaba sicmak.

Birkac yil önce Istanbula gittim,Duvarlara bina büyüklügünde PANOLAR asilmis.

FILISTIN HALKINA YARDIMA CAGIRILIYOR INSANLAR.

O filistinlilerki PKKNIN kurulmasina imkan vermis Lübnanla ,Suriyeyle beraber.

PKKlilar Filistinde ,Suriyede ,Lübnanda Araplarca eyitilmis,binlerce kisimizi bu örgüt öldürmüs.

Bu örgüte yaratildigi yardim edildigi Filistinlilere Istanbulun duvarlarina asilan dev panolarla utanmadan Türk halkindan yardim edilmesi talap ediyorlar Araplasmis belediyeciler tarafindan.

Türkiyede olan olan terör olaylarinin % 99 u Arab kökenlidir.

Muhammet söyle demisti ,ARABLAR ARASINDA BIR FITNE CIKACAK , BU FITNE TÜM ISLAM ALEMINE YAYIYILACAK.

Birakin Islam alemini,tüm dünyaya yayildi bu FITNE.

Her yere ekildi,filizlendi zehirli meyvalarinida veriyor.

Hergün TÜRK POLISI ARAPLASMIS HAIN OLMUS BIR SÜRÜ INSANI TERÖRIST OLARAK YAKALAMAKTADIR.

Bu FITNE birsekilde mutlaka temizlenmelidir.

Terörist aviyla deyil,BATAKLIGINA SALDIRIP KURUTULARAK:

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Problem, aynı saldırıyı Filistin yapsa, Cuma çıkışı yine müslümanlar bu müslüman saldırısını protesto edecekler midir? İsrail'de otobüste bombacı 30 kişiyi öldürünce de aynı acıyı duyuyorum ben; ama Cuma çıkışı takkeli gösteri yapanlar aksi olunca suspus olup teröre destek oluyorlar aslında için için... Dinci fanatizm ve yobazlık son derece kötü bir şey; al müslüman ve Yahudinin yobazını, vur birbirine, aralarında hiçbir fark yok...

Dinden kurtulup rasyonel olmalı ve bilimin gücünden güç almalıdır... Yoksa Allah mallah diye bir şey yoktur... Zaten olsa sesi çıkardı şimdiye kadar...

"Ateşkesi uzatmayacağız" demek aslında açık savaş ilanıdır... İsrail'de bu durumda yapacağını yapmış işte...

En büyük tehlikelerden birisi de başımızdaki hükümetin bu ülkeyi "müslüman Cumhuriyeti" sanıp, bu tarz başörtülü tepkileri ile ülkeyi idare edeceğini sanmasıdır... Umarım bizim de başımızı daha fazla belaya sokmaz bu başörtülü tayfası...

Sitelerde Paylaş
İsrailin yaptıklarını sonuna kadar destekliyorum.

Buradan bakıldığında elbette bir terör saldırısı gibi gözüküyor...

Fakat bu toprakların hükümünü filistinlilere bırakırsanız ne olur.

Şeriatın en sert rengi, Hitlerden hallice bir yahudi soykırımı..

İsrailin orantısız güç kullanması yahudileri haksız yapmaz.

Unutmayın ki bugün pkk, Türkiyenin "sözde sivil hedef"lere karşı hassasiyeti yüzünden güçlü..

Teröre yapılan saldırıları azaltmak için terörün kaynağını, yani ayrılıkcı sivil grupları yok etmek gerekir.

***tir git lan kafatasçı ***siz seni.

Problem, aynı saldırıyı Filistin yapsa, Cuma çıkışı yine müslümanlar bu müslüman saldırısını protesto edecekler midir? İsrail'de otobüste bombacı 30 kişiyi öldürünce de aynı acıyı duyuyorum ben; ama Cuma çıkışı takkeli gösteri yapanlar aksi olunca suspus olup teröre destek oluyorlar aslında için için... Dinci fanatizm ve yobazlık son derece kötü bir şey; al müslüman ve Yahudinin yobazını, vur birbirine, aralarında hiçbir fark yok...

Dinden kurtulup rasyonel olmalı ve bilimin gücünden güç almalıdır... Yoksa Allah mallah diye bir şey yoktur... Zaten olsa sesi çıkardı şimdiye kadar...

"Ateşkesi uzatmayacağız" demek aslında açık savaş ilanıdır... İsrail'de bu durumda yapacağını yapmış işte...

En büyük tehlikelerden birisi de başımızdaki hükümetin bu ülkeyi "müslüman Cumhuriyeti" sanıp, bu tarz başörtülü tepkileri ile ülkeyi idare edeceğini sanmasıdır... Umarım bizim de başımızı daha fazla belaya sokmaz bu başörtülü tayfası...

Orda binlerce masum ölmüş,sen halen çakallık yapıyor,iSLAM DÜŞMANLIĞINI KUSUYORSUN..

De get lan zavallı ateist seni.

Banabak burasi Din Go`nun yeri degil. Adam gibi yazacaksan yaz. Kimseye bu sekilde küfretmeye hakkin yok.

tarihinde Rochader tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

pastafaryanist gibi insan kılıgındaki yaratıklar her zaman varolmuştur bundan sonra da olacaktır.. bunlar hayattaki tek ideali iyi ve lüks yaşamak olan kişisel menfaatleri icin sülalesini peşkeş cekebilecek insanlardır

tarihinde Uteybe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Orda binlerce masum ölmüş,sen halen çakallık yapıyor,iSLAM DÜŞMANLIĞINI KUSUYORSUN..

De get lan zavallı ateist seni.

Yahudiye ve müslümana eşit mesafedeyim; ya sen? Hamas benzer bir füze saldırısı yapsa ve 300 yahudi sivil çocuk ölse aynı şekilde üzülecek misin, yoksa oh mu çekeceksin? Buraya gelip insansever ayaklarına yatma...

Siz dincilerin (yahudisi müslümanı) al birini vur ötekine; iflah olmazsınız siz tüm dünyayı kana bulayıncaya kadar... Otobüs bombalanıp 30 yahudi çocuk ölünce aynı tepkiyi Cuma çıkışı göstersin müslümanlar alınlarından öpeyim hepsini...

Sitelerde Paylaş
Yahudiye ve müslümana eşit mesafedeyim; ya sen?
Ben dünyadaki tüm masum insanlar için eşit mesafedeyim.Ya sen?

Hamas benzer bir füze saldırısı yapsa ve 300 yahudi sivil çocuk ölse aynı şekilde üzülecek misin, yoksa oh mu çekeceksin?

Oh mu çekerim?

Masum insanların ölmesine karşıyım.Evet savaşta ölmekde var öldürmekte ama masum insanlar savaş hukukuna görede öldürülemez.Savaşlarda ÖLENLER sadece savaşan kişiler olur doğal olarak.

Buraya gelip insansever ayaklarına yatma..
Komiksin ne diyebilirimki..Müslümanları farklı yaratıklar olarak görmekten vazgeçin sen ve cemaatin.

Siz dincilerin al birini vur ötekine; iflah olmazsınız siz tüm dünyayı kana bulayıncaya kadar...

Kendi kendine fantazi yapıyorsun.Yahudilerin vahşetini görmezden gelecek kadar körleşmişsin.Sen bir körsün kör.

Otobüs bombalanıp 30 yahudi çocuk ölünce aynı tepkiyi Cuma çıkışı göstersin müslümanlar alınlarından öpeyim hepsini...

Al işte aynı sözler.Tüm müslümanlar adına karar veremem ben.

Ben burda kendi görüşlerimi aktarıyorum tüm müslümanların görüşlerini değil.

Sitelerde Paylaş

Buradan ermeni-kürt başlıklarında özgürlük, baskıcı devlet,faşist TC sloganları atan,şimdi de İsrailPERVER görüntü sergileyen, bütün çakma siyasetçilere,liboşlara,solculara ve çakma yaşam formlarına selam eder,gözlerinden öperim...

Bu başlığı aynen harddiscime alıyor,ibretlik vesikası olarak saklıyorum...Onlar kimdir,herkes kendini iyi bilir...Boşa zıplamalara mahal vermeyelim..

Esenlikler...

Sitelerde Paylaş

Oh mu çekerim?

Masum insanların ölmesine karşıyım.Evet savaşta ölmekde var öldürmekte ama masum insanlar savaş hukukuna görede öldürülemez.Savaşlarda ÖLENLER sadece savaşan kişiler olur doğal olarak.

Komiksin ne diyebilirimki..Müslümanları farklı yaratıklar olarak görmekten vazgeçin sen ve cemaatin.

Kendi kendine fantazi yapıyorsun.Yahudilerin vahşetini görmezden gelecek kadar körleşmişsin.Sen bir körsün kör.

Ne hissettiğinizi iyi biliriz biz, sen merak etme... Meşhur İslami takiyyeniz ateistlere işlemez, siz acemileri kandırırsınız ancak... Din için ve dinden güç alarak insan öldüren herkes şerefsizin en adisidir; yahudisi, hıristiyanı, müslümanı farketmez...

Sitelerde Paylaş

Oh mu çekerim?

nıkınden bellı neye nekadar yakın oldugun

tecavuzcu bır masum ınsan savunucusu komık :D

Sitelerde Paylaş
Bizim yerimizde İsrail olsaydı bombalanmadık kürt köyü bırakmazdı.

Elvis,su yazdigina baksana.

Nedir senin su kürt düsmanligin bre adam..

Bu kadar ahkam kesecegine al eline silah ,git vur kürtleri.

Sanki ordu bombalamiyormu kürt köylerini?Senin dünyadan haberin yok.

Kac tane sivil senin gibi beyinlerin düsüncesi yüzünden öldü.Zavalli bir yigin sefil insan öldü.

Senin bir Nazist oldugunu düsünüyorum ben.

Sitelerde Paylaş
Bizim yerimizde İsrail olsaydı bombalanmadık kürt köyü bırakmazdı.

bu söze sonuna kadar katılıyorum pkk belası israilin başında olsa şu an yeryüzünde tek bir kürt bile yaşamıyor olurdu terbiyesiz kürtler hala türk devletine faşist maşist deme yarışındalar hiç utanmıyorlar , pkk ingilizlerin yahudilerin başına bela olacaktı o zaman göreceklerdi Faşizm neymiş

Sitelerde Paylaş

İsrail Gazze'yi yine vurdu.

Muhim degil, Muhammed icin canlarini veriyorlar iste, hepsi sehit oldu, cennete gitti. Israile tesekkur bile etmeliler Muslumanlar.

Bi atasozu vardir, dinsizin hakkindan imansiz gelir diye, iste Muslumanlarin hakkindan Israil gelir.

Tas devrinde yasamayi gelenek haline getirmis toplumun basina daha cok seyler gelir.

Sitelerde Paylaş

Sunu anlamiyorsunuz!

Hangi halktan olursa olsun ölen insanlar vardir.Politik cikarlar ugruna olan zavalli sivillere oluyor.

Burada gerekirse sivil halkta ölmelidir seklindeki yaklasimalr bile insanlarin artik ne kadar igrenclestigini gösteriyor.

Filistinde ölen sivillere üzüleceksin ,ondan sonrada bombalanan köylerde ölen sucsuz Kürt sivillere üzülmeyeceksin.

Filistinde ölende sivil halk,Köylerde ölen de sivil halk.

Sonucta olan bu halka oluyor.

Yani benim ideolojime ters geliyorsa gerekirse öldürülebilir,ters gelmiyorsada ölen coluk cocuk oluyor öylemi??

Sitelerde Paylaş

yoo öyle birşey demedik , türk ordusu hicbir zaman kürt köylerini ucaklarla bombalamadı , biz diyoruzki kürtler türk devleti için faşis maşis diyor pkk İsrail'in başına bela olacaktı o zaman görürlerdi faşistlik neymiş , kürtler faşizmi teoride degil pratikte görürdü yani ;) onu söylüyoruz

Sitelerde Paylaş
yoo öyle birşey demedik , türk ordusu hicbir zaman kürt köylerini ucaklarla bombalamadı , biz diyoruzki kürtler türk devleti için faşis maşis diyor pkk İsrail'in başına bela olacaktı o zaman görürlerdi faşistlik neymiş , kürtler faşizmi teoride degil pratikte görürdü yani ;) onu söylüyoruz

Uteybe birincisi ,ordu herzaman sinir ötesi ve sinirici olsun bombalamalar yapmistir.

Ikincisi,PKK ve Derin devlet baglamindan dolayi nasil icli disli olduklarini daha önceki basliklarda tartistik.

Pkk de fasizandir,digeride fasizandir.

Degisen bisey yok yani.

Sitelerde Paylaş
pastafaryanist gibi insan kılıgındaki yaratıklar her zaman varolmuştur bundan sonra da olacaktır.. bunlar hayattaki tek ideali iyi ve lüks yaşamak olan kişisel menfaatleri icin sülalesini peşkeş cekebilecek insanlardır

Agu bugu cugu..

Humanist satanistim benim.

Lucifer yolunda kurban olsun lan.

Filistindeki insanlar dünyanın en masumları yav..

Bıraksınlar, o topraklarda güzel güzel şeriatcilik oynayacaklar.

Canlı bomba eylemlerine ne gerek var?

İsrailin yaptığı sadece soykırım.

Bence bu kadar canını sıkma,

Şimdi cennette hurilerle grup yapıyordur o muminler..

Sende zebanilerle yaparsın birgün..

Yazık yav, çok acıyorum sana.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...