Jump to content

İsrail Gazze'yi yine vurdu ölü sayisi 400 ü asti

Recommended Posts

• İleti 135
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Zamanında İsrail , Filistinden satın almamış mı toprakları ?

Egemenlik ile mülkiyet iki farklı kavramdır. Toprağı satın almakla kullanım hakkını satın alırsın. Egemenlik ise, mülksüzler de içinde olmak üzere, o toprağın üzerinde yaşayanlara aittir. Kafanız ortaçağda kaldığı için egemenliğin sadece mülk sahibine ait bir hak olduğunu sanıyorsunuz.

Şimdi Filistin çapulcuları dünya silah teknoloji deci israil e mi kafa tutuyor.

İsrail tükürüğüyle boğar o capulcuları.

Siz de böyle güce taparsınız işte.

Bi seferde 100-200 kişi öldürüyorlar.

Öldürüceksin 1000 kişi en azından görücekler kiminle dans ettiklerini.

Öldürülenler çocukmuş, yaşlıymış, işinde gücünde, geçim derdinde insanlarmış.. Ne gam!

Biraz insanlık!..

Sitelerde Paylaş
Yahudileri sevmem ama bu yaptıklarından dolayı onları kıskandığımı yadsıyamam.

Bi İsrail kadar olamadık. Kimsenin sözünü dinlemiyorlar, istedikleri yere girip dağıtıyorlar.

Ordu onları örnek almalıdır, gittiği yere kan ve gözyaşı götürmelidir.

Sen insanlıktan zerre kadar nasibini almamış, aşağılık bir faşistsin. Ağzından salyalar akan kudurgan bir ırkçısın. Seninle aynı dili konuştuğum için, aynı ortamda bulunduğum için utanıyorum!

Irkçılık ve savaş kışkırtmacılığı bu forumda yasaktır. Tekrar ettiğin an cezalandırılacaksın. Irkçı ve insanlık dışı kusmuklarını mebzul miktardaki sitelerde istediğin kadar dökebilirsin. Ama Ateistforum'da asla!

Sitelerde Paylaş
Sayın Adolf Hitler zamanında demiş ki ;

"" Bir gün bana bu yahudilerin kökünü kazıyamadım diye kızacaksınız ""

Hep söylemişimidir. Sayın Hitler bir ressam ve heykeltraş dan fazlasıydı.

Ne münasebet!.. Çoluk çocuk bütün Yahudiler mi katil? Böyle toptancı yaklaşımlar yanlış. Hiçbir katliam, hiçbir katliamın gerekçesi veya mazereti olamaz.

Sitelerde Paylaş

Burda İsrail'in yaptığı yanlış "orantısız güç kullanımı" yoksa etki-tepki meselesine kimsenin birşey dediği yok. Hamas bir yahudiyi öldürdüğünde karşılığı 300 müslümanın ölmesi olmamalı. Hamas İsrail'e saldırarak provoke ediyor ama İsrail'in gözünü kan bürümüş, aşırı tepki veriyor. Peki tam İslam Coğrafyası'nın ortasında kalan İsrail kime güvenerek bu katliamı yapıyor? Tabi ki ABD'ye. Bu böyle gider ve bence İsrail amaçlarına ulaşır. Olan zavallı masum insanlara olur. Bu mevzuya Türkiye'nin doğrudan karışmaması gerekir. Türkiye'nin menfaatlerini ilgilendiren bir mevzu değil. Kınama açıklamaları kafidir nitekim öyle de yapılıyor.

Sitelerde Paylaş

Bu sitede ne kadar ölü sevici adam varmış hayret ettim.

Faşist Elvis;

savaş olayı senin pc başında oynadığın oyunlardaki gibi elde cips ve kola ile yürütülen keyifli bir şey değil.

Adamın asabını bozmayın!

Hitlere tapan, gücün esiri insanlara söylüyorum, gücüne taptığınız insanlar yarın sizin de ananızı beller!

Ahlaksızlar!

Sitelerde Paylaş

ya hıc bır zaman olumlerden yana olmadım olmayacagımda

burdakı milli kopekler hala degısmemıs hala aynı sekılde kuduruyorlar

gun olur fılıstıne dogru donen sılahlar bu ulkeyede doner o zamanda bu sessılıgınızı koruyacakmısınız

Sitelerde Paylaş
Ne hissettiğinizi iyi biliriz biz, sen merak etme... Meşhur İslami takiyyeniz ateistlere işlemez, siz acemileri kandırırsınız ancak... Din için ve dinden güç alarak insan öldüren herkes şerefsizin en adisidir; yahudisi, hıristiyanı, müslümanı farketmez...

Sen hayalmi görüyorsun.Kafanda bir kısım senaryolar üretmişsin burda gerçek gibi anlatıyorsun.

Egemenlik ile mülkiyet iki farklı kavramdır. Toprağı satın almakla kullanım hakkını satın alırsın. Egemenlik ise, mülksüzler de içinde olmak üzere, o toprağın üzerinde yaşayanlara aittir. Kafanız ortaçağda kaldığı için egemenliğin sadece mülk sahibine ait bir hak olduğunu sanıyorsunuz.

Siz de böyle güce taparsınız işte.

Öldürülenler çocukmuş, yaşlıymış, işinde gücünde, geçim derdinde insanlarmış.. Ne gam!

Biraz insanlık!..

;)

tarihinde HuseyinUzmez tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hamas'ın yeni yahudi işgalcileri korkutmak için boş tarlalara salladığı -gerçekte 2 km menzili olan- füzeleri bahane ederek yüzlerce insanı bir anda öldüren İsrail'i savunma densizliğini gösterenleri kınıyorum.

İsrail bölgedeki emelleri meçhul bir devlettir. Sahip olduğu topraklarla yetinmek istemediği açıktır. Bu anlamıyla yayılmacı emellere sahiptir.

Böyle olmasa; yani amacı sadece Hamas'ın yönetim binalarını vurmak olsa; bu operasyonu gece, sivillerin uykuda olduğu bir saatte yapardı. İsrail'in niyeti koas yaratmak ve bölgeyi terörize ederek yeni işgallere zemin oluşturmaktır.

İsrail uluslararası anlaşmalara uymamakta ve uymadığı ölçüde Filistin'in direnişiyle karşılaşmaktadır. Ne yazık ki Filistin'in diplomatik girişimlerine kulaklarını tıkamış olanlar bu şiddettin en büyük sorumlularıdır.

Hamas, yeni yahudi işgalcilerinin filistin topraklarına yayılmasını önlemek için füze saldırıları yapmaktadır; zira diplomatik olarak veya uluslararası hukuk nezdinde yapacağı hiç bir şey kalmamıştır. İsrail uluslararası hukuku tanımamakta, gücüne ve nüfuzuna güvenrek dilediği gibi davranmaktadır. Bu da şiddetti doğrumaktadır.

tarihinde Fuzûlî tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hamas'ın yeni yahudi işgalcileri korkutmak için boş tarlalara salladığı -gerçekte 2 km menzili olan- füzeleri bahane ederek yüzlerce insanı bir anda öldüren İsrail'i savunma densizliğini gösterenleri kınıyorum.

İsrail bölgedeki emelleri meçhul bir devlettir. Sahip olduğu topraklarla yetinmek istemediği açıktır. Bu anlamıyla yayılmacı emellere sahiptir.

Böyle olmasa; yani amacı sadece Hamas'ın yönetim binalarını vurmak olsa; bu operasyonu gece, sivillerin uykuda olduğu bir saatte yapardı. İsrail'in niyeti koas yaratmak ve bölgeyi terörize ederek yeni işgallere zemin oluşturmaktır.

İsrail uluslararası anlaşmalara uymamakta ve uymadığı ölçüde Filistin'in direnişiyle karşılaşmaktadır. Ne yazık ki Filistin'in diplomatik girişimlerine kulaklarını tıkamış olanlar bu şiddettin en büyük sorumlularıdır.

Hamas, yeni yahudi işgalcilerinin filistin topraklarına yayılmasını önlemek için füze saldırıları yapmaktadır; zira diplomatik olarak veya uluslararası hukuk nezdinde yapacağı hiç bir şey kalmamıştır. İsrail uluslararası hukuku tanımamakta, gücüne ve nüfuzuna güvenrek dilediği gibi davranmaktadır. Bu da şiddetti doğrumaktadır.

Bende Şeriatçı Hamas ı savunanları kınıyorum Hamas Gazze de şeriatı getirmekle bir insalık suçu işlemekteydi...

Sitelerde Paylaş
Bende Şeriatçı Hamas ı savunanları kınıyorum Hamas Gazze de şeriatı getirmekle bir insalık suçu işlemekteydi...

Ozb, niye sapla samanı ayırdetmekte güçlük çekiyoruz? İsrail'in insanlık dışı cinayetlerini kınamakla Hamas'ı desteklemek niye birbirine karıştırılıyor? Sadece iki seçenek mi var? Ya İsrailci ya Haömasçı olunmak mı zorunda?

Sitelerde Paylaş

Şeriat geliyorsa (ki çok komik bir iddia bu) Gazze'ye geliyor; bak kendin de demişsin.

Bu seni de ilgilendirmez beni de...

Sitelerde Paylaş

HAMAS in elle tutulacak hic bir yonu yoktur,gucunu SUUDI zengin gericilerden alir.

HAMASIN israildeki RAMLE zindanlarinda israil tarafindan kuruldugunu herkez bilmektedir ve hamasa ceza evi doneminde pek kiyagi olmustur ISRAILIN.

Hamasi nicin ve neden kuruduklarini biliyoruz,sonra israilin tekelinden cikip,baska guclerin tekeline hizmet ettigini de biliyoruz.

ISRAIL in kendi icerisinde demokratik bir yapiya sahip oldugundan umarim haberiniz vardir.

ISRAIL ,bir cok arap ve islam devletinden cok daha demokrat bir yapiya sahiptir.

Mesela ateist olmak bir suc degildir israilde,kominist olmakta,gosteri yapmakta,kendi ceza hukuku ve yurutme organlari vardir.

Unutmayinki ! LUBNAN ile savas pozisyonundayken bile ISRAIL, kendi cumhurbaskanlarini yargilayip hesap sormustur.

Elbetteki israilinde ,olumsuz yonleri vardir ama bu islam devletlerine nispeten cok daha azdir.

ISRAIL, filistinlilere orantisiz bir guc kullandiginda, yirmiden fazla ISLAM DEVLETI ayagi kalkmakta,AVRUPA devletleri nota vermekte,uluslar arasi para yardimlari filistinlilere akmakta,AB PARA FONU FILISTINE yuzmilyonlarca euro yardimi yapmaktadir.

Filistin yanliz degildir, abartmayin !

ISRAILDE, bir cok yahudi filistinllilere dayanisma amacli,manifestations lar duzenlemistir ve ISRAIL devleti bu filistinlilerin yaninda yer alan yahudilere VATAN HAINI damgasi vurmamistir.

Bu cok onemli bir hadisedir.

Ben ANTI SEMIT degilim ve olanlara da karsiyim,ama israilinde kendisini savunmasi gerektigine inanmaktayim.

Bir dusunun ISRAIL deki askeri guc HAMAS in elinde olsaydi ne olurdu?

Emin olunki,hitleri mum ile aradi yahudiler, kuranda bile ayetler inmis KESIN-MALIDA HELELDIR vs..... gibisinden,bunlari iyi analize ettikten sonra bir dusunce belirtmek en dogrusu olacaktir.

Zira o cok mazlum gordugunuz arap devletlerinde, atist oldugunuzu soylediginiz anda kafaniz sepetin icine gider,IRAN da sakal birakmassaniz basiniza neler gelir,AFGANISTANDA taliban rejimin de olsaydiniz, bu kadar rahat (tv,internet,insan haklari vs... ozgurlugunuz olmaiyacakti.

Sitelerde Paylaş

dışarıdan bakıldığında yapılanın bir insanlık suçu olduğu izlenimi oluşuyor oysa yaşayan her filistinli potansiyel birer canlı bomba birer teroristtir. Doğduklarından itibaren onlara işlenen budur. Postmodernleşmemiş her müslümanın potansiyel terörist olduğu gerçeği gibidir bu. Çok yaşa İsrail diyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...