Jump to content

İsrail Gazze'yi yine vurdu ölü sayisi 400 ü asti

Recommended Posts

dışarıdan bakıldığında yapılanın bir insanlık suçu olduğu izlenimi oluşuyor oysa yaşayan her filistinli potansiyel birer canlı bomba birer teroristtir. Doğduklarından itibaren onlara işlenen budur. Postmodernleşmemiş her müslümanın potansiyel terörist olduğu gerçeği gibidir bu. Çok yaşa İsrail diyorum.

Kaç kere Filistin'e gidip ordaki insanları tanıdınız da hemen " terörist " damgası vuruyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 135
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

dışarıdan bakıldığında yapılanın bir insanlık suçu olduğu izlenimi oluşuyor oysa yaşayan her filistinli potansiyel birer canlı bomba birer teroristtir. Doğduklarından itibaren onlara işlenen budur. Postmodernleşmemiş her müslümanın potansiyel terörist olduğu gerçeği gibidir bu. Çok yaşa İsrail diyorum.

seni binadan atlamak paklamaz.

kamyonun altına at sen kendini.

Sitelerde Paylaş

romantik yaklaşımlar bir anlam ifade etmiyor. Realite der ki her millet ektiğini gün gelir biçer. aklını kullanamayan ezilmeye yok olmaya mahkumdur. Şimdi haberlerde izledim bizden de bir kaç gerizekalı filistin için savaşmaya yani ölmeye gideceklermiş. tipik muhammedci ordusunun ilkel bakış açısı ancak bunu akıl edebilirdi zaten. ne ebabil kuşlarınızın ne fatihanızın israilin füzelerine sözü geçmez. İsrail iyilik yapıyor aslında onlara ama hala uyanmıyorlar. Hala alllahlarının onları düşündüğünü sanıyorlar. Hala canlı bomba olarak bir halt yediklerini zannediyorlar. aynen devam. Çok yaşa İsrail.

Sitelerde Paylaş
romantik yaklaşımlar bir anlam ifade etmiyor. Realite der ki her millet ektiğini gün gelir biçer. aklını kullanamayan ezilmeye yok olmaya mahkumdur. Şimdi haberlerde izledim bizden de bir kaç gerizekalı filistin için savaşmaya yani ölmeye gideceklermiş. tipik muhammedci ordusunun ilkel bakış açısı ancak bunu akıl edebilirdi zaten. ne ebabil kuşlarınızın ne fatihanızın israilin füzelerine sözü geçmez. İsrail iyilik yapıyor aslında onlara ama hala uyanmıyorlar. Hala alllahlarının onları düşündüğünü sanıyorlar. Hala canlı bomba olarak bir halt yediklerini zannediyorlar. aynen devam. Çok yaşa İsrail.

Bakalım forumda yaşça ve beyince küçük olan üyelerin daha da artması durumunda bir önlem alınacak mı?

Bu gotik özentisi "zibidi" kız çocuğu pc başında pek bir akıllı görmüş kendisini.

Sitelerde Paylaş

dünya kupası maçlarında türkiye yendiği zaman allahın yardımıyla yendik diyen müslümanlara soruyorum

bir maç için bize yardım eden allah

niçin filistinlilere oradaki küçük bebelere yardımcı olmuyor

allah gibi bir güç yahudileri sevmeyen allah engel olamazmı o füzelere bombalara

onun için sorun olmaması lazım

bir maçta yardımcı oluyorsa burda niçin sessiz ve seyirci

cevaplamadan önce bir düşünün

Sitelerde Paylaş

Afferin kız... :lol:

İsrail meşru müdafaa hakkını kullanıyor , hem de o biçim...

Darısı bizimkilerin başına... ;)

Sitelerde Paylaş

Akıl alır gibi değil, İsrail bilgisayarda oyun oynar gibi orayı burayı bombalıyor, 300'den fazla insan ölüyor, bunun yarıdan fazlası kadın ve çocuk, çocuk ya, çocuk... Hastaneler gösteriliyor, elektirikleri yok, ambargodan dolayı tıbbi malzeme yok ve insanlık müsveddeleri "çok yaşa İsrail" diyor, "100-200 yetmez, 1000 olsun" diyor. İsrailine de Hamasına da lanet olsun, çocukların ölümüne smiley koyan insanlık müsveddelerine de...

Sitelerde Paylaş
Akıl alır gibi değil, İsrail bilgisayarda oyun oynar gibi orayı burayı bombalıyor, 300'den fazla insan ölüyor, bunun yarıdan fazlası kadın ve çocuk, çocuk ya, çocuk... Hastaneler gösteriliyor, elektirikleri yok, ambargodan dolayı tıbbi malzeme yok ve insanlık müsveddeleri "çok yaşa İsrail" diyor, "100-200 yetmez, 1000 olsun" diyor. İsrailine de Hamasına da lanet olsun, çocukların ölümüne smiley koyan insanlık müsveddelerine de...

PKK itleri masum insanlarımızı katlettiği zaman da bu kadar humanist olup kınasanız canım yanmıyacak..

Sitelerde Paylaş

Dis haber servisinde okudum,OLUMUN KOKUSU agir basmis,ve oluleri icin bile hastenede yer yokmus,

HAMAS,asla tasvip edebilecegim bir hareket olamdi,ama boylesi olmasin,cocuklarin oldugu bir savas olamsin ki cok olur oleni onlarin.

Bir cocuk ceseti dusunun,tuy kadar hafif ki oluler agir olur diye hep duyduk buyuklerimizden.

Ama agir degil iste,hafif kendisini ve dirayetini biraksa bile hafif ve artik yok iste! olmiyacakta ...

Olenler kaliyor oldugu yasta,

O cocuklarin sansizligi GAZZEDE dogmasiydi belki, PARISIN herangi bir cartier in de dunyaya gelseydi bu sekil,cocukca olmiyecekti.

Asit kadar basit olduler,olenler,

Ve simdi camilerde, namazda okunan tek dua INTIKAM !!!

Ortadoguda ve turkiyemizde cok kulanilan bir kelime INTIKAM!!!

Bu munafik kelimenin gectigi her DILDE her ulkede,sokaklarin duvarlarida yazar,,

BARISA

ELVADA..................

Sitelerde Paylaş

Ermenici kodoman

diger başlıklarda olmayan katliamlar icin yırtınıp duruyordun burda belgeleriyle görüntüleriyle gercek bir katliam var iki çift laf etsene yoksa sende - ölen müslümanlarsa sorun yoktur - diye düşünen ahlaksızlardanmısın ?

tarihinde Uteybe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
PKK itleri masum insanlarımızı katlettiği zaman da bu kadar humanist olup kınasanız canım yanmıyacak..

Açıkçası, İsrail'in yolaçtığı vahşeti alkışlayanları kınamanın PKK itleri ile ne alakası olduğunu kavrayamasam da merak etmeyin, PKK itlerini kınayabilme konusunda da bir sıkıntım yok. Şöyle ki, ben o avatar yaptığınız şahsa hayranlık duyuyorum, nasıl duymayayım ki... En basitinden -lafın gelişi, yoksa hiç te basit değil-, ömrü vatanını savunmak için cephelerde düşmanla çarpışırken geçmiş, buna rağmen o, kendisiyle savaşırken ölen Yunan askerleri için dahi üzüntü duymuş, hala daha çocularının cesetlerini arayan Anzakların annelerinin acısını paylaşmış, gönüllerine su serpmiş. Ne muhteşem bir bilinç düzeyi... Sizin de, o yüce şahsın sadece resmini asmakla kalmayıp biraz da hümanizminden nasiplenmenizi dilerim, böylece sadece PKKlı itlerin değil, İsrailli itlerin ya da -şimdiden belirteyim de başka canlar da yanmasın- Hamas'lı itlerin de yolaçtığı acıları hissedebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş
Açıkçası, İsrail'in yolaçtığı vahşeti alkışlayanları kınamanın PKK itleri ile ne alakası olduğunu kavrayamasam da merak etmeyin, PKK itlerini kınayabilme konusunda da bir sıkıntım yok. Şöyle ki, ben o avatar yaptığınız şahsa hayranlık duyuyorum, nasıl duymayayım ki... En basitinden -lafın gelişi, yoksa hiç te basit değil-, ömrü vatanını savunmak için cephelerde düşmanla çarpışırken geçmiş, buna rağmen o, kendisiyle savaşırken ölen Yunan askerleri için dahi üzüntü duymuş, hala daha çocularının cesetlerini arayan Anzakların annelerinin acısını paylaşmış, gönüllerine su serpmiş. Ne muhteşem bir bilinç düzeyi... Sizin de, o yüce şahsın sadece resmini asmakla kalmayıp biraz da hümanizminden nasiplenmenizi dilerim, böylece sadece PKKlı itlerin değil, İsrailli itlerin ya da -şimdiden belirteyim de başka canlar da yanmasın- Hamas'lı itlerin de yolaçtığı acıları hissedebilirsiniz.

Bana taş atana ekmek atacak ekmek atacak değilim..

Berguzar ın bir sözü var ; Ben Mevlana değilim , adam ol öyle gel diye...

Atam yurt sulh , dünyada sulh demiştir..Ama sulh u bozana da gereken dersi vermiştir..Ben de öyle diyorum...

Sitelerde Paylaş
Ermenici kodoman

diger başlıklarda olmayan katliamlar icin yırtınıp duruyordun burda belgeleriyle görüntüleriyle gercek bir katliam var iki çift laf etsene yoksa sende - ölen müslümanlarsa sorun yoktur - diye düşünen ahlaksızlardanmısın ?

tamam sıtede muluman olumlerıne sevınenler vardır bunu kımse ınkar etmıyor ama sızde sutten cıkmıs ak kasık degılsınız

Sitelerde Paylaş
Bana taş atana ekmek atacak ekmek atacak değilim..

Berguzar ın bir sözü var ; Ben Mevlana değilim , adam ol öyle gel diye...

Atam yurt sulh , dünyada sulh demiştir..Ama sulh u bozana da gereken dersi vermiştir..Ben de öyle diyorum...

Uğur, size taş atana ekmek atın dediğimi sanmıyorum, ayrıca İsrail'in katliamında ölen çocukların size taş attığını da bilmiyordum. Bu nefretin sebebini anlamak zor ama Atatürk'ün milliyetçiliğinde millet sevgisi vardır, diğer milletlerden nefret değil, siz bu düşünce ile o şahsı avatarınızda taşımaya layık değilsiniz.

Sitelerde Paylaş
Sen insanlıktan zerre kadar nasibini almamış, aşağılık bir faşistsin. Ağzından salyalar akan kudurgan bir ırkçısın. Seninle aynı dili konuştuğum için, aynı ortamda bulunduğum için utanıyorum!

Irkçılık ve savaş kışkırtmacılığı bu forumda yasaktır. Tekrar ettiğin an cezalandırılacaksın. Irkçı ve insanlık dışı kusmuklarını mebzul miktardaki sitelerde istediğin kadar dökebilirsin. Ama Ateistforum'da asla!

İnsanlıkmış, siz çok mu insan seversiniz.

Ben olaya gerçekçi bakıyorum ama bunu fırsat bulup ırkçı diye saldırıyorsunuz.

İsrail’in Filistin’e saldırıp insanları öldürmelerini sevinmiyorum ama aynı zamanda üzülmüyorum da. Birbirlerini istedikleri kadar yesinler umurumda değil.

Ayrıca burada o insanların ölümüne üzülenler bir düşünsünler, o çok üzülen ateistlerden biri Filistin’e gidip birine dese ki “ben ateistim İslam’dan döndüm”. Bunun olmasıyla birlikte bunu söyleyen ateisti büyük bir zevkle öldürürler.

Ordu gittiği yere kan götürmelidir dedim. Bu neresi? Tabi ki terörün kaynağı, başka bir iletimde yazmıştım zaten. Sadece dağdaki teröristleri öldürerek pkk’yı bitirmek hayaldir. Bunun tek bir yolu vardır o da terörün kaynağına gitmek. Ama bunu söyleyince hemen insancılığınız tutuyor.

Şu insan severliğinizi güneydoğuda ölen askerlerimiz içinde gösterseniz.

Benim bir askerimin canı onlardan binlercesinin hayatından daha değerlerlidir. Anladın mı?

İstediğin kadar faşist de. Zaten sizin bu saldırılarınız yüzünden forumda benim gibi düşünen insanlar görüşlerini yazamıyorlar, evet taktiğiniz çok işe yarıyor.

İnsanlıktan nasibini almamış olanlar sizin gibi düşünenlerdir.

Sitelerde Paylaş
?ben ateistim İslam?dan döndüm?. Bunun olmasıyla birlikte bunu söyleyen ateisti büyük bir zevkle öldürürler

olum insanların hassas oldugu noktalara girip iğrenc düşüncelerini ispat etmeye çalışma.. Filistinde yıllardır yahudiler coluk cocuk demeden insanları parcalıyor , senin gibi adamlar londrada 5 kişi ölse oturup aglayacakken , ölen milyon müslüman icin kılınızı kıpırdatmazsınız.. Siz insan kılıgına girmiş yaratıklarsınız.. ben sizi adam yerine koymuyorum senin gibilerle sivil hayatta muhatap olmam olursam agzını burnunu kırarım

tarihinde Uteybe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...