Jump to content

CENNETTE SEKS

Recommended Posts

Hakdinislam, hakaret varsa raporlarsın, sileriz.. Ama katılımcıları AKP'nin kanunlarıyla, davalarla tehdit edemezsin. Seni forumdan atarız... Tartışacaksan amenna, ama bu tür tehditlerini görmezden gelmem, bundan sonra gözüm üzerinde. Her an kapının önüne gidersin...

Katılımcı arkadaşlar; bu şahsın bir daha tehdit ettiğini görürseniz raporlayın...

Buna tehdit etmek denmez hak aramak denir. Akpnin kanunu ya da değil beni pek ırgalamıyor kanun kanundur..

Gitmek korkutmuyor ben gitsemde asla hak adalet ve din asla gitmeyecek her daim yaşayacak...

Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...
  • İleti 200
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bazı ayetlerde cennette olacak olan şeyler tasvir edilmiştir. Bunlardan en ilginci huri kızların meme uçlarını tasvir eden ayetlerdir. Bunun iki nedeni olabilir.

1. Bu eseri okuyanlar pedofilidir. Yazar onları etkilemek için böyle yazmış, detaya girmiştir.

2. Eser sahibi pedofilidir. Kendini ve okurlarını tatmin etmektedir.

(Nebe 31-33: Şüphesiz takvâ sahipleri için umulanı buldukları yer, bahçeler, üzüm bağları, göğüsleri tomurcuk gibi kabarmış yaşıt kızlar, içki dolu kâseler vardır. )

İslam dininin kadına verdiği değer denince mangalda kül bırakmayanlara sorulmalı.

Kutsal kitabınızda pedofiliye özendirici yazılar orada duruken, kadınları dövmeye yönelik fetvalar çıkarılırken, ülkemizde hergün kadın cinayetlerinin görülmesi acaba islamla alakalı olamaz mı?

Bu mantıksız dinin savunucularının şapkalarını önlerine koyup bir kez daha düşünmeleri gerekir.

(Ben bu dinin mensubu bir erkek olsam, kesinlikle ve kesinlikle erkekliğimden utanır, derhal bu dini terkederdim. Ama gerçek erkekler utanır.)

tarihinde realperest123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

En başından, açtığın başlıkta bile kadınları aşağılayan sensin kör adam..!

Ağzınız suyu aka aka açıyorsunuz böyle aptalca başlıkları. Senin gibi ahmakları görünce ELHAMDÜLİLLAH İYİ Kİ MÜSLÜMANIM diye haykırıyorum Rabbime.

Senin gibi kadın düşkünleri sadece o ayetlere takılır da takılır ve sonunda toprak olur geberir gider..

Sitelerde Paylaş

Ağzınız suyu aka aka açıyorsunuz böyle aptalca başlıkları. Senin gibi ahmakları görünce ELHAMDÜLİLLAH İYİ Kİ MÜSLÜMANIM diye haykırıyorum Rabbime.

Senin gibi kadın düşkünleri sadece o ayetlere takılır da takılır ve sonunda toprak olur geberir gider..

Bir cevap bulamayınca bu tür şeyler söylüyorsun farkında mısın?Adam herhalde o ayete takılacak çünkü o ayet diğer cinsellik içeriyor.Allah'tan böyle kelimeler duymak ona göre mantıklı gelmiyor.Anlıyor musun?Şimdi cevabın varsa ver.Yanlış çeviri de,evet 13 yaşındaki kızlar var cennette de..... bir şey de işte.

Sitelerde Paylaş

Höng???????????

Burdada üste çıkmayı becermiye çalışıyorsun. ama beceremezsin.

Benim bu başlığı böyle açmamdaki maksat, siteye her giren kişinin kuran dediğiniz sözde kutsal kitabın ne sapık bir seks kitabı olduğunu görmesini istememdendir.

İkincisi bende bir kadınım. Bu konuyu açmamdaki diğer sebeb ise hergün ülkede kadın cinayetleri oluyor. Asıl sen kör müsün?

Sitelerde Paylaş

Ha.

Benzer bi Cevapi bikere bana vermistin. Ozamanlar sana dedigimi tekrar diyorum.

Bu tür seyler seni rahatsiz ediyorsa Peygamber dedigin adama kiz biz onun yazdiklarini burda acikliyoruz diye bize degil.

Sadece butür seylere takiliyoruz diyor bide :D Kuranin en az 4 yerinde Cenneteki Hurilerin bakire oldugu yazar ama Namaz nasil kilinir bu yazmaz.

Muhammed bile bile Kurana bukadar cinsellik patlatmis.

Sitelerde Paylaş

Bir cevap bulamayınca bu tür şeyler söylüyorsun farkında mısın?Adam herhalde o ayete takılacak çünkü o ayet diğer cinsellik içeriyor.Allah'tan böyle kelimeler duymak ona göre mantıklı gelmiyor.Anlıyor musun?Şimdi cevabın varsa ver.Yanlış çeviri de,evet 13 yaşındaki kızlar var cennette de..... bir şey de işte.

Cevap bulamamak diye bir şey yok. Başka bir ahmak da saçma bir başlıkla konu açmıştı sonunda çöplüğü boyladı. Ateist olmanız ahlaksız olmanız anlamına geliyorsa bizler her durumda haklıyız demektir.!

Sitelerde Paylaş

Cevap bulamamak diye bir şey yok. Başka bir ahmak da saçma bir başlıkla konu açmıştı sonunda çöplüğü boyladı. Ateist olmanız ahlaksız olmanız anlamına geliyorsa bizler her durumda haklıyız demektir.!

Yoo haksızlık ediyorsun.

O açılan başlığı hatırlıyorum.

O vatandaş kendi yorumlarını katmıştı. Doğrudur birazda sapıkça şeyler yazmıştı.

Ama ben direk kuran dan alıp yapıştırdım.

Sapıklıksa kuranınız sapık.

Benim bir suçum yok.

Sitelerde Paylaş

Höng???????????

Burdada üste çıkmayı becermiye çalışıyorsun. ama beceremezsin.

Benim bu başlığı böyle açmamdaki maksat, siteye her giren kişinin kuran dediğiniz sözde kutsal kitabın ne sapık bir seks kitabı olduğunu görmesini istememdendir.

İkincisi bende bir kadınım. Bu konuyu açmamdaki diğer sebeb ise hergün ülkede kadın cinayetleri oluyor. Asıl sen kör müsün?

Kadın cinayetlerini bu konuya bağlamak ve topu İslama atmak tek çözüm yolunuz sanırım. Bir günah keçisi kurgulamışsınız kafanızda ve her pisliği bize bağlayarak o güzelim vicdanlarınızı tatmin ediyorsunuz.!

Madem bayansınız söyleyin o zaman devlet destekli vergili fuhuş yaptırılmasına neden gıkınız çıkmıyor? Oradaki kadınlar hayvan mı? Mal mı? Ticari malzeme mi? Sizin laik kanunlarınızda yazıyor bunlar, biraz da buna ses çıkarın bari..

Ayrıca batı güdümlü "kadının tamamen pazarlık aracı olmuş şekilde bedeninin sömürülmesine" neden gıkınız çıkmıyor?

Sitelerde Paylaş

Bu Kur'an'ın 6000 küsür ayetinden birisi.Buna inanıyor musun?Evet.O halde açıkla:

Cennette erkeklere yeni ergenliğe girmiş,memeleri daha yeni çıkmaya başlamış (9-13 yaş) kızlar mı verilecek?

Bu kızlarla sohbet mi edilecek,playstation mu oynanacak,evcilik mi oynanacak... ne yapılacak?

Kadınlara ne verilecek?

...

Bunları es geçip çocukça suçlamalarda bulunma.Anana babana iyi davran ayetini eleştirmeyecekler herhalde ateistler bunu eleştirecekler.

Sitelerde Paylaş

islamdaki kadınlar malmıydı ? neden CARİYE olarak fuhuş yaptırıldılar ? köle olarak kullanıldılar ? sadece SEX malzemesi edildiler...nikashzı bilmemnesiz yatıp kalktılar....üstelik evli olanları ile bile YATIP kalktılar---islam da buna ÇANAK TUTTU - KURAN İSE HELAL saydı..

nedir bu ?

genelevde hiçbir kadın zorla çalışmak mecburiyetinde değildir ayrıca....

devlet KÖLELİĞİ desteklemez.....kanunlar ile GENELEVDE kadın zorla çalıştırılır diye yazmaz...

ama kuran YAZAR....

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ha.

Benzer bi Cevapi bikere bana vermistin. Ozamanlar sana dedigimi tekrar diyorum.

Bu tür seyler seni rahatsiz ediyorsa Peygamber dedigin adama kiz biz onun yazdiklarini burda acikliyoruz diye bize degil.

Sadece butür seylere takiliyoruz diyor bide :D Kuranin en az 4 yerinde Cenneteki Hurilerin bakire oldugu yazar ama Namaz nasil kilinir bu yazmaz.

Muhammed bile bile Kurana bukadar cinsellik patlatmis.

Beni zerre kadar rahatsız etmiyor ayetler.

Bana rahatsızlık veren şey sizin ahlaksızlığınız ve iki yüzlülüğünüzdür.

"Evrildik, hayvandık" diyen sizlerden başka ne beklenir ki.. Hayvanlar yer, içer, ürer ve ölürler..

Sitelerde Paylaş

Beni zerre kadar rahatsız etmiyor ayetler.

Bana rahatsızlık veren şey sizin ahlaksızlığınız ve iki yüzlülüğünüzdür.

"Evrildik, hayvandık" diyen sizlerden başka ne beklenir ki.. Hayvanlar yer, içer, ürer ve ölürler..

islamdaki kadınlar malmıydı ? neden CARİYE olarak fuhuş yaptırıldılar ? köle olarak kullanıldılar ? sadece SEX malzemesi edildiler...nikashzı bilmemnesiz yatıp kalktılar....üstelik evli olanları ile bile YATIP kalktılar---islam da buna ÇANAK TUTTU - KURAN İSE HELAL saydı..

nedir bu ?

genelevde hiçbir kadın zorla çalışmak mecburiyetinde değildir ayrıca....

devlet KÖLELİĞİ desteklemez.....kanunlar ile GENELEVDE kadın zorla çalıştırılır diye yazmaz...

ama kuran YAZAR....

Sitelerde Paylaş

Yoo haksızlık ediyorsun.

O açılan başlığı hatırlıyorum.

O vatandaş kendi yorumlarını katmıştı. Doğrudur birazda sapıkça şeyler yazmıştı.

Ama ben direk kuran dan alıp yapıştırdım.

Sapıklıksa kuranınız sapık.

Benim bir suçum yok.

Böyle ayetleri görmediğimi ya da bilmediğimi ya da okumadığımı zannediyorsunuz galiba. Sapıklık bu ayetler değil sizin tavrınızdır.

Neden kadınlar özellikle gelişmiş denilen ülkelerde bedenleriyle ünlenirler? Kadınlar mal mı?

Klasik cevabınız şu:" kendi istekleri".

!

Sitelerde Paylaş

Kadın cinayetlerini bu konuya bağlamak ve topu İslama atmak tek çözüm yolunuz sanırım. Bir günah keçisi kurgulamışsınız kafanızda ve her pisliği bize bağlayarak o güzelim vicdanlarınızı tatmin ediyorsunuz.!

Madem bayansınız söyleyin o zaman devlet destekli vergili fuhuş yaptırılmasına neden gıkınız çıkmıyor? Oradaki kadınlar hayvan mı? Mal mı? Ticari malzeme mi? Sizin laik kanunlarınızda yazıyor bunlar, biraz da buna ses çıkarın bari..

Ayrıca batı güdümlü "kadının tamamen pazarlık aracı olmuş şekilde bedeninin sömürülmesine" neden gıkınız çıkmıyor?

Devletide sizin adamlarınız yönetiyor canım. Buralardan girme istersen, altından kalkamazsın.

tarihinde realperest123 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Böyle ayetleri görmediğimi ya da bilmediğimi ya da okumadığımı zannediyorsunuz galiba. Sapıklık bu ayetler değil sizin tavrınızdır.

Neden kadınlar özellikle gelişmiş denilen ülkelerde bedenleriyle ünlenirler? Kadınlar mal mı?

Klasik cevabınız şu:" kendi istekleri".

!

kendi istekleri.....değil mi sanıyorsun ? kapalı dediğiniz kadınlar neden allı pullu giyinip de sokağa fırlıyorlar ? gözlerde sürmeler - dudaklarda rujlar - yanaklarda allar....burunda hızmalar.....

beğenilmek için demi ? saaçını kapatır türbanla- neymiş - güzelliği gözüküp de erkeği tahrik etmeyecek - günaha girmeyecekmiş.....ama makyajından da geri kalmaz hanımefendiler ??

bu sahtekarlıktır...allahı kandırmaktır....başka da bişi değildir. madem öle PEÇE de taksınlar ki....yüz güzellikleri de gözükmesin - erkekleri - mesela DUDAK FETİŞLERİNİ tahrik etmesinler....

Sitelerde Paylaş

Bu Kur'an'ın 6000 küsür ayetinden birisi.Buna inanıyor musun?Evet.O halde açıkla:

Cennette erkeklere yeni ergenliğe girmiş,memeleri daha yeni çıkmaya başlamış (9-13 yaş) kızlar mı verilecek?

Bu kızlarla sohbet mi edilecek,playstation mu oynanacak,evcilik mi oynanacak... ne yapılacak?

Kadınlara ne verilecek?

...

Bunları es geçip çocukça suçlamalarda bulunma.Anana babana iyi davran ayetini eleştirmeyecekler herhalde ateistler bunu eleştirecekler.

Yahu ateistlerin ne olduğunu çok çok iyi biliyorum. Sizin tek yapabildiğiniz şey dini eleştirmek zaten. Başka ne yapıyorsunuz bu dünya için? İnsanlık için? (yabancıları kastetmiyorum)

İslamda her zaman tavsiye edilen şey "evliliktir." Kimse zinaya teşvik edilme tam tersi yasaktır. ama sizin "modern" yasalarınız fuhuşu devlet eliyle vergisiyle yaptırıyor.. Gel de kadın haklarından bahset sonra..

Sizden bekar olanları, kölelerinizden ve cariyelerinizden durumu uygun olanları evlendirin. Eğer bunlar yoksul iseler, Allah onları lütfuyla zenginleştirir. Allah, lütfu geniş olandır, hakkıyla bilendir. Nur-32

Sitelerde Paylaş

Devletide sizin adamlarınız yönetiyor canım. Buralardan girme istersen, altından kalkamazsın.

Hangi adamlarımız..! Atatürkün chp si mi?

Sahi "ikna odaları" için ne düşünüyorsun?

Ayrıca "devlet destekli vergili fuhuş" için yanıt vermedin?

Ayrıca medya ve reklam sektöründe kadının tamamen beden işçisi gibi kullanılması hakkında ne diyeceksin?

Sitelerde Paylaş

kendi istekleri.....değil mi sanıyorsun ? kapalı dediğiniz kadınlar neden allı pullu giyinip de sokağa fırlıyorlar ? gözlerde sürmeler - dudaklarda rujlar - yanaklarda allar....burunda hızmalar.....

beğenilmek için demi ? saaçını kapatır türbanla- neymiş - güzelliği gözüküp de erkeği tahrik etmeyecek - günaha girmeyecekmiş.....ama makyajından da geri kalmaz hanımefendiler ??

bu sahtekarlıktır...allahı kandırmaktır....başka da bişi değildir. madem öle PEÇE de taksınlar ki....yüz güzellikleri de gözükmesin - erkekleri - mesela DUDAK FETİŞLERİNİ tahrik etmesinler....

Beğenilme güdüsü birçok insanda vardır. Sen gençken kafana jöle sürmedin mi hiç zavallı adam :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...