Jump to content

CENNETTE SEKS

Recommended Posts

Dinlerine önem verdikleri oranda ortaçağı yaşar toplumlar... Tüm İbrahimi dinlerin ortak özelliğidir bu...

İbrahim doğru diyosa. Ne yapıcaksın. Savunmanı hazırla. Şöle diyebilirsin mesela. 'Aslında ben o ibrahimden bahsetmiyordum, bizim mahallede vardı birtane...Ondan bahsediyordum.' ;)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 200
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Allah = patronice :D

Alın işte beğendiniz mi yaptığınızı ateıstler, ufacık çocuğa kötü örnek oluyorsunuz.Yüz kere söyledık çoluk çocuğu sokmayın şu foruma diye.Bu çocuk ya ilerde özenırse böyle işlere nolacak topunuzu satar valla.

(Lafım allahın adını edepsizliğe bulaştıranlaradır onlar kendılerını iyi biliyor.Başkaları üzerıne almasın)

Sitelerde Paylaş
Alın işte beğendiniz mi yaptığınızı ateıstler, ufacık çocuğa kötü örnek oluyorsunuz.Yüz kere söyledık çoluk çocuğu sokmayın şu foruma diye.Bu çocuk ya ilerde özenırse böyle işlere nolacak topunuzu satar valla.

(Lafım allahın adını edepsizliğe bulaştıranlaradır onlar kendılerını iyi biliyor.Başkaları üzerıne almasın)

Ateistlerin O'na birşey yaptığı yok.Kaldı ki bunları söylemesi için kimse ona baskı yapmıyor.Mesajı yazmak tamamen O'nun seçimi.Mesajla ilgili yorum yapmak gerekirse kurandaki yazılara birebir uyan bir tanım yazmış.Bu forum düşünceleri tartışmak için var,sen gelmiş burada ufacık çocuk gibi sıfatlar kullanarak kendince birşeyler anlatmaya çalışıyorsun.Farkında bile değilsin bu gibi sıfatların diğer insanların gözünde değer edip etmediğinin.Kenank,bırak artık bu edepsizlik bilmem ne edebiyatını hiçbir anlamı yok çünkü...

tarihinde FleX tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ateistlerin O'na birşey yaptığı yok.Kaldı ki bunları söylemesi için kimse ona baskı yapmıyor.Mesajı yazmak tamamen O'nun seçimi.Mesajla ilgili yorum yapmak gerekirse kurandaki yazılara birebir uyan bir tanım yazmış.Kenank,bırak artık bu edepsizlik bilmem ne edebiyatını hiçbir anlamı yok çünkü...

Allahı kabullenmeye bılırsınız buna kımsenın itirazı olamaz.Buraya kadar okey.Ama kımse kalkıpta yüce yaratıcıya abuk sabuk sıfatlar,adlar,takıllar yükleyemez.Böyle yapan bir zıhnıyete sahıp ınsan edepsızlığını ortaya koyar.Ben de o edepsızlığını onun suratına çarparım.

Muslumanlar bizlere saygı duymuyor diye bas bas bağırırsınız.Şu yaptığınız rezilliğe bak,siz kım allah ile dalga geçmek kim.Allaha ınanmıyor olmanız böyle densızce şeyler yazmanız demek değildir.Tepkılerınız bu yönde olmamalı,lafı ve cevabı olan varsa adam gibi tartışır.Bizler de yeri gelıyor esprılı ıletıler yazıyoruz.Ama kımsenın değerlerine dil uzatmıyoruz.Bu mevzuda saygılı olmaya davet edıyorum ılgılı arkadaşları.

Sitelerde Paylaş
Allahı kabullenmeye bılırsınız buna kımsenın itirazı olamaz.Buraya kadar okey.Ama kımse kalkıpta yüce yaratıcıya abuk sabuk sıfatlar,adlar,takıllar yükleyemez.Böyle yapan bir zıhnıyete sahıp ınsan edepsızlığını ortaya koyar.Ben de o edepsızlığını onun suratına çarparım.

Muslumanlar bizlere saygı duymuyor diye bas bas bağırırsınız.Şu yaptığınız rezilliğe bak,siz kım allah ile dalga geçmek kim.Allaha ınanmıyor olmanız böyle densızce şeyler yazmanız demek değildir.Tepkılerınız bu yönde olmamalı,lafı ve cevabı olan varsa adam gibi tartışır.Bizler de yeri gelıyor esprılı ıletıler yazıyoruz.Ama kımsenın değerlerine dil uzatmıyoruz.Bu mevzuda saygılı olmaya davet edıyorum ılgılı arkadaşları.

Gezegende sizin yüce yaratıcınıza küfreden,sıfat takan birçok insan var.Madem bize böyle birşey söylüyorsun onlara da aynısını söylemen gerekir.Ne de olsa avukat rolüne kaptırmışsın kendini.Müslümanların sadece ateistlere değil,yahudilere,hristiyanlara kısacası dindaş olmayanlara da saygıları yok.Müslüman derken kuranı tamamen kabullenmiş gerçek hayatında da onu uygulayanlardan bahsediyorum.Ateistler yüce yaratıcınıza sıfat takıyorsa bırak taksınlar.Sen niye üstüne alınıyorsun?Yüce yaratıcınız zaten onların cezasını vermeyecek mi?Yoksa yüce yaratıcınızın cezalandırma eylemini sen mi gerçekleştireceksin?Kurana göre bu eylem yaratıcıya ortak koşmak olmaz mı?

Sitelerde Paylaş

Karşı taraftan saygı bekleyen bir müslümanın yaptığına en basit tabirle yüzsüzlük denir.

Nazilerin yahudilerden saygı beklemesinden hiçbir farkı yoktur bunun.

İnsanları inanan inanmayan diye bölen, ötekileştiren islam, kendinden ayrılıp öteki olanı katleden islam, ötekiler sizin dostunuz değildir onları gördüğünüz yerde öldürün diyen islam, baskın olduğu ülkelerde ötekine

özgürlük tanımayan lakin kendisi ötekinin ülkesine gittiğinde dilediği gibi cami açan, dilediği gibi giyinenen islam, ötekinin öbür dünyada derisinin değişe değişe yanacağını, zakkumla kanlı irinle besleneceğini

ballandıra ballandıra anlatan yine islam.

Ve bu islam ötekini saygıya davet ediyor, hadi kardeşim hadi yürüüüü demezler mi adama?

Sitelerde Paylaş
Karşı taraftan saygı bekleyen bir müslümanın yaptığına en basit tabirle yüzsüzlük denir.

Nazilerin yahudilerden saygı beklemesinden hiçbir farkı yoktur bunun.

İnsanları inanan inanmayan diye bölen, ötekileştiren islam, kendinden ayrılıp öteki olanı katleden islam, ötekiler sizin dostunuz değildir onları gördüğünüz yerde öldürün diyen islam, baskın olduğu ülkelerde ötekine

özgürlük tanımayan lakin kendisi ötekinin ülkesine gittiğinde dilediği gibi cami açan, dilediği gibi giyinenen islam, ötekinin öbür dünyada derisinin değişe değişe yanacağını, zakkumla kanlı irinle besleneceğini

ballandıra ballandıra anlatan yine islam.

Ve bu islam ötekini saygıya davet ediyor, hadi kardeşim hadi yürüüüü demezler mi adama?

Hem ateıstsın hem cezayırde yaşıyorsun ve hala daha hayattasın demek ki ıslam sizin anlattığınız gibi değilmiş.Bak ispatı sensın oralardan buralara laf yetiştirebılıyorsun.

Sitelerde Paylaş
Gezegende sizin yüce yaratıcınıza küfreden,sıfat takan birçok insan var.Madem bize böyle birşey söylüyorsun onlara da aynısını söylemen gerekir.Ne de olsa avukat rolüne kaptırmışsın kendini.Müslümanların sadece ateistlere değil,yahudilere,hristiyanlara kısacası dindaş olmayanlara da saygıları yok.Müslüman derken kuranı tamamen kabullenmiş gerçek hayatında da onu uygulayanlardan bahsediyorum.Ateistler yüce yaratıcınıza sıfat takıyorsa bırak taksınlar.Sen niye üstüne alınıyorsun?Yüce yaratıcınız zaten onların cezasını vermeyecek mi?Yoksa yüce yaratıcınızın cezalandırma eylemini sen mi gerçekleştireceksin?Kurana göre bu eylem yaratıcıya ortak koşmak olmaz mı?

Senin bu hayatta değer verdiğin şeyler yok mu hiç.Kendıne karşı yapılmış gibi bir düşün bakalım ne hıssedeceksın.Ben bunları yazarken avukatlık yapmıyorum da ne haddime allahın kulundan öte değilizdir.Ben allaha,kıtabına,dinine,peygamberıne tüm kalbımle saygı ve sevgı duyuyorken sizin bu laflarınızı nasıl görmezden gelebılırız.Nasıl olur da sizleri ikaz etmeden durabılırız.Allah elbetteki sizlerın cezasını layıkıyla vermeye kadırdır.Buna zamanı geldiğinde sizlerde şahit olacaksınız.Bunun neresi allaha ortak koşmak bunu sizden öğrenecek değiliz.Tereciye tere satılmaz.

Sitelerde Paylaş
Hem ateıstsın hem cezayırde yaşıyorsun ve hala daha hayattasın demek ki ıslam sizin anlattığınız gibi değilmiş.Bak ispatı sensın oralardan buralara laf yetiştirebılıyorsun.

Bazı insanların neden müslüman olduğunu, ve neden müslüman kaldığını anlamak için örnek bir yazı.

Adam cezair de yaşıyormuş hemde ateistmiş ama hala hayatta imiş demekki islam bizlerin allattığı gibi vahşi değilmiş.

Sözlere bakın olaydan çıkarıma bakın birde bir duble rakı koyun dertlenin.

Sanki bu adam cezairde "hey millet ben ateisttim allaha falan inanmam" diye yollarda bağırıyorda müslümanlar ses çıkartmıyor.

Bu adam yukarıda söylediklerimi yaptığı zaman onun başına gelecekleri sende bildiğine göre, islamın bizlerin anlattığı gibi vahşet dini olduğu tartışmasız bir gerçektir.

Eğer hala şüphelerin varsa hac zamanı kabede sen, evet sen bir müslüman olarak "ben allaha, muhammede, kurana inanmıyorum" de de gör.

Sitelerde Paylaş

Sen kendisine yağ çekenlere ödül olarak karılar dağıtacağını söyleyen birisine ne dersin?

Bak çocuk dediğin kişi bile anlamış ne deneceğini...

Sitelerde Paylaş
Senin bu hayatta değer verdiğin şeyler yok mu hiç.Kendıne karşı yapılmış gibi bir düşün bakalım ne hıssedeceksın.Ben bunları yazarken avukatlık yapmıyorum da ne haddime allahın kulundan öte değilizdir.Ben allaha,kıtabına,dinine,peygamberıne tüm kalbımle saygı ve sevgı duyuyorken sizin bu laflarınızı nasıl görmezden gelebılırız.Nasıl olur da sizleri ikaz etmeden durabılırız.Allah elbetteki sizlerın cezasını layıkıyla vermeye kadırdır.Buna zamanı geldiğinde sizlerde şahit olacaksınız.Bunun neresi allaha ortak koşmak bunu sizden öğrenecek değiliz.Tereciye tere satılmaz.

Senin değer verdiklerin,benim gözümde anlam ifade etmiyor ki kendimi kötü hissedeyim.Sevgi,saygı duyuyorum diyorsun;o zaman tevrat,incil,musa,isa ve onların yandaşlarına da saygı duyman gerekir.Böyle yaptığın zaman da kurana uymamış olacaksın.Bizleri ikaz etmene gerek yok çünkü zaten cezasını biz çekeceğiz?Ruhumuzun bekçisi siz misiniz?Sonra da bunun neresi ortak koşmak diyorsun.Allahın görevini dünyada uygulamaya çalışıyorsun daha ne olsun?Tereciye tere satılmaz.Haklısın.Bir zamanlar biz de kısa süreliğine terecilik yaptık...

Sitelerde Paylaş

Evet, enteresan bir hoş görü kriteri.

Ben burda ateist olduğumu islama rağmen aklını tamamen devre dışı bırakmamış bir kaç cezayirli haricinde kimseye söylemiyorum.

Bu bilinse ne mi olur?

İslamın "senin dinin sana benim dinim bana" dan ibaret olmadığını bilen, bir gerçek müslüman kendi inandığı allah adlı yaratıcıya inanmadığım için beni öldürür, büyük ihtimalle kafamı keser.

Hiç bir şey değişmez, herşey olduğu gibi devam eder,

Dünyanın başka bir yerinde başka bir müslümanı, karşısındakini muhammede hz muhammed demediği için eshefle kınarken, böylesine saygısızlık mı olur, birsin artık inanana zulüm derken duyarsınız.

Sitelerde Paylaş
Sen kendisine yağ çekenlere ödül olarak karılar dağıtacağını söyleyen birisine ne dersin?

Bak çocuk dediğin kişi bile anlamış ne deneceğini...

Erkeği yaratan allah aynı zamanda dişiyi de bu dünyada birbirlerınden istifade etsınler diye yarattığına göre sorun ne ?

Cennette de değerli eşlerin bulunması mı garip olan.Bu dünya da dişiyi erkek için,erkeği de dişi için yaratan allahın ahırette de sizin için eşler yarattım demesi mi saçma olan.

Sitelerde Paylaş
Erkeği yaratan allah aynı zamanda dişiyi de bu dünyada birbirlerınden istifade etsınler diye yarattığına göre sorun ne ?

Cennette de değerli eşlerin bulunması mı garip olan.Bu dünya da dişiyi erkek için,erkeği de dişi için yaratan allahın ahırette de sizin için eşler yarattım demesi mi saçma olan.

Sizlere göğüsleri tomurcuk gibi kızlar vereceğim demesi sana garip gelmiyormu?

Kendisine inanlınması için vereceği ödülün karı olması sana garip gelmiyormu?

Bunu yapana günümüzde pazarlamacı dendiğini biliyorsun değilmi?

Adamın birisi ya benim şu isteğimi yaparsan sana şu karıları vereceğim dediğini düşünürsen ne demek istediğimi anlarsın.

Yukarıda kimin neden yaratıldığından bahs ediyorsun, bizler ise gönderdiği elçiye inansınlar diye öbür tarafda sübyanları vereceğini söyleyen allahtan bahs ediyoruz.

Sitelerde Paylaş
Evet, enteresan bir hoş görü kriteri.

Ben burda ateist olduğumu islama rağmen aklını tamamen devre dışı bırakmamış bir kaç cezayirli haricinde kimseye söylemiyorum.

Bu bilinse ne mi olur?

İslamın "senin dinin sana benim dinim bana" dan ibaret olmadığını bilen, bir gerçek müslüman kendi inandığı allah adlı yaratıcıya inanmadığım için beni öldürür, büyük ihtimalle kafamı keser.

Hiç bir şey değişmez, herşey olduğu gibi devam eder,

Dünyanın başka bir yerinde başka bir müslümanı, karşısındakini muhammede hz muhammed demediği için eshefle kınarken, böylesine saygısızlık mı olur, birsin artık inanana zulüm derken duyarsınız.

Kendını bilen bir musluman karşısındakı ınsan ınançsız diye onun kafasını kesmeye kalkmaz.Bunun ne ıslam da ne kuran da yeri yoktur.Bir ınsanı öldürme yetkısı ancak savaşa maruz kalındığında verilmiştir.Bu da gayet normaldir savaş ta bundan ötesı de beklenemez.Islam her daim sulhtan yanadır.

Kendını bılen bir ateıstte karşısındaki ınsan ınanlı diye onun kutsal saydığı değerlere hakaret etmemelidir.Eğer bunu yapamıyorsa burada medenıyetten,bilimden,saygı dan bahsetmemelidir.

Sitelerde Paylaş
Kendını bilen bir musluman karşısındakı ınsan ınançsız diye onun kafasını kesmeye kalkmaz.Bunun ne ıslam da ne kuran da yeri yoktur.Bir ınsanı öldürme yetkısı ancak savaşa maruz kalındığında verilmiştir.Bu da gayet normaldir savaş ta bundan ötesı de beklenemez.Islam her daim sulhtan yanadır.

Kendını bılen bir ateıstte karşısındaki ınsan ınanlı diye onun kutsal saydığı değerlere hakaret etmemelidir.Eğer bunu yapamıyorsa burada medenıyetten,bilimden,saygı dan bahsetmemelidir.

Dikkatimi çekti de,ikisi sizce aynı şey mi?

Sitelerde Paylaş

Kendini bilen bir allahta bunları söylemez diyebiliyormusun: Köpekler, Alçaklar, yabani eşekler, merkepler, susamış develer, dilini sarkıtıp soluyan köpekler, geberesiciler, reziller, sapik kişiler, beyinsizler, kof kütükler, alçak zorbalar, soysuzlar, Kahrolasılar, yalancılar, Kahrolun,elleri kurusun

Bak ne demişsin: Eğer bunu yapamıyorsa burada medenıyetten,bilimden,saygı dan bahsetmemelidir.

Şimdi bu sözlerinin arkasındamısın?

Bir allah var inanmayanlara bir sürü hakaretler ediyor sonrada sen çıkıyorsun bunu yapanın saygıdan bahs etmemesi gerekir diyorsun, bakalım ne kadar dürüstsün.

Sitelerde Paylaş

Coluk cocukluk dönemleri asali cok oldu.

Ya aslinda haklisin, yani düsününce yazdiktan sonra tam olarak o ifadeyi kullanmak istememistim, fakat kendisi zaten kutsal kitapta ayetlerde vs. kendisinin üstlendigi görevi anlatirken, elde olmadan o tabiri kullanmak zorunlulugu görüyor insan kendisinde, niyetim kutsaliniza saygisizlik etmek degil, ama gercekler malesef bu derecede aci ola biliyor bazen.

Sitelerde Paylaş
Sizlere göğüsleri tomurcuk gibi kızlar vereceğim demesi sana garip gelmiyormu?

Kendisine inanlınması için vereceği ödülün karı olması sana garip gelmiyormu?

Bunu yapana günümüzde pazarlamacı dendiğini biliyorsun değilmi?

Adamın birisi ya benim şu isteğimi yaparsan sana şu karıları vereceğim dediğini düşünürsen ne demek istediğimi anlarsın.

Yukarıda kimin neden yaratıldığından bahs ediyorsun, bizler ise gönderdiği elçiye inansınlar diye öbür tarafda sübyanları vereceğini söyleyen allahtan bahs ediyoruz.

Ortada her şeyın ona muhtaç olduğu kendısının ise hiçbir şeye muhtaç olmadığı bir yaratıcı var ve sızın verdiğiniz örneklemeye bakın.Siz hakıkatten allahı anlamış değilsiniz...

Yahu be kardeşim allahın dediğini yaptırmaya gücümü yok ki cennetteki huriyi rüşvet olarak kullarına sunsun.Bu nasıl bır mantık ve nasıl bir yorumlama.Allah bu kaınatta her gün mılyonlarca kadını ve erkeği var ederken bize mı soruyor.Kadını erkek için erkeği de kadın için var etmesi hem bu dunyada hem de ahırette allahın nımetlerınden değil mi ? Bunun adı pazarlamak mı oluyor bu ne saçma bir mantık nasıl bir kısır döngü yuh artık.Allahın bu nımetlerın ahırette de var olacağını bildirmesi, bir adamın bir kadını pazarlamasıyla eşdeğer mi hay aklınıza sizin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...