Jump to content

Darağacında Yedi Fidan ( Doğalgaz vakası )

Recommended Posts

• İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arkadaşlar şunu hatırlatmak isterim , biz malesef yaşadıgı her acıda devleti sorumlu tutmaya alışmış bir milletiz ama takdir edersiniz ki hayat bu ölümler olacaktır , yolda trafik kazası gecirip ölen adamın yakınları bile nerde bu devlet triplerine giriyor , yahu devlet ne yapsın.. bu evin bacasında çürük varmış igdaş suclu mu degil mi uzmanlara sormak lazım , fakat igdaş sayısı milyonları bulan ankara halkının evlerini tek tek dolaşıp borularını nasıl kontrol edecek bunu da düşünmek lazım.. Gecen gün bizim mahallede bir kadın kalp krizi gecirdi gerizekalı ailesi gördügü her numaraya telefon etmiş 15 dakka icinde sadece o kadın için 5 farklı ambulans geldi , biri aldı götürdü 4 ambulans boşa gelmiş oldu , şimdi o ambulanslar kalp krizi geciren başka evlere giderken gec kalınca o evdekiler nerde bu devlet diye bagırmaya başlayacak.. anlayacagınız biraz suc bizde de var..

ölenlerin yakınlarına başsaglıgı diliyorum..

tarihinde Uteybe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
tribuss;

ben ortaya konuştum. başlık hakkında yazdım.

oysa sen bana küfr edeceğini söyledin.

İşin içine "lan" da girince bende sana böyle dedim.

Başlık hakkında yaz..benim hakkımda değil

Böyle çirkin , boş şeyler yazarsan karşılığını da alırsın. bvurası senn ve sexomanyak j0j0 nun fantezi yeriniz değil sanırım. Gidin film falan izleyin de ölenleri rahat bırakın

Sitelerde Paylaş
3 kız 4 erkek.

yada 4 kız 3 erkek.

Anladığım kadarı ile hiçbir akrabalık bağları yok.

Bir rivayete göre belden yukarıları da çıplakmış !!

Bunlar yılbaşı gecesi ne yapıyorlardı ?

Evcilik mi oynuyorlar dı ?

Ne yaptiklari seni neden bu kadar ilgilendiriyor ? Burada soz konusu olan 7 tane piril piril gencimizin birtakim ihmallerden oturu hayatlarini kaybetmeleri .Avatari Himmler soysuzu olan birisinden farkli bir yorum gelmesi zaten mucize olurdu .

Sitelerde Paylaş
Genel konuşma.Filistinle ilgili başlıklarda,kafatasçı ateistleri hiç eleştirmedin.Keza o başlıklara hiç uğramadın zaten

Git onları da sen eleştir. Adama bak ya.Ulan orada flistinliler sevişirken israilliler vurdu,tanrının gazabı mı diyorlardı.

Sitelerde Paylaş

Şu üst komşu olayına kafam takıldı.Bundan şunu anlıyoruzki artık komşuluk ilişkileri çok zayıf ve bitme derecesinde.Adamlar kendileri zehirlenmişler yav insan apartmandaki herkesi uyandırır bağırır çağırır vs başka zehirlenenler varmı diye.

Ulan orada flistinliler sevişirken israilliler vurdu,tanrının gazabı mı diyorlardı.

Ordada israil güçlü olduğu için haklı olduğu yani terörle mücadele yaptığı vurgulandı.Kafatasçılık böyle bir şey olsa gerek.

tarihinde Antimaymun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ne yaptiklari seni neden bu kadar ilgilendiriyor ? Burada soz konusu olan 7 tane piril piril gencimizin birtakim ihmallerden oturu hayatlarini kaybetmeleri .Avatari Himmler soysuzu olan birisinden farkli bir yorum gelmesi zaten mucize olurdu .

zavallı beynin kaç hücreye sahip.

Sitelerde Paylaş
kanlarında esrar da çıktı adli tıp raporuyla , sen alemini yapıyorsan esrarını alkolünü alıyorsan , sızan gazı farketmemeyi , komşular kapıyı çalınca duymamayı da göze alıyorsun demektir.

kanıtlasana bunu

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...