Jump to content

Kürtçe: Bilinmeyen Dil.

Recommended Posts

OOO ?turkiyede neler,neler yapildi paravokasyonlar icin,

bak turk bu sekil yapmaz,bayrak indirmez vs,, gibi kelimeleri kullama cunku somut olarak butun TURLER harika degildir.

Hicmi ajan,hain,serseri,yavsak,katil,satici, vs,,,,, TURK yok ????? turk insani soyledir,boyledir yazman havada kalir..

cizdigin (prototipi) bir ustun irk,sanki tek biz turkler DEHAYIZ,harikayiz, digerleri capulcu vs,,,,,,,,,,, YANLIS arkadasim cook yanlis bir tutum bu ,,

sEN yakin tarihimizde yasananlardan haberin yok galiba??

ben öyle demedım üstün değılız bunun sorumlusu da arap dinidir malesef eskı türkler gayet ıyıydı.ben sadece bu bayrak olayını saçma buldum

Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu mücadelede ezilen halkların yanındayız. Wilson tanınacak!

Sonunda itiraf ettin,en başından beridir senin ne olduğunu çok iyi biliyordum, ama bana çok iş bırakmadan itiraf ettin.

ABD tezlerinin hizmetçisidir bunlar dedik,

Yurtseverlik,ilericilik değil, ABD borazanlığıdır,emperyalizm maşalığıdır işleri dedik.

Solun barışçı ve anti-ırçı yanına sığınıp, sola ihanet ediyorlar dedik.

Biz ırkçı faşist olduk!

Lenin'i değil,Wilson'u savunur bunlar dedik,

İşte meydan!

Tebrik ediyorum,sonunda dürüstçe bir laf söyledin.

Sen ve senin giblere Wilsonculuk yakışır,bundan gayrı bütün forum ahalisi, solculara laf etmeden önce bir kez daha düşünsün...

Wilsoncular'la kimse beni aynı kefeye koymasın.

O kefe zaten dar gelir,yırtar çıkarım.Wilsoncu çakma solcular sizi...

ABD maşası olmak size çok yakışıyor,biz o işi bilmeyiz,beceremeyiz.

Haydi bakalım,herkesin bu kıssadan hissesini alsın.

Sitelerde Paylaş
Sonunda itiraf ettin,en başından beridir senin ne olduğunu çok iyi biliyordum, ama bana çok iş bırakmadan itiraf ettin.

Yurtseverlik,ilericilik değil, ABD borazanlığıdır,emperyalizm maşalığıdır işleri dedik.

Biz ırkçı faşist olduk!

İşte meydan!

Sen ve senin giblere Wilsonculuk yakışır,bundan gayrı bütün forum ahalisi, solculara laf etmeden önce bir kez daha düşünsün...

Sultangaliyev ,

Bence bunları da okumalısın ; inci mercan gibi fikirler ...

KURT ULUSU ise ,ortadoguda 30 milyona yaklasan nufusa sahip oldugu halde,bu NUFUSA yarasir bir statuye SAHIP DEGILLERDIR..

OSMANLI imparatorlugunun dagilmasiyla ((ortaya cikan devletler)) ve iran arasinda KURTLER bolunmus-parcalanmis ve paylasilmislardir..

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=17124&st=20

Kurtlerin ugradigi ve yasadigi olaylara dunyada cok az sayida halk yasamistir..

emperyalist guclerinde destegini alarak kurtleri bolup paylastilar, kurtlere arap olduklarini-fars olduklarini vs soylediler..

ASKERI OPERASYONLAR iflas etmistir, ASKERI olarak turkiye herseyi denemistir ((atom bombasindan)) haric,, ama ne pkk yi ne de KURT SORUNUNU BITIREMEMISTIR..

PKK yoktur veyahutta kufur hakaret ederek bu sorun cozulmez ve COCUKCA bir yaklasim olur..

PKK vardir ve nedenlerini ciddi bir temelde ortaya koymak gereklidir..

PKK ya ve yahutta APOYA hakaret etmek neyi cozerki ???

PKK bitermi ,kufur edersek???

Gene acmislar YOK pkk olsa ne olur,,israilde pkk olsa nasil olurmus,,tarzindan aptal-saptal basliklar acilmis..

evet, ezberelri bozup, cesaretimizi toplayip bu sorunun KURDISTANI ilhak sorunu oldugunu soylemeliyiz..

Kimse kurdistan denen bir olgunun olmadigini soylemesin ki butarz yasaklayici,yaklasimlarda bile dusuncelerimizi ifade edemeyiz..

KURDISTAN ortadogunun ortasindadir ve IRAK-IRAN-TURKIYE-SURIYE devletleri tarafindan BOL-YONET politikasiyle somurulmus ve kurt halki parcalanmaistir..

Bu gibi SOMURUNUN DUNYADA BIR BENZERI DAHA YOKTUR..

AVRUPALI emperyalistler bile AFRIKAYI somururken daha insafli oldugu soylenilebilir..

Kurdistan hep var oldu, herkezin bir kurdistani oldu ama kurtlerin olmadi.

KURDISTAN VARDIR..

kurtlerin yasadigi bolgede guney dogu vs,, YEREL yonetimlerle yonetilebilir ,icten kendi kararini lan ama disrdan merkeze bagli,tarzda olabilir.

KURTCE serbest olursa konu kapanacakmi demissin,goddess..

hayir,kapanmiyacak!

Zaten bir halkin kendi dilini yasadigi topraklarda konusmasi ve ogrenim gormesi kadar dogal bir sey yoktur,,

Aksi görüşte olanlara ise basıyor küfrü ...

goddes ,son kez adini yazicam ve sonrasi yok..

yasin kac senin ??? 13 yasindamisin sen..

sana yazdim,panorama cizdim hala ,ayni sorulari soruyosun yahuuu

birak yazma buraya,ok

yazma ,cunku sana anlatacak bir durumum yok benim,ciddi islerim var..

git kendi kafana gore bir baslik ac GODOSUN yeri diye takil orada ama buraya yazma curutuyosun ,basligi..

SEN ne her yazilani ustunu aliniyosun,paronyakmisin SEN ,????

Bu iletiye cevap yazma lutfen..

saygisiZliklar.........

CAKAL ,

bana bak CAKAL, kurtce koklu ve asil bir dildir,irkcilik yapma,

teroristler bile kurdistani kurduktan sonra TURKCE ve ingilizcemi egitim verecekmissssssssssss :)

CAKALMISIN SEN ??

cakalligin luzmu yok,edebinle otur kalk, sevgili CAKALLLLL

not=yahu sevgili cakal neden adini cakal koydun?? Bak okuyanda sana hakaret ettigimi sanacak...

Sitelerde Paylaş

Biz ırkçı faşist olduk!

İşte meydan!

sultan sen lenını sonuna kadar savundun mı kı baskalarını bu sekıl elestırıyorsun

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...