Jump to content

Türkler zorla müslüman yapıldı

Recommended Posts

Türkler paralı asker olmuşlardır. cariye falan değil. iftira atma.

gerızekalımısın sen ya paralı askerlık onurlumu yanı ha sende paralı akerlığı savunuyorsun doğru araplık işinize işlemiş senınde benımde atalarım zorla carıye köle yapıldı arkadaşım kabul etmek zor da olsa tanrı dememıze bıle karşısınız ılle de allah yanı resmen arap tanrısı olduğunu kanıtlıyorsunuz böylece sen o dönemde oradaymıydın lan arap nıye saldırdı türke dıerlerıne nıye saldırdysa ondan işte elıne geçırdığıne bacı muamelesımı yaptı

Sitelerde Paylaş
Türkler paralı asker olmuşlardır. cariye falan değil. iftira atma.

tabi tabi, türk kadınları dünyanın ilk kadın askerleridir.

o paralı asker muhabbeti sonra çıkıyor.

çapulcu araplar türkleri yenince ne kadar delikanlı savaştınız

mallarınızı ve eşlerinizi ganimet almıyor sizi de köle yapmıyoruz dediler.

hatta kalan türk erkeklerinin kıllarına bile dokunmadılar.

:)

lotus, türk arap münasebetleri talas savaşından sonra başlasaydı belki haklı olabilirdin.

ama ömerin halifeliği sırasında başlıyorlar karşı karşıya gelmeye.

aradaki 100 senelik zaman diliminde olan olmuş zaten.

Sitelerde Paylaş
tabi tabi, türk kadınları dünyanın ilk kadın askerleridir.

o paralı asker muhabbeti sonra çıkıyor.

çapulcu araplar türkleri yenince ne kadar delikanlı savaştınız

mallarınızı ve eşlerinizi ganimet almıyor sizi de köle yapmıyoruz dediler.

hatta kalan türk erkeklerinin kıllarına bile dokunmadılar.

:)

lotus, türk arap münasebetleri talas savaşından sonra başlasaydı belki haklı olabilirdin.

ama ömerin halifeliği sırasında başlıyorlar karşı karşıya gelmeye.

aradaki 100 senelik zaman diliminde olan olmuş zaten.

meraba murted bazıları gerçeklerle yüzleşmekten korkuyor işte böyle bırde bana ıftıra atma demezmı :lol: sapık arapları savunucan dıye kendı soylarını ınkar düzeyıne geldıler türklerın başına gelmış en büyük felakettır araplar

Sitelerde Paylaş
dostum anlattığın olay bilakis benim söylediğimi desteklemiyor mu?

başka toplumlardan daha ziyade insanın kendi toplumu daha baskındır. kişi için. yalnız kalma tehlikesi vardır çünkü.

ayrıca şimdi sen müslüman mısın?

peki içinde yaşadığın toplumun kurallarını göz ardı edebiliyor musun?

peki o dönemde yaşayan bir Türk kendi değerlerine sırt dönebilir mi?

dışlanma ve horlanma korkusu olmayacak mı?

hele şuna bak, keşke ölseydin de dinini değiştirmeseydin tarzı baskılar olmayacak mı?

vs..vs..vs..

ama benden sonraki nesiller benim müslüman gibi hareket ettiğimi görüp onlar da aynısını yapacaktı. bir sonraki nesil bunun bir rol oldugunu bile farketmeden müslüman olacaktı benim anlattığım hikayede...

Sitelerde Paylaş

Türkçe'yi bize Arapların öğrettiğini iddia ediyor bir yerden sonra!!!Bu adamın cidden tedaviye ihtiyacı var.

Sanırım şöyle birşeyler daha dedi;

''Türkçe müslümanların günlük hayatlarında kullanmak için oluşturdukları bir dildir.''

Kayış kopmuş ne yazık ki , muhattab bulması bile ilginç.

Sitelerde Paylaş
hiç kimse zorla dinini değiştirmez. böyle bir düşünce en başta Türklere hakarettir. Zorlama karşısında tırsıp din değiştiren bir milletten ne hayır beklenir?

iki kavim arasında savaşlar olduğu doğrudur. ama bu savaşlar sonraları yerini işbirliğine bırakmıştır.her millet birbiriyle bazen savaşır bazen barışır.

ıftıra atıyorlar dımı lotus benım yaptığım gıbı araplar ne cıcı ınsanlardır onlar kımseyı köle carıye yapmaz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...