Jump to content

forumda EŞ CİNSEL varsa , buyursun gelsin, eş cinseliği kendisi savunsun;

Recommended Posts

cok merak ediyorum bunun insanlikla ne gibi bir alakasi var? bu bir tercih meselesi her ne kadar bende onaylamasamda. Bir cogumuza onlarin iliskileri nasil igrenc geliyorsa, erkek - kadin iliskiside onlara igrenc insanlik disi geliyordur. Sirf tercihler yüzünden birilerini dislamak manyakligin önde gidenidir.

pinokya evli olmadığın için oğlun eş cinsel olsun istermisin diye sormayacağım ama erkek kardeşin varsa onun eş cisel olup erkeklerle sevişmesine gönlün razı olurmuydu....

ben burda eş cinselleri asalım keselim demiyorum ki:

eğer bir şey sana iğrenç geliyor ve onaylamıyorsan... ona karşı çıkacaksın... onu iğrenç bulduğunu söyleyeceksin.. hepsi bu....

eğer sen pisliğin büyümesine izin verirsen ona rıza gösteirisen .. zamanla sende pisliğin içine düşersin..

ben bu kötü örneklerin.. yaptıklarıı iğrenç işi insancıl ve normal mış gibi gösterip... çoluğuma çocuğuma kötü örnek olmalarını istemiyorumm hepsi bu.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 132
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

pinokya evli olmadığın için oğlun eş cinsel olsun istermisin diye sormayacağım ama erkek kardeşin varsa onun eş cisel olup erkeklerle sevişmesine gönlün razı olurmuydu....

eğer bir şey sana iğrenç geliyor ve onaylamıyorsan... ona karşı çıkacaksın... onu iğrenç bulduğunu söyleyeceksin.. hepsi bu....

eğer sen pisliğin büyümesine izin verirsen ona rıza gösteirisen .. zamanla sende pisliğin içine düşersin..

ben bu kötü örneklerin.. yaptıklarıı iğrenç işi insancıl ve normal mış gibi gösterip... çoluğuma çocuğuma kötü örnek olmalarını istemiyorumm hepsi bu.

tabikide istemem.

Bende diyorumki onlarada erkek - kadin iliskileri gayet tabi igrenc geliyordur.

Escinsellik onaylanmaya bilir ama pislik oldugunuda söyleyemezsin. Birakta insanlar nasil istiyorsa öyle yasasinlar sana ne batiyor? sadece sorun cocuklarinsa gözlerini kapatirsin olur biter.

Kusura bakma ama ben burda senin tutumundan baska pislik falan göremiyorum.

Sitelerde Paylaş

gavs bende çocuğumun eğer olursa bırgun eşcınsel olmasını ıstemem ama böyle konularda fazla büyük konuşmamak gerekıyor

Sitelerde Paylaş
sonra birileri çıkıyor,recm edelim,yasaklayalım...vs laflarla akılları sıra gavsın müslümanlığına göndermelerde bulunuyor filan.

gavs senin kadar hoşgörülü bakamıyor bu konulara.

bakmış olsaydı aklım sıra recm edelim deyip gönderme falan yapmazdım gavsın müslümanlığına. :)

Sitelerde Paylaş
ya abiciğim sen hiç bu güne kadar 1 ay eş cinsellerle aynı ortamı paylaştın mı bilmiyorum ama benim 3 yılım eşcinsellerin arasında geçti... ben gayet eş cinseliğin ne olduğu biliyorum.....

Ben bir eşcinselle 2 yıl ev arkadaşlığı yaptım üniversite yıllarımda anlattıklarınla alakası yok, duygusal ve hormonel birşey hastalık olduğu kesinlikle saçmadır. Senin hastalık diye bahsettiğin bu işi özentilikle yapan kesim, eşcinselden eşcinsele fark var. Benim arkadaşım gayet normaldi.

siz eş cinselliği hayatın içinden değil direk eş cinselliği meşrulaştırmak için kılıfına sokulmuş yorumlardna haraket ederek tanıyor ve bir yoruma varıyorsunuz

Zaten olacak olan da bu, iste ya da isteme eninde sonunda bu duruma gelecek. Toplum yabancı ve bizzare karşılanını doğrudan kabul etmeye eğilimli değildir, başlarda reddecek kabullenmek istemeyecektir ama zamanla onlara çoğalıp kendi haklarını almaya başlayacaklar ve yeni kuşaklar da toplumsal norm olarak kabul edecektir. Bunu tasvip etmeye yaşlılarsa zamanla silenecektir. Eskiden farklı ırklar arası evlilik de hoş karşılanmazdı ama artık karşılanıyor, kölelik ve ırkcılık nasıl zamanla kalktıysa bu olay da aynı şekilde olacak. Hatta olmaya başladı bile şimdiden bazı ülkelerde eşcinsel evliliklere izinler çıkmaya başladı muhtemelen EU da 15 sene içinde tüm ülkelerde yasal olur onun ardından USA ve uzakdoğu gelmeye başlar sonradan türkiyede modaya uymak durumunda kalır. Bence bir zararları yok benim için olsalar da olur olmasalar da olur...

Yani boşu boşuna direnme...

en başta belirtiğim gibi varsa bu forumda eş cinsel.. buyursun gelsin kendisi eş cinselliğini savunsun...

Burası eşcinselliğin tartışma forumu değil ha konuyu tartışabilirsin ama direk bireylerle hodri meydan tipinde bir tartışma yapmak istiyorsan eşcinsel forumlara gitmende fayda var. Aklın sıra ateistlerin düşünce tarzını deşifre etmeye çalışıyorsun.

Sitelerde Paylaş
gavs bende çocuğumun eğer olursa bırgun eşcınsel olmasını ıstemem ama böyle konularda fazla büyük konuşmamak gerekıyor

Pinokio Gönderildi Bugün, 08:45 PM

tabikide istemem.

neden oğlunuzun veya erkek kardeşinizin eş cinsel olmasını erkeklerle sevişmesini istemezsiniz;

ben size söyleyim... çünkü sizde eş cinsleliği benim gibi insanlığa yakıştırmıyorsunuz..

ama iç dünyanızda hissettiğiniz gerçeği dile dökemiyorsunuz çünkü; beyninizin yıkanmış durumda

uç noktalardaki iyi ve kötü eylemler dışındaki

iyi ve kötüyü ayırt edemez hale gelmişsiniz... ;)

Sitelerde Paylaş

Karşı cinsten hoşlanmayan, hatta miğdesi bulanan ve kendi cinsine karşı arzu duyan birini karşı cinsle beraber olmaya zorlamak; karşı cinsten hoşlanan birini hem cinsiyle beraber olmaya zorlamak gibi(yani ''normal'' birini eşcinsel ilişkiye zorlamak gibi) birşeydir, insan haklarına ayıkırıdır. İnsanın kime arzu veya bulantı duyacağı kendi elinde değildir. Eğer insanı allah yaratmışsa, kendi yarattığı eşcinsellere kızmaya hakkı yoktur.

Eşcinsellerin bir kısmının psikolojisi bozuk olabilir ve sıradışı davranışlarda bulunabilirler ama bunun sebebi eşcinsel olmaları değil, muhafazakar toplumun baskısının eşcinsel kişinin ruh sağlığını bozmasıdır.

Ayrıca sadece erkekler arası değil, kadınlar arası ilişki de eşcinselliktir.

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
neden oğlunuzun veya erkek kardeşinizin eş cinsel olmasını erkeklerle sevişmesini istemezsiniz;

ben size söyleyim... çünkü sizde eş cinsleliği benim gibi insanlığa yakıştırmıyorsunuz..

ama iç dünyanızda hissettiğiniz gerçeği dile dökemiyorsunuz çünkü; beyninizin yıkanmış durumda

onaylamamak başka lezbıyen değılım ve bır lezbıyenden teklıf almıştım yıllar önce ama onu ayıplamadım sadece garıpsedım benı lezzo sandı galıba ama bız onaylamıyoruz dıye onlara iğrenç dıyemeyız buna hakkımız yok ya belkı sen de öyle doğabılırdın hıçbır erkek durduk yerde erkekten hoşlanmaz bence

Sitelerde Paylaş

Ya es cinsel arkadasimda var benim. Ama ayni seyin tabikide kardesime vs. olmasini istemem, ayrica onunlada gayet iyi anlasiyorum kendisinin bizlerden hic bir farki yok, bana söylememis olsaydi bilmeyecektim öyle oldugunu. kisilerin cinsel tercihleri beni ilgilendirmiyor bana zarari olmadiktan sonra, sadece escinselleri birer yaratik olarak görmüyoruz okadar senin gibi konuya at gözlügüyle bir sekildede bakmiyoruz tek farkimiz bu.

milletin istedikleri gibi yasamasina karismamak eger beynimizin yikandigi sonucunu cikariyorsa - evet haklisin yikanmis bir beyinle suan dolasiyorum, ve böylede cok cok mutluyum.

Sitelerde Paylaş
Ya es cinsel arkadasimda var benim. Ama ayni seyin tabikide kardesime vs. olmasini istemem, ayrica onunlada gayet iyi anlasiyorum kendisinin bizlerden hic bir farki yok, bana söylememis olsaydi bilmeyecektim öyle oldugunu. kisilerin cinsel tercihleri beni ilgilendirmiyor bana zarari olmadiktan sonra, sadece escinselleri birer yaratik olarak görmüyoruz okadar senin gibi konuya at gözlügüyle bir sekildede bakmiyoruz tek farkimiz bu.

milletin istedikleri gibi yasamasina karismamak eger beynimizin yikandigi sonucunu cikariyorsa - evet haklisin yikanmis bir beyinle suan dolasiyorum, ve böylede cok cok mutluyum.

kişilerin cinsel tercihi elbet kendisini bağlar...

ama benim demek istediğim şu kişinin cinsel tericihi kişinin kendi elinde

senin o arkadaşın zorunluktan veya mecburiyetten dolayı eş cinsel değil..

istese eş cinsel olmayıp, karşı cinsine cinsellik üretebileceğini idda ediyorum..( bu konuda nasip olursa yarın daha net ve daha açık delillerimi yazarım)

ve bu noktada evet bir kişi kendi cinsini arzulayabilir... hata hormon bu arzulamaycağı şey yok ama

bir cinsin arzulaması gereken doğru şey.. kendi cinsi değil karşı cinsidir..

benim anlatmak istediğim bu...

Sitelerde Paylaş

istese eş cinsel olmayıp, karşı cinsine cinsellik üretebileceğini idda ediyorum..( bu konuda nasip olursa yarın daha net ve daha açık delillerimi yazarım)

ve bu noktada evet bir kişi kendi cinsini arzulayabilir... hata hormon bu arzulamaycağı şey yok ama

sabirsizlikla bekliyorum delillerini :D

Sitelerde Paylaş

Burada "tercih" kelimesi dogru degil. Bu kelime escinselligi "normalmis" gibi gosteriyor. Halbuki escinsellik "normal" degildir. Anormaldir. Escinsellik bir tercih degildir!

Bak darvinist rumuzlu arkadasimiz ilk sayfalarda cok guzel aciklamis:

Eicinsellik bir anomali dir.

İnsanın cinselliği üremekten başka bir şeye yaramaz ve eşcinseller, eşcinsel seks eylemiyle asla üreyemez çünkü insan türü ancak eşeysel üremeyle çoğalır.

Bu açıdan eşcinsellik bir anomalidir, doğanın insan genlerinde yanlış yerleştirdiği bir programdır.

Anomali dedim, sapıklık değil.

Tıpkı doğarken gözsüz veya burunsuz veya 6 parmaklı vs. olmanın bir anomali olduğu gibidir.

6 parmaklı olmak kişinin tercihi dışında birşeyse, eşcinsel olmakta o kadar irade ve tercih dışıdır.

Dolaysıyla eşcinsellerin eşcinsel olmaktan başka bir tercihleri, hatta çareleri yoktur.

Bu bir özür, maluliyet değildir, sadece (tekrar ediyorum) bir anomalidir.

Sitelerde Paylaş

Bu insanlar,Türkiye gibi bir toplumda her türlü hakareti,dışlanmayı,aşağılanmayı göze alarak eşcinsel oluyorlarsa,kendi kontrolleri dışında bazı duygulara sahip oldukları için yapıyorlar bunu

Karşındaki insanın cinsel hayatı seni ilgilendirmez.Eşcinselliği iğrenç buluyorsun,sanane.Mesela çok tipsiz bir adamla parası için ilişki yaşayan,hatta evlenen kadınlar var,bunu düşünmek de bana iğenç gelir çoğu zaman.Ama banane yani,herkezin kendi hayatı,kendi yatak odası kendini ilgilendirir..Ben karşımda ki insanın cinsel yaşantısını düşünerek değerlendirecek değilim.Umarın sende bunu yapmayı öğrenirsin

tarihinde jadı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eşcinsellik tercih değil, yönelimdir.Bir hetero nasıl bir homoya iğrenç diye bakabiliyorsa,bir homoda bir heteroya bakabilir,burada hepimiz eşcinsel olsaydık heteroları aşağılardık heueueu!

Ayrıca hormonel olduğunu düşünmüyorum, ver testestoron hormonunu eşcinsel bireye daha da çok erkeklerle olmak ister(bu bilgi sanırım Hacı'ya aitti)

Eşcinseller hakkında uzman doktorların görüşlerini almak gerek, dünya tıp örgütüne göre doğal bir süreç ve tedavi gereken bir hastalık değil,genel olarak darwinistin yazdıklarına katılıyorum ve onada hoşgeldin diyorum.Ek olarak da bu kadar eşcinselliğe düşman olanların homofobikliğide araştırmasını salık veririm!

Sitelerde Paylaş

Freud'dan nasıl ki bir heteroyu homoseksüel ilişki için ikna edemezseniz,bir homoyuda hetero ilişki için ikna etmek o kadar anlamsızdır,yani eşcinsel bireylere ahlaksız diyen arkadaşlar bu bireyler kendi cinslerini karşı cinsi istedikleri gibi gerek duygusal gerek fiziksel yönden istiyorlar,yoksa lan bugün hatunla takıldım yarında birine veriyim diye davranmıyordur herhalde.

Sitelerde Paylaş

Bu doğru bir bakış açısı değil.

Senin baktığın gibi bakarsak, senin de müslüman olman ve İslam'ı savunman bir tercih..

Ama bana göre sapık bir tercih.

Yanlış, zararlı, tehlikeli.. Ama aslında kontrol edilebilir... Akıl ve mantıkla tabii.

Gel gör ki, sen müslüman olmaktan bir türlü vazgeçmiyorsun değil mi?

Ne farkı var şimdi?

Eşcinsel eğilimlerini kabullenmek istemeyen, içinde saklı tutan gizli eşcinseller de var elbette.

Sayıları az, ama varlar.

Onlarda da eğilimlerini baskılama nedeniyle oluşan farklı patolojiler var.

Normal olmayan seksüel objelere ilgi duymaya başlıyorlar vs..

Senin düşündüğün kadar basit değil.

"Sapıklık" deyip çıkamazsın içinden.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...