Jump to content

Ergenekonda son dalga

Recommended Posts

kürtcü tipleri anlamak güç.. aslında anlaşılır insanlar hepsi çok terbiyesiz cahil ve nankörler.. kendiler yirmi yıldır 50 bin vatan evladını katletti binlerce sivil insanın ölümüne yol actı ( benim bir arkadaşımın ailesi çocugun gözleri önünde pkk militanları tarafından taranmıştı) hala yüzsüz yüzsüz faşistlikten katliamdan bahsedip olmayan ölümleri anlatıyorlar..

bunun anlattıgı diyarbakır saldırısı denen şey külleyin yalandır.. nüfus 9 binden , bin kişiye düştü diyor sonra 30 kişi öldü diyor hemen ardından yürüyüş isimli bir dergiyi kaynak gösteriyor..

bu ne terbiyesizlik bu ne nankörlük ne şerefsizlik ! Siz adamı ancak kürt düşmanı yaparsınız başka da bir halta yaramazsınız

Ah sizin başınızda İsrail gibi bir devlet olacaktı ki...

tarihinde Uteybe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hadleri nasil bildirdiginiz yaptiginiz katliamlardan belli oluyor.Böyle konusacagina gidin Kenan Evreni yargilayin.

Gidin ona haddinizi bildirin.

Sen pek anlayamamışsın kime ne yazdığımı galiba. Ya da senin ne halt olduğun belli değil.

Zararı yok öğrenirsin ne halt olacağını yakında! ;)

Sitelerde Paylaş
Adamin biri kanit istedi verdik,hemde legal bir parti liderinin söylemleriyle.Jitemin itirafcilarinin delillerini verdik.

Oda gelmis bana Samanyolundan haberler getiriyor.

Zaten onlara kimse tenezzül etmiyorki arkadasim.Benim verdigim linkler hepsi ispatlanmistir.

21 ekim olaylari genis bir olaydir.Resmi ve resmi olmayan rakamlar vardir ama Avrupa Insan Haklari Mahkemesi tarafindan Devlet tazminat ödenmeye mahkum edilmistir.Sanirim bu bilgi bile yeterlidir.

Bende insan haklari mahkemesinin yalancisiyim.

Adamın birine verdiği kanıtların hepsinin aynı dezenformasyoncu yalancı,sahtekar ve daha bilimum pis özellik sahibi kişilere ait olduğunu aynı türden bir yalan haberin yer aldığı bir iki linkle kanıtladık ama hala söylediklerinin ispatlanmış olduğunu iddia ediyor.Avrupa insan hakları mahkemesi kim arkadaşım! Türkiye aleyhine karar vermekten başka işi olmayan bir mahkeme..Türkiye'yi bölmek isteyen Avrupanın kendisine güvenmiyorum,mahkemesine neden güveneyim! sen kime güvenirsen güven ne söylediğini bilmiyorsun sen.Senle insan hakları mahkemesinin Türkiye hakkındaki görüşleriniz ortak zaten,insan hakları mahkemesi yalancıdır ve senin onun yalancısı olmana gerek yok,rahatlıkla kendi adına konuşabilirsin çünkü aynı şeyi söylüyorsun.Ben söylediğin düşmanlara güvenmiyorum.O kadar.

Sitelerde Paylaş
Adamın birine verdiği kanıtların hepsinin aynı dezenformasyoncu yalancı,sahtekar ve daha bilimum pis özellik sahibi kişilere ait olduğunu aynı türden bir yalan haberin yer aldığı bir iki linkle kanıtladık ama hala söylediklerinin ispatlanmış olduğunu iddia ediyor.

Ben iddia etmiyorum.Olani söylüyorum.Bakin bakalim baska nerelerde var jitem.

Jitemle ilgili;

http://www.stratejikboyut.com/news_detail.php?id=14362

http://www.2023haber.com/haber_yazdir.php?haberid=14726

http://www.2023haber.com/haber_yazdir.php?haberid=14726

Sitelerde Paylaş

1Zaten onlara kimse tenezzül etmiyorki arkadasim.Benim verdigim linkler hepsi ispatlanmistir"

Bu bir iddiadan üstelik te mesnetsiz bir iddiadan başka birşey değildir.Kaynakların sahtekar en başta. Sen ispat olarak kabul ediyorsan kendin bilirsin,banane.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleeeeee

Bu Mehmet Agar bu adamlari dur yeremi CARPTI dersiniz.

Yani hic günahlari yoktu.

Evlerinde namuslariyla oturuyorlardi.

Polisler gidip adamlari evlerinden aldilar,haksiz olarak nalladilarmi diyorsunuz?

Bukadar ince teferruattan habariniz olduguna göre , madalyonun ters yüzünüde anlatinda,karar vrmekte zorlanmayalim.

Öyle deyilmi ya?

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

sımdı guc akp elınde bırde olaya tersten bakalım akp elındekı bu gucu kaybederse bu guc tekrar emeklı askerlere gecerse akpnın vay halıne

eskıden kürtlerle solcularla ugrasan emeklı askerler artık akpye kan soktururler

Sitelerde Paylaş

Iste böyleeeeee

Ingilizler demiski ,Türkler Tesadüfen yasar,Ingilizlerde tesadüfen ölürler.

Cok dogru.

Artik Türkiyede, kimin yurt sever ,kimin vatan haini, olduguna karar vermek mümkün deyildir.

Bir zamanlarin azili komunisti isci partisi genel baskani Dogu Perincek,gidiyor Kuzey Iraka PKK teröristlerinle tokalasip dönüyor.Aradan birkac yil geciyor ,adam bir numarali Yurt sever olup cikiyor.Hatta Ergenekon davasindan iceri atiliyor.

Polis sefi bir numarali milliyetci geciniyor,adamin evindeki bulunan kirokiyle kirokinin gösterdigi arazi arastirilinca LAV silahlari ve bir sürü bombalar bulunuyor.

Gel bu isin icinden cikabilirsen cik.

Artik ülkemizde Kimin hain,kimin vatan sever oldugunu bilmek mümkün deyildir.

Bu durumda kimseye güvenilmez vede kimseler tutulamaz.

EN IYISI BENCE HERKES KENDI SEYINDEN GAYRISINI TUTMASIN :-))))))

Bu durumda ne dinliye nede dinsize inanilabilir.

HANI BIR TEKERLEME VARDIR.

EN GÜVENDIGIM BABAMDI , ONUDA ANAMIN ÜSTÜNDE GÖRDÜM.

Gercekten bu olaylar ,benim usumu durdurda.

Gercekten bu ülkede YASAM tesadüflere bagli.

Bu olaylar benim güvenimi tamamen alt üst etmistir.

Nedersiniz arkadaslar yalanmi?

tolonbey

Sitelerde Paylaş

Tolonbey

nurcu embesillerin,zaten suçlu olduğu bilinen kişilerle beraber alakasız kişileri birarada gibi göstererek karalama kampanyasından ve yalanlarından etkilenmişe benziyorsun.i.şahin denen kişi zaten mahkum olmuş bir isim(Sabih Kanadoğlu bu kişinin ceza alması için elinden geleni yapan kişidir) Nasıl oluyor da S.Kanadoğlu gibi birisiyle i.Şahin gibi bir suçluyu birarada göstermeye çalışan nurcu pisliklerine inanabiliyorsun? buna şaşırdım.

tarihinde gercekisim tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...