Jump to content

FORUM YÖNETİMİ ,, BU İDDAYA BİR CEVAP VERSİN.. LÜTFEN..

Recommended Posts

gönderildi (düzenlendi)
gavs,

Hodri Meydan'dan ateistforum'a taşınan başlığın olduğu yerde kalacak. Tekrar geri taşınmayacak. Hodri Meydan'dayken bile oraya yakışıp yakışmadığı tartışmalı olan bu başlık, şu anda zaten altına pek çok kişi tarafından yazılmış pek çok mesajdan sonra uygun bir Hodri Meydan başlığı olmaktan çıktı.

sayın mantık.. ilki ve alakanız ve uyarılarınız için teşekür ...

lakin bir konuda yanlış bir bilgiye sahipsiniz ve o yüzden derdimi tam olarak anlamıyorsunuz sanırım..

deicide bilerek , yada bilmeyerek bir hata yapmıştır...

çünkü o başlık; bir tartışma başlığı değildi... belli düşünce akıma sahip kişiler arasında yapılan bir söyleyişiydi... bunu defalarca belirttim....

ben belli düşünce akıma mensup 5-6 arkadaş seviyeli bir söyleyişi yapmak istediğimi ve bu söyleyişinin konu dışı kişilerin müdahalesi olmadan sadece bu katılımcılarla yapmak istediğimi söyledim...

forum yönetimide normal forum bölümlerinde başka bir kullanıcının yazmasına engel olmayacaklarını söyleyip... bunun için en uygun yerin hodri meydan olacağını ... orası için başvurmamızı söyledi... bunu diyenlerin başında deicidenin kendisi geliyor...... bu konuda xislamla olan mesajlarım kayıtlıysa bakabilirsiniz..

örneğin deicidenin kendisinin bana yoladığı mesaj duruyor

deicide

Re:selam, Nov 14 2008, 07:53 PM

Elbette bir sakıncası yok. Yalnız sözünü ettiğin başlığa başkalarının da mesaj yazmasını engelleyemeyiz, bilesin. Eğer yalnızca belirli kişilerin katılacağı kısıtlı bir tartışma istiyorsan, "Hodri Meydan" bölümü için başvurmalısın.

Selamlar..

bu yüzden o başlık zaten hodri meydan için tartışmalıydı demek doğru değil... ordaki asıl sorun .. bazı kişiler; bu akımların temsilen katılan kişilerden rahatsızdı... bu konuda çok mesaj aldım... özleliklede ASTUR, sagittarius, Whocares ve sonradan katılan cervantes in.. böyle bir söyleyişiye uygun olmadığı .. bu kişilerden rahatsız olduklarını söyleyenler vardı... sanrım en büyük rahatsızlığı o kişiler yaratıyordu.....

tüm bu olumsuzluklara rağmen gayet seviyeli ve birbirini yargılamadan katılımcılar düşüncelerini paylaştığı bir söyleyişi ortaya çıkmıştır.... katılımcılardan bazı arkadaşların söyleyişiye iştirak etmeyi kesmelerinden dolayıda... söyleyişi belli bir süredir... durmuş durumdaydı..

ama bu yinede forum yönetimine ... söyleyişi mantığına ters hareket edip... söyleiyşinin katılımcılarına danışmadan.... genele açmaları doğru değil..... bu emeğe saygısızlık..

evet şunu diyebirdiniz... artık bu söyleyişinin hodri meydanda yapılmasını istemiyoruz diyebilirdiniz...veya söyleyişiyi kitliyoruz diyebilirdiniz ama... söyleyişiyi bize danışmadan genele açamazsınız....

ben bu noktadan sonra şöyleyişiyi hodri meydana taşıyın demiyorum... ama o söyleyişi ; benim planlayıp, programladığım bir şöyleyişidir... o söyleyişinin hakları biz katılımcılara aiittir...

ben söyleyişimizin genele açılmasına karşıyım.... yönetim yaptığı hatayı düzeltip... ekstradan yazılan yazıları silip... başlığı hodri meydana taşımıyorsa bile ateist forumda kitlemelidir..... bu şöyleyişinin sahibi olarak bunu istemek en doğal hakkım.. ve ben bunu sizden rica ediyorum... lütfen hakkıma saygı gösterip.. gereğini yapınız..

.

tarihinde gavs tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 89
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gönderildi (düzenlendi)
birleştirdiniz de ne oldu?

gavs şimdi bir başlık daha açar üç başlığımı da birleştirdiler diye kocaman harflerle.

ya murted iyi hoş diyorsunda

abiciğim bir yanlışa itiraz etmek için illa başınızamı önce gelmesi gerekiyor....

gavs ne istiyor.... tutarlılık....

gavs bu forumda .. tutarlı gördüğü hangi şeye itiraz etmiş veryanasyın etmiş........ birilerine yanlışlarını göstermek için illa parmağını gözlerinin içine sokmak zorunda bırakılıyorsan suç sendemi

düşün bakalımm ; iyi veya kötü sen bir söyleyişiye emek ver... onca zaman harca...

sonra birileri emeğine saygısızlık gösterip... söyleyişiyini sana danışmadan ... genele açsın....

söyleyişiyi dediğin hakları , söyleyişiyi düzenleyen ve katılan katılımcılara aitir..

ben o hakkımın bu şekilde çiğnenmesine razı olamıyorum... sen olsan ne yaparsın..

forum yönetimi, bu söyleyişiyi yapmanıza artık izin vermiyoruz diyebilirdi... uzun zamandır söyleyişi devam etmiyor deyip.... şöyleyişiyi bitti kabul edip.. kitleyebilirdi... rafa kaldırabilirdi ama söyleyişi biz katılımcılara danışmadan genele açmaya hakkı yoktu... biz burda eşekçi başı değiliz...

yazdığın mesajdan bir önceki iletimi okursan.. belki bu konuda beni daha iyi anlarsın..

saygılar...

tarihinde gavs tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ateistler üzerine yaptığım bir çok eleştiri ve sert dilli yargılamalardan sonra ... bir çok ateist arkadaşla birlikte ,, forum yönetiminden bazı kişilerde bana karşı hoşnutsuzluk gösterip tahamülsüzlük göstermeye başladılar.....

forum yönetiminde ki deicide bu kişilerin başında geliyor.. örneğin;

deicide bana karşı biriken kinine karşı tahamül edemeyip, duygusal davranıp...

hodri meydandaki konu başlığımı ; aşağıdaki gerekçesiyle taşımıştır..

bunu yapmasının tek sebebinin . benim açtığım başlığın yani ismimin hodri meydanda durmasına tahamül edemediğinden bunu yaptığını.. göremeyecek kadar aptal değilim......

çünkü; hodir meydandaki bu şekildeki hiç bir başlık bu gibi durumlarda taşınmayıp,,, kitlenmiştir..

hodri meydandaki diğer başlıklarda tutulunan tutumunun örneklerini size göstereyim..

FORUM YÖNETİME SÖYLEYECEĞİM ŞUDUR Kİ; EĞER ATEİZMİN VE ATEİSTLEİRN SİVRİ BİR DİLLE ELEŞTİRİLMESİNE TAHAMÜL GÖSTEREMEYECEKSENİZ.....

BU GİBİ DURUMLARDA DUYGUSAL DAVRANIP... FORUM KURALLARINI UYGULAMA KONUSUNDA TUTARSIZLIK GÖSTERECEKSENİZ???

VE BENİ FORUMDAN ATMAK İÇİN FIRSAT VE BAHANE KOLLAYACAKSANIZ... ŞİMDİDEN BENİ FORUMDAN ATIN GİTSİN

VE DE FORUMUN EN BAŞINA BÜYÜK HARFLERLE... ATEİZM VE ATEİSTLER SERT VE SİVRİ BİR DİLLE ELEŞTİRİLEMEZ YAZIN... GİTSİN...

bende kurtulayım.... sizde

senle pek anlasamasakta senı sert bır dılle elestıren bırını aynı olcude elestırmek sonuna kadar hakkındır

Sitelerde Paylaş

Gavs,

ben söyleyişimizin genele açılmasına karşıyım.... yönetim yaptığı hatayı düzeltip... ekstradan yazılan yazıları silip... başlığı hodri meydana taşımıyorsa bile ateist forumda kitlemelidir..... bu şöyleyişinin sahibi olarak bunu istemek en doğal hakkım.. ve ben bunu sizden rica ediyorum... lütfen hakkıma saygı gösterip.. gereğini yapınız..

Bu konuyu yönetimde danışıp, eğer uygun görüyorlarsa kilitleyeceğim. Aksi takdirde şu anda olduğu gibi açık bir başlık olarak kalmaya devam edecek.

Artık bu konuyu ve bu başlığı unutmanı, başka şeylere odaklanmanı tavsiye ederim.

Sitelerde Paylaş
Gavs,

Bu konuyu yönetimde danışıp, eğer uygun görüyorlarsa kilitleyeceğim. Aksi takdirde şu anda olduğu gibi açık bir başlık olarak kalmaya devam edecek.

Artık bu konuyu ve bu başlığı unutmanı, başka şeylere odaklanmanı tavsiye ederim.

anlayışın için teşekür... tamam ben bu konuyu kapatıyorum..

umarım forum yönetimi olarakta sizde isteğimi uygun görüp.. gerekeni yaparsınız.....

saygılar...

Sitelerde Paylaş

sevgılı yönetıcı arkadaşlar benım de şıkayetlerım var önerı sayfasına yazdım kımse ılgılenmıyor forumdakı hakaret ve kışkırtmalardan muzdarıpım ağzı olan konuşuyor resmen ınsan olduğumuz için ınsan gıbı konuşmaya çalışıyorum ama bazı uçuk tipler zorla kışkırtıyor bana hayvan dendı ıftıracı dendı bırı medyumluk yapıp altsınıf demek ıstedı yazımkurallarına dıkkat etmedım dıye bır başka ağzı bozuk sözde dalga geçtı lutfen ben ne yapmalıyım bende onlara hakaret mı etmelıyım benımlede ılgılenırsenız sevınırım

Sitelerde Paylaş
Forum aylardır yeteneksiz bir zavallının dev egosuyla uğraşıyor. Haddinden fazla tahammül ettiğimizi düşünüyorum. Bu aynaya bakmasını bilmeyen kifayetsiz muhteris, geldiği günden bu yana çoğu birbirinin kopyası olan 150'ye yakın başlık açmış, hezeyanları defalarca yanıtlandığı halde utanmadan aynı konuları tekrar tekrar gündeme getirmiştir. Bu yaptığı şeyin adı, Internet sözlüğünde

imza.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...