Jump to content

Vur vur Hamas vur İsraile Vur

Recommended Posts

O zaman israilin elinin armut toplamasını beklemezsiniz umarım! Sonra ağlamak yok ama....Demek ki sizin tarafınız israil kadar güçlü olsa,sorgusuz sulasiz tüm israili katleder zihniyetiniz bu..İsrail bile sizden daha insan o halde..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dünya üzerinde haksız yere insan kaybetmiş en fazla zarara uğramış bir millet varsa o da türk milleti.. arapların dinine ve arapların çıkarlarına, araplardan fazla sahip çıkıp yüzyıllarca araplar için canımızı verdik. ne oldu? araplar bize düşman terör örgütlerini besledi, savaşlarda ingilizle bir olup arkamızdan vurdu..

bugun hamas denilen örgüte filistinlilerin yarısı düşman, hamas denilen örgüt israilin yanında filistinli el fetih ile de çatışıyor. bugun hamas mısırlar, diğer araplarla da düşman. suriye dışında hiçbir arap devleti hamasa destek vermezken, türk popülistler araptan çok arapçılık oynuyor, aptal bir şekilde ortalıkta naralar atıp söylemler savuşturuyor.. gerçekten acıyorum bu halk neden bu kadar kapasitesiz hale geldi.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleeeeee

Hamasin OSURUK markali Füzeleri,bir Yahudi Hahaminin basina düsmüsde adamin basini bile yarmamis.

Tipki Seddemin füzeleri gibi.

Seddemin bir füzesi Israilde pazar yerine düsmüsde,bir kisinin bile burnunu bile kanadamamis.

Bu Hamasin güdümsüz füzeleride öyle.

Icleri Ass gazi ile dolduruluyormus.Salliyormuslar Israile.

Vurulan kuslar gibi pat diye yere düsüyormu,Fosssss diye bir ses pisde bir koku okadar. Gerisi yok.

Müslüman Araplar bilimde ilimde fevkaladaileriydi noldu bunlara?

Halbuki,bütün buluslari batili ve dogulular Araplardan ögrendi denililiyor.

Yohsa buda mi MAVAL.

BenceMüslüman Araplar batililardan ileri teknikte.

Araplarin seccadayle ucusu copk basarali öyle sanirimki bir asir vardir Araplar bu bulusu bulali.Araplar gibi Seccadeyle ucusu baska hicbir ulus basaramamistir.

Yarin ,Araplar Yahudilerin üstüne Seccada taarruzu yaparsalar sasmayin.

Bir seccade en az 25 elbombasi alir.

Fistanli bir Arap biner seccadaya,ucar Yahudistanin üzerine sallar bombalari asagi.

Sanirim,saccada taarruzu güdümsüz Arap füzelerinden daha basarili olur:-)))).

Cübbeli Ahmatin duasinida 1200 kere ohumah gerekki,Yahudiler SACCADAYI üzerindeki Fistanli Fellahi vede bombalari göremesin.

Haydi yallah Israile

tolonbeg

Sitelerde Paylaş

ben son olaylarda israili haklı görüyorum ve shalom israel diyorum..

hali hazırda ateşkese yanaşmış olan bir israil bir yanımızda, diğer yanımızda gündem yapmaya çalışan dünyada kendine yandaş arayışında olan bir hamas.. sadece 20 km öteye gidebilen ucuz teknolojiyle bugün bu olacakları bildiği halde israili vurmaya çalışan bir ahmak.. yanındayım israil.. vur vurabildiğin kadar.. haaa bir de işin insani boyutu var ki orda da içim hitler haklıymış diyo.. zamanında temizlemeliymiş kökünü.. :D

Sitelerde Paylaş

ya anlamadığım bu hamasın militanları .. talim yaparken bile neden maskeli ve yüzleri örtülü şekilde yapıyorlar....

israilin o görüntülerden kişileri tespit edip... istediği kişiyi gidip göz altına alma hakkımı var..????

yani filistinin yönetimi ve iç işleri kimin elinde????..

ayrıca hamasın milatanları o silahları nasıl tehmin edebilmiş??? bu silahları onlara kim veriyor yada satıyor???

tarihinde gavs tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ya anlamadığım bu hamasın militanları .. talim yaparken bile neden maskeli ve yüzleri örtülü şekilde yapıyorlar....

hamas militanlarının sivil hayatı da var bazıları evli cocukları var bunların yüzü acık olursa mossad ajanları hepsini toplar kimliklerini gizlemek zorundalar

israilin o görüntülerden kişileri tespit edip... istediği kişiyi gidip göz altına alma hakkımı var..????

alır tabii israil o bölgenin imparatoru

yani filistinin yönetimi ve iç işleri kimin elinde????..

filistin yönetimi kagıt üstünde var ama aslında yok bölge oldugu gibi israil kontrolünde

ayrıca hamasın milatanları o silahları nasıl tehmin edebilmiş??? bu silahları onlara kim veriyor yada satıyor???

silah bulmak zor iş degil verirsin parayı silal kacakcıları getirirler ama sorun o degil bu silahlar zaten çok eski israil ordusuyla başetmeye yetmiyor bu zamana kadar 10 israil askeri öldürüldü 40 yaralı var , hamasın silahları güclü olsa bu rakamlar artar tabiki

Sitelerde Paylaş

Bak burda sana tamamen katılıyorum İsraile karşı kesin zaferi kazanmak mümkün.Ama senin buda yazdıklarında diğer başlıkta yazdıkların çelişiyor.İsrail abartılacak kadar güçlü bir devlet değil.İsrail bu saldırıları kahpece yapmaktadır TSK gibi gidip direk olarak milatanlarla savaşacak gücü dahi yoktur.

Sitelerde Paylaş
hamas terör örgütüdür pkk dan farkı yoktur,ateşkesi hamas bozmuştur,sen caminin içine girip israile füze atarsan camiye bombalar,okula girip füze atarsan okulu bombalar

Emin misiniz arkadaşım?

Hamas gidip başkasının ülkesini mi işgal etmiştir_?Hamas halkının haklarını savunan bir yapıdır.Ve ateşkesi ilk bozan her zaman ki gibi İsraildir,

1-)Zira bu 6 aylık (sözde)ateşkes süresince neredeyse 30'a yakın filistinliyi öldürmüştür,

2-)Gene bu ateşkes süresinde haksız yere sürdürdüğü abluka ve dahi ambargo'yu kaldıracağını iddia etmiş,

bunların hiçbirini yapmamakla birlikte daha da sıkılaştırmıştır ambargoyu yavaş yavaş öldürme poltikası yani..

Ne yapmasını bekliyordunuz bu zulüm karşısında eğilmesini mi?

İsrail her zaman aynı şeyi yaptı ve tepki görmediği sürece de bunu yapacak.

Ve görüyorum satılmış medyanında sayesinde İsrail propagandası amacına büyük ölçüde ulaşmış durumda..

Sitelerde Paylaş
Emin misiniz arkadaşım?

Hamas gidip başkasının ülkesini mi işgal etmiştir_?Hamas halkının haklarını savunan bir yapıdır.Ve ateşkesi ilk bozan her zaman ki gibi İsraildir,

1-)Zira bu 6 aylık (sözde)ateşkes süresince neredeyse 30'a yakın filistinliyi öldürmüştür,

2-)Gene bu ateşkes süresinde haksız yere sürdürdüğü abluka ve dahi ambargo'yu kaldıracağını iddia etmiş,

bunların hiçbirini yapmamakla birlikte daha da sıkılaştırmıştır ambargoyu yavaş yavaş öldürme poltikası yani..

Ne yapmasını bekliyordunuz bu zulüm karşısında eğilmesini mi?

İsrail her zaman aynı şeyi yaptı ve tepki görmediği sürece de bunu yapacak.

Ve görüyorum satılmış medyanında sayesinde İsrail propagandası amacına büyük ölçüde ulaşmış durumda..

kendı adıma söylıyımkı ısraıl benım umrumda değıl onlar kafayı yemış bır mıllet tevratı kullanıp ırkçılık yapıyolar megalomanmanyaklar ama benım kızdığım şu bız de hergun şehıt verıyoruz onlar anakuzusu değılmı fılıstınlı çocuklar için üzüldüğüm gıbı ısraıllı çocuğada üzülürüm bu vıcdanla ılgılı bır şey ama bazılarının vıcdanı tek taraflı işlıyor .araplar bızden bırı ölunce hıç takmaz gösterıler yapmaz umursamaz neden fılıstınde bırı ölunce yaygara koparanlar kendı ınsanlarımız sözkonusu olunca susar

Sitelerde Paylaş

bide bu çikti yav.. TIKLA --> Filistin İçin Coca-Cola İçmiyoruz Diyenler

bomba yedikçe

üstüne cola içmiyoz deniyor

peki

zem zem verelim

:)

ne zaman bu ARAPLARA bir bomba atılsa

şu şu şu ürünleri almayın diye BOKOT EDiLECEK U.S.A. ve iSRAiL MALLARI veya ÜRÜNLERinin listesi geliyor e-postama

ama

bu liste o kadar uzun vede o kadar çok mal var

ki

hepte aldiğimiz ürünler VE şeyler..

nel3r yok

ki

Cola dan tut McDonald's dan çik

:))

geçen ayni tür mesaj ve liste filistinlilerin gazzede bombalanmalarından sonra 5-6 defa geldi e-postama

bıktım ve kısaca cevAP yazdim....

"tamam tamam YETER ARTIK! bu uzun uzun listeyi gönderip durmayin.. KISACA arapların üretteği malların listesini gönderin hem böylesi daha kolay olcak" dedim ve cevap attım dı

dogan a

başta kendilerinin davet ettiği forumdan;

"üyeliğini sildim!"

diye cevap göndermiş

herhalde ARAPLARIN ürettiği bir mal ve ürün bulamayınca

en kısa VE kolay yol

üyeliğimi silmek oldu

:))

Sitelerde Paylaş
Iste böyleeeeee

Hamasin OSURUK markali Füzeleri,bir Yahudi Hahaminin basina düsmüsde adamin basini bile yarmamis.

Tipki Seddemin füzeleri gibi.Seddemin bir füzesi Israilde pazar yerine düsmüsde,bir kisinin bile burnunu bile kanadamamis.

Bu Hamasin güdümsüz füzeleride öyle.

Icleri Ass gazi ile dolduruluyormus.Salliyormuslar Israile.

Vurulan kuslar gibi pat diye yere düsüyormu,Fosssss diye bir ses pisde bir koku okadar. Gerisi yok.

Müslüman Araplar bilimde ilimde fevkaladaileriydi noldu bunlara?

Halbuki,bütün buluslari batili ve dogulular Araplardan ögrendi denililiyor.

Yohsa buda mi MAVAL.

BenceMüslüman Araplar batililardan ileri teknikte.

Araplarin seccadayle ucusu copk basarali öyle sanirimki bir asir vardir Araplar bu bulusu bulali.Araplar gibi Seccadeyle ucusu baska hicbir ulus basaramamistir.

Yarin ,Araplar Yahudilerin üstüne Seccada taarruzu yaparsalar sasmayin.

Bir seccade en az 25 elbombasi alir.

Fistanli bir Arap biner seccadaya,ucar Yahudistanin üzerine sallar bombalari asagi.

Sanirim,saccada taarruzu güdümsüz Arap füzelerinden daha basarili olur:-)))).

Cübbeli Ahmatin duasinida 1200 kere ohumah gerekki,Yahudiler SACCADAYI üzerindeki Fistanli Fellahi vede bombalari göremesin.

Haydi yallah Israile

tolonbeg

Harika.

:lol::lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...