Jump to content

Vur vur Hamas vur İsraile Vur

Recommended Posts

İŞ Madımakta yakılan insanlara gelince hepiniz en kral hümanist kesiliyorsunuz.Müslüman çocuklar ölünce hiç umrunuza olmuyor.

Madımakta yakılanların müslüman olmadığını sana kim söyledi böyle bir kanıya nasıl vardın öğrenmek isterim

Sitelerde Paylaş
  • İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İŞ Madımakta yakılan insanlara gelince hepiniz en kral hümanist kesiliyorsunuz.Müslüman çocuklar ölünce hiç umrunuza olmuyor.

Ben burada kimseyi savunmuyorum...

Halkıma ihanet eden yıllardır çekilen terör belasına sessiz kalan herkese bu tepkim...

Olayları kişiselleştirmeyin...

Önce hepiniz ülkemize bakın ülkemize faydalı olmaya çalışın...

Meydanlarda arap çığırtkanlığı yapacağınıza ülkemize kast edenlere bağırın...

Benim birşey kesildiğim yok...

Onca şehitler verilir kimse hepimiz mehmediz diye bağırmaz orada iki arap ölür herkes Filistinliz diye bağırır...

Polyannacılık oynamayı bırakın...

Gerçekleri görün...

Tarihi açın okuyun bugün savunduğunuz kişiler tarihte neler yapmış öğrenin bilmeden yazmayın...

SAYGILAR...

Sitelerde Paylaş
Bu zulme sevinenler bir gün aynısı başlarına gelirde israil tepelerine binerlerse napıcaklar acaba.

Kafanı kullan allah kitap defter peygamber peşinde koşma...

Akıla bilime önem ver ülkeni geliştir...

Korkmana gerek kalmaz en büyük zaten sen olursun...

Allah gerekeni yapar demekle olmuyor...

Eğer bunu diyen İsrail olmuş olsaydı füzeleri beynine yiyen Filistin değil İsrail olurdu...

SAYGILAR...

Sitelerde Paylaş
Akıla bilime önem ver ülkeni geliştir...

Korkmana gerek kalmaz en büyük zaten sen olursun...

Siz ateistler akla ve bilime önem veriyorsunuz peki neden müslümanlardan korkuyorsunuz?

Madem akla ve bilime önem veriyorsun ve en büyük sensin o zaman çık karşımada öyle tartışalım.Sanal alemde atıp tutmakla yürümüyor bu işler.

tarihinde Muslumgurses tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu zulme sevinenler bir gün aynısı başlarına gelirde israil tepelerine binerlerse napıcaklar acaba.

bence hasta olan sızlersınız kımse buna sevınmez bız hergun anakuzularımızı şehıt verıyoruz dıyoruzkı onlar bunu hıç sallamıyor takmıyorr dın kardeşılığı dıye bırşeyı takmıo herıfler sız kazmamısınız yahu anaokulu sevıyesınde yorumlar bunlar

Sitelerde Paylaş
çık karşımada öyle tartışalım.

İşte ateistlerde bulunan ancak senin gibi cahiller de bulunmayan ve bulunması imkansız bir durumdur bu...

İnsan gibi anlaşma ya da konuşma...

Cahile göre kaba kuvvettiir sorunları çözen şiddetle tanıtır allah ı kitabı...

Hayvanlardan kendisini ayıran en temel özelliktir konuşmak ama başaramaz...

Ne dense desin o ilkeldir...vahşidir...

SAYGILAR...

Sitelerde Paylaş
Direnişçi din kardeşlerimiz olan hamas gerillalarının Allah yardımcıları olsun diyorum.

İsrail askerlerinin kafalarını kesip israil başbakanına göndersinler ve bunlar mermi manyağı yapsınlar.

Kalbimiz sizinle.

din kardeşımız mı? arkadaşım sen onların bızı kardeş gıbı görduğunumu sanıyorsun ınanamıyorum yaa pesss

Sitelerde Paylaş
İşte ateistlerde bulunan ancak senin gibi cahiller de bulunmayan ve bulunması imkansız bir durumdur bu...

İnsan gibi anlaşma ya da konuşma...

Cahile göre kaba kuvvettiir sorunları çözen şiddetle tanıtır allah ı kitabı...

Hayvanlardan kendisini ayıran en temel özelliktir konuşmak ama başaramaz...

Ne dense desin o ilkeldir...vahşidir...

SAYGILAR...

Hay Allah ya.

İyide ben seni konuşmaya davet ediyorum yani karşılıklı çay içmeye.Kavgaya davet ettiğimide nerden çıkardın?

Burda komik olan sizin paranoyanız yani öldürülme yada dayak yeme korkunuz.Aklınız ve bilim sizi korumuyormu?

tarihinde Muslumgurses tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hay Allah ya.

İyide ben seni konuşmaya davet ediyorum yani karşılıklı çay içmeye.Kavgaya davet ettiğimide nerden çıkardın?

Burda komik olan sizin paranoyanız yani öldürülme yada dayak yeme korkunuz.Aklınız ve bilim sizi korumuyormu?

Kardeşim sen hiç inançların için dayak yedinmi öldürülmeyle tehdit edildinmi.Çoğunluğuk olmanın verdiği güç ile konuşuyorsun ateistlerin hassasiyeti azınlığın içinde azınlık olmalarından kaynaklanıyor.

Sitelerde Paylaş
Kardeşim sen hiç inançların için dayak yedinmi öldürülmeyle tehdit edildinmi.Çoğunluğuk olmanın verdiği güç ile konuşuyorsun ateistlerin hassasiyeti azınlığın içinde azınlık olmalarından kaynaklanıyor.

Ortada bir tehtit yok.Bu sizin boş paranoyanız arkadaşım.

Sitelerde Paylaş

Bu din kardesligi kavraminin asli nedir kim ve ne amacla uydurmustur ? , böylesi sacma ifadeler kullanabilmek nasil bir düsünce ve fikir yapisi gerektirir , ayni fikri paylasanlar nezamandan beri kardes oluyor , mesela : uzaylilara inananlar kardestir söylemi nekadar sacma ise din kardesligi ifadesi de o oranda sacmadir.

Sitelerde Paylaş
Pratonere gelsek... ;)

"Paratoner, havadaki elektrik yükünü toprağa aktarmayı amaçlayan araçtır.İki bulutun sürtüşmesi,çarpışması veya kendi aralarında elektron boşalması yapmaları sonucu oluşan şiddetli ışık görüntüsüne şimşek denir.Şimşeklerin yıldırıma dönüşebilmesi için bulutların yeryüzüne yakın birşekilde paralel olarak durup, elektron alışverişi yapması gerekir.Bu olaydan sonra elektronların izlediği yol şiddetli bir ateş topuna dönüşür ve yıldırım oluşur.Yıldırımdan korunmak için binaların ve evlerin gök yüzüne yakın olan yerlerine paratoner adı verilen aletler konulur.Bu aletler kısaca toprağa bağlanmış birer demirçubuktur.Topraklama sayesinde demir iletkene gelen yıldırım etkisiz hale getirilir."

Demekki neymiş.Bilim ve teknolojiden yararlanıyormuşuz.Demekki biz putperest değilmişiz yani camilerde yıkılabilir hatta cami içinde bile bizi yıldırım çarpabilirmiş.Demekki bizim için kutsal olan caminin taşı toprağı değilmiş.

Anladınmı ;)

Sitelerde Paylaş
"Paratoner, havadaki elektrik yükünü toprağa aktarmayı amaçlayan araçtır.İki bulutun sürtüşmesi,çarpışması veya kendi aralarında elektron boşalması yapmaları sonucu oluşan şiddetli ışık görüntüsüne şimşek denir.Şimşeklerin yıldırıma dönüşebilmesi için bulutların yeryüzüne yakın birşekilde paralel olarak durup, elektron alışverişi yapması gerekir.Bu olaydan sonra elektronların izlediği yol şiddetli bir ateş topuna dönüşür ve yıldırım oluşur.Yıldırımdan korunmak için binaların ve evlerin gök yüzüne yakın olan yerlerine paratoner adı verilen aletler konulur.Bu aletler kısaca toprağa bağlanmış birer demirçubuktur.Topraklama sayesinde demir iletkene gelen yıldırım etkisiz hale getirilir."

Demekki neymiş.Bilim ve teknolojiden yararlanıyormuşuz.Demekki biz putperest değilmişiz yani camilerde yıkılabilir hatta cami içinde bile bizi yıldırım çarpabilirmiş.Demekki bizim için kutsal olan caminin taşı toprağı değilmiş.

Anladınmı ;)

müslümbaba kendı sözlerınle nıye açıklamadınkı bunu google dan baktın

Sitelerde Paylaş

Muslumgurses...

Ben yazdığın bu yazıları ilkokul yıllarımda Bilim ve Çocuk dergilerinden okuyordum...

Diyorum ki orası ibadethane allah a sığınılan yer allah ın zaten orayı da korumuş olması gerekmiyor mu?...

Ya da bir başka deyişle İsrail camiiye bomba attığında allah neden o camiiyi koruyamıyorda cami yıkılıyor...,

Paratoner yanında sanırım bir de bombaya dayanıklı camii yapmanız gerekecek...

Görüldüğü üzere allah kendi evini bile korumaktan aciz...

SAYGILAR...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...