Jump to content

Pkk İsrail topraklarında olsaydı neler olurdu..?

Recommended Posts

pkk hıcbır dıncı orgut degıldır

kokenını kızıl bayraga ve halklara baglamıstır

pkkyı kucuk gormeye devam edın sız

nasıl?vahşı terör örgütü mü sol?sol vahşet demek mı yanı ? faşıst değıl yanı öylemı?pkk yımı savunuyorsun yanı o katlıamlar yapılsın dıyorsun öylemı?solcu olduğundan emınmısın

Sitelerde Paylaş
nasıl?vahşı terör örgütü mü sol?sol vahşet demek mı yanı ? faşıst değıl yanı öylemı?pkk yımı savunuyorsun yanı o katlıamlar yapılsın dıyorsun öylemı?solcu olduğundan emınmısın

nerden cıkardın onu ya ben dıyorum pkk halklara dayamıs sırtını

bu hakların buyuk cogunlugu turk ve kurtlerdır

zaten gucunun 30 yıl surmesı bundandır

benım karsı cıktıgım nokta pkk sadece kurtlerden olusmuyor

lazlar bıle varsa bu orgut ıcınde guclu bır orgut oldugunu okadar kucumsenecek bır orgut olmadıgını soyluyorum

Sitelerde Paylaş
nerden cıkardın onu ya ben dıyorum pkk halklara dayamıs sırtını

bu hakların buyuk cogunlugu turk ve kurtlerdır

zaten gucunun 30 yıl surmesı bundandır

benım karsı cıktıgım nokta pkk sadece kurtlerden olusmuyor

lazlar bıle varsa bu orgut ıcınde guclu bır orgut oldugunu okadar kucumsenecek bır orgut olmadıgını soyluyorum

o halde nıye kürt ırkçılığı yapıyorlar nıye sol fıkırlerden bahsetmezler bende bunu anlamıyorum

Sitelerde Paylaş
o halde nıye kürt ırkçılığı yapıyorlar nıye sol fıkırlerden bahsetmezler bende bunu anlamıyorum

arkadasım sol fıkır deyınce turk solu akla yanı ulusal sol gelmesı yanlıstır

kurt ırkcılıgı pek yapmıyorlar cunku ıcındekı farklı ırklardan ınsanlar en ust duzey gorevlerdedır

hıc bır seye pakmasak roj twde turkce kürtce soranıoce arapca yayınlar yapıllıyor

ya bakın pkk konusuna sadece tek taraftan bakmayın emın olunkı bu savastan turkıye ıcınde ekmek yıyenler var ve bu savasın son bulmesını ıstemeyenler var

tabı pkk ıcındede bunlar var

Sitelerde Paylaş

PKK Israil topraklarinda olsaydi tolonbeyin dedigi gibi bir haftada kokunu kazirdi Israil.

Benim her zaman tuhafima giden "35 (bazan bu sayi 50 bin oluyor) vatan evladi PKK yuzunden hayatindan oldu" lafidir. Bre kardesim bu 35 yada 50 bin kisinin buyuk bolumu PKK elemani yada sempatizani yada sizin vatan hainleri diye itham ettiginiz Kurtlerdir. Eger siz bu zihniyet ile onlarida vatan evladi olarak goruyorsaniz ne diye gidip daglarda vatan evlatlari olduruluyor?

Arastirin bakim ne kadar asker yada polis yada devlet memuru bu PKK denen illet sayesinde haytini kaybetmis, sonrada bu 50 bin sayisini duzeltin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...