Jump to content

Askerlerce taranan Dêrkê Köyü Meclis gündeminde

Recommended Posts

Saçmalamaya bir son verin ama, iyice germeyin insanı.

Konu Mordağ köyüdür.

Ben de ona değindim.

yazdıklarımda bir yanlış varsa onu eleştirirsin.

Pollyannacılık diyerek, 10-15 sene öncesi olaylara zıplayıp beni eleştirmeye kalkışmazsın.

Konu Yeşil ise, Jitem ise onu tartışalım, birlikte onları da lanetleyelim pkk'yı da.

Ama burada görüyorum ki mesajlar iyi niyet içermiyor, politika kokuyor.

Normal bir politika değil bu üstelik. İğrenç bir politika. :angry:

arkadasım sımdı egrı otur dogru konus orda gorev yapan asker bılmıyormu sınırının nerede oldugunu

eger bılmıyorsa bu ne bıcım asker

buna egıtım veren komutan ne bıcım komutan

Sitelerde Paylaş
  • İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

moradgi koyunu tek ele alamasin bu nedenle ilk degildir konusunda,biliyosun,biliyorum..

Evet,elestirelim,pkk yida ,kontr-gerilayida ama kizmak yok..

evet,bu politika hemde ta kendisi, tanistirayim sizi, :)

ama igrenc bir politika degil, zira yazdilarimda yasanmadimi??

Sitelerde Paylaş
Pkk yandaşısın işte aynı şey.Sen önce ülkeni sev ve bu topraklar için canını veren atalarının kemiklerini sızlatma.

bu ulke ıcın neler yaptın

bır soyle

sevmekten baska

pek sevmedıgınde nıkten bellı ya neyse

Sitelerde Paylaş

O bahsettiğiniz köylerle ilgili operasyonları bolu komando tugayı düzenledi. Bende orda askerlik yaptım ve bundan gurur duyuyorum. Bolu komandodan bu kürt takımı çok tırsar. Geçmişte de gelecekte de hakettikleri zaman o teröristlerede onları saklayan şerefsiz köylülere de dtp denen o terörist partiyede cevabını en iyi şelikde verecektir Türk askeri bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Sitelerde Paylaş
oyleyse askerıye ıcındekı mıllıyetcı kesım emeklı edılmelı

kürtler kuzey ıraka saldırılara tepkısı bukadar sertken bu ülke ıcındekı saldırılara dayanamaz

ve tepkısı cok sert olur

kuzeyde sıvıllere zarar verılmedı ama ısraıl değılız bız

Sitelerde Paylaş
Mordağ bir koy bile değil, bir mezra.

Sınırın hemen yakınında olduğundan yıllardır ihmal edilmiş.

Elbette bu olay bir kazadır.

Kasıtlı yapanın aklından zoru olması gerekir.

Bu kazayı meclise taşıyan, abartıp kullananlar belki de iyi birşey yapıyorlar.

O kaza ile duyulmayan sesleri duyuluyor mezra çocuklarının.

Hepsi pırıl pırıl, gözleri ışıldıyor, umut dolular.

Baktığınızda Kürt mü Türk mü kesinlikle anlayamazsınız.

İsterseniz bir 5 dk. ayırıp aşağıdaki videodan bir izleyin temiz yüzlerini.

İstekleri ise okul, su, elk. gibi insani istekler.

Hiçbirinin kafasında ayrımcılık-bölücülük yok.

Ama onların ellerinden tutulmazsa 8-10 yıl sonrasının potansiyel teröristi sayılırlar.

Terörden rahatsız olurken onu besleyen yokluktan-çaresizlikten de rahatsız olunmalı ve buna çözüm üretilmelidir.

http://www.yuksekovahaber.com/news_detail....q_id=1232247049

haklısın pantes oradakı halkın sefaletı kadınların zavallı durumda olması ortaçağ zıhnıyetınde yaşamaya mahkum edılmelerı affedılemez bu konuda özellıklede kürtler ve kadın kuruluışları işbırlığı ıle o ınsanlara olması gereken sosyal şartlar sunulmalıdır

Sitelerde Paylaş
ya anca bu kadar ahmak olabılır bır ınsan ya

oyleyse tsk ne yapıyor sınırlarda kı dogu ve guney dogu anadoluda koy yollarında 120 km lık bır alanda 3 karakol dustugunu hesaplarsak

bunlar pek bır sey yapmıyor oralarda

pkk bazen olayı abartıp masum bebeklerı bıle katledıyordu heralde bunlar savunulamaz.başbağlar başta olmak üzere katlıamları da unutmayalım

Sitelerde Paylaş
Saçmalamaya bir son verin ama, iyice germeyin insanı.

Konu Mordağ köyüdür.

Ben de ona değindim.

yazdıklarımda bir yanlış varsa onu eleştirirsin.

Pollyannacılık diyerek, 10-15 sene öncesi olaylara zıplayıp beni eleştirmeye kalkışmazsın.

Konu Yeşil ise, Jitem ise onu tartışalım, birlikte onları da lanetleyelim pkk'yı da.

Ama burada görüyorum ki mesajlar iyi niyet içermiyor, politika kokuyor.

Normal bir politika değil bu üstelik. İğrenç bir politika. :angry:

dostum kesınlıkle haklısın olay bu işte bız dıyoruskı objektıf bakın onlar dıyorkı yok hayır bız bu taraftan bakmaya devam edıyoruz eskı olayları sureklı ortaya dökmek nasıl bır ruh halıdır anlamıyorum gerçekten bizler kardeşssek bu öfke nıye arkadaşlar

Sitelerde Paylaş
O bahsettiğiniz köylerle ilgili operasyonları bolu komando tugayı düzenledi. Bende orda askerlik yaptım ve bundan gurur duyuyorum. Bolu komandodan bu kürt takımı çok tırsar. Geçmişte de gelecekte de hakettikleri zaman o teröristlerede onları saklayan şerefsiz köylülere de dtp denen o terörist partiyede cevabını en iyi şelikde verecektir Türk askeri bundan kimsenin şüphesi olmasın.

İşte köpeksavara en iyi cevap bu.

Engelli tahripçi komandolarımız bizim gururumuzdur.Siz Allah ın askerlerisiniz ve bizde sizle hep gurur duyuyoruz ;)

tarihinde SAYINUZMEZ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

XEDOS,ufak atta civcivlerde yesin.

senin su bolu komando tugayindan ekipler, TUNCELI DE (ali bogazinda) cok agir kayiplar verdigini ben cok iyi biliyorum,

oradaki bir catismada okul arkadasimda vardi,92-93 yillariydi sanirsam askerligini o komando birliginden yapip catismada yarali olarak kurtarilmisti..

Anlatiklarini dinledigimde soke olmustum adeta,bize (askerin cok kayip verdigini,hatta Havadana bombardiman yapilmadiginda bir cok askerimizin olusunu alamadiklarini,olen asker sayisini cok az gosterdiklerini ve cok askerin korkudan firar ettigini,

askerlerin korkudan kabus gorduklerini ,koylulere saldirdiklarini,koyleri,evleri yaktiklarini ve bir cogunun askere gitmemek icin (curuk raporu) almak istedigini vs,,,, anlattiginda,aslinda o kdarda iyi bir tablo yok ortada..

Daha dun aksam haberlerde SARIZEYBEK'in aciklamalarini dinledik,(her gun yuzlerce asker oldugunu M.ALI BRAND'a anlatiyordu 90-96 arasinda)..

Kisacasi sallmayin, ben bile sahidim genc arkadaslarimizin, ASKERE GITMEMEK icin binlerce dolar rusvet verdiklerinin yani ben gorduklerime yasananlarinami inaniyim,senin palavranami XEDOS..

Madem anlattigin kadar superlerse neden PKK bitmedi ??

Askerin dahi savas gucu ve korusulari var,peki neden hala pkk bitmedi??

Tersine PKK gucleniyor artik IRAN a karsida savasiyolar, biliyormusun bunu??

SURIYEDE de gucluler,IRAKTA DA ,sen kime palavra atiyorsun !!!

Bu sorun ASKERI plan ve strateji ile bitmez,kandirmayin milleti ayrica bunu soylemktende cekinmeyin ..

Miliyetcilik ayagina bu iki HALKI DUSMAN edeceksiniz,sonrada ulkeyi zorla boldureceksiniz..

PALAVRA anlatiklariniz PALAVRAA !!!

Gercekler oyle demiyor ama, ortada BIR TON SORU VAR, cevaplari nerede hani ???

Neden cok basariliysaniz hala PKK bitmedi,hersey denendi,ama hersey SADECE ATOM BOMBASI ATILMADI G.doguya ,belki turkiyede yok o nedenle atilmadi,ama neden hala bitmedi,

tersine orgut guclendi, ama neden ???

Sitelerde Paylaş

:D :D bumu bana cevap kendınızı suclu ılan ederekmı bana cevap verıyorsun

Sitelerde Paylaş
Bu ege denen vatan haini pkk yı övüp,Mehmetçiklerimizi kötülüyor.Bu vatandaşı uyarın sayın yöneticilerim.

eeee sende muhoyu ovuyorsun ıkıncısı kımse askere laf etmedı ıcındekı mıllıyetcı kesıme lafımız var

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...