Jump to content

Ergenekon Mu Fetocu Darbe Mi?

Recommended Posts

• İleti 44
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Danıştay cinayetlerini, Cumhuriyetin bombalanmasını, Susurluğu vs. bisürü cinayeti bu ergenekon örgütünün yaptığı söyleniyor. Gerçekten böylemidir, bu konularda bilgisi olan arkadaş varmı.

buna ınanmak için zırdelı olmak gerek asla ınanmıyorum bır örgüt varsa bıle utanmadan sabıh kanadoğlu kemal gürüz gıbı aydınları susturmak için olaya dahıl edıyorlar bu da olayın komplo olduğunu gösterıyor

Sitelerde Paylaş

cephanelik aradılar boş çıktı güler misiniz ağlar mı?

işin kötüsü şudur ki bu ergenekon zevzekliği yüzünden insanlar artık gerçekten derin devlet ortaya çıkarılsa bile inanmayacak hale getirildi..

AKP yöneticilerinden biriside çıkmış DEniz Baykalı tehdit ediyor ''sıra sanada gelebilir haa'' gibisinden....bu nasıl bir hukuktur? nasıl anlayıştır....Alaturka Hukuk işte..

Aziz Nesin olsa eminim bu konudan süper mizahi haikeyeler çıkarırdı..

Sitelerde Paylaş
cephanelik aradılar boş çıktı güler misiniz ağlar mı?

işin kötüsü şudur ki bu ergenekon zevzekliği yüzünden insanlar artık gerçekten derin devlet ortaya çıkarılsa bile inanmayacak hale getirildi..

AKP yöneticilerinden biriside çıkmış DEniz Baykalı tehdit ediyor ''sıra sanada gelebilir haa'' gibisinden....bu nasıl bir hukuktur? nasıl anlayıştır....Alaturka Hukuk işte..

Aziz Nesin olsa eminim bu konudan süper mizahi haikeyeler çıkarırdı..

ya dolu cıkanlar ne olacak ölenler ne olacak

sızın gıbıler var oldukca kusura bakmayın ama hıc bır sey cozulmez battı balık yan gıder

yakın bır zamanda batan ulkenın malları gıbı toprakları tam anlamıyla satısa cıksa artık sasırmam

Sitelerde Paylaş
Son isimlerde en çarpıcı olanı Bedrettin Dalandır...Dalan Fetoculara rakip bir Okul-Burs sistemine sahiptir..

Lutfen hocaefendi hazretlerinden bahsederken "Feto" demeyiniz.

Kendisinden bahsederken saygi gosteriniz; "fettoş" diye hitab-ul esvediyetullah ediniz..

Sitelerde Paylaş

Seriatci olacagimiza komunist olalim. Hic degilde komunist duzende egitime ve spora odaklanmis bir genclik yetistiririz. Dinci duzende anca egilip domalan, kafada takkeyle mirildanan dingolar turer.

Ama sosyalistlerin sapitmayip bunlara destek vermemeleri lazim. Bilsinler ki bu modern zamanlarda gecmiste oldugundan farkli olarak ancak Ataturkcu bir Turkiyede gelisebilir ve hatta Ispanya ve Italya'da oldugu gibi iktidara bile oynayabilirler. Ama dinci bir Turkiyede

hic sanslari yok!

Sitelerde Paylaş
Başlığa bak hızaya gel. :lol:

Ya kardeş hoop bak bı dakka siz neden bu kadar tırsıyorsunuz Fethullah hocanın cemaatınden ? Korkmayın arkadaşım hocaefendının darbeyle marbeyle işi olmaz.Şu na emın ol açık ve net olarak söyluyorum hocaefendı sıyasete bulaşmamaya özen gösteren bır ınsandır.Onu burdan şu yazdığınız cümlelerden tenzıh edıyorum.

Ergenekona buşanlar bellıdır ve delıllerı ıle medyaya yansımıştır.Allah razı olsun bu terör yapılanmasını ortaya çıkaranlardan.Ama birileri kalkıpta masum ınsanlara ve bu ülkeye gerçekten iyi yönde faydası olanlara bok atmasın.Yoksa attıkları bok yüzlerıne bulaşır.

Bu ülkede darbeye,teröre... sebeb olacak her türlü olayın karşısında durmuştur nur cemaati.Bu cemaatın hızmetkar şakırdleri kendılerını allah rızasını kazanma yoluna adamış,nur yüzlü ınsanlardan başka bir şey değildir.Kalkıpta ipe sapa gelmez serserıler, hocaefendı ve onun cemaati hakkında olur olmaz iftiralar da bulunmasın.Dünyanın dört bir yanında yapılan bu eğitim seferberliğini görmezden gelenler, elbetteki meyve veren ağacı taşlamaktan başka bır halt yiyemezler.

Bak kenank;

Ben zahmete girip senin için FETO'NUN KENDİ AGAZI ILE DARBE VE SIYASI düşüncesine ait konuşmasını buldum. Baştan sona dinledim. Cesaretin varsa fettullah'ın kendi ağazından dinlersin.

Bu videoyu gördükten sonra görmemiş gibi yapıp yüzsüzce forumda gezeceğine. Görsende görmemezlikten geleceğine eminim. Sıkıyorsa cevap ver !

bız her turlu darbeye karsı olmayı bılırız sızın gıbı ergenekoncuları aklamaya calısmayız

kürtlerın cogunlugu oldugu ıllerde 15 yıldır jıtem dıye bır orgut konusuluyor ama hala devlet onu teror ılan etmedı

yanı bırakın artık temızlık olsunda nasıl olursa olsun

Sen çocukmusun ?

Jitem teror örgütü mü ? Resmi bir kurumdan bahsediyoruz burda !

Jitem = Jandarma İstihbarat ve Terörle Mücadele

Kaybol burdan, bu cahillikle post atma boyle oyarlar.

Ya siz arkadaşlar teessüf ederim, bunların postuna cevap vermişsiniz. 1 video linki 2 içinde jitemin acılımı yeterli, bunlara post yazmak israftır.

Geliştirin kendinizi.

Saygılar.

Sitelerde Paylaş
Bak kenank;

Ben zahmete girip senin için FETO'NUN KENDİ AGAZI ILE DARBE VE SIYASI düşüncesine ait konuşmasını buldum. Baştan sona dinledim. Cesaretin varsa fettullah'ın kendi ağazından dinlersin.

Bu videoyu gördükten sonra görmemiş gibi yapıp yüzsüzce forumda gezeceğine. Görsende görmemezlikten geleceğine eminim. Sıkıyorsa cevap ver !

Sen çocukmusun ?

Jitem teror örgütü mü ? Resmi bir kurumdan bahsediyoruz burda !

Jitem = Jandarma İstihbarat ve Terörle Mücadele

Kaybol burdan, bu cahillikle post atma boyle oyarlar.

Ya siz arkadaşlar teessüf ederim, bunların postuna cevap vermişsiniz. 1 video linki 2 içinde jitemin acılımı yeterli, bunlara post yazmak israftır.

Geliştirin kendinizi.

Saygılar.

bana cocuk dıyen ahmak devlet jıtemın varlıgını kabul etmıyor

yanı sozde devletten habersız kurulmus bır kurum

devlet ıcındekı terordur ne olacak baska

Sitelerde Paylaş

Nur cemaatini bir ergenekona bulaştırmadığınız kalmıştı yuh artık,siz medyadan da önce çekmişsiniz afyonu kafalar bimilyon olmuş.

Her şey ortada arkadaşlar ispatlı delıllı bak İbrahım Şahin nasıl çıkardı cephaneliği ortaya dur bakalım daha neler çıkacak bu derın devlet olayından.

Bunlar hep özel harekatın yediği haltlar tabı devlet adına asıp kesenler en sonun da devletı asıp kesmeye kalktılar olay bundan ibarettir.Kimse höt hüt ötmesın boş yere buralarda.Ak la karayı ayırtedemezsenız işte böyle çeteler ortaya çıkıverır.

Sitelerde Paylaş

bu erkenokon operasyonu belki yıllar sonra "vay anasını be türkiye hakkatten ucuz kurtulmuş" diye yazılıp çizilecektir.bugün ise bazı kimseler yapılan operasyonları eleştiriyor.kardeşim görmüyormusunuz adamlar devleti kurtaracaz diye danıştaya bile saldırmış daha ne olsun

Sitelerde Paylaş
bu erkenokon operasyonu belki yıllar sonra "vay anasını be türkiye hakkatten ucuz kurtulmuş" diye yazılıp çizilecektir.bugün ise bazı kimseler yapılan operasyonları eleştiriyor.kardeşim görmüyormusunuz adamlar devleti kurtaracaz diye danıştaya bile saldırmış daha ne olsun

Maaşallah, sen ne güzel görmüşsün.

İlhan Selçuk'la, Mustafa Balbay'da Cumhuriyet Gazetesinin bombalanmasını sağlamışlar.

Sabih Kanadoğlu, Danıştay ve Cumhuriyet saldırılarını planlamış.

Gürüz, Alemdaroğlu üniversitelerden anarşist temin etmiş.

Tuncay Özkan, Yalçın Küçük tv'den propaganda yapmışlar.

Doğu Perinçek siyasi örgütlenmeyi sağlamış.

Bedreddin Dalan, Sinan Aygün finans ve eğitim desteği vermişler.

Veli Küçük, İbrahim Şahin, Muzaffer Tekin ve benzeri Susurlukçu derin devletin karanlık adamları da bunlarla berabermiş. Öyle mi!

Ne göz varmış sizde yahu! :lol:

Biz bir derin devlete sahiptik. Provakasyonlar yapan, suikastler yapan CİA-MİT-Kontrgerilla ve bir partinin elemanlarından destek alan, Mehmet Ağar'ın da bir dönem içinde olduğu iddia edilen bir örgüt.

O henüz yıkılmadı. Çünkü dokunan olmadı henüz. O daha yıkılmadan 2.sine sahip olduk.

2. si de herkesi dinliyor. Basit bir telefon konuşmasından insanları gözaltına alıyor, tutukluyor. Muhaliflerini uydurma bir örgütle ilişiği olabileceği zannıyla baskı altına alıyor. Saygın, değerli insanları karanlık insanlarla birlikte gözaltına alarak onları gözden düşürmeye ve sindirmeye çalışıyor. Laikliğin ve cumhuriyetin savunucuları bu 2. derin devletin oluşturduğu korku imparatorluğu nedeniyle susmak zorunda bırakılıyor.

Her 2 derin devlet de elbet birgün yıkılacak. O zaman neyin ne olduğunu göreceğiz.

Sitelerde Paylaş

Bulunan cephanelerin krokilerini o silahları gömenler ne evde unutur ne de kaptırır,normal prsedürde kroki dahil yazılı hiç bir belge bırakılmaz.

Örgütlenmeyi kuran devir değiştiği için örgütlenmeyi lagv ediyor,çünkü eski örgütlenme yeniyi tehdit eder hale geldi.Tutuklananlar veya gözlatına alınanlar arasında bir kaç kaçınılmaz ölüm olacaktır ama tabii makyajlı kaza,kalp krizi vb bunun için biraz daha zaman var.

Yeni örgütlenme FG cemaati ile yürüyerek Türkiye'yi süper güç haline getirmektir.

GAP İsrail'e, Van Gölü civarı Ermenilere hazırlanmaktadır.

Sanıldığı gibi Güneydoğu da Kürdistan ilan edilmeyecek,PKK tasfiye edilecektir,tersine Türkiye Musul ve Kerkük'e yüksek ihtimalle girecektir.

Sitelerde Paylaş
Yeni örgütlenme FG cemaati ile yürüyerek Türkiye'yi süper güç haline getirmektir.

Korkmayın kardeşim bu kadar alın dünya sızın olsun.İstediğiniz gibi yaşayın,yaşlanın.Bizim gözümüz ehli dünya olmakta değil bizim gözümüz rızayı ilahide dir.Asıl güç allahın yanında olmaktan geçer.Onun karşısında olan her oluşum perişan olmaya mahkumdur.Hem du dünya da hem ahırette.

Sitelerde Paylaş
bana cocuk dıyen ahmak devlet jıtemın varlıgını kabul etmıyor

yanı sozde devletten habersız kurulmus bır kurum

devlet ıcındekı terordur ne olacak baska

"Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde bu isimde bir kuruluş bulunmamaktadır. Ancak Jandarma Genel Komutanlığı da yasal bir kolluk örgütü olması nedeniyle istihbarat faaliyetlerini yasal sorumluluk alanlarında İstihbarat Daire Başkanlığı gibi kendi iç yapılanmasında Jandarma İstihbarat timleri ile yürütmektedir. Bu konuda doğru ve kabul edilebilir bilgi Jandarma Teşkilat ve Görevleri hakkındaki kanundur."

Aşağıda resmi JGK kurumu yapaısına dair ana unsurlar mevcuttur.

Jandarma Genel Komutanlığı

1- jandarma personel daire başkanlığı

2- istihbarat daire başkanlığı-> Bunun ne oldugu hakkında bilgin varmı ?

3- hareket daire başkanlığı

4- lojistik daire başkanlığı

Resmi ve Bütçesini silahlarını Ordu dan temin etmiş, ödenekten pay almış. Yoktur demekle yok olmuyor.

Senin söylediğin şekilde olmadığını ispatlarım, Tasviye edilmiş bir kurumun ise nasıl avuca sığmayacağını anlatırım, ama burası yeri değil.

1986 sonrası karadenizdeki çaylarda radyasyon yoktur demek gibi birşey bu .... Bile bile inkar...

Nur cemaatini bir ergenekona bulaştırmadığınız kalmıştı yuh artık,siz medyadan da önce çekmişsiniz afyonu kafalar bimilyon olmuş.

Her şey ortada arkadaşlar ispatlı delıllı bak İbrahım Şahin nasıl çıkardı cephaneliği ortaya dur bakalım daha neler çıkacak bu derın devlet olayından.

Bunlar hep özel harekatın yediği haltlar tabı devlet adına asıp kesenler en sonun da devletı asıp kesmeye kalktılar olay bundan ibarettir.Kimse höt hüt ötmesın boş yere buralarda.Ak la karayı ayırtedemezsenız işte böyle çeteler ortaya çıkıverır.

Ey ATEİST FORUM iyi okuyun önceki postumda kenank için ben ne yazmıştım ! yukarıda kenank'nın yazdıklarımı onaylaması beni şaşırtmadı, çünki eminim demiştim !

Bak kenank;

Geliştirin kendinizi.

Saygılar.

Görünüz ve şahit olunuz. Ben eminim demiştim, işte ortada ispatı !

Saygılar.

tarihinde Mamut tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
"Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde bu isimde bir kuruluş bulunmamaktadır. Ancak Jandarma Genel Komutanlığı da yasal bir kolluk örgütü olması nedeniyle istihbarat faaliyetlerini yasal sorumluluk alanlarında İstihbarat Daire Başkanlığı gibi kendi iç yapılanmasında Jandarma İstihbarat timleri ile yürütmektedir. Bu konuda doğru ve kabul edilebilir bilgi Jandarma Teşkilat ve Görevleri hakkındaki kanundur."

Aklına takılan başka bir nokta varmı ? Oku aydınlan.

Ben resmi kimliklerini görmüş biri olarak söylüyorum, sen görmediğin için sana ne soylesek zırva !

arkadasım bak eger yasal olsaydı yada yasal sorumluluk dahılınde bır sey olsaydı ordu bozulmustur ırkcı bır duzen ıcın calısıyor derız

jıtemın ne oldugunu neyı yaptıgını cıkarları ıcın turklerı dahı oldurdugunu bılmıyorsun

sırf ergenekoncuları savunmak ıcın yalanlara basvuruyorsun

Sitelerde Paylaş

Aşağıda resmi JGK kurumu yapaısına dair ana unsurlar mevcuttur.

Jandarma Genel Komutanlığı

1- jandarma personel daire başkanlığı

2- istihbarat daire başkanlığı-> Bunun ne oldugu hakkında bilgin varmı ?

3- hareket daire başkanlığı

4- lojistik daire başkanlığı

Resmi ve Bütçesini silahlarını Ordu dan temin etmiş, ödenekten pay almış. Yoktur demekle yok olmuyor.

Senin söylediğin şekilde olmadığını ispatlarım, Tasviye edilmiş bir kurumun ise nasıl avuca sığmayacağını anlatırım, ama burası yeri değil.

1986 sonrası karadenizdeki çaylarda radyasyon yoktur demek gibi birşey bu .... Bile bile inkar...

Ey ATEİST FORUM iyi okuyun önceki postumda kenank için ben ne yazmıştım ! yukarıda kenank'nın yazdıklarımı onaylaması beni şaşırtmadı, çünki eminim demiştim !

Görünüz ve şahit olunuz. Ben eminim demiştim, işte ortada ispatı !

Saygılar.

Neyın ıspatını yaptın be kardeşim ne sayıklıyorsun sen.Ergenekonla Fethullah gülen cemaatının bir ilişkisi olduğunun ispatını yapmış gibi ne sevınıyorsun.Hangi nur cemaati mensubunun bu mahkemelerde ıfade verdiği görülmüş.Kendı yaptığın salataya kendın hıyar olursun ancak.

Sitelerde Paylaş

orayı burayı kazıp nal topluyorlar bu ığrenç bır cumhurıyet düşmanlığıdır nurcu örgütlenme devletin her kademesıne ağ kurmuştur bunu ınkar eden tabıkı takıyye yapıyordur

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...